PDA

View Full Version : ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΠΑΠΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΟΝDA ASTREA ΜΑΥΡΟ



jcrick
26/05/2016, 14:45
Γεια σας παιδιά όπως έψαχνα για το κλεμμένο μου ΧΤ 600 που ήδη εχω δημοσιεύσει, είδα στην Αγίου δημητρίου κατευθύνση προς δάφνη, λίγο πριν την πλ Καλογήρων πάνω στην αγ. δημητρίου, απ εξω είναι ενα careefour. Aκριβώς απ εξω παρατημένο σε μια κολώνα δίχως πινακίδες (και φαίνεται να είναι καιρό εκεί), είναι ενα μαύρο μάλλον honda astrea και φαίνεται σίγουρα κλεμμένο! Το αστείο είναι ότι ακριβώς από κάτω είναι η αστυνομία της δάφνης όπου δήλωσα και την κλεμμένη μου μηχανή!!!

SHOOTER045
26/05/2016, 14:47
Μπορείς να βρεις αρ πλαισίου η μοτέρ?

jcrick
26/05/2016, 14:47
Όκ. θα παω το απόγεμα να το δω τι παίζει που θα ξαναβγώ για την μηχανή μου....θα τραβήξω και καμιά φώτο...

ggs
26/05/2016, 14:53
Γεια σας παιδιά όπως έψαχνα για το κλεμμένο μου ΧΤ 600 που ήδη εχω δημοσιεύσει, είδα στην Αγίου δημητρίου κατευθύνση προς δάφνη, λίγο πριν την πλ Καλογήρων πάνω στην αγ. δημητρίου, απ εξω είναι ενα careefour. Aκριβώς απ εξω παρατημένο σε μια κολώνα δίχως πινακίδες (και φαίνεται να είναι καιρό εκεί), είναι ενα μαύρο μάλλον honda astrea και φαίνεται σίγουρα κλεμμένο! Το αστείο είναι ότι ακριβώς από κάτω είναι η αστυνομία της δάφνης όπου δήλωσα και την κλεμμένη μου μηχανή!!!


Όκ. θα παω το απόγεμα να το δω τι παίζει που θα ξαναβγώ για την μηχανή μου....θα τραβήξω και καμιά φώτο...
να το πεις στην αστυνομια της Δαφνης αφου ειναι διπλα , και μην βαζεις αλλες πληροφοριες για το μηχανακι στο φορουμ.

jcrick
26/05/2016, 14:54
Τι δίπλα!! από κάτω ακριβώς είναι!!! Ναι αυτό θα κάνω έχεις δίκιο.....

Tedvj23
26/05/2016, 15:17
Μπορείς να βρεις αρ πλαισίου η μοτέρ?

ΠΑιζει να τσεκαρουμε με αριθμο κυκλοφοριας αν κατι ειναι κλεμμενο..?:confused:

BLiTzER
26/05/2016, 15:35
Αν έχει δηλωθεί και έχεις πρόσβαση στο σύστημα, ναι.

Tedvj23
26/05/2016, 15:37
Αν έχει δηλωθεί και έχεις πρόσβαση στο σύστημα, ναι.

Αυτο ακριβως θελω να τσεκαρω και νομιζα ο shooter045 μπορει..

Υ.γ.Εισαι moderator blitzer τωρα το ειδα...?

Jo.Da.
27/05/2016, 21:45
Το μηχανάκι είναι ένα σαπιό-παπο kymco, μαύρο, με μπλέ μπροστινό φτερό και μοτέρ λιφάν.
Όσοι κλαίτε μαύρο supra μην κάνετε τον κόπο!:wave2: