PDA

View Full Version : Ερώτηση για αυτοκόλλητα μηχανής και κοπεί(έλεος..!!!) σε βινύλιο



nikosmec
21/07/2016, 15:48
Μήπως ξέρει κανένας αν υπάρχει τρόπος μια εικόνα να μετατραπεί σε αρχείο corel έτσι ώστε να κοπεί σε αυτοκόλλητα βινύλιο; Βασικά αυτό που θέλω να κάνω είναι ότι έχω αυτά τα δυο αρχείο για αυτοκόλλητα τα οποία είναι εικόνα

362906
362907

Τα οποία ήθελα να τα κόψω σε βινύλιο, όμως στο μαγαζί μου είπαν πως δεν γίνεται να κόψουν εικόνα, αλλά πως θα πρέπει να τα γράψω από την αρχή. Το πρόβλημα προκύπτει όμως από το γεγονός πως δεν έχω την γραμματοσειρά που έχει χρησιμοποιήσει η YAMAHA.

astroman76
21/07/2016, 16:10
λογικα μπορει να στο κανει ο dimchios ειναι μελος του φορουμ και κανει αυτοκολλητα...

αν δεν εχει χρονο το αναλαμβανω και εγω που κανω βυνιλιο

nikosmec
21/07/2016, 16:23
astroman76 θα σου στείλω πμ... Αν είσαι και Αθήνα ακόμα καλύτερα... ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

"...κοπεί(έλεος..!!!)..." χαχαχαχα...εντάξει είμαι απαράδεκτος, το είδα μετά και δεν ήξερα πως να το διορθώσω, προφανώς το έλεος δεν το έβαλα εγώ αλλά πολλές :beer::beer::beer: σε όποιον το έβαλε γιατί κάνω όντως άπειρα ορθογραφικά.

astroman76
21/07/2016, 20:28
ειμαι Γαλλια ο Dimchios ειναι Αθηνα...

OldMan
22/07/2016, 12:31
"πολλές :beer::beer::beer: σε όποιον το έβαλε
Κάντα τσίπουρα και το βγαζω..:a33:

Αν ειναι με μεζε, το διορθωνω και για παρτη σου..

DimChios
22/07/2016, 13:54
Μπορώ να στα κανω εννοειται και σχεδιασμο και κοπη κλπ...
Για οτι θέλεις ομως με email ή τηλέφωνο μιας και (δυστυχως) δεν παρακολουθω συχνα εδω λόγω χρόνου

Σου στέλνω και π.μ

Ευχαριστω όλους σας ;)