PDA

View Full Version : !!!!!!!



Honda_Ns50F
03/11/2003, 23:07
Πώς μπόρω να βελτιώσω το μηχανάκι μου(ΗΟΝDA NS50F AERO) αλλα χωρίς υπερκυβισμό και με νόμιμο τρόπο.

Julius
04/11/2003, 13:49
xmmm nomimos tropos einai sxetiko

vaze kalyteri venzini (V power racing)

alakse eksatmisi-filtro kai rythmise to karb (tha kanei omos ligo thorivo parapano isos)


alakse mixanaki me ena me perisotera cc (ean to agoraseis to epomeno einai nomimotato kai sigoura tha exei poly kalytera apotelesmata)

fotografos
26/10/2004, 11:40
ti nomimotites kai vlakeies?
kai kilidropistono na alaxeis nomimos eisai den sou leei kanenas tpt oute prokeite na katsei o batsos na koitaei ti kilidro foras kai na arxisei na ston linei gia na metraei xiliosta.
alla an gia kapio logo pou den boro na katalavo den thes na to kaneis 75cc tote thiridose to alaxe polaplasiasti megalose 2 3mm to karbirater me zigler kai velones epomeno stadio bouzaki ilektroniko vale, kali venzini na vazeis filtra eleytheras i xoani kai exatmiseis xeiropiites.
alla an den doseis liga cc akoma na pernoun kaysaerio oi exatmiseis mias kai tha einai eleytheres den prokeite na pigainei opos tha pigene an itan 75cc!

melsaltas
26/10/2004, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotografos
ti nomimotites kai vlakeies?
kai kilidropistono na alaxeis nomimos eisai den sou leei kanenas tpt oute prokeite na katsei o batsos na koitaei ti kilidro foras kai na arxisei na ston linei gia na metraei xiliosta.
alla an gia kapio logo pou den boro na katalavo den thes na to kaneis 75cc tote thiridose to alaxe polaplasiasti megalose 2 3mm to karbirater me zigler kai velones epomeno stadio bouzaki ilektroniko vale, kali venzini na vazeis filtra eleytheras i xoani kai exatmiseis xeiropiites.
alla an den doseis liga cc akoma na pernoun kaysaerio oi exatmiseis mias kai tha einai eleytheres den prokeite na pigainei opos tha pigene an itan 75cc!


Fotografe που το ξεθαψες το post????:confused: :dizzy: