PDA

View Full Version : Fightclub ξανά στον αέρα από 8 Ιουνίου



zannisvel
27/05/2016, 10:44
:a54::a54::a54:

Δε με νοιαζει ποιος πηρε το σταθμο και τι ομαδα ειναι.
Οταν ειχαν σταματησει ειχα στεναχωρηθει πολυ, ξερω ακουγεται καπως
αλλα με αυτους τους δυο μεγαλωσα. Μου εκαναν παρεα οταν, βαριομουν, διαβαζα, χωριζα.

A και για να μη ξεχαστω, το παραπανω με φωνή 4!!!!

BLiTzER
27/05/2016, 10:51
Μεταξύ μας, αλλά δεν έχω την παραμικρή ιδέα για τι μιλάς.

zannisvel
27/05/2016, 10:52
Μεταξύ μας, αλλά δεν έχω την παραμικρή ιδέα για τι μιλάς.

http://www.sport-fm.gr/article/To-Fight-Club-epistrefei-ston-spor-FM/3169273

spyro
27/05/2016, 10:58
Μεταξύ μας, αλλά δεν έχω την παραμικρή ιδέα για τι μιλάς.

δε περίμενα κάτι διαφορετικό

:D

δε ήμουν τρελός φάν αλλά όποτε τύχαινε να τους ακούσω το διασκέδαζα. έχουν τρελό ταλέντο και οι δυο στην εκφώνηση ραδιοφωνικής εκπομπής

BLiTzER
27/05/2016, 10:59
http://www.sport-fm.gr/article/To-Fight-Club-epistrefei-ston-spor-FM/3169273

E δώσε καμιά πληροφορία, για να μαθαίνουν και οι νέοι, εφόσον ανοίγεις νέο thread, ρε φίλος. Έστω ένα λινκ. Διαβάζοντας το πρώτο ποστ, ως άσχετος, καμία πρόταση δεν έβγαζε το παραμικρό νόημα.

Εκτός αν απευθύνεσαι μόνο στην κλίκα :p

DoctoR_k6
27/05/2016, 11:10
Οσοι ακουγαν Fight Club ξερουν...
Οσοι οχι απλα καθιστε κ απολαυστε!!
Απλα οι καλυτεροι κ με διαφορα.
Τι σχολειο, τι φανταρικο...
Με τιμαει...???(Κλασικη ατακα στην αρχη μιας ερωτησης...)

Ζεύκας
27/05/2016, 11:12
πω πω θυμάμαι που τους άκουγα στην ΕΡΑ Σπορ 15 χρόνια πριν που διάβαζα για Πανελλήνιες.

γι'αυτό τα σκάτωσα, που αντί για τις μεταλλάξεις και τα ολοκληρώματα άκουγα τις παπαριές στο φάιτ κλαπ.

Βαιμάκη-Τσαούση μου καταστρέψατε τη ζωή. Σας μισώ. Πότε είπαμε ξεκινάνε;

zannisvel
27/05/2016, 11:19
E δώσε καμιά πληροφορία, για να μαθαίνουν και οι νέοι, εφόσον ανοίγεις νέο thread, ρε φίλος. Έστω ένα λινκ. Διαβάζοντας το πρώτο ποστ, ως άσχετος, καμία πρόταση δεν έβγαζε το παραμικρό νόημα.

Εκτός αν απευθύνεσαι μόνο στην κλίκα :p

Δεν απευθυνομαι στη κλικα ;)
Μπορεις να παρεις μια ιδεα εδω (http://www.fightclub.gr/default.aspx)
και να τους ακουσεις εδω (https://www.youtube.com/watch?v=DHjDLgNFErI)

zannisvel
27/05/2016, 11:22
Οσοι ακουγαν Fight Club ξερουν...
Οσοι οχι απλα καθιστε κ απολαυστε!!
Απλα οι καλυτεροι κ με διαφορα.
Τι σχολειο, τι φανταρικο...
Με τιμαει...???(Κλασικη ατακα στην αρχη μιας ερωτησης...)

Το τελευταιο μισαωρο με τις μεγαλες αληθειες και το Γκοτζο?

Παραληρηματα?

Nostradamus
27/05/2016, 11:23
πραγματικα παρα πολυ καλοι ηταν οι καργιολιδες!!

DoctoR_k6
27/05/2016, 11:32
Το τελευταιο μισαωρο με τις μεγαλες αληθειες και το Γκοτζο?

Παραληρηματα?

Epic καταστασεις...
Μακαρι να παιξει για καιρο κ οχι τιποτα guest star ενφανισεις!
Να μαθαινουν κ οι νεοτεροι...

amyroukai
27/05/2016, 11:38
Κοίτα και πήρα μιά χαρά, λέω ή βγάζουν δεύτερη ταινία ή τηλεσειρά και χάρηκα...

DoctoR_k6
27/05/2016, 11:43
Κοίτα και πήρα μιά χαρά, λέω ή βγάζουν δεύτερη ταινία ή τηλεσειρά και χάρηκα...

Πιστεψε με αν παρακολουθουσες θα ειχες παρει μεγαλυτερη χαρα κ απο το να εβγαινε 2η ταινια/σειρα.

nic mor
27/05/2016, 11:44
Κάτι πήρε το αυτί μου, πως θα είναι για μία επετειακή
εκπομπή για τα 20 χρόνια του σταθμού κτλ..

Εντιτ :δεν είναι σίγουρο αυτό που λέω!

Ζεύκας
27/05/2016, 11:49
Κοίτα και πήρα μιά χαρά, λέω ή βγάζουν δεύτερη ταινία ή τηλεσειρά και χάρηκα...

τουλ θα βγει το trainspotting 2 :D

zannisvel
27/05/2016, 11:59
Κάτι πήρε το αυτί μου, πως θα είναι για μία επετειακή
εκπομπή για τα 20 χρόνια του σταθμού κτλ..

Εντιτ :δεν είναι σίγουρο αυτό που λέω!

Μου εκανες τη καρδια περιβολι....

Συμφωνα με αυτο (http://www.sport-fm.gr/article/baimakis-kai-tsaousis-gia-tin-epistrofi-tou-Fight-Club-ston-spor-FM-audio/3169293) το αποσπασμα νομιζω οτι γυρνανε για τα καλα!

SHOOTER045
27/05/2016, 12:42
τουλ θα βγει το trainspotting 2 :D

Μετά το RAMBO 5

AristidisZ
27/05/2016, 13:09
Κατά τη γνώμη μου μια βλακεία και μισή, όπως και οι περισσότερες παραγωγές που έχει κάνει ο συγκεκριμένος ραδιοφωνικός σταθμός...

Χιούμορ για τετράχρονα και βγάλε

Γενικά μεγάλωσα με σπορ φμ, αλλά τον παράτησα όταν κάποια δόση το ξεφτίλισε με τις διαφημίσεις

Από τη στιγμή δε που τον πήρε ο Αλαφούζος, μη μιλήσουμε καλύτερα, είναι πραγματικά για λύπηση όλοι εκεί μέσα

DoctoR_k6
27/05/2016, 13:13
Κατά τη γνώμη μου μια βλακεία και μισή, όπως και οι περισσότερες παραγωγές που έχει κάνει ο συγκεκριμένος ραδιοφωνικός σταθμός...

Χιούμορ για τετράχρονα και βγάλε

Γενικά μεγάλωσα με σπορ φμ, αλλά τον παράτησα όταν κάποια δόση το ξεφτίλισε με τις διαφημίσεις

Από τη στιγμή δε που τον πήρε ο Αλαφούζος, μη μιλήσουμε καλύτερα, είναι πραγματικά για λύπηση όλοι εκεί μέσα

Ολυμπιακος ε...? :lol:

AristidisZ
27/05/2016, 13:18
Ολυμπιακος ε...? :lol:

Μπα

ΑΕΚτζής με φιλοπαναθηναϊκά αισθήματα και αντιολυμπιακός

:a39:

zannisvel
27/05/2016, 13:33
Κατά τη γνώμη μου μια βλακεία και μισή, όπως και οι περισσότερες παραγωγές που έχει κάνει ο συγκεκριμένος ραδιοφωνικός σταθμός...

Χιούμορ για τετράχρονα και βγάλε

Γενικά μεγάλωσα με σπορ φμ, αλλά τον παράτησα όταν κάποια δόση το ξεφτίλισε με τις διαφημίσεις

Από τη στιγμή δε που τον πήρε ο Αλαφούζος, μη μιλήσουμε καλύτερα, είναι πραγματικά για λύπηση όλοι εκεί μέσα

Περι ορέξεως ....
Και 'γω με σπορ φμ μεγαλωσα και οντως μπορει το χιουμορ τους να μην ειναι για ολους, αλλα προσωπικα μ'αρεσει και μου θυμιζει αλλες εποχες πιο ξενιαστες και γι'αυτο συνεχισα να τους ακουω.
Καποιες συνηθειες μας μπορει να ειναι καταλοιπα απο το παρελθον και να τις κουβαλαμε απο συνηθεια και το fightclub ειναι μια συνηθεια που εγινε λατρεια.:)
Μεχρι και το 13 διασκεδαζα μαζι τους και το ευχαριστιομουν αυτο το διωρο. Και μη ξεχναμε οτι ειναι ραδιο, δεν ειναι τηλεοραση που σε καθηλωνει, παραλληλα εκανα 1002 αλλα πραγματα, μου εκαναν παρεα οπως εγραψα παραπανω.

Σε ολα τα υπολοιπα για το σπορ φμ συμφωνω μαζι σου, το εχω γυρισει στο sport24 αλλα και παλι δεν εχω δεθει με κανεναν.

Τωρα για Τσαμόπουλο και θαναηλάκη μη μιλησω ε?

Αριστιδη δε προσπαθω να διαπληκτιστω μαζι σου για κανενα λογο, την αποψη μου λεω.
:beer:

DoctoR_k6
27/05/2016, 13:40
Αν εξαιρεσουμε καποιες ψιλοχαζομαριτσες ηταν πολυ εξυπνη εκπομπη. Οντως το στυλ δεν ειναι για ολους αλλα σαν τις αλλες τις εκπομπες ολων των σταθμων δεν ηταν.
Δεν μπορεις να ακουσεις πλεον(με λιγες εξαρεσεις) τιποτα σε αθλητικο σταθμο.
Αλλα οπως κ να το κανουμε οι του Fight Club ακροατες θα ειμαστε κολλημενοι!!

zannisvel
27/05/2016, 13:51
Αν εξαιρεσουμε καποιες ψιλοχαζομαριτσες ηταν πολυ εξυπνη εκπομπη. Οντως το στυλ δεν ειναι για ολους αλλα σαν τις αλλες τις εκπομπες ολων των σταθμων δεν ηταν.
Δεν μπορεις να ακουσεις πλεον(με λιγες εξαρεσεις) τιποτα σε αθλητικο σταθμο.
Αλλα οπως κ να το κανουμε οι του Fight Club ακροατες θα ειμαστε κολλημενοι!!

Ακριβως αυτο!!!

AristidisZ
27/05/2016, 13:52
Περι ορέξεως ....
Και 'γω με σπορ φμ μεγαλωσα και οντως μπορει το χιουμορ τους να μην ειναι για ολους, αλλα προσωπικα μ'αρεσει και μου θυμιζει αλλες εποχες πιο ξενιαστες και γι'αυτο συνεχισα να τους ακουω.
Καποιες συνηθειες μας μπορει να ειναι καταλοιπα απο το παρελθον και να τις κουβαλαμε απο συνηθεια και το fightclub ειναι μια συνηθεια που εγινε λατρεια.:)
Μεχρι και το 13 διασκεδαζα μαζι τους και το ευχαριστιομουν αυτο το διωρο. Και μη ξεχναμε οτι ειναι ραδιο, δεν ειναι τηλεοραση που σε καθηλωνει, παραλληλα εκανα 1002 αλλα πραγματα, μου εκαναν παρεα οπως εγραψα παραπανω.

Σε ολα τα υπολοιπα για το σπορ φμ συμφωνω μαζι σου, το εχω γυρισει στο sport24 αλλα και παλι δεν εχω δεθει με κανεναν.

Τωρα για Τσαμόπουλο και θαναηλάκη μη μιλησω ε?

Αριστιδη δε προσπαθω να διαπληκτιστω μαζι σου για κανενα λογο, την αποψη μου λεω.
:beer:

Ποιος διαπληκτισμός βρε ;

Αλοίμονο

Συμφωνώ για Τσαμόπουλο / Θαναηλάκη, και Πανουτσοκαρπετόπουλους γούσταρα πολύ, αν και με διαφορά καλύτερος ήταν ο Χαραλαμπόπουλος

'Οπως το λες είναι, όντως δεν είναι του στυλ μου

Προσωπικά ακούω μόνο αθλητικό ραδιόφωνο, αν και πλέον δε με καλύπτει κάτι

Καλύτερος ραδιοφωνικός σταθμός κατά τη γνώμη μου ήταν ο Σπριντ ΦΜ, αλλά πάμε πολύ παλιά, μάλλον εσύ δε θα τον είχες προλάβει καν...

Πέραν όλων των άλλων όμως, πλέον η κατάντια του συγκεκριμένου σταθμού δεν έχει όριο

Σαν οπαδός Ολυμπιακός, ξερνάω όταν βάζω να ακούσω μια ενημερωτική αθλητική εκπομπή και ακούω το δελτίο τύπου του Αλαφούζου

Η ξεφτίλα έχει και κάποια όρια, ούτε ο Φλας του Κόκκαλη δεν ήταν έτσι...

zannisvel
27/05/2016, 14:01
Σαν οπαδός Ολυμπιακός, ξερνάω όταν βάζω να ακούσω μια ενημερωτική αθλητική εκπομπή και ακούω το δελτίο τύπου του Αλαφούζου

Η ξεφτίλα έχει και κάποια όρια, ούτε ο Φλας του Κόκκαλη δεν ήταν έτσι...

Η αληθεια ειναι οτι απο τοτε που εχει αλλαξει χερια ο σταθμος εχει γινει ακριβως αυτο. Επισης εχουν φυγει και καποιοι πολυ καλοι παραγωγοι - δημοσιογραφοι για αυτο το λογο και αεκτζηδες και ολυμπιακοι και παναθηναικοι.
Ακομα και στο site του σταθμου σημερα, μετα απο νικη του ολυμπιακου εχουν βαλει τη φωτο του Αλαφουζου.:lol:

ΥΓ: Αυτος ο Νικολογιαννης πως εχει μεινει δε ξερω....

DoctoR_k6
27/05/2016, 14:06
Η ξεφτίλα έχει και κάποια όρια, ούτε ο Φλας του Κόκκαλη δεν ήταν έτσι...

Ηταν...ο sport-fm προ Αλ Αφουζ!!
Σαν να ακουγα τον Τακη κ τον Ακη...
Απο που να το πιασεις κ που να το αφησεις?? Αντωνηδες? Χελακης? Χριστογλου?
Απλα τον πηρε ο κοντος τωρα κ ολοι οι Ολυμιακοι που ηταν φαν δεν μπορουν πλεον.
Αλλα αυτη ειναι αλλη ιστορια κ δεν λεγεται μεσω πληκτρολογιων.

Fyi, Εγω Παναθηναικος ειμαι αλλα τον Αλ Αφουζ δεν τον χωνευω για πολλους κ διαφορους λογους αλλα το εκτρωμα που ηταν ο Sport-Fm πριν δεν ειναι πλεον.

AristidisZ
27/05/2016, 14:21
Ηταν...ο sport-fm προ Αλ Αφουζ!!
Σαν να ακουγα τον Τακη κ τον Ακη...
Απο που να το πιασεις κ που να το αφησεις?? Αντωνηδες? Χελακης? Χριστογλου?
Απλα τον πηρε ο κοντος τωρα κ ολοι οι Ολυμιακοι που ηταν φαν δεν μπορουν πλεον.
Αλλα αυτη ειναι αλλη ιστορια κ δεν λεγεται μεσω πληκτρολογιων.

Fyi, Εγω Παναθηναικος ειμαι αλλα τον Αλ Αφουζ δεν τον χωνευω για πολλους κ διαφορους λογους αλλα το εκτρωμα που ηταν ο Sport-Fm πριν δεν ειναι πλεον.

Αν πρόσεξες, έγραψα ότι σταμάτησα να ακούω λόγω του ότι είχε πιο πολύ διαφημίσεις παρά εκπομπή

Ο Μπάμπης, αν τον άκουγες, έλεγε με σαφήνεια ότι δεν είναι δημοσιογράφος, είναι διασκεδαστής

Για αυτό τόνισα το "ενημερωτική" εκπομπή

Σπυρόπουλος, Σωτηρακόπουλος, Κατσαρός (που έβγαινε συνέχεια guest), και αυτοί Τσουκαλάδες να φανταστώ ;

Τώρα για τους Αντώνηδες που λες, είδαμε και τον Πανούτσο πανάθεμά τον φέτος στον Σκάι, παλαμάκια και αυτός

Συμφωνώ ότι ο σταθμός είχε περισσότερους Ολυμπιακούς, το οποίο όμως είναι και απόλυτα λογικό αν το καλοσκεφτείς, τη στιγμή που είτε αρέσει είτε δεν αρέσει, οι Ολυμπιακοί είναι η πλειοψηφία του κόσμου - άρα και του κοινού (ή αλλιώς πελάτες τους λένε)

Παλιότερα πάντως, ακουγόντουσαν όλες οι φωνές

Πιο σιγά ίσως, αλλά σίγουρα υπήρχε βήμα

Μονο και μόνο τον Γκόντζο να βάλεις, φτάνει

Πλέον δεν υπάρχει ο παραμικρός αντίλογος, πετάει ξεροκόματο ο Γιάννης και βαράνε παλαμάκια βαζελοφροσύνης από κάτω μπας και φάνε κάνα ψίχουλο...

Οπότε είναι άτοπο να κάνεις συγκρίσεις του τότε με το τώρα

Ενδιαφέρον θα είχε να βλέπαμε και ακροοματικότητες του σταθμού στο πέρασμα του χρόνου...

:wave2:

MikeG
27/05/2016, 14:28
:a25::a25::a25::a09::a09::a46::a46:

https://www.youtube.com/watch?v=i8p5kmgCJf4

DoctoR_k6
27/05/2016, 14:37
Αν πρόσεξες, έγραψα ότι σταμάτησα να ακούω λόγω του ότι είχε πιο πολύ διαφημίσεις παρά εκπομπή

Ο Μπάμπης, αν τον άκουγες, έλεγε με σαφήνεια ότι δεν είναι δημοσιογράφος, είναι διασκεδαστής

Για αυτό τόνισα το "ενημερωτική" εκπομπή

Σπυρόπουλος, Σωτηρακόπουλος, Κατσαρός (που έβγαινε συνέχεια guest), και αυτοί Τσουκαλάδες να φανταστώ ;

Τώρα για τους Αντώνηδες που λες, είδαμε και τον Πανούτσο πανάθεμά τον φέτος στον Σκάι, παλαμάκια και αυτός

Συμφωνώ ότι ο σταθμός είχε περισσότερους Ολυμπιακούς, το οποίο όμως είναι και απόλυτα λογικό αν το καλοσκεφτείς, τη στιγμή που είτε αρέσει είτε δεν αρέσει, οι Ολυμπιακοί είναι η πλειοψηφία του κόσμου - άρα και του κοινού (ή αλλιώς πελάτες τους λένε)

Παλιότερα πάντως, ακουγόντουσαν όλες οι φωνές

Πιο σιγά ίσως, αλλά σίγουρα υπήρχε βήμα

Μονο και μόνο τον Γκόντζο να βάλεις, φτάνει

Πλέον δεν υπάρχει ο παραμικρός αντίλογος, πετάει ξεροκόματο ο Γιάννης και βαράνε παλαμάκια βαζελοφροσύνης από κάτω μπας και φάνε κάνα ψίχουλο...

Οπότε είναι άτοπο να κάνεις συγκρίσεις του τότε με το τώρα

Ενδιαφέρον θα είχε να βλέπαμε και ακροοματικότητες του σταθμού στο πέρασμα του χρόνου...

:wave2:

Εγω δεν τους εχω μετρησει να ξερω ποιοι ειναι πιο πολλοι παντως...
Το οτι συμμετειχε ο Γκοντζος θεωρεις πως ηταν υπερ για τον Παναθηναικο κ να ακουστουν? Δεν νομιζω...
Σαν ακροαματικοτητα παντα ηταν πρωτος στους αθλητικους κ 6ος-7ος γενικη καταταξη...οσο κ αν χαλασε η χαλαει το προγραμμα του.
Καποιοι που αξιζανε μεινανε απλα τωρα καταλαβαινουν καποιοι πως ειναι να δουλευει ενας σταθμος υπο αλλη 'ιδιοκτησια' κ ξεσυνηθισανε να ακουνε τα 'συνηθισμενα'.
Σωτηρακοπουλος απο τους πρωτους που φτιαξανε τον σταθμο λογικο να βγαινει(ασχετα αν δεν μου αρεσει)...Σπυροπουλος καλος αλλα τα ειδε τα χαιρια του!! :eek:

:wave2:

zannisvel
27/05/2016, 14:44
:a25::a25::a25::a09::a09::a46::a46:

https://www.youtube.com/watch?v=i8p5kmgCJf4

Δικος μας και εσυ?

Την εβαλα να την ακουσω παραλληλα με μια αγγαρεια (data entry) που εχω τωρα.:)

Billymuse
27/05/2016, 14:54
Μπα

ΑΕΚτζής με φιλοπαναθηναϊκά αισθήματα και αντιολυμπιακός

:a39:

Αλλα ο Νικοβλακοπουλος ποιοτητα ε;
Απτα καλυτερα νεα που επανερχεται η εκπομπη..

AristidisZ
27/05/2016, 15:03
Εγω δεν τους εχω μετρησει να ξερω ποιοι ειναι πιο πολλοι παντως...
Το οτι συμμετειχε ο Γκοντζος θεωρεις πως ηταν υπερ για τον Παναθηναικο κ να ακουστουν? Δεν νομιζω...
Σαν ακροαματικοτητα παντα ηταν πρωτος στους αθλητικους κ 6ος-7ος γενικη καταταξη...οσο κ αν χαλασε η χαλαει το προγραμμα του.
Καποιοι που αξιζανε μεινανε απλα τωρα καταλαβαινουν καποιοι πως ειναι να δουλευει ενας σταθμος υπο αλλη 'ιδιοκτησια' κ ξεσυνηθισανε να ακουνε τα 'συνηθισμενα'.
Σωτηρακοπουλος απο τους πρωτους που φτιαξανε τον σταθμο λογικο να βγαινει(ασχετα αν δεν μου αρεσει)...Σπυροπουλος καλος αλλα τα ειδε τα χαιρια του!! :eek:

:wave2:

Καλά, αν ο Γκόντζος κάνει κακό στο Παναθηναϊκό, άλλο τόσο κάνει κι ο Μπάμπης...

Τώρα μου λες άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, δηλαδή ο Μπάμπης δεν ήταν εκ των συνιδιοκτητών ;

Δηλαδή ο βάζελος ιδιοκτήτης Σωτηρακόπουλος να βγαίνει, αλλά ο γαύρος ιδιοκτήτης Μπάμπης όχι

Ωραία λογική

Αν εσύ πιστεύεις πάντως ότι τώρα ο σταθμός είναι πιο αντικειμενικός από ότι ήταν παλιότερα, σου βγάζω το καπέλο, καθότι η καφροσύνη σου ξεπερνάει ακόμα και τη δικιά μου :bawl:

:beer:

AristidisZ
27/05/2016, 15:04
Αλλα ο Νικοβλακοπουλος ποιοτητα ε;
Απτα καλυτερα νεα που επανερχεται η εκπομπη..

Άσε ρε Βασίλη, Σαμπράκος και Νικολογιάννης δηλαδή είναι σοβαροί ρεπόρτερ

Και άντε ο δικός σου κάτι πάει και έρχεται, ο άλλος είναι τα ίδια σκατά με τον δικό μας τον κάφρο...

DoctoR_k6
27/05/2016, 15:11
Καλά, αν ο Γκόντζος κάνει κακό στο Παναθηναϊκό, άλλο τόσο κάνει κι ο Μπάμπης...

Τώρα μου λες άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, δηλαδή ο Μπάμπης δεν ήταν εκ των συνιδιοκτητών ;

Δηλαδή ο βάζελος ιδιοκτήτης Σωτηρακόπουλος να βγαίνει, αλλά ο γαύρος ιδιοκτήτης Μπάμπης όχι

Ωραία λογική

Αν εσύ πιστεύεις πάντως ότι τώρα ο σταθμός είναι πιο αντικειμενικός από ότι ήταν παλιότερα, σου βγάζω το καπέλο, καθότι η καφροσύνη σου ξεπερνάει ακόμα και τη δικιά μου :bawl:

:beer:

Ο Γκοντζος ειναι αλλη ιστορια κ ειχε μπει με αλλο σκοπο στον Sport-fm κ οχι για να ακουγονται οι Παναθηναικοι(το αντιθετο αλλα ειπαμε αλλη ιστορια κ μεγαλη).
Ο Μπαμπης λογικο να ακουγεται λογω ιδιοκτησιας αλλα τοσο κακο δεν νομιζω να εκανε. Χαιρομαι να ακουω Ολυμπιακους να λεε πως κανει κακο...Ξημερωνει αλλη μερα κ για μας τους 'καφρους'.
Σωτηρακοπουλος οπως σου ειπα...αδιαφορος! Mονο Liverpool κ νησι εδειχνε να τον ενδιαφερει μην χαλασει την εικονα του.
Δεν ειπα πως ειναι πιο αντικειμενικος αλλα οσο να ναι αλλαξε κ αυτο το κοκκινο παντου κ χαλασε κοσμο. Δεν σου ειπα ακου Βασιλαρα να παρεις αντικειμενικοτητα.
Καφρος ειμαι αλλα τα συκα συκα κ τη σκαφη σκαφη...
:beer:

Edit: Ο Νικολακο δεν ειναι κανας 'βλακας' κ ειναι κ γαμω τα πιονια/εργατες...ο δικος μας ειναι ο,τι να ναι κ γελαω ακομα που κανει ρεπορταζ!!

Ζεύκας
27/05/2016, 15:12
Σκοτίστηκα σε ποιόν σταθμό θα παίζει το φάιτ κλαπ.
Εύχομαι μόνο να κρατήσουνε τη παλιά φιλοσοφία και να έχουν το ίδιο επίπεδο ακροατών.

Διαμάντι το αφιέρωμα που παρέθεσε ο Μιχάλης. συνεχίστε εδώ (https://www.youtube.com/watch?v=DHjDLgNFErI) και πάρτε όλα τα παρτς σε σειρά.

DoctoR_k6
27/05/2016, 15:14
Σκοτίστηκα σε ποιόν σταθμό θα παίζει το φάιτ κλαπ.
Εύχομαι μόνο να κρατήσουνε τη παλιά φιλοσοφία και να έχουν το ίδιο επίπεδο ακροατών.

Διαμάντι το αφιέρωμα που παρέθεσε ο Μιχάλης. συνεχίστε εδώ (https://www.youtube.com/watch?v=DHjDLgNFErI) και πάρτε όλα τα παρτς σε σειρά.

Οπως το ειπες...

AristidisZ
27/05/2016, 15:39
Ο Γκοντζος ειναι αλλη ιστορια κ ειχε μπει με αλλο σκοπο στον Sport-fm κ οχι για να ακουγονται οι Παναθηναικοι(το αντιθετο αλλα ειπαμε αλλη ιστορια κ μεγαλη).


Πες την ντε, τι φοβάσαι, μην σε τσιμεντώσουν ; :p




Ο Μπαμπης λογικο να ακουγεται λογω ιδιοκτησιας αλλα τοσο κακο δεν νομιζω να εκανε. Χαιρομαι να ακουω Ολυμπιακους να λεε πως κανει κακο...Ξημερωνει αλλη μερα κ για μας τους 'καφρους'.


Τώρα με συγχωρείς, αλλά στο χωριό μου το λένε flame αυτό που κάνεις

Είπα εγώ ότι έκανε κακό ;

Εσύ πέταξες την ατάκα

"ο Γκόντζος κάνει κακό στον ΠΑΟ"

και σου απάντησα, άρα εντελώς αβάσιμος ο συλλογισμός σου, περί του τι παραδέχομαι εγώ και τα λοιπά



Δεν ειπα πως ειναι πιο αντικειμενικος αλλα οσο να ναι αλλαξε κ αυτο το κοκκινο παντου κ χαλασε κοσμο


Σου είπα εξ αρχής ότι ο σταθμός έγινε ΓΤΠΚ όσον αφορά στην ενημέρωση

Ναι είχε περισσότερο κόκκινη χροιά, αλλά δεν ήταν αυτό το γελοίο που είναι σήμερα

Αν εσένα σε ευχαριστεί να ακούς οπαδικό σταθμό, δικαίωμά σου, εγώ προσωπικά δε μπορώ ασχέτως αν είναι υπέρ ή κατά της ομάδας μου



Edit: Ο Νικολακο δεν ειναι κανας 'βλακας' κ ειναι κ γαμω τα πιονια/εργατες...ο δικος μας ειναι ο,τι να ναι κ γελαω ακομα που κανει ρεπορταζ!!

Άποψή σου
Και εγώ το ίδιο νιώθω για τον Νικολακόπουλο, όταν τον ακούω με πιάνουν τα γέλια

DoctoR_k6
27/05/2016, 15:53
Πες την ντε, τι φοβάσαι, μην σε τσιμεντώσουν ; :p




Τώρα με συγχωρείς, αλλά στο χωριό μου το λένε flame αυτό που κάνεις

Είπα εγώ ότι έκανε κακό ;

Εσύ πέταξες την ατάκα

"ο Γκόντζος κάνει κακό στον ΠΑΟ"

και σου απάντησα, άρα εντελώς αβάσιμος ο συλλογισμός σου, περί του τι παραδέχομαι εγώ και τα λοιπά



Σου είπα εξ αρχής ότι ο σταθμός έγινε ΓΤΠΚ όσον αφορά στην ενημέρωση

Ναι είχε περισσότερο κόκκινη χροιά, αλλά δεν ήταν αυτό το γελοίο που είναι σήμερα

Αν εσένα σε ευχαριστεί να ακούς οπαδικό σταθμό, δικαίωμά σου, εγώ προσωπικά δε μπορώ ασχέτως αν είναι υπέρ ή κατά της ομάδας μου



Άποψή σου
Και εγώ το ίδιο νιώθω για τον Νικολακόπουλο, όταν τον ακούω με πιάνουν τα γέλια

Τι ειναι ο Γκοντζος κ τι εξυπηρετουσε/ει οσοι ασχολουνται ξερουν κ προφανως δεν μπορω να κατσω να τα γραψω ολα αυτα. Οσοι καταλαβαινουν καταλαβαινουν...
Οσο για τον Μπαμπη λανθασμενα θεωρησα πως εννοουσες οτι οσο κακο κανει ο Γκοντζος(σε εμας) κανει αλλο τοσο κ αυτος(σε εσας)...αλλα τελικα καταλαβα!!
Προσωπικα εχω κοψει να ακουω sport-fm χρονια απ οταν ειχε ξεφυγει πολυ το θεμα...κ ας ηταν οπαδικος σταθμος(κ οχι της δικης μου ομαδας).
Απορω πως σε δεν σε ευχαριστει να ακους οπαδικο σταθμο, αλλα ακουγες sport-fm που πιο οπαδικος δεν γινοταν...:confused:

MikeG
27/05/2016, 16:43
Πάντως ακούγοντας αυτό το ηχητικό απόσπασμα http://www.sport-fm.gr/article/To-Fight-Club-epistrefei-ston-spor-FM/3169273 καταλαβαίνω ότι θα είναι μόνο για 1 "εμφάνιση" λόγο γενεθλίων Sport Fm..

zannisvel
27/05/2016, 16:58
Το ραδιοφωνο ειναι διαφορετικο απο τη TV και μου φαινεται λιγο περιεργο απλα να κανουν μια εκπομπη και that's it. Απο την αλλη δεν εχουν πει ξεκαθαρα το τι θα γινει. Μηπως το αφηνουν λιγο στο φλου γιατι και αυτοι δε ξερουν? Θα δουμε...
Παντως και ο Τσαουσης και ο Βαιμακης στο twitter εχουν βαλει τη φωτογραφια απο το fightclub.

MikeG
27/05/2016, 17:04
Το ραδιοφωνο ειναι διαφορετικο απο τη TV και μου φαινεται λιγο περιεργο απλα να κανουν μια εκπομπη και that's it. Απο την αλλη δεν εχουν πει ξεκαθαρα το τι θα γινει. Μηπως το αφηνουν λιγο στο φλου γιατι και αυτοι δε ξερουν? Θα δουμε...
Παντως και ο Τσαουσης και ο Βαιμακης στο twitter εχουν βαλει τη φωτογραφια απο το fightclub.

Έχεις ένα point.

Από όσο ξέρω πάντως ο Τσαούσης ζει μόνιμα Γιάννενα..

due
27/05/2016, 19:26
Απο τις καλυτερες εκπομπες που εχουν βγει ποτε στον ελληνικο ραδιοφωνικο αερα. Υπήρχε ομως μια εκπομπή σε αυτό το στυλ, σε άλλο σταθμό πολλα χρόνια νωρίτερα. Τη θυμάται κανεις?

3 Σωματοφύλακες, στον Sprint FM με Παγαρτάνη Παναγιωτα Βρανα.

Ζεύκας
28/05/2016, 17:15
:D

https://www.youtube.com/watch?v=bjbI_8yrOzc

:D

https://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk

:D

https://www.youtube.com/watch?v=z13qnzUQwuI

AristidisZ
28/05/2016, 17:41
Απο τις καλυτερες εκπομπες που εχουν βγει ποτε στον ελληνικο ραδιοφωνικο αερα. Υπήρχε ομως μια εκπομπή σε αυτό το στυλ, σε άλλο σταθμό πολλα χρόνια νωρίτερα. Τη θυμάται κανεις?

3 Σωματοφύλακες, στον Sprint FM με Παγαρτάνη Παναγιωτα Βρανα.




Καλύτερος ραδιοφωνικός σταθμός κατά τη γνώμη μου ήταν ο Σπριντ ΦΜ, αλλά πάμε πολύ παλιά, μάλλον εσύ δε θα τον είχες προλάβει καν...



:a10:

MikeG
28/05/2016, 17:45
Πάντως το Fight Club μου άρεσε περισσότερο επί εποχής ΕΡΑ Σπορ. Εκτός αν εγώ ήμουν τότε πολύ πιτσιρίκος και γκάβλωνα περισσότερο.


https://www.youtube.com/watch?v=GZuhKN0IQ54

https://www.youtube.com/watch?v=mdPOMCD5Z_M&feature=youtu.be

zannisvel
03/06/2016, 12:51
Λοιπον συμφωνα με ποστ του Τσαουση στο Φορουμ του Fightclub σε στη δεξια στηλη χαμηλα γραφει οτι επιστεφουν για μια μονο εκπομπη για τα 20 χρονια ΣΠΟΡ ΦΜ και ΙΣΩΣ και να συνεχισουν.

Το δευτερο ποστ που ειναι σαν πρωτο-σελλιδο εφημεριδας.
http://www.fightclub.gr/forum/messages.aspx?TopicID=284

MikeG
09/06/2016, 18:43
https://www.youtube.com/watch?v=DVIn-DoeByM & με εικόνα : https://www.youtube.com/watch?v=p8P8KYbDqFo

Billymuse
10/06/2016, 14:01
https://www.youtube.com/watch?v=DVIn-DoeByM & με εικόνα : https://www.youtube.com/watch?v=p8P8KYbDqFo

:beer:

Ζεύκας
10/06/2016, 15:12
Στο κομμάτι με τον ελληνοαμερικάνο ράππερ δάκρυσα από τα γέλια

super_toto
11/06/2016, 08:34
Εγώ ένα έχω να πω
"You have a possibility, play it with me..."

teo_g7
11/06/2016, 09:03
Στο κομμάτι με τον ελληνοαμερικάνο ράππερ δάκρυσα από τα γέλια

Πρόσεχε τα λόγια σου για το μεγάλο ατζέντη Mac Pappas!!!

DoctoR_k6
09/08/2016, 13:40
http://www.sport-fm.gr/article/oristiko-epistrefei-gia-ta-kala-to-Fight-Club-ston-spor-FM-94-6-audio/3191271 ...:D

ptc
09/08/2016, 16:21
http://www.sport-fm.gr/article/oristiko-epistrefei-gia-ta-kala-to-Fight-Club-ston-spor-FM-94-6-audio/3191271...:D

"Η Σελίδα δεν βρέθηκε
Λυπούμαστε, αλλά η σελίδα που αναζητήσατε δεν βρέθηκε."

Hayate
09/08/2016, 16:24
Αφού έχει βάλει το :D που να πιάσει το HyperLink...... βρεεεεεε με κενό τα copy paste... :p

ptc
09/08/2016, 16:27
Αφού έχει βάλει το :D που να πιάσει το HyperLink...... βρεεεεεε με κενό τα copy paste... :p

Σωστός.

http://www.sport-fm.gr/article/orist...o/3191271

zannisvel
09/08/2016, 20:59
:a54::a54:

DoctoR_k6
09/08/2016, 22:34
Αφού έχει βάλει το :D που να πιάσει το HyperLink...... βρεεεεεε με κενό τα copy paste... :p

Το κολλησε πανω...κ δεν βγηκε. Ενα spacebar ηθελε κ στο βγαζε!! :p

Ζεύκας
10/08/2016, 00:56
:a25::a25::a25:

MikeG
05/09/2016, 17:48
Σήμερα η πρώτη εκπομπή της σεζόν στις 22:00.

http://menshouse.gr/extras/1318/ta-368-kalytera-nicknames-ton-akroaton-tou-fight-club/

zannisvel
05/09/2016, 19:50
Thanks για την ενημερωση!!!
Κοιτουσα το προγραμμα του σταθμου και δεν το εγραφε πουθενα τις προηγουμενες μερες.
:beer::beer:

Billymuse
06/09/2016, 07:19
Και την παρασκεύη στις 6 το απογεύμα για ενα δίωρο απο δω και πέρα θα έχει εκπομπή ο Ντέμης Νικολαϊδης μαζί με τον Αλέξη Σπυρόπουλο...σίγουρα θα έχει και αυτη το ενδιαφέρον της :a25:

zannisvel
07/11/2016, 19:20
Τωρα τους εχουμε και στην TV, καθε Κυριακη στο ΣΚΑΙ με την εκπομπη Kick Off.

Δεν ασχολουμε σχεδον καθολου με αθλητικα, ποδοσφαιρο κλπ πια, αλλα αυτους τους δυο μπορω να τους ακουω για ωρες.