PDA

View Full Version : Καλημεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!



almalibera
08/03/2004, 14:49
...Με νικητές και με ηττημένους!!!

Τί εγινε? Επιστρέψαμε όλοι? Πώς περασατε?

Χτες βραδι πηγαίνοντας σπίτι (δεν θα ταν...εννια και κάτι..) όλοι οι δρόμοι σχεδόν ΑΔΕΙΟΙ!!!!:beer: Η χαρα του παιδιου !!!:rotflmao: :rotflmao:
Βλέπετε ήσαν ολοι μέσα και παρακολουθούσαν τα τεκταινόμενα..:)
Βέβαια, το σκηνικό άλλαζε με το που πλησίαζες κέντρο και εβλεπες το ένθερμο λαό -δει νεολαια- να πανγυρίζει για την νεα κυβέρνηση.

....

Προσωπικά, οπως λεει και ενας φίλος μου, περισσότερο θα χαρώ αμα παρει το Πρωτάθλημα ο Θρύλος...;)


Και ξαναμανασυνεχίζουμε εκει που απομειναμε

Αντε ΚΑΛΗ ΕΡΑ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!

:wave2:

kalgeorge
08/03/2004, 14:58
:wave2: καταρχήν καλημερα σε σενα και σε ολους.
Και δευτερον: Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:nono: :nono:
Φιλακια.

bikersonly
08/03/2004, 15:00
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! Σε όλους!! Τι τα θες, τι νικητές τι ηττημενοι μία η άλλη για εμάς τους απλούς πολίτες!Μακάρι να αλλάξουν τα πράγματα ΓΙΑ ΕΜΑΣ και ας βγει όποιος να ναι!Αν και πολύ χλωμό να αλλάξουν ποτέ τα πράγματα για εμάς.Τεσπα!

Καλημέρα αν και βροχερή !Τουλάχιστον πέρασα υπέροχη εκλογική βραδιά!!! :winka:
Πρώτη φορά παρακολουθούσα τα αποτελέσματα με τέτοιον τρόπο... :winka:

bikersonly
08/03/2004, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
[B Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:nono: :nono:
Φιλακια. [/B]

Τι τα θες!!Τόσα χρόνια (αλήθεια 7 είναι....8 είναι?? έχω χαθεί) το βαρέθηκα και το πρωτάθλημα!!!Ας το χάσουμε και καμιά χρονιά γιατί δεν πάει άλλο!Χώρια που γέμισε και το Πασαλιμάνι από κούπες και πρέπει να μεταφερθεί!!χαχα! :lol:
Εκτός αυτού αν δεν το πάρει άλλος φέτος, μετά ξεχάστε το για καμιά 10αριά χρόνια πάλι!Εμ βλέπεις θα παίζουμε και στο καινούργιο μας γήπεδο!! :winka:

kalgeorge
08/03/2004, 16:35
ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ, ΦΟΡΑ, ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΑ.... ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ

Julius
08/03/2004, 16:41
kalimera omadara kai kali evdomada.....

Meta apo ena SK me poly xoma kai tis dyo meres, simera sthn douleia eimai allos anthropos.

o Mikros Spazz einai ekpliksi telika mia kai to KTMaki toy to paei mpounia an kai to exei mono 3 mhnes. emeis oi gero tetraxronoi ton talaiporisame arketa kai tis dyo meres alla mallon toy arese x ax a x ax ax xa


mike pou pigenes to savvato???? eleipe h gata kai xorevoune ta pontikakia????? ax ax a xa xre me ta mavra kai to xx xoris thn pinakida eisai san ton ghost rider axx a xax x h xara toy mpatsou (ama se piasoune vevaia e?) :p

:wave2: :wave2: :wave2:

bikersonly
08/03/2004, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

mike pou pigenes to savvato???? eleipe h gata kai xorevoune ta pontikakia????? ax ax a xa xre me ta mavra kai to xx xoris thn pinakida eisai san ton ghost rider axx a xax x h xara toy mpatsou (ama se piasoune vevaia e?) :p

:wave2: :wave2: :wave2:

Έλα ρε Γιώργη!!χαχα μικρός που είναι ο κόσμος τελικά ε?Αφού για τεχνικούς λόγους δεν καταφέραμε να έρθουμε Βαρυμπόμπη για χώμα, πήγα στην δουλειά!!
Ε μα βλέπω και εγώ στην Π.Ράλλη στα φανάρια ένα τύπο ΤΙΓΚΑ στο χώμα και προσπαθούσα να δω τι μάρκα είναι το μοτόρι!!!Αλλά που με τέτοιο χώμα!Μετά γυρίζεις και μου κάνεις κωλοδάχτυλο και έμεινα μαλάκας!!!χαχα Πολύ γέλιο!!Κάνεις και σουζίτσες ρε???Σαν δεν ντρέπεσαι αλήτη μηχανόβιε τσαντάκια τρομοκράτη!!χαχαχαχαχ!!!!! :winka:

cityfly
08/03/2004, 17:28
καλημέρα

νικητές και ηττημένοι υπάρχουν για λίγο διάστημα ακόμα

μετά θα έχει σημασία να γίνει δουλειά


















πάντως το πρωτάθλημα θα το πάρουμε
ζήτω οι πράσινοι :wave2:

periklisk
08/03/2004, 19:12
καλημέρα!!! συμφωνώ με τους παραπάνω!! όποιος και να βγει είναι πάνω κάτω τα ίδια..... ελπίζω να κάνω λάθος......



Αφήστε αυτά που ξέρετε!!!!



Το πρωτάθλημα και φέτος θα είναι
KOKKINO!!!!!!!

cityfly
08/03/2004, 19:34
τι λέτε ρε παιδιά αφού ο νέος πρωθυπουργός είναι πλέον πράσινος, εδώ παραλίγο να μην πάει στο debate για να δει το παιχνίδι με την οσέρ, οπότε το μόνο που θα αλλάξει στα σίγουρα προς το καλύτερο (χι χι) είναι η παράγκα, επιτέλους το πρωτάθλημα θα γίνει
πράσινο

periklisk
08/03/2004, 19:51
kala mh fate exoume faba!!!!!

illuminatios
08/03/2004, 19:53
Καλημερα σας παλιανθρωποι!
Αντιο σας παλιανθρωποι!

almalibera
08/03/2004, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Καλημερα σας παλιανθρωποι!
Αντιο σας παλιανθρωποι!


ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!

ΗΡΘΕ...
ΕΙΔΕ.....
ΚΑΙ ΑΠΗΛΘΕ........


:wave2:

periklisk
08/03/2004, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Καλημερα σας παλιανθρωποι!
Αντιο σας παλιανθρωποι!

Ωραίος!!! αντίο σας!!!!

Spazz
08/03/2004, 20:14
υπερβαλει ο julius ο σφηκας!χαχα jul το πηρα το number plate σε μαυρο.το μαυρο ειχε 15 ε και το πορτοκαλι 22 ε!!αλλα μου λεει αν ειναι καλυτερα θα ηταν να βαλω πηνιο βολαν και ανορθωτη απο το sx για να δω καποια διαφορα.παω πανω(ανταλλακτικα) και μου λεει 280 ε ξαναπαω κατω και του λεω μηπως εξατμιση
? του sx εχει 135 ε + κανα ζιγκλερ και βελονες που θα θελει για να ρυθμιστει.αξιζει λες???α!!!!και σε 20 μερες θα ερθουν αυτοκολλητα σαν αυτα που φορανε τα factory που εχει στην ακρη το σημα της red bull!τζετα!θα τα παρω standard.


Υ.Γ.καποιος να σκοτωσει την Λαμπιρη!!





Earth Sky Earth Hospital

Julius
08/03/2004, 20:30
tha einai tsita to ktm me aytokolita kai nea plastika.

mhn pirakseis tipota apo ta ypoloipa, afou skopeveis na to doseis etsi kai alios, xamena lefta.

:hypnotize

Spazz
08/03/2004, 20:43
......καλα με επεισες.αν πουλησω ομως το ποδηλατο θα την αλλαξω.το stand να του το βγαλω?θα μου πεις γιατι?σιγα το βαρος.καλυτερα να αδυνατισω εγω.και θα σου πω ετσι γιατι με πορωνει να μην εχει πανω περιττα πραγματα.

Μικρή Λουλού
08/03/2004, 20:54
SPAZZ....SORRY ΚΙ ΟΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ???
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΕΣ 10-12 ΚΙΛΑ....

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...

Spazz
08/03/2004, 20:57
ε εχασα καποια απο την λασπη απο καπου θα βρω παλι.θα ξεκινησω να κοβω τα νυχια μου θα κουρευτω θα ξυριστω και θα κανω μπανιο.ε!δεν θα τα χασω πεντε εξι κιλακια?χαχα

Julius
08/03/2004, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
......καλα με επεισες.αν πουλησω ομως το ποδηλατο θα την αλλαξω.το stand να του το βγαλω?θα μου πεις γιατι?σιγα το βαρος.καλυτερα να αδυνατισω εγω.και θα σου πω ετσι γιατι με πορωνει να μην εχει πανω περιττα πραγματα.

re afou kykloforeis me to KTM, ama vgaleis fota, stop, stand klp pos tha to pigeneis ston dromo? kai poy tha to afineis?

Todi
08/03/2004, 21:22
:D kane mpanio adynatizei poly!!!:D

Spazz
08/03/2004, 21:23
δε θα κυκλοφορω το βραδυ και θα το ακουμπαω σε τοιχους δεντρα κολωνες .....μπορει να λεω και σε κανεναν να το κραταει......

Μικρή Λουλού
08/03/2004, 21:28
SPAZZ,ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Ν ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΤΜ ???
ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΨΙΛΟΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ,ΚΑΝΕ ΚΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ(Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) Κ ΠΑΡΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΒΕΛΤΙΩΣΕΙ!!

ΓΙΑΤΙ Ο ΛΥΚΟΣ Κ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ ΤΟΥ Ν ΑΛΛΑΞΕΙ...