PDA

View Full Version : Ενα ακομα thread για αγορά μπουφαν!!! Help



bagelismar
07/09/2016, 23:03
Καλησπέρα παιδια τώρα που μπαίνει ο χειμώνας και πήρα κ κάποια λεφτά απτην δουλειά παραπάνω είπα να επενδυσω σε ενα μπουφαν. Ταβάνι τα 200ε αν κ τα 160 θα ηταν καλύτερα για να εχω να περάσω κ τον μήνα. Οδηγώ ενα ninja 636 και χρησιμοποιω την μηχανη για βασικό μεσον για πάω δουλειά περιπου 15 χιλιόμετρα απόσταση κτλπα αρα ψάχνω κατι αδιαβροχο ζεστο κ 3 η 4 εποχών αν γίνεται. Εχω βρει αυτο αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο http://www.motodirect.gr/Products/Ενδυση/Συνθετικα-Μπουφαν/ΜΠΟΥΦΑΝ-ALPINESTARS-GUNNER-ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ-ΜΑΥΡΟ-(1). Και επίσης αν έχετε να προτείνετε κάτι αλλο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Βαγγέλης

bulmont
08/09/2016, 06:52
Aπο την περιγραφή δείχνει μια χαρά.
Δοκίμασέ το να δείς και πώς σου κάθεται......

Ρίξε κι' ένα βλέμμα στην Κόλορι.................

paramedic
13/09/2016, 11:48
Οτιδηποτε αφήνει την μέση εκτεθειμένη όπως αυτό που εβαλες έχει ένα μείον όσον αφορά το κρύο μιας και εκεί θα μπαζει ελάχιστα κιόλας.Οχι πολύ αλλά τόσο ώστε να σου ρίχνει την θερμοκρασία τον χειμώνα. Ιδανικά είναι τα 3/4 μπουφάν αλλά με το μηχανάκι που έχεις δεν ταιριάζει δυστυχώς.Και εγώ μία ζωή μέσα τα είχα και γουσταρα αλλά ζεστή είδα επιτέλους με ενα 3/4 περυσι. Άρα αυτό που βρήκες καλό είναι. Δες και τα μοντέλα της macna που είναι πολύ ζεστά. Περνά από motomarket να δοκιμασεις ένα.