PDA

View Full Version : [ΖΗΤΕΙΤΑΙ] Τελικό εξάτμισης για Fazer 1000 2004



val
05/06/2016, 15:18
Ψαχνω τελικο για Fazer 1000 2004 ή καποιο δαχτυλιδι για να στερεωσω την ηδη υπαρχουσα εξατμιση γιατι εχει κοπει η βαση που στηριζοταν στο μαρσπιε του συνοδηγου και ειναι στον αερα αυτη τη στιγμη και καμια μερα θα μου φυγει στο δρομο. Νομίζω οτι κανει και απο fazer 600 η Ρ6 η Ρ1 2001-2003.

amyroukai
05/06/2016, 15:32
εργοστασιακό τελικό ολόκληρο από fzs του 2001 έχω. Το είχα πάρει το πάλαι ποτέ από ebay γιατί το δικό μου όπως το πήρα δεν είχε τάπα και κάνει τον σαματά τον απίθανο, τελικά δεν το φόρεσα ποτέ επάνω. Η πιο φτηνή λύση μάλλον θα είναι να περάσεις από εξατμισάδικο (όπως πχ racetech/raceguns στον Πειραιά) και να ζητήσεις να φτιάξουν μιά βασούλα.

Αν δεν βρεις άκρη κλπ κλπ κλπ πες να ανεβάσω φωτό να δεις αν σου κάνει, γιατί έχει μερικά σημαδάκια επάνω.

val
05/06/2016, 21:57
εργοστασιακό τελικό ολόκληρο από fzs του 2001 έχω. Το είχα πάρει το πάλαι ποτέ από ebay γιατί το δικό μου όπως το πήρα δεν είχε τάπα και κάνει τον σαματά τον απίθανο, τελικά δεν το φόρεσα ποτέ επάνω. Η πιο φτηνή λύση μάλλον θα είναι να περάσεις από εξατμισάδικο (όπως πχ racetech/raceguns στον Πειραιά) και να ζητήσεις να φτιάξουν μιά βασούλα.

Αν δεν βρεις άκρη κλπ κλπ κλπ πες να ανεβάσω φωτό να δεις αν σου κάνει, γιατί έχει μερικά σημαδάκια επάνω.

Παρε με ενα τηλ σε παρακαλω ή στειλε μου το δικο σου με πμ να σε καλεσω εγω να συνεννοηθουμε. Σ ευχαριστω!!!