PDA

View Full Version : Δερμάτινη φόρμα - Καθαριστήριο



Ζεύκας
24/07/2016, 12:15
Το dirty wash στη Καλλιρόης υπάρχει ακόμα; Ξέρουμε κάποιο άλλο στην Αθήνα;

MG-KTiNoS
24/07/2016, 12:39
Το dirty wash στη Καλλιρόης υπάρχει ακόμα; Ξέρουμε κάποιο άλλο στην Αθήνα;

Ρώτα κανένα καλιφόρνια που τα πάνε.... (που χαν πει αλλά ξέχασα)

Ο Ντέρτης είναι ακριβός

Neodammerung
24/07/2016, 15:38
Υπάρχει ναι (Βούρβαχη, μεταξύ Καλλιρρόης - Συγγρού, δεν ξέρω αν ήταν εκεί πάντα).
Ευχαριστημένος προσωπικά.

virus
24/07/2016, 15:58
Αν υπαρχει ακομα αυτο στην βουρβαχη κι εγω ευχαριστημενος. Κρανος και κορντουρα εχω παει. Δερματα δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω αν κανει καλη δουλεια.

DoctoR_k6
24/07/2016, 22:50
Αυτό στην τραυλαντωνη στου Ζωγράφου ασχολείται με καθαρισμό ή μόνο σε μεταποιήσεις κ επιδιορθώσεις?
Έχω ακούσει καλά λόγια...τσεκαρε το.

WiSe
25/07/2016, 08:42
Αυτό στην τραυλαντωνη στου Ζωγράφου ασχολείται με καθαρισμό ή μόνο σε μεταποιήσεις κ επιδιορθώσεις?
Έχω ακούσει καλά λόγια...τσεκαρε το.

Ενας με ενα μικρο μαγαζακι χωρις ταμπελα σε κατι στενα που για να τον βρεις πρεπει να κλεισεις ραντεβου? :p

Hayate
25/07/2016, 09:08
Ενας με ενα μικρο μαγαζακι χωρις ταμπελα σε κατι στενα που για να τον βρεις πρεπει να κλεισεις ραντεβου? :p


http://ridersartandcraft.com/ Αυτό εδώ λέει ο δόκτωρ.Ναι δε φαντάζεσαι τη δουλειά έχει ο τύπος...όλοι εκεί πάνε ακόμα και οι αγωνιζόμενοι του ΠΠΤ. Νομίζω πως τα παιδιά μόνο μεταποιήσεις κάνουν αν θυμάμαι καλά δλδ απο την τελευταία φορά που πήγα

Ζεύκας
25/07/2016, 09:26
Ρώτα κανένα καλιφόρνια που τα πάνε.... (που χαν πει αλλά ξέχασα)

Ο Ντέρτης είναι ακριβός


το Καλιφόρνια στο dirty wash τα στείλει. ειρωνεία; :p

DoctoR_k6
25/07/2016, 09:44
http://ridersartandcraft.com/ Αυτό εδώ λέει ο δόκτωρ.Ναι δε φαντάζεσαι τη δουλειά έχει ο τύπος...όλοι εκεί πάνε ακόμα και οι αγωνιζόμενοι του ΠΠΤ. Νομίζω πως τα παιδιά μόνο μεταποιήσεις κάνουν αν θυμάμαι καλά δλδ απο την τελευταία φορά που πήγα

Σωστος...

sapila racing
25/07/2016, 09:55
Ενας με ενα μικρο μαγαζακι χωρις ταμπελα σε κατι στενα που για να τον βρεις πρεπει να κλεισεις ραντεβου? :p

Τι ραντεβού? :confused:
Οποτε εχω παει εκει είναι οι άνθρωποι κι εξυπηρετικότατοι.
Μήπως εννοείς οτι χαθηκες και δεν το βρισκες?

Παντως στο http://ridersartandcraft.com/ δεν βλέπω κατι για καθαρισμό δερματινων.

Ζεύκας
25/07/2016, 09:56
η Τίνα και ο Σίμος αναλαμβάνουν και καθαρισμό τελικά. η τουλ τα δίνουν σε εξωτερικό συνεργάτη, δεν ξέρω.

θα τους πάω τη στολή μετά τις διακοπές του Αύγουστου γτ θα χρειαστεί να της φρεσκάρω και το χρώμα.

WiSe
25/07/2016, 10:06
Τι ραντεβού? :confused:
Οποτε εχω παει εκει είναι οι άνθρωποι κι εξυπηρετικότατοι.
Μήπως εννοείς οτι χαθηκες και δεν το βρισκες?

Παντως στο http://ridersartandcraft.com/ δεν βλέπω κατι για καθαρισμό δερματινων.

Μαλλον λεμε για διαφορετικο μαγαζι βρε

sapila racing
25/07/2016, 10:13
Μαλλον λεμε για διαφορετικο μαγαζι βρε

Mπα δεν νομίζω.
Είναι σε ενα στενό στου Ζωγραφου, αλλά ραντεβού δεν χρειάζεται φυσικά.

ΤΙΝΑ
25/07/2016, 11:21
Εμείς στο Rider's Art And Craft αναλαμβάνουμε καθαρισμό δερμάτινων ειδών και είναι δική μας παράλειψη που δεν το αναφέρουμε στο site μας...θα επανορθώσουμε εντός της εβδομάδας!!!
Το κόστος στα δερμάτινα είναι 30 € για μπουφάν και 60 € για στολές.
Ο καθαρισμός γίνεται από εμάς με ειδικά καθαριστικά για δέρματα και όχι με χημικά όπως στα καθαριστήρια της γειτονιάς (νέφτι-βενζίνα κ.α.).

Για ό,τι άλλες απορίες εδώ είμαστε !

Ευχαριστούμε όλο το κόσμο για την υποστήριξη και τα καλά του λόγια.

Ζεύκας
25/07/2016, 11:31
Τίνα καλές διακοπές να έχετε. Θα σας έρθω τέλη Αυγούστου :wave2:

byron
25/07/2016, 11:34
Εμείς στο Rider's Art And Craft αναλαμβάνουμε καθαρισμό δερμάτινων ειδών και είναι δική μας παράλειψη που δεν το αναφέρουμε στο site μας...θα επανορθώσουμε εντός της εβδομάδας!!!
Το κόστος στα δερμάτινα είναι 30 € για μπουφάν και 60 € για στολές.
Ο καθαρισμός γίνεται από εμάς με ειδικά καθαριστικά για δέρματα και όχι με χημικά όπως στα καθαριστήρια της γειτονιάς (νέφτι-βενζίνα κ.α.).

Για ό,τι άλλες απορίες εδώ είμαστε !

Ευχαριστούμε όλο το κόσμο για την υποστήριξη και τα καλά του λόγια.

+1 για το μαγαζί των παιδιών. Δεν πήγα για καθάρισμα, πήγα το Cordura μπουφάν μου για επισκευή και έγινε φοβερή δουλειά.

Τίνα, θα σου φέρω λίαν συντόμως την στολή μου, το παράκανα λίγο και μαζί με τις ξύστρες έφαγα και το δέρμα σε ένα σημείο στο γόνατο...:(

ΤΙΝΑ
25/07/2016, 11:35
Τίνα καλές διακοπές να έχετε. Θα σας έρθω τέλη Αυγούστου :wave2:

Ευχαριστούμε πολύ Μπάμπη , να΄σαι καλά!
Θα σε περιμένουμε.

ΤΙΝΑ
25/07/2016, 11:41
+1 για το μαγαζί των παιδιών. Δεν πήγα για καθάρισμα, πήγα το Cordura μπουφάν μου για επισκευή και έγινε φοβερή δουλειά.

Τίνα, θα σου φέρω λίαν συντόμως την στολή μου, το παράκανα λίγο και μαζί με τις ξύστρες έφαγα και το δέρμα σε ένα σημείο στο γόνατο...:(

Σέρρες με το ψηλό? ζημιά οι Σέρρες...μεγάλη ζημιά...του χρόνου θα είμαι και εγώ!

sniper
25/07/2016, 11:42
+1 για το μαγαζί των παιδιών. Δεν πήγα για καθάρισμα, πήγα το Cordura μπουφάν μου για επισκευή και έγινε φοβερή δουλειά.

Τίνα, θα σου φέρω λίαν συντόμως την στολή μου, το παράκανα λίγο και μαζί με τις ξύστρες έφαγα και το δέρμα σε ένα σημείο στο γόνατο...:(

Κι εγώ θα ερθω να φέρω κάτι γάντια, μπας και τα σώσουμε..

byron
25/07/2016, 11:46
Κι εγώ θα ερθω να φέρω κάτι γάντια, μπας και τα σώσουμε..

Πριν πας, πες μου να σου δώσω και τη φόρμα ρε. Μην τρέχω Ζωγράφου. :D


Σέρρες με το ψηλό? ζημιά οι Σέρρες...μεγάλη ζημιά...του χρόνου θα είμαι και εγώ!

Ναι, με τον Αρη.
Βλακεία μου, δεν το κατάλαβα πως έγινε και τρύπησε το δέρμα δίπλα από την ξύστρα γαμώτο.

sniper
25/07/2016, 11:49
Πριν πας, πες μου να σου δώσω και τη φόρμα ρε. Μην τρέχω Ζωγράφου. :D

...
Να ερθεις, να τα δώσουμε και να πιουμε μια μπύρα :beer:

byron
25/07/2016, 11:51
Να ερθεις, να τα δώσουμε και να πιουμε μια μπύρα :beer:

Και δύο και τρείς :beer:

ΤΙΝΑ
25/07/2016, 12:00
Και δύο και τρείς :beer:
αν αρχίσουμε τις μπύρες καήκαμε!!!