PDA

View Full Version : ποιος είπε ότι ΔΕΝ κάνουν edo τα TransAlp ???



jimbar
10/11/2005, 07:26
λοιπόν .. έχουμε και λέμε για μερικούς μερικούς δηλαδή, που νομίζουν ότι το «παπί» μου δεν κάνει έντο ..

Πριν από κανά μερούλες [4 εβδομάδες:eyepop:] το «παπί» μου έκανε ένα φανταστικό .. φοβερό έντο ..

Mάλιστα, για να ζηλεύουν πάλι μερικοί μερικοί .. αλλά style Ghost Rider [τρομάρα μου .. ε .. χμμμ δηλαδή .. χέστηκα πάνω μου ..]

Εκεί που πήγαινα αμέριμνος στην Χαριλάου Τρικούπη, να σου η ευκαιρία να δείξω τις ικανότητές μου στην οδήγηση ..

Και εκεί που έφτιαχνα τον καθρέπτη μου ξαφνικά το ΤΑΧΙ προσπάθησε να μην πατήσει μια «θειτσούλα» [24 ετών, χωρίς κράνος για να μην χαλάσει το μαλλί] με πραγματικό παπάκι, [όχι σαν το δικό μου φυσικά] η οποία ΕΙΔΕ το SuperMarket, και αποφάσισε από την δεξιά πλευρά να πάει κάθετα στην οδό, για να πάει να κάνει τα ψώνια της.

Έτσι λοιπόν, για ακόμα μια φορά ο JimBar [εγώ είμαι αυτός] .. βρέθηκε πάνω από το μαύρο του «παπί», αφού είχε προηγηθεί το έντο [τρομάρα μου και πάλι],

αυτοκόλλητος στο λεωφορειάκι [mini bus – αλλά το δικό μας το «μπας», ξέρετε «μπας» και ζήσω, «μπάς» και πεθάνω ένα πράμα ..] όπως τα cartoons που κολλάνε σε ένα τζάμι και μετά γλιστράνε ?? ε αυτό το πράμα βρε αδερφέ .. και η «θειτσούλα» ??, θα μου πείτε ..

στα «τέτοια» που δεν έχει .. μπήκε κανονικά στο SuperMarket για τα ψώνια της ..

και μετά λέτε ότι τα TransAlpάκια ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΤΟ ???
μην το ξανακούσω αυτό ..

κάάάάάάνουν .. αν σας λέω .. κάτι ξέρω.

Μάκια παίδες και .. προσοχή !! στις «θειτσούλες» με πραγματικά παπιά/scooters ..

Να μου είστε όλες / όλοι καλά
.. ντε μουά α βού :wave2: ..

johnpagr
10/11/2005, 07:38
kai pirouetes 8a kanoume gia na glhtwsoume thn zwh mas ekei eksw jim.
Asta na pane

Na eimaste kala kai or8ioi

:wave2:

matmat
10/11/2005, 07:49
Οταν έλεγα οτι χορός και μηχανή είναι άμεσα συνδεδεμένα με είπανε τον τρελο του χωριού...
πρεπει να είμαστε ευκίνητοι και με μάτια παντού ενα τσάκ είναι όλλα ...'

αντε καλά να είμαστε και να προσέχουμε τους άλλους !!!

:wave2: :wave2:





Δεν χτύπησες Ε???:confused:

jimbar
11/11/2005, 06:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
..Δεν χτύπησες Ε???:confused:


ευτυχώς για μένα δεν έπαθα τίποτε το «τραγικό» .. απλά τραντάχτηκαν τα περσινά μου τραύματα .. ..