PDA

View Full Version : Καλημέρα........



bikersonly
04/11/2003, 08:34
Γαμώ την τρέλλα μου! Δεν την γουστάρω την γαμοβροχή και να πηγαίνω στην δουλειά ρε γαμώτο!Να πρέπει να φοράς εξαρτήσεις λες και πας Γαλλία για 5 χλμ δρόμο! Και αυτά τα 5 χλμ να τα κάνεις σε 20 λεπτά γιατί δεν μπορούν να πάνε ευθεία τα κωλάμαξα!
Και όταν βρεθεί το τούνελ ανάμεσα από τα κουτιά να χεις μπροστά σου κάνα Bmw ή κάνα τελειωμένο αυτόματο-παπί και να πηγαίνει με 10 χλμ!Έλεος ρε την τρέλλα μου!Χωράω εγώ με το ΧΧ και δεν χωράνε αυτοί ρε!

Τέλος πάντων! τα χουμε ξαναπεί αυτά!
Κατά τα άλλα ηθικό στα κόκκινα όπως πάντα και κέφι στους κόφτες γιατί έτσι μας αρέσει!

Θα κανονίσουμε κάνα ταξιδάκι-βολτίτσα να γουστάρουμε?
’ντε γιατί στην φιλοσοφία το χουμε ρίξει.’ντε μπράβο!

Αυτά, αν ξέχασα κάτι θα ξαναγράψω. :D

Α! Καλημέρα!

stefanos
04/11/2003, 08:45
εγω ο τυχερος θα κάνω 20 χιλ στη βροχή και μετα με περιμένει και λίγη λάσπη να χτίσει το μηχανάκι και να θέλει πλύσιμο πάλι.
Πάντως ειδικά σήμερα με το αμάξι ΔΕΝ πάω, και τους λυπάμαι τους κακομοιρους που θα το πάρουν.

bikersonly
04/11/2003, 08:53
Καλά Στέφανε έτσι και δεις το ΧΧ θα πάθεις πλάκα! Τίγκα στην λάσπη!Τι Enduro και μαλακίες!Τα τελευταία 2 χλμ πριν την δουλειά είναι γ@ματα!Κανονικό Camel Trophy σου λέω!Τα χει όλα! Χώμα, με χαλίκια και λάσπη και όλα αυτά σε τεράστιες λακούβες που μπαίνεις μέσα και δεν ξέρεις τι σε περιμένει!Σου λέω μπαίνει μέχρι το μισό φαίριγκ σε μερικά σημεία!
Αλλά αμάξι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ;)

Τι καλύτερο?? Κάνεις τα Trial σου, το Enduro σου, βγαίνεις μετά Π.Ράλλη κάνεις και καμιά σούζα,σφήνα κτλ κτλ ε τι άλλο να θέλεις μέσα σε μια ημέρα!Κομπλέ! χαχα!

Julius
04/11/2003, 09:30
Kalimera, thn tsimpisa kai ego thn proinh vroxoula

tora na po kalo xeimona????

Godfather
04/11/2003, 09:45
του μοτοσυκλετιστή βλέπω. Πάντως καλύτερα με αδιάβροχα παρά σε ένα κουτί να κοιτάς τα ατελείωτα λεπτά τις ώρας να περνάνε και να μην μπορείς να κάνεις κάτι.
Όσο για την σφήνα του bikersonly σχετικά με τα BMW θέλω να πληροφορήσω τον φίλο ότι τα BMW είναι πιο ευέλικτα στην κίνηση από πολλά μηχανάκια που κυκλοφορούν στον δρόμο. Το λέω εκ' πείρας.

’ντε γειά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που πρέπει να απευθυνθούμε για να μας γράψουνε και άλλα τέτοια μπάνια όπως το πρωινό.....

Καματερό Καισαριανή via Κατεχάκη!! σε 40 λεπτά....

Loudovikos
04/11/2003, 09:52
Καλημέρα κόσμε!!!!!!

Μιχαλάκη τι έκανες λέει στην Π.Ράλλη?? Χα,χα,χα,χα!!!!!:D :D

bikersonly
04/11/2003, 09:56
Λοιπόν νονέ δεν ήθελα να την πω στα Bmw.Και σίγουρα ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι μηχανές είναι ευέλικτες μέσα στην πόλη.Και δεν μιλάω για την πήχτρα της Ομόνοιας αλλά τουλάχιστον εκεί που κινούμαι εγώ.Και πίστεψε με και η Π.Ράλλη έχει τα ζόρια της για παράδειγμα.

Απλά έτυχε και σήμερα και χτες ένα Bmw το ένα μπροστά μου και το άλλο 3 μηχανές μπροστά και δεν πήγαινε βήμα.Και μη μου πεις ότι χωράω εγώ με το ΧΧ και αρκετές φορές χωρίς πόδια κάτω και δεν χωράει το Bmw?Αλλά μίλησα και για αυτόματα τα οποία υποτίθεται είναι για μέσα στην πόλη μανούλες και τους βλέπω και μας κόβουν την ροή της κυκλοφορίας.Ψάχνει να δει χωράει ή όχι?

Ίσως να τους δυσκολεύουν οι μπαγκαζίερες-βαλίτσες κτλ κτλ!
Αλλά εγώ τι σου φταίω ρε φίλε? Και η χειρότερη κατηγορία μακράν να είναι μπροστά σου σε κίνηση είναι οι μαλάκες οι Easy Rider του κώλου που έχουν 4 μέτρα τιμόνι και δεν χωράν από πουθενά οι τρόμπες.Και ούτε κάνουν στην άκρη ;)

bikersonly
04/11/2003, 09:57
Μιχαλάκη τι έκανες λέει στην Π.Ράλλη?? Χα,χα,χα,χα!!!!!:D :D [/B][/QUOTE]

Κρύβε λόγια εσύ ρε Θόδωρα! Κρύβε λόγια! χαχα :D

GyPsy
04/11/2003, 09:58
...ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΧ ΧΑΛΙΑ,
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ,
ΤΙΣ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ :D
ΧΑΧΑΧΑ!!!!

NLS
04/11/2003, 10:54
δεν ξέρω τι λέτε για τα BMW (και πιστεύω να εννοείτε τις καραβέλες τα μπόξερ και όχι εμάς τους λεπτούληδες μοντέλους) αλλά σήμερα πήγα ΑΠΛΑ πιο γρήγορα από ΟΠΟΙΟ άλλο δίτροχο είδα

προσπέρασα ότι βρέθηκε στο δρόμο από το ξεκίνημα μέχρι που έφτασα
απλό

και φυσικά όχι επειδή είμαι ο σούπερ ντούπερ (οκ είμαι αλλά μην το τστστς λέμε συνεχώς)

απλά τα λαστιχάκια του on-off είναι ανεκτίμητα σε τέτοιες περιπτώσεις και παίρνω εκδίκηση από κάτι "γαμάτους" 100-φεύγα αλογατάδες ;-) που με τα σλικ τους πρέπει να πάνε με 5.37χαω για να μην κάνουν τσουλήθρα

ενώ με το ABS δεν φοβήθηκα να ανεβάσω λίγο μπας και μπλοκάρω και δεν προλάβω να σταματήσω

από αύριο αν κάνει καλό καιρό τα ΧΧ θα με περνάν σαν σταματημένο
σήμερα ας μείνουν σκεπασμένα (μην κρυώσουν)

να το πάμε στους διαξυφισμούς; να το πάμε; :D

CyBeRseXX
04/11/2003, 10:55
..apo Kallithea os to Elliniko kai meta anoiksan oi ouranoi mexri tin Glufada!

Mporei na enoiotha san na eixa mpei olokliros se ena terastio Durex, alla toulaxiston oi stagones pou perasan exoun idi stegnosei..

Oso gia ta koutia, eutixos liga stin diadromi kai auta stin akri! ouuust

Ti oraiotero na eisai stin vroxi me freskia goma! Etsi den einai Mixali??

bikersonly
04/11/2003, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS

από αύριο αν κάνει καλό καιρό τα ΧΧ θα με περνάν σαν σταματημένο
σήμερα ας μείνουν σκεπασμένα (μην κρυώσουν)

να το πάμε στους διαξυφισμούς; να το πάμε; :D

Βρε και σήμερα σε περνάν σαν σταματημένο! Και τουλάχιστον εγώ δεν το σκεπάζω ΠΟΤΕ!Τι να κρυώσει ρε η πολεμική μηχανή?
Απλά σήμερα η Suzuka (Π.Ράλλη) ήταν βρεγμένη! So what!

NLS
04/11/2003, 11:01
πάντως έπιασε που έπιασε

δεν μπορούσε να το ΣΚΙΣΕΙ λίγο;
να πλείνει τον κόσμο;

NLS
04/11/2003, 11:04
και οι τρεις γέφυρες είναι το silverstone;

άααααασε βρε

χεχεχεχε

πάντως δεν ξέρω αν είναι επειδή δεν με πέτυχες, αλλά όλα πήγαιναν αργάααα σήμερα

Godfather
04/11/2003, 11:09
Να δεις τα boxer....τι σου κάνουνε!!!! όχι σαν σταματημένο σε περνάνε ..... άντε μην πω.....πήρες ένα BMW και νομίζεις ότι κάτι έκανες....ΓΛΗΓΟΡΕ

ρε ουστ!!!!!!!!!!!!!!

TManiac
04/11/2003, 11:13
παλιοαλήτες-ισες!

Εγώ σας πούλησα σήμερα......... ;)

Πήρα το τουτού!........ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :mad: :mad: :mad:

Τες πα απο το να περάσω την διαδικασία την οποία περιγράφει ο Μιχαλάκης........ ’σε έχω φάει πολύ νερό, πολλά χρόνια, πολλές φορές..........

Σήμερα ΌΧΙ! ;)

Καλημέρα μας και πάλι!

NLS
04/11/2003, 11:15
και να είχες και σοβαρό boxer να πω

:)

άκου το 850

:rolleyes:

μου θύμισες έναν γνωστό μου Ινδό
κατάρα

ΚΑΙ μαύρος
ΚΑΙ χωρίς το πουλί του μαύρου

κατάρα

NLS
04/11/2003, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
παλιοαλήτες-ισες!

Εγώ σας πούλησα σήμερα......... ;)

Πήρα το τουτού!........ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :mad: :mad: :mad:

Τες πα απο το να περάσω την διαδικασία την οποία περιγράφει ο Μιχαλάκης........ ’σε έχω φάει πολύ νερό, πολλά χρόνια, πολλές φορές..........

Σήμερα ΌΧΙ! ;)

Καλημέρα μας και πάλι!

για να πάρει μια κοπελιά 2κυκλη ένα κουτί είναι μόνο για να βάλει κάνα μινάκι κλπ.

τίμησες τουλάχιστον αυτό τον άγραφο νόμο ή άδικα όλα;

TManiac
04/11/2003, 11:30
πω πω μας πήρανε χαμπάρι..... :rolleyes: :rolleyes:

χεχε (διαβολικό γελάκι)....

εεεεε να.. να σου πω.... χμ......

Πάντως η αλήθεια είναι πως ψάχνω να βρω τις streetάδικες μπότες μου... έχω βαρεθεί τις γκέτες και δεν έλεγε να βρέξω τα παπουτσάκια...

Ε έπρεπε να ντυθούμε και λίγο πιο κόσμια σήμερα... :cool: ;)

NLS
04/11/2003, 11:41
γμτ και το ΞΕΡΩ ότι είναι λάθος να ΜΗΝ κοιτάω μέσα από τα παράθυρα των αυτοκινήτων που κολάνε στην κίνηση

κι όμως δεν το κάνω

γμτ...

XTMPAM
04/11/2003, 12:29
ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΑ ΦΑΓΑΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΜΠΛΕ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΒΡΑΧΗΚΑΜΕΝ!!!ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ!!!
ΤΕΣΠΑ Ο ΚΑΤΕΜΟΣ ΔΕ ΜΑΣΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΒΡΟΧΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΧΙΟΝΙΑ ΛΑΣΠΕΣ ΚΤΛ!!!
ΑΑΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!!!ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!
ΑΚΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗ Ή ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!:D

NLS
04/11/2003, 12:34
γιατί να μασήσει;

εκτός αν είναι Δούκας :))))))))))

τέσπα, κεραυνούς δεν θα φοβόμουν με τόση κίνηση και τόσα ψηλα κτήρια γύρω γύρω

Godfather
04/11/2003, 12:55
μην φοβάσαι...ρε τις πατάτες δεν τις χτυπάει κεραυνός.....

χαχαχαχαχαχαχαχαχ

NLS
04/11/2003, 12:59
σωστό και αυτό