PDA

View Full Version : [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Δερμάτινο μπουφάν μοτοσυκλέτας



iconan
04/05/2016, 19:14
Περιγραφή: Δερμάτινο μπουφάν μοτοσυκλέτας
Τιμή πώλησης: 150
Μέγεθος: XXL
Κατάσταση: Καινούριο
Χρώμα: ΜΑΥΡΟ
Ενδιαφέρον για ανταλλαγή: Όχι
Άλλες πληροφορίες: Μπουφάν μηχανής δερμάτινο. Μου ήρθε απο εξωτερικο παραγγελία ραμμένο, αλλά δυστυχώς δεν μου κανει. Είναι μεγαλο νουμερο XXL. Το φορεσα μονο για να το φωτογραφισω.
Έχω υψος 1,81 και είμαι 85 κιλά. Στο υψος μου είναι μια χαρά. Στη περιφέρεια του λαιμού μου είναι μεγαλο, στη περιφέρεια των χεριών είναι μεγαλο και στη περιφέρεια της μέσης αν και το έχω τέρμα σφιγμένο μου είναι μεγαλυτερο. Οποτε υπολογιστε το υψος μου με παραπανω κιλά και θα σας κανει. Στις φωτογραφιες φαίνεται και ενα πινακακι με το ποιες είναι οι σωστές διαστάσεις για το EUROPE 56 2XL το νουμερο που αντιστοιχεί στο μπουφάν που βλέπετε.
Έχει προστατευτικά σε ομους αγκώνες και πλάτη. Ύφασμα εξωτερικά απο μασχάλη μέχρι μανίκι για μεγαλύτερη άνεση στις κινήσεις. Αποσπώμενη εσωτερική επένδυση για το κρύο. Εσωτερική δικτυωτη επένδυση για να αεριζεται, Φερμουάρ στις δυο εξωτερικές και μια εσωτερική τσέπη, φερμουάρ στα μανίκια χαμηλά, φερμουάρ χαμηλά στη πλάτη που ενώνεται με παντελόνι. Η τιμή δεν υπάρχει για τη ποιότητα του και γιαυτό δεν είναι συζητήσιμη. Το δίνω λιγότερο απο όσο το πήρα για να ξαναπαραγγειλω μικρότερο.
Θα προτιμησω να το δώσω Αθηνα χερι με χερι για να αποφύγουμε ταχυδρομικά κτλ και να το δοκιμάσει αυτός που θα ενδιαφερθεί πριν το πάρει
Τιμή 150 ευρω.
πληροφορίες για την κατασκευή του:
• These jacket are made of premium cowhide leather. Soft but thick leather gives a unique look and feel to each jacket. Allowing for maximum abrasion resistance.
• Premium, soft, elegant, abrasion-resistant, thick cowhide leather
• Stitched with high strength nylon thread
• Removable and comfortable CE approved armor in shoulders ,elbows and back
• Front zippered closure
• Pockets included: 2 zippered front hand pockets, 1 interior zippered pocket, and 1 interior
• Adjustable waist straps
• Adjustable cuffs straps
• Non-removable polyester lining (attached to the jacket)
• Zippered cuffs
• Hanging loop built into the jacket collar
• CE approved armor passing the highest level EN1621-1 & EN1621-2 impact tests
Όνομα: ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Περιοχή: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6956025598
Ώρες τηλεφωνικής επικοινωνίας:
Εmail επικοινωνίας: basandronis@hotmail.com

357966357967357968

iconan
04/05/2016, 19:52
357969357970

iconan
09/05/2016, 21:33
Αν δεν το πάρει κάποιος μεχρι αύριο, το κραταω και το πάω για στενεμα. εχω μεινει χωρις μπουφάν και βιαζομαι. όποιος προλάβει!