PDA

View Full Version : Σχετικά με το ατύχημα του Λάμπρου



SF
14/11/2005, 10:19
Σχετικά με το ατύχημα του Λάμπρου, κι εφόσον θα ακολουθήσει επέμβαση, καλό θα είναι να είμαστε προετοιμασμένοι να βοηθήσουμε. O Λάμπρος είναι ήδη εθελοντής αιμοδότης, αλλά αυτό δεν αλλάζει κάτι για εμάς. Έχω την εντύπωση (κι ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος), ότι δεν έχει κανείς μας άμεση επικοινωνία με την οικογένεια του Λάμπρου. Ως εκ τούτου, η Έλενα-latris mixanis θα πάει στο Άργος. Εάν και εφόσον το κλίμα είναι κατάλληλο, θα μιλήσει με το Λάμπρο ή με την οικογένειά του, έστω να αφήσει τον αριθμό της και να δώσει το 'παρών' του φόρουμ.

Νεότερα από την ίδια, μόλις επιστρέψει.

Tigas
14/11/2005, 11:04
O Λάμπρος δέν νομίζω ότι χρειάζεται αίμα , δέν έχει κατι σοβαρό και το καλύτερο πράγμα κατα τη γνώμη μου θα ήταν να τον αφήσουμε να ηρεμήσει απο το αληθινό σόκ που θα νιώσει απο αυτό που θα μάθει.

Μικρή Λουλού
14/11/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
O Λάμπρος δέν νομίζω ότι χρειάζεται αίμα , δέν έχει κατι σοβαρό και το καλύτερο πράγμα κατα τη γνώμη μου θα ήταν να τον αφήσουμε να ηρεμήσει απο το αληθινό σόκ που θα νιώσει απο αυτό που θα μάθει.





+ 1

SF
14/11/2005, 11:19
Ναι σαφώς!! Επισκέψεις-μπούγιο κλπ δε νομίζω να κάνει κανείς...

gojakla
14/11/2005, 11:21
Περαστικα στο παλληκαρι... συντομα σιδερενιος!!!















(Μπορω να ρωτησω τι εχει συμβει γιατι δεν γνωριζω? Εκτος και αν δεν μπορει να συζητηθει εδω, οποτε ακυρη η ερωτηση...)

Tigas
14/11/2005, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Περαστικα στο παλληκαρι... συντομα σιδερενιος!!!
(Μπορω να ρωτησω τι εχει συμβει γιατι δεν γνωριζω? Εκτος και αν δεν μπορει να συζητηθει εδω, οποτε ακυρη η ερωτηση...)

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14864&perpage=15&pagenumber=5

:( :( :( :( :(

McGyver
14/11/2005, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
(Μπορω να ρωτησω τι εχει συμβει γιατι δεν γνωριζω? Εκτος και αν δεν μπορει να συζητηθει εδω, οποτε ακυρη η ερωτηση...)

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14864

:(

gojakla
14/11/2005, 11:48
Εχω παγωσει... φτωχα τα λογια...
Καλο ταξιδι στο παλληκαρι...
Ειμαι σιγουρος οτι το πιτσιρικι θα ειναι περηφανο για τον μπαμπα του. Θα φροντισουν οι γυρω του να ειναι παντα διπλα του... και θα ειναι. Οπου και αν ταξιδευει...

ruyjin
14/11/2005, 12:06
δε ξερω αν θα μπορεσει καποιος να μαθει για την κηδεια του Αποστολη,
για να μπορεσουμε να παραβρεθουμε εννοω...

Μπορει να μη τον ξεραμε και να τον βλεπαμε χτες πρωτη φορα, αλλα χτες ειμασταν μια παρεα...
:(

SF
14/11/2005, 12:20
Υπήρξε παραπληροφόρηση στο άλλο θρέντ. Ο Λάμπρος τελικά δε θα χρειαστεί επέμβαση και δεν έχει καν κάποιο περίεργο κάταγμα. Σπασμένη κλείδα και κακώσεις μόνο ευτυχώς.

ruyjin
14/11/2005, 12:23
βασικα ετσι μας ειπαν χτες στο νοσοκομειο του Αργους Κωστα,

παντως ειναι ευχαριστο μιας και δε θα ταλαιπωρηθει απο επεμβαση και θα εχει γρηγοροτερη αναρωση

SF
14/11/2005, 12:33
Ζητώ συγνώμη τότε για τη δική μου παραπληροφόρηση!!!

Το είδα γραμμένο στο άλλο θρέντ και το θεώρησα δεδομένο. :(

ruyjin
14/11/2005, 12:56
δε τρεχει τιποτα ρε Κωστα
πως να ξερεις ρε συ!
απλα εμεις που ειμασταν εκει ενημερωνουμε κι εσας...
:(

Μήτσος1
14/11/2005, 14:46
Λοιπόν τελικά η Έλενα (Latris) πήγε στο Άργος και μίλησε με το Λάμπρο. Είναι καλά, και αύριο έρχεται Αθήνα. Κατά πάα πιθανότητα θα πάει στο 251 της αεροπορίας στην Κατεχάκη για περαιτέρω εξετάσεις, γιατί παραπονιέται για πονοκεφάλοθους. Τουλάχιστον, μάλλον, δεν θα χρειαστεί εγχείρηση στο πόδι, και απλώς έκαναν λάθος οι γιατροί στο Άργος.
Όσον αφορά τον Αποστόλη, έμαθε, αλλά δε μπορεί να το συνηδητοποιήσει ακόμα...

Όσον αφορά τα αίτια του θανάτου του Αποστόλη, αυτό που πιθανολογείται (χωρίς όμως ιατρική τεκμηρίωση), είναι οτι έσπασε το λαιμό του. Τα υπόλοιπα όμως θα τα δείξει η νεκροτομή, μίας και το σώμα του είναι ήδη στην Αθήνα...

adam_tsouk
14/11/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Λοιπόν τελικά η Έλενα (Latris) πήγε στο Άργος και μίλησε με το Λάμπρο. Είναι καλά, και αύριο έρχεται Αθήνα. Κατά πάα πιθανότητα θα πάει στο 251 της αεροπορίας στην Κατεχάκη για περαιτέρω εξετάσεις, γιατί παραπονιέται για πονοκεφάλοθους. Τουλάχιστον, μάλλον, δεν θα χρειαστεί εγχείρηση στο πόδι, και απλώς έκαναν λάθος οι γιατροί στο Άργος.
Όσον αφορά τον Αποστόλη, έμαθε, αλλά δε μπορεί να το συνηδητοποιήσει ακόμα...

Όσον αφορά τα αίτια του θανάτου του Αποστόλη, αυτό που πιθανολογείται (χωρίς όμως ιατρική τεκμηρίωση), είναι οτι έσπασε το λαιμό του. Τα υπόλοιπα όμως θα τα δείξει η νεκροτομή, μίας και το σώμα του είναι ήδη στην Αθήνα...


Συγγνώμη, το διάβασα τώρα και έχω απαντήσει στο άλλο ποστ.

Η κηδεία μάλλον αύριο, θα ενημερωθεί η Έλενα πιθανότατα.

latris mixanis
14/11/2005, 15:56
Πριν λίγο γύρισα από τον Λάμπρο.
Βέβαια τα περισσότερα σας τα έχουν μεταφέρει ήδη.Είναι καλά,πονάει βέβαια παντού και το καλό ότι δεν θα κάνει επέμβαση.Τον είχαν προετημάσει για τον ξαδερφό του και σήμερα το μεσημερι τον ενημέρωσαν για το θανατό του.Αύριο θα έρθει Αθήνα αλλά θα τον πάνε στο ΓΝΑ για περισσότερες εξατάσεις και σιγουρια προφανώς.

Ευχαριστεί τους πάντες για τον ενδιαφέρον και σας στέλνει χαιτερίσματα :wave2: :wave2:

makaronachis
14/11/2005, 16:17
..............
:sad:
Καλό ταξίδι στο παιδί που έφυγε.Λάμπρο περαστικά και κουράγιο

sloumos
14/11/2005, 21:10
Καλό ταξιδι στον Αποστόλη
Λαμπρο περαστικά σιδερένιος και κουράγιο.

periklisk
15/11/2005, 00:10
Να και ένα καλό νέο.... ευτυχώς που τελικά ήταν λάθος πληροφόρηση το θέμα με το πόδι του Λάμπρου!

latris mixanis
15/11/2005, 12:30
Πρίν από λίγο είχα τηλεφωνιική επικοινωνία με τον Λάμπρο.
Δεν έχει βγει ακόμη από το Νοσοκομείο μάλλον αύριο.
Σήμερα θα προσπαθήσει να σηκωθεί και να περπατήσει. Το καλό είναι ότι δεν έχει χάσει το χιούμορ του και όπως είπε επιτέλους έφαγε κανονικό γεύμα.!

ruyjin
15/11/2005, 13:03
Ελενη, αν ξαναμιλησετε πες του περαστικα και πως το VFR τον χαιρετα!

periklisk
15/11/2005, 20:41
Περαστικά και πάλι!

Runner Ducati
15/11/2005, 20:59
πες περαστικα και απο μενα... οι μαλλον απο ολους μας...

bonepeeler
15/11/2005, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
μαλλον απο ολους μας...


Όντως από όλους μας.:wave2:

gtsiros
16/11/2005, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
πονάει βέβαια παντού

Αυτό είναι καλό!!!

x-rider
16/11/2005, 11:07
Περαστικα, & Σιδερενιος