PDA

View Full Version : τον γ.... κύριε πρόεδρε ή δεν το γ....????



MG-KTiNoS
14/04/2016, 20:08
Δεν πάτησε φρένο για να μην του τρακάρουν το κ...άμαξο και σκότωσε ένα παιδί....
και το λέει και έτσι απλά....

ΠΟΣΕΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΣΕ ΣΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥΡΕΣ ΠΟΣΕΣ????
:cry::cry::cry::cry:
http://www.efsyn.gr/arthro/i-atimorisia-therizei-zoes-0

thunder ace
14/04/2016, 20:13
απλα Νικο, εγω θα τον ειχα σκοτωσει.Ηδη.

Δεινόσαυρος
14/04/2016, 20:17
Δεν πάτησε φρένο για να μην του τρακάρουν το κ...άμαξο και σκότωσε ένα παιδί....
και το λέει και έτσι απλά....

ΠΟΣΕΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΣΕ ΣΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥΡΕΣ ΠΟΣΕΣ????
:cry::cry::cry::cry:
http://www.efsyn.gr/arthro/i-atimorisia-therizei-zoes-0

Τις μπουνιές δεν τις θέλει αυτός (καλά, κι αυτός τις θέλει) αλλά πολύ περισσότερο όλοι του δικαστηρίου που ακόμα τον αφήνουν να σουλατσάρει έτσι.

Σε άλλες χώρες άνετα θα κονόμαγε: Αφαίρεση διπλώματος εφ' όρου ζωής. Δυο-τρία χρονάκια σαμέ. Και αποζημίωση στην οικογένεια ο,τι είχε και δεν είχε.

toyar
14/04/2016, 20:20
σε ολους μπορει να τυχει να τρακαρουμε και να σκοτωσουμε ακομα απο χαζομαρα αμελεια ανικανοτητα
ανθρωπος ομως που εγκαταλειπει και μετα συνεχιζει τη ζωη του σαν να μην εγινε τιποτα και ζηταει και συνυπαιτιοτητα δεν πρεπει να κυκλοφορει ελευθερος:(
οχι για δικη του τιμωρια αλλα για προστασια της κοινωνιας

Aνεμος
14/04/2016, 20:25
σε ολους μπορει να τυχει να τρακαρουμε και να σκοτωσουμε ακομα απο χαζομαρα αμελεια ανικανοτητα
ανθρωπος ομως που εγκαταλειπει και μετα συνεχιζει τη ζωη του σαν να μην εγινε τιποτα και ζηταει και συνυπαιτιοτητα δεν πρεπει να κυκλοφορει ελευθερος:(
οχι για δικη του τιμωρια αλλα για προστασια της κοινωνιας


αυτό

BoSS_Man*
14/04/2016, 20:27
Αυτός είναι ο λόγος που έγινε και η πεζογέφυρα στην Κηφισσίας για αυτό το παιδί από εθελοντές, καλό είναι όλοι μας να δούμε αυτό το ντοκιμαντέρ εδώ (http://www.alphatv.gr/shows/informative/aftopsia/webtv/ta-dramata-tis-asfaltoy) από την εκπομπή του Alpha "Αυτοψία" ο αξιαγάπητος πατέρας αυτού του παιδιού μιλάει από το 31:07

Μερικοί θα έπρεπε να ντρέπονται και να γυρίσουν πίσω από το βουνό που ήρθαν και όχι να βγάζουν τα κομπλεξ τους και να την πληρώνουν οι άλλοι για αυτούς.

Επίσης δικαιοσύνη σε τούτο τον κόσμο δεν θα βρει κανείς μας αλλά σύντομα επέρχεται η αληθινή δικαιοσύνη κάποτε.

Ζεύκας
14/04/2016, 20:33
Καταρχάς από δημοσιογραφικής άποψης το άρθρο είναι άθλιο.

υπάρχει κανά έγκυρο μέσο να ενημερωθούμε για το γεγονός;

Red Rider
14/04/2016, 21:03
Άντε και τον καθάρισε,μετά?
Ότι και να γίνει το παιδί δεν γυρίζει πίσω.. όσες γέφυρες και να χτίσει ο πατέρας του το κενο θα παραμένει.

DAYMAN
14/04/2016, 21:13
τον καθαριζεις και πας φυλακη το παιδι δεν ερχεται πισω αλλα η δικη μου ζωη εχει καταστραφει οποτε τι φυλακη τι εξω.

Pan (dvs)
14/04/2016, 21:29
Αντε ρε Νικολα πες οτι τον μαμησες αυτον.Και τι εγινε?

Ενα κεφαλι κοβεις,πενηντα ξεφυτρωνουνε.

virus
14/04/2016, 23:57
η κατασταση στον δρομο εχει ξεφυγει πλεον και γενικα.

οσο για αυτον.... εγω πιστευω πολυ στην θεια Δικη....

omega
15/04/2016, 01:14
Η απόφαση του δικαστηρίου θα ήταν διαχειρίσιμη.Ο νόμος μέσω τον δικαστών θα με τιμωρούσε.

Το τι θα έλεγε το μέσα μου για το κακό που έκανα θα με τσάκιζε.Θα ήμουν κομμάτια..

skylaros
15/04/2016, 01:21
Η απόφαση του δικαστηρίου θα ήταν διαχειρίσιμη.Ο νόμος μέσω τον δικαστών θα με τιμωρούσε.

Το τι θα έλεγε το μέσα μου για το κακό που έκανα θα με τσάκιζε.Θα ήμουν κομμάτια..

Ξέρεις τι γίνετε, το άρθρο είναι πολύ κακογραμμένο και σε οδηγεί προς τα κάπου. Δε μπορώ να φανταστώ ότι μπορεί κάποιος να είναι τόσο @ρχίδι και να μη τον έχει τσακίσει κάτι τέτοιο. Το έργο φυσικά με λεφτάδες να έχουν προκαλέσει παραπάνω από ένα θανατηφόρα τροχαία και να κυκλοφορούν ελεύθεροι και να κάνουν τα ίδια το έχουμε δει παραπάνω από μια φορές... Τι να πω αν είναι όπως ακριβώς τα περιγράφει το άρθρο μια σφαίρα στο κεφάλι, ούτε μπουνιές ούτε τίποτα. Μακριά από μας όλα αυτά... είδα και το βίντεο που έδωσε ο BoSS_Man, τι το ήθελα... μερικοί άνθρωποι βιώνουν κυριολεκτικά κάθε μέρα για όσο ζουν μια αρχαία τραγωδία.

omega
15/04/2016, 01:27
Δεν άνοιξα καν το άρθρο.Έγραψα σαν Δημήτρης.

Ούτε στον εχθρό μου τέτοιο κακό.

g_m900
15/04/2016, 05:10
Οταν πηρε το Smart η γυναικα μου ξεκινησα εντατικα μαθηματα συμπεριφορας γιατι ναι μεν εχει διπλωμα...αλλα ειχε πολυ καιρο να πιασει τιμονι.
Καθε φορα της ελεγα..."Δεν με νοιαζει το αμαξι...κοιτα μην σκοτωσεις κανεναν"
Το ελεγα καθε φορα που βλεπαμε κλασσικους μαλακες Ελληναρες με αμαξια η μοτο.

Οσο ο νομος οριζει αμελεια εξακριβωμενη υπαιτιοτητα του οδηγου λογω υπερβολικης ταχυτητας και δεν τον τιμωρει...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ.
Δυστυχως ειμαστε Μπανανια σε πολλα και ειδικα στη νομοθεσια...ειμαστε οτι να ναι.

sotos 8
15/04/2016, 06:25
Εχθές Τον έκαψε ζωντανό στο κρεβάτι του γιατι βίασε την εφτάχρονης κόρη τους ........γεια στα χέρια της.
Αυτα τους πρέπουν ,πάτησες το παιδάκι για να σώσεις το αμάξι, δεστων και πάτησε τον με το ίδιο.

stam2
15/04/2016, 09:13
το πέρασε για σκύλο και πέρασε από πάνω του για να αποφύγει τα χειρότερα... αυτή είναι η αλήθεια.

kalampokas
15/04/2016, 09:32
όποιος έχει παιδιά, ξέρει....ποτέ μην μας τύχει. μάλλον δεν θα προλάβαινε ο άλλος την Θεία (ή την όποια) Δίκη, αν ήταν το δικό μου παιδί και συμπεριφερόταν με αυτό τον τρόπο....

spyro
15/04/2016, 09:41
τον καθαριζεις και πας φυλακη το παιδι δεν ερχεται πισω αλλα η δικη μου ζωη εχει καταστραφει οποτε τι φυλακη τι εξω.

εκτός και αν έχεις και άλλα παιδιά και μπαίνοντας στη φυλακή καταστρέφεις και τη δική τους ζωή

:hmm:

amyroukai
15/04/2016, 10:07
Οσο ο νομος οριζει αμελεια εξακριβωμενη υπαιτιοτητα του οδηγου λογω υπερβολικης ταχυτητας και δεν τον τιμωρει...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ.


Ιαβέρη, εσύ; Βγες από τον λογαριασμό του τζιμι900 και μπες με τον δικό σου.

Το ζήτημα δεν είναι αν πήγαινε με 70. Στραβή μπορεί να γίνει σε οποιονδήποτε. Η φιλοσοφία του προτιμώ να σκοτώσω παρά να με τρακάρουν είναι σοκαριστική και το σκοτώνω και εξαφανίζομαι, ακολουθούμενο από το "ε, έγινε, πέρασε, τι θέτε τώρα δηλαδή άντε γιατί έχουμε και δουλειά". Και για αυτόν τον λόγο μαζί με το γεγονός ότι δεν υπάρχει μεταμέλεια, θα περίμενα να του σκίσουν το κορμί. Δεν θα γίνει, αλλά λέμε τώρα.



Επειδή τα όρια όλοι μας με την μηχανή τα έχουμε για πλάκα, πολύ θα ήθελα να δω την αντίδραση όλων σε ενδεχόμενη αλλαγή, με τον νόμο να δέχεται ως δόλο την υπέρβαση του ορίου ταχύτητας. Να δω μετά κορώνες και κατεβατά, όπως αυτά με τις ασφάλειες "μα εγώ δεν θέλω να σκοτώσω, να οδηγήσω λίγο σβέλτα θέλω και με λένε φονιά" και κάθε κλήση για υπέρβαση να έχει και ποινικό. Το σύνολο της χώρας υπόδικο σε μιά εβδομάδα. Κλείνουμε και τα σύνορα και κηρύσσουμε την χώρα "προφυλακιστέα". Παγκόσμια πρωτοτυπία, γιατί έτσι, γιατί μπορούμε. Για την ασφάλειά μας ρε γαμώτο. :lol:

bulmont
15/04/2016, 10:17
Επειδή τα όρια όλοι μας με την μηχανή τα έχουμε για πλάκα, πολύ θα ήθελα να δω την αντίδραση όλων σε ενδεχόμενη αλλαγή, με τον νόμο να δέχεται ως δόλο την υπέρβαση του ορίου ταχύτητας. Να δω μετά κορώνες και κατεβατά, όπως αυτά με τις ασφάλειες "μα εγώ δεν θέλω να σκοτώσω, να οδηγήσω λίγο σβέλτα θέλω και με λένε φονιά" και κάθε κλήση για υπέρβαση να έχει και ποινικό. Το σύνολο της χώρας υπόδικο σε μιά εβδομάδα. Κλείνουμε και τα σύνορα και κηρύσσουμε την χώρα "προφυλακιστέα". Παγκόσμια πρωτοτυπία, γιατί έτσι, γιατί μπορούμε. Για την ασφάλειά μας ρε γαμώτο. :lol:



Και με τις εγγυήσεις που θα πληρωθούν γιά αποφυλακίσεις λύσαμε
και το πρόβλημα του χρέους...........................

thunder ace
15/04/2016, 10:19
Μηπως θυμαται κανενας την υποθεση με τον τυπο που πηρε παραμαζωμα 4-5 παιδια και οταν εγινε το δικαστηριο πηγε ενας πατερας με την καραμπινα ,αλλα τελικα ΔΕΝ καταφερε να τον φαει.Εφαγε ομως τον δικηγορο και αλλον εναν.Καπως ετσι ειναι η ιστορια,δεν μπορω να θυμηθω ακριβως τι εγινε.Παντως εκεινο το μπουμπουκι την γλυτωσε.Νομιζω ηταν στρατιωτικος.Και νομιζω οδηγουσε σουρωμενος.

amyroukai
15/04/2016, 10:45
Και βουλευτής έχει στο παρελθόν σκοτώσει σε τροχαίο χωρίς να ανοίξει ρουθούνι. Τι τα θέλεις. Όποιος μπορεί, γλιτώνει.


Θες να το πάμε από που ξεκινάει, με νήματα "ποιός έχει γνωστό να με γλιτώσει από μιά κλήση;" Γιατί αυτός που έχει παραπάνω γνωστούς, να μην γλιτώσει από τα πάντα;



Και με τις εγγυήσεις που θα πληρωθούν γιά αποφυλακίσεις λύσαμε
και το πρόβλημα του χρέους...........................

Και όταν θα είναι για ταξίδι εξωτερικό θα λέμε "σχεδιάζω prison break Ιταλία για GP" για παράδειγμα.

sergiosm
15/04/2016, 11:02
Θες να το πάμε από που ξεκινάει, με νήματα "ποιός έχει γνωστό να με γλιτώσει από μιά κλήση;" Γιατί αυτός που έχει παραπάνω γνωστούς, να μην γλιτώσει από τα πάντα;

+1...

g_m900
15/04/2016, 11:25
Ιαβέρη, εσύ; Βγες από τον λογαριασμό του τζιμι900 και μπες με τον δικό σου.

Το ζήτημα δεν είναι αν πήγαινε με 70. Στραβή μπορεί να γίνει σε οποιονδήποτε. Η φιλοσοφία του προτιμώ να σκοτώσω παρά να με τρακάρουν είναι σοκαριστική και το σκοτώνω και εξαφανίζομαι, ακολουθούμενο από το "ε, έγινε, πέρασε, τι θέτε τώρα δηλαδή άντε γιατί έχουμε και δουλειά". Και για αυτόν τον λόγο μαζί με το γεγονός ότι δεν υπάρχει μεταμέλεια, θα περίμενα να του σκίσουν το κορμί. Δεν θα γίνει, αλλά λέμε τώρα.



Επειδή τα όρια όλοι μας με την μηχανή τα έχουμε για πλάκα, πολύ θα ήθελα να δω την αντίδραση όλων σε ενδεχόμενη αλλαγή, με τον νόμο να δέχεται ως δόλο την υπέρβαση του ορίου ταχύτητας. Να δω μετά κορώνες και κατεβατά, όπως αυτά με τις ασφάλειες "μα εγώ δεν θέλω να σκοτώσω, να οδηγήσω λίγο σβέλτα θέλω και με λένε φονιά" και κάθε κλήση για υπέρβαση να έχει και ποινικό. Το σύνολο της χώρας υπόδικο σε μιά εβδομάδα. Κλείνουμε και τα σύνορα και κηρύσσουμε την χώρα "προφυλακιστέα". Παγκόσμια πρωτοτυπία, γιατί έτσι, γιατί μπορούμε. Για την ασφάλειά μας ρε γαμώτο. :lol:

Δυστυχως ετσι οπως τα λες ειναι.

Ποιος θυμαται την Τροχονομο που σκοτωσε στην Κηφησιας μια οδηγος Smart?
Η οδηγος σαν κλασσικη Ελληνιδα αντι να περιμενει στην κινηση ...ανεπτυξε ταχυτητα και εκανε προσπεραση σε ολα τα σταματημενα οχηματα.
Μονο που δεν της εκοψε γιατι ηταν σταματημενα και παρεσυρε την Τροχονομο και την σκοτωσε ακαριαια.

Αυτο ειναι εξ αμελειας γαμω την τρελα μου γαμω???

sahara
15/04/2016, 11:48
Πραγματικα ειναι περιπτωσεις που η θανατικη ποινη αν υπηρχε θα ηταν λιγη για ορισμενους . Ομως η ανεξελεγκτη αυτοδικια δεν μπορει να προβαλλεται σαν η ιδανικη λυση σε τετοιου ειδους περιπτωσεις γιατι οδηγει σε επικινδυνα μονοπατια . Δεν εχω ζησει ευτυχως κατι αναλογο ομως αμφιβαλλω αν τελικα μπορει η εξομοιωση με το θυτη να προσφερει κατι στο θυμα. Εξω απο το χωρο βεβαια...

PortisHead
15/04/2016, 12:01
εκτός και αν έχεις και άλλα παιδιά και μπαίνοντας στη φυλακή καταστρέφεις και τη δική τους ζωή

:hmm:

Πόσο μεγάλη κουβέντα ειπες τωρα , να 'ξερες.
:beer:

Επίσης , επειδή καλοκαιριάζει , κι εχουν αρχισει τα πιτσιρίκια να παίζουν στις γειτονιές μπάλα,κυνηγητο κ.λ.π.
στα πεζοδρόμια, και πεταγονται χυμα στο δρομο ουκ ολιγες φορες , εχετε το νου σας στα στενα, αργά και με
τα ματια 14 , το κακό δεν συμβαίνει μόνο στους άλλους.

DAYMAN
15/04/2016, 14:20
εκτός και αν έχεις και άλλα παιδιά και μπαίνοντας στη φυλακή καταστρέφεις και τη δική τους ζωή

:hmm:

εχεις δικιο εδω.Η κατασταση σημερα παντως ειναι απελπιστικη,φταινε οι νομοι που δεν εφαρμοζονται,οι ποινες που ειναι χαδι η νοοτροπια αυτου του κοπρολαου που το "δε βαριεσαι"εχει κυριαρχησει το μυαλο του καθενα ,δεν ξερω τι απο ολα αλλα δεν παει αλλο πρεπει να αλλαξει ο σκατοκοσμος αυτος.

sotos 8
15/04/2016, 14:26
εχεις δικιο εδω.Η κατασταση σημερα παντως ειναι απελπιστικη,φταινε οι νομοι που δεν εφαρμοζονται,οι ποινες που ειναι χαδι η νοοτροπια αυτου του κοπρολαου που το "δε βαριεσαι"εχει κυριαρχησει το μυαλο του καθενα ,δεν ξερω τι απο ολα αλλα δεν παει αλλο πρεπει να αλλαξει ο σκατοκοσμος αυτος.
Επειδή το πατε στην κυριολεξία , το πράγμα ειναι απλό εαν εχεις αλλα παιδια και μάλιστα μικρά χαραμίζεις 6 με 7 χιλιάρικα (και να μην τ'χεις γι αυτη την περίπτωση και σε τοκογλύφο πας) και στον σενιαρουν μια χαρα με τα στεφάνια δώρο .

thunder ace
15/04/2016, 16:44
Ρε ενας dexter που χρειαζετε στην κοινωνια.

Red Rider
15/04/2016, 16:45
Επειδή το πατε στην κυριολεξία , το πράγμα ειναι απλό εαν εχεις αλλα παιδια και μάλιστα μικρά χαραμίζεις 6 με 7 χιλιάρικα (και να μην τ'χεις γι αυτη την περίπτωση και σε τοκογλύφο πας) και στον σενιαρουν μια χαρα με τα στεφάνια δώρο .


Και μετά τι..?

bulmont
15/04/2016, 16:52
Και μετά τι..?



Τιποτα........................................



Απλά, θα έχει αποδοθεί μιά μορφή μη αποδεκτής δικαιοσύνης, αλλά είναι η μόνη
μορφή δικαιοσύνης που μπορεί ν' αποδοθεί σε μιά τέτοια περίπτωση..................

sakis81
15/04/2016, 17:20
τον γ.... κύριε πρόεδρε ή δεν το γ....????


τον γ...μας φυσικα!
(εάν βεβαια εχεις αποδεχτει το γεγονος πως θα περασεις τα επομενα 16 τουλάχιστον χρονια σε ένα αβολο μερος...)

bulmont
15/04/2016, 17:34
τον γ.... κύριε πρόεδρε ή δεν το γ....????


τον γ...μας φυσικα!
(εάν βεβαια εχεις αποδεχτει το γεγονος πως θα περασεις τα επομενα 16 τουλάχιστον χρονια σε ένα αβολο μερος...)


Τόοοοοοσο μεγάλη είναι η ποινή γιά σοδομισμό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

sakis81
15/04/2016, 17:52
τοσο είναι ο ελάχιστος χρονος που θα περασεις στη φυλακη εχοντας φαει ισοβια για ανθρωποκτονια από προθεση:wave2:

tzimidis
15/04/2016, 21:52
Πόσο μεγάλη κουβέντα ειπες τωρα , να 'ξερες.
:beer:

Επίσης , επειδή καλοκαιριάζει , κι εχουν αρχισει τα πιτσιρίκια να παίζουν στις γειτονιές μπάλα,κυνηγητο κ.λ.π.
στα πεζοδρόμια, και πεταγονται χυμα στο δρομο ουκ ολιγες φορες , εχετε το νου σας στα στενα, αργά και με
τα ματια 14 , το κακό δεν συμβαίνει μόνο στους άλλους.

Edo eixame kati samarakia tou kolou mprosta se sxoleia kai paidikes xares gia na min trexoun ta dierxomena oximata,
kai pige kapoios kariolis kybernitikos kai edose entoli na afairethoun giati ama ta pernas me fora mporei na pathei kammia zimia to aytokinito.
gamo to spiti tous gamo.
Olonone.

Kai min pei kaneis oti kai ekso symbainoun ayta, giati poly apla den symbainoun.
se emas einai kanonas.

Dokimase sti rosia na prosperaseis stamatimeno sxoliko kai ta leme.
dokimase opoudipote stin eyropi na peraseis aera diabasi pezon kai ta leme.

kainto xeirotero olon einai oti kathomaste sta internetia kai anathematizoume kai katariomaste olous aytous,
kai molis kleisoume to pliktrologio bgainoume ekso kai kanoume ta idia.

amyroukai
16/04/2016, 12:57
Τα σαμαράκια έχουν προδιαγραφές. Αν δεν ήταν σωστά (που τα πιο πολλά δεν είναι ούτε στις ράμπες ανόδου καθόδου ούτε στο ύψος) ορθώς και δικαίως ξηλώθηκαν.

MG-KTiNoS
23/04/2016, 12:36
Κάτι αλλάζει τελικά έστω και αργά αργά....

Σε κάθειρξη 9 ετών καταδικάστηκε από το Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο Αθηνών ο υπαίτιος του τροχαίου με εγκατάλειψη, που στοίχισε τη ζωή του 15χρονου Σόλωνα Καρυδάκη τον Δεκέμβριο του 2009 στην Κηφισίας.

Πρόκειται για μια σημαντική απόφαση που επιτέλους δεν αφήνει ατιμώρητη την επικίνδυνη, ακόμα και εγκληματική συμπεριφορά ορισμένων οδηγών. Η δίκη ολοκληρώθηκε χθες, 6,5 χρόνια μετά...
http://www.efsyn.gr/arthro/epiteloys-timorithike-ena-trohaio-egklima

toyar
23/04/2016, 12:46
εκανε εφεση εδωσε ενα ταληρο εγγυηση και ειναι ελευθερος :rolleyes:

MG-KTiNoS
23/04/2016, 12:50
εκανε εφεση εδωσε ενα ταληρο εγγυηση και ειναι ελευθερος :rolleyes:

Ναι αλλά αυτά είναι γενικότερα προβλήματα της δικαιοσύνης (ότι δηλαδή οι δίκες δεν τελειώνουν γρήγορα) Αυτό που παρατηρώ όμως είναι μια γενικότερη στροφή στην Ευρώπη προς πιο αυστηρούς νόμους. Δεν είμαι ειδικός σε νομικά θέματα αλλά πιστεύω ότι κάποιες μλκιες δεν πρέπει να περνάνε ντούκου.
Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα φυσικά.

thunder ace
23/04/2016, 13:07
Ναι αλλά αυτά είναι γενικότερα προβλήματα της δικαιοσύνης (ότι δηλαδή οι δίκες δεν τελειώνουν γρήγορα) Αυτό που παρατηρώ όμως είναι μια γενικότερη στροφή στην Ευρώπη προς πιο αυστηρούς νόμους. Δεν είμαι ειδικός σε νομικά θέματα αλλά πιστεύω ότι κάποιες μλκιες δεν πρέπει να περνάνε ντούκου.
Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα φυσικά.
Αμην και ποτε.Μεχρι και αποκεφαλισμο θαλεγα.Κατσε να σου φαι το παιδι καποιος και το ξανασυζηταμε.

MG-KTiNoS
23/04/2016, 13:08
.Κατσε να σου φαι το παιδι καποιος και το ξανασυζηταμε.
ούτε στον εχθρό μου....

thunder ace
23/04/2016, 13:10
ούτε στον εχθρό μου....

ουτε σαν σκεψη φιλε.

SHOOTER045
23/04/2016, 13:51
ουτε σαν σκεψη φιλε.

Και μιας που το έφερε η κουβέντα


https://www.google.gr/search?q=%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%B1%CE%BD+%CE%BD%CE%B1+%CE%B1%CF%8 1%CF%80%CE%B1%CE%BE%CE%BF%CF%85%CE%BD+%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9+%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD+%CE%B1 %CF%81%CE%B3%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B7&oq=%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%B1%CE%BD+%CE%BD%CE%B1+%CE%B1%CF%81%CF%8 0%CE%B1%CE%BE%CE%BF%CF%85%CE%BD+%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9+%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD+%CE%B1%CF%81 %CE%B3%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B7&aqs=chrome..69i57.21367j0j4&client=ms-android-zte&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8


Το νου σάς.
Μην βάλω το άρθρο απο γνωστή σε εμένα σελίδα και μου πουν οτι απο εκεί αντλω ειδήσεις