PDA

View Full Version : Κλήση για παράνομο παρκάρισμα +αφαιρεση πιναιδας +250για ασφάλεια



liam-nison
22/07/2016, 17:18
Παρκαρα παράνομα στο πεζόδρομο στην Κόρινθο μου βάλανε κλήση 20ευρω και μου πήρανε την πινακίδα για 10 μέρες μετά αφού περάσαν οι μέρες και πήγα να πάρω την πινακίδα μου κοψανε και κλήση για ασφάλεια 250ευρω. Και λέω εγώ τώρα εφόσον δεν την καβαλουσα γιατί να φάω αυτό το πρόστιμο σονι και καλά? Ξέρει κανείς εάν μπορώ να το γλητωσω?

taisteal
22/07/2016, 17:22
Να το πληρωσεις και να ασφαλισεις την μοτο σου εφ οσον ειναι εξω και οχι σε καποιο παρκινγκ
με παραδομενες πινακιδες.

congate7
22/07/2016, 17:23
Liam μια είναι η λύση. Θα πάρεις τον διοικητή τηλέφωνο και θα του πεις:
I know who you are.
I will find you and I will kill you.

George_Sp
22/07/2016, 17:31
:lol: :lol: :lol:

ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΩΡΑΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ! τουλάχιστον σπέρνεις χιούμορ απλόχερα......δε ξέρω βέβαια αν θα το εκτιμήσουν όλοι εδώ μέσα γιατί some things will never change που έλεγε και ο Tupac

WiSe
22/07/2016, 17:41
:rotflmao::rotflmao:

Οντως ωραια εκλεισε η εβδομαδα!

nic mor
22/07/2016, 17:44
Η ασφάλεια είχε λήξει και πριν την αφαίρεση
της πινακιδας σου;
Αν παλι έληξε μετά, δεν ξέρω αν καλυπτεσαι..
Τέλος αν όντως είχε λήξει, καλά να πάθεις φίλος,
τελείως φιλικά, αλλά
πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει αυτό!

Ζεύκας
22/07/2016, 17:58
νταξ οκ έχει καταντήσει ειλικρινά γελοίο το πρόβλημα εδώ μέσα.
μπαίνει ο κάθε κλαψιάρης ελληναράς που παρανομεί και ψάχνει για λύσεις πως να τη σκαπουλάρει.

είσαι παράνομος μεγάλε; να έχεις τα μπαλάκια να υποστείς τις συνέπειες, τέλος.

σόρρυ για το modding αλλά κακώς επιτρέπονται να επιβιώνουν τέτοια θρεντ.

BLiTzER
22/07/2016, 18:30
Παρκαρα παράνομα στο πεζόδρομο στην Κόρινθο μου βάλανε κλήση 20ευρω και μου πήρανε την πινακίδα για 10 μέρες μετά αφού περάσαν οι μέρες και πήγα να πάρω την πινακίδα μου κοψανε και κλήση για ασφάλεια 250ευρω. Και λέω εγώ τώρα εφόσον δεν την καβαλουσα γιατί να φάω αυτό το πρόστιμο σονι και καλά? Ξέρει κανείς εάν μπορώ να το γλητωσω?

Το πρόστιμο το έφαγες ξεκάθαρα για παράνομο παρκάρισμα και ανασφάλιστο όχημα. Το αν καβαλούσες ή όχι είναι παντελώς άσχετο. Μεγειές.