PDA

View Full Version : caferacers



ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
19/09/2016, 16:30
http://www.caferacers.gr/

Είναι κανένας Φίλος από εδώ, μέλος σε αυτήν την λέσχη – κλαμπ.
Ας μου στείλει π.μ.
Ναστέ καλά
:beer:

7Tolis
19/09/2016, 16:52
Θα πας για κόζι;

byron
19/09/2016, 17:44
http://www.caferacers.gr/

Είναι κανένας Φίλος από εδώ, μέλος σε αυτήν την λέσχη – κλαμπ.
Ας μου στείλει π.μ.
Ναστέ καλά
:beer:

How British...!!
Φοράνε κουστούμια, καρό γιλέκα, μαντήλια στο πέτο, μπριγιαντίνη στο μαλλί και κάνουν παρέλαση στην Αθήνα και σε άλλες 4 πόλεις...:eek:

Ουαουυυ

amyroukai
19/09/2016, 17:45
το DGR δεν είναι δική μας εφεύρεση... αλλά ακολουθούμε την χιψτεράκιδη μόδα.

byron
19/09/2016, 17:50
το DGR δεν είναι δική μας εφεύρεση... αλλά ακολουθούμε την χιψτεράκιδη μόδα.

Γιαυτό είπα και το how British...

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:03
Έχουμε Κανά νεότερο βρε Παλικάρια.:(

BLiTzER
20/09/2016, 10:04
Γιατί δε ρωτάς εκεί αν είναι κανείς από εδώ;

Ζεύκας
20/09/2016, 10:05
αχχχ χιπστέρια....οι σκληροί καριόληδες των δύο τροχών :a07:

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:08
Γιατί δε ρωτάς εκεί αν είναι κανείς από εδώ;

Σωστή η παρατήρηση σου.

Η επικοινωνία εκεί είναι μόνο με Μεϊλ κλπ, και δεν τα πάω καλά με αυτά.

Μην το αναλύσουμε όμως σε παρακαλώ ε.

teo_g7
20/09/2016, 10:11
Σωστή η παρατήρηση σου.

Η επικοινωνία εκεί είναι μόνο με Μεϊλ κλπ, και δεν τα πάω καλά με αυτά.

Μην το αναλύσουμε όμως σε παρακαλώ ε.

Πάντως αμα πας να ξέρεις,pics or never happened!!!

byron
20/09/2016, 10:11
αχχχ χιπστέρια....οι σκληροί καριόληδες των δύο τροχών :a07:

:lol::lol:

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:17
Πάντως αμα πας να ξέρεις,pics or never happened!!!

ελληνικα φιλε μου.
Υγ μια πληροφορια θελω μονο.

harris_x
20/09/2016, 10:20
αχχχ χιπστέρια....οι σκληροί καριόληδες των δύο τροχών :a07:

:bawl:

sniper
20/09/2016, 10:21
Σωστή η παρατήρηση σου.

Η επικοινωνία εκεί είναι μόνο με Μεϊλ κλπ, και δεν τα πάω καλά με αυτά.

Μην το αναλύσουμε όμως σε παρακαλώ ε.

Εκτός από το αν έχουμε εδώ κάποιους που είναι και στην λέσχη τοιάυτη (ιδιαίτερα χρήσιμη πληροφορία και δι ημάς), ο σκοπός της ερωτήσεως υμών είναι να πληροφορηθείς κάτι σχετικό;

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:24
Εκτός από το αν έχουμε εδώ κάποιους που είναι και στην λέσχη τοιάυτη (ιδιαίτερα χρήσιμη πληροφορία και δι ημάς), ο σκοπός της ερωτήσεως υμών είναι να πληροφορηθείς κάτι σχετικό;

Ακριβος.:beer:

Ζεύκας
20/09/2016, 10:24
ελληνικα φιλε μου.
Υγ μια πληροφορια θελω μονο.


αυτό που θέλει να πει ο φίλος είναι ότι πρέπει να πας ντυμένος έτσι.

367547

Ζεύκας
20/09/2016, 10:26
και αυτός εδώ είναι δροσερός distinguished gentleman

367548

byron
20/09/2016, 10:27
ελληνικα φιλε μου.
Υγ μια πληροφορια θελω μονο.

Στη σελίδα τους στο facebook ρώτησες? https://www.facebook.com/events/237171760014919/?active_tab=posts

Γύρω γύρω στο Σύνταγμα θα κάνουν...(και μετά φαντάζομαι Πλατεία Αγ.Ειρήνης).

7Tolis
20/09/2016, 10:27
Αν τυχόν πας ντυμένος αλλιώς, μαζεύουν υπογραφές και σε διωχνουν. Το ίδιο συμβαίνει άμα πας παραλία και δε φοράς χαβαϊάνας.

harris_x
20/09/2016, 10:31
προτείνω να γίνει sticky

Sapadak
20/09/2016, 10:32
προτείνω να γίνει sticky

Μη ξεχαστείς και δε πάς?
Να βάλουμε και μπανεράκι?

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:33
Στη σελίδα τους στο facebook ρώτησες? https://www.facebook.com/events/237171760014919/?active_tab=posts

Γύρω γύρω στο Σύνταγμα θα κάνουν...(και μετά φαντάζομαι Πλατεία Αγ.Ειρήνης).

οτι και να κανο με πεταη σε Αγγλικα, και δεν γνωριζο.

harris_x
20/09/2016, 10:34
Μη ξεχαστείς και δε πάς?
Να βάλουμε και μπανεράκι?
ε, μα....
κάντε κάτι τελοσπάντων...

sniper
20/09/2016, 10:36
οτι και να κανο με πεταη σε Αγγλικα, και δεν γνωριζο.


Μα προσπαθούν να σου πουν όλοι οι φίλοι παραπάνω ότι θα πρέπει να μιλάς και να γράφεις αγγλικά για να μπεις σ' αυτή τη λέσχη.

Για τα χούγια τους δεν ξέρω, δεν τους κάνω και πολύ παρέα.

byron
20/09/2016, 10:40
οτι και να κανο με πεταη σε Αγγλικα, και δεν γνωριζο.

Δλδ πήγες προς τα κάτω, και δεν βλέπεις τα σχόλια που κάνουν οι Έλληνες ??

Robert Kentikelenis Ειναι υπερβολικά μικρή η διαδρομή ; Η ειναι η ιδέα μου;
Μου αρέσει! · Απάντηση · 1 · 13 Σεπτεμβρίου στις 10:06 μ.μ.
Branca Leone
Branca Leone Είπαμε φέτος να συμβαδισουμε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το DGR είναι ένα event και εξυπηρετεί συγκεκριμένο σκοπό.
Για να το πετύχει αυτό χρειάζεται η διαδρομή να είναι σε κεντρικό σημείο, και οι ταχύτητες χαμηλες, κάτι σαν παρέλαση.
Εντάξει εμείς στην ελλαδα δεν το έχουμε γενικά αυτό το στυλ, είμαστε περισσότερο της φάσης και της παρέας και λιγότερο υπέρ κάποιου σκοπού. Γι αυτό και τα προηγούμενα τα κάναμε σε στυλ μεγάλης βόλτας.
Όμως αν θέλουμε βόλτα διοργανώνονται ανά πάσα στιγμη από το cafe racer athens, όπως και διάφορα events βλ rust&dust rottenrace wheel2build κλπ.
Το DGR έχει ένα συγκεκριμένο format και καλό είναι να το τηρησουμε.
Μικρή διαδρομή λοιπόν, χαμηλες ταχύτητες και περισσότερη ώρα στην αφετηρία και φυσικά στον τερματισμό για να γνωρίσουμε καλύτερα.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 10:40
Μα προσπαθούν να σου πουν όλοι οι φίλοι παραπάνω ότι θα πρέπει να μιλάς και να γράφεις αγγλικά για να μπεις σ' αυτή τη λέσχη.

Για τα χούγια τους δεν ξέρω, δεν τους κάνω και πολύ παρέα.

φιλε μου δεν θελο να μπω σε καμια λεσχη. Μια ερωτηση θελω να κανω μονο.

Bob_o_mastoras
20/09/2016, 10:57
Kαλα μωρε, Ελλαδα ειμαστε, δεν θα εχει τοσα "νουμερα" χιπστερς, σαν τις μεγαλες δυτικες χωρες..
Απλα γουσταρουν τα cafe..

υ.γ. Ελπιζω.... :lol:

sniper
20/09/2016, 11:00
.....
Μικρή διαδρομή λοιπόν, χαμηλες ταχύτητες και περισσότερη ώρα στην αφετηρία και φυσικά στον τερματισμό για να γνωρίσουμε καλύτερα.

Ναι, οκ. Σύνταγμα- Αγ. Ειρήνη, δίκιο είχες.


φιλε μου δεν θελο να μπω σε καμια λεσχη. Μια ερωτηση θελω να κανω μονο.
Δεν την κάνεις εδώ μήπως κάποιος γνωρίζει;

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:02
Ναι, οκ. Σύνταγμα- Αγ. Ειρήνη, δίκιο είχες.


Δεν την κάνεις εδώ μήπως κάποιος γνωρίζει;

:confused::confused:

sniper
20/09/2016, 11:02
:confused::confused:


Δεν ξέρεις τι θες να ρωτήσεις;

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:06
Δεν ξέρεις τι θες να ρωτήσεις;

πο σορι. τορα το καταλαβα. πρεπει να μηλησο μονο με καποιων παραγοντα τις (σελιδας).

Bob_o_mastoras
20/09/2016, 11:07
Θα πρεπει να στειλουμε καποιον δικο μας undercover, ντυμενο καταληλα, να ερευνησει το event καθως και να μαζεψει φωτογραφιες..


:ninja::ninja:

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:08
παο γω :bawl::lol:

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, για να τους τηλεφωνήσω πρέπει να βγάλω το κοτλέ και την Τραγιάσκα απ το μπαουλοντιβανο.:cry:

bros 650
20/09/2016, 11:08
Στην Θεσσαλονίκη τι ωρα θα ξεκινησουν απο τον λευκο πυργο;

sniper
20/09/2016, 11:09
πο σορι. τορα το καταλαβα. πρεπει να μηλησο μονο με καποιων παραγοντα τις (σελιδας).


Γράφε Ελληνικά αν θες.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:10
στέλιο-τέρι αν επιτρέπεται, με τις πίπες πως τα πας;

με το συμπάθειο κιόλας

Γίνε ποιο σαφείς φίλε μου. Δεν υπάρχει παρεξήγηση.:beer:

Bob_o_mastoras
20/09/2016, 11:14
Στην Θεσσαλονίκη τι ωρα θα ξεκινησουν απο τον λευκο πυργο;

Ωπα!!! :D Και στην συμπρωτευουσα, νυφη του Θερμαϊκου, μητροπολη των Βαλκανιων κλπ θα εχει τετοιο event...???? :a25:

Θα παω, αλλα οχι undercover.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:18
Φίλε Ζεύκας. Μια απλή ερώτηση έθεσα. Πώς τα συσχετίζης όλα αυτά δεν μπορώ να καταλάβω.
Υγ ποιο είναι το σιδηροκωλο ταξίδι?

sapila racing
20/09/2016, 11:22
Για να ξέρουμε και τι μας γίνεται.

Αλλο πράγμα το www.caferacers.gr και άλλο το Distinguished Gentleman's Ride.

Οποιος ενδιαφέρεται για το caferacers.gr μπορεί να επικοινωνήσει με το caferacers@caferacers.gr

Οποιος πάλι ενδιαφέρεται για το Distinguished Gentleman's Ride εδω: https://www.gentlemansride.com/rides/greece

byron
20/09/2016, 11:23
Φίλε Ζεύκας. Μια απλή ερώτηση έθεσα. Πώς τα συσχετίζης όλα αυτά δεν μπορώ να καταλάβω.
Υγ ποιο είναι το σιδηροκωλο ταξίδι?

Αγαπητέ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ, αυτό που θέλουμε να πούμε, είναι πως η "εκδήλωση", αφορά dress code (ενδυματολογικό κώδικα) σε αναβάτη και μηχανή. Την ερώτηση μπορείς να την κάνεις στο FB αν κατέβεις την σελίδα λίγο (μέχρι να φύγουν τα Αγγλικά...) και θα σου απαντήσουν οι εκεί διαχειριστές.
Διαφορετικά, παίρνεις το cafe/bobber/tracker/custom που έχεις, φοράς καρό κουστούμι, ρεπούμπλικα, αφήνεις και ένα τσιγκελωτό μουστάκι και πας στο Ζάππειο την ημέρα της διοργάνωσης.

Κατανοητό?

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 11:39
ΠΟΣΤ 39 & 40. οκ. Κατανοητά. Σας ευχαριστώ.:beer:

Bob_o_mastoras
20/09/2016, 12:01
Kυριακη 25/09 10:30 στη Θεσσαλονικη. Εκκινηση στο Λευκο Πυργο..

Ελατε να γελα... εεε, να δουμε απο κοντα το event!! :D


υ.γ. Σιγουρα θα εχει ωραια μηχανακια παντως, να παρουμε ματι.. ;)

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 12:19
Ξενιοντε τέτοια πραματα. Τι με πέρασες Σαλονικιο. Σκέτο καλαμάκι.
Με πίτες βέβαια και μπόλικο Τζατζίκι.

bros 650
20/09/2016, 12:58
Ανεξαρτητα το ποιος κανει μια μοτεκδηλωση και ανεξαρτητα τι ειδους μηχανες μαζευονται ον οφ,στρητ, καφε, χαρλευ, σκουτερ,παπια κτλπ. για μενα ειναι καλο ομορφο διασκεδαστικο ολοι ειμαστε αναβατες σε δυο τροχους.Τωρα οποιος θελει συμμετεχει ή παρακολουθει τα δρωμενα πινοντας το καφεδακι του.Το μονο σιγουρο ειναι οτι οι θεσσαλονικεις που θα ειναι κατω στο κεντρο εκεινες τις ωρες θα κανουν καλο χαζι.Κατι ακομη επειδη μου ετυχε προσωπικα, το καλοκαιρι ετυχε ο γιος μου 6 ετων να δει καμια 700 μοτο να πηγαινουν ολες μαζι προς χαλκιδικη και ξετρελαθηκε ολο το σαβ/κο γιαυτο μιλουσε και με ρωτουσε διαφορα,ειναι εικονες που μενουν στα παιδια και αυριο μεθαυριο μπορει να παρουν και αυτα οταν εχουν μεγαλωσει μηχανη.;)

byron
20/09/2016, 13:12
Ανεξαρτητα το ποιος κανει μια μοτεκδηλωση και ανεξαρτητα τι ειδους μηχανες μαζευονται ον οφ,στρητ, καφε, χαρλευ, σκουτερ,παπια κτλπ. για μενα ειναι καλο ομορφο διασκεδαστικο ολοι ειμαστε αναβατες σε δυο τροχους.

Δεν το νομίζω...(άσχετα με το τι θα θέλαμε να νοιώθουμε για τους απανταχού δίτροχους).
Και δεν νομίζω να το θεωρούν ούτε και εκείνοι.

Bowleno
20/09/2016, 14:32
,ειναι εικονες που μενουν στα παιδια και αυριο μεθαυριο μπορει να παρουν και αυτα οταν εχουν μεγαλωσει μηχανη.;)

Μάθε που ακριβώς θα γίνει η εκδήλωση και πήγαινε το παιδί προς αντίθετη κατεύθυνση......

ggs
20/09/2016, 14:38
α , τσι φλωροι..

ενω εμεις...

βαρβατίλα και συμπάθεια...:lol:

367553

bros 650
20/09/2016, 15:03
Σε 15 χρονια που θα εχει μεγαλωσει ο γιος μου το πιο πιθανο ειναι να υπαρχει αλλη μοδα ενδυματολογικα αλλα ακομη και μοτοσυκλετιστικα.Οταν εγω ημουν νεος ολοι ειχαν ή ηθελαν να εχουν σουπερ σπορτ σημερα ειναι ειδος προς εξαφανιση ασε που πιστευω οτι ολοι μας οταν κοιταμε παλιες μας φωτο αναρωτιωμαστε για το ντυσιμο και το κουρεμα μας :jrs:.

amyroukai
20/09/2016, 15:16
700 μοτό πήγαιναν χαλκιδική; πορεία; μήπως να κόψουμε καμμιά μοτό, μην σκοτώσω όλο το χωριό (κατά το ανέκδοτο...)
εκτός αν μιλάμε για το σύνολο που μπορεί να πέρασε από διασταύρωση μουδανιών και για τα δύο πόδια όλη μέρα ας πούμε, ακούγεται πιο λογικό.

Δεινόσαυρος
20/09/2016, 15:35
Για να ξέρουμε και τι μας γίνεται.

Αλλο πράγμα το www.caferacers.gr και άλλο το Distinguished Gentleman's Ride.

Οποιος ενδιαφέρεται για το caferacers.gr μπορεί να επικοινωνήσει με το caferacers@caferacers.gr

Οποιος πάλι ενδιαφέρεται για το Distinguished Gentleman's Ride εδω: https://www.gentlemansride.com/rides/greece

Σωστός ο αγαπητός mod.

Δεν το πολυκαταλαβαίνω το υφάκι που παίζει σε αυτό το νήμα.
Το DGR είναι μια φιλανθρωπική εκδήλωση που στηρίζει προσπάθειες γύρω από α) τον καρκίνο του προστάτη και β) την κατάθλιψη στους άνδρες. ΑΜΑ γουστάρεις και έχεις κατάλληλη μηχανή, ντύνεσαι για τον χαβαλέ της μέρας και βγαίνεις για την τσάρκα. Αν πάλι δεν είναι του γούστου σου ή του γούστου μου, μουμουράμε τουλάχιστον ένα μπράβο, και πάμε παρακάτω...
Το caferacers.gr απ' ο,τι καταλαβαίνω είναι οργάνωση που ασχολείται με φραπ-ρέησερς, γούστο τους καπέλο τους. Φέτος φαίνεται να στηρίζουν το DGR.

Υπάρχει κάτι εδώ προς κράξιμο;

Bowleno
20/09/2016, 15:41
Σωστός ο αγαπητός mod.

Δεν το πολυκαταλαβαίνω το υφάκι που παίζει σε αυτό το νήμα.
Το DGR είναι μια φιλανθρωπική εκδήλωση που στηρίζει προσπάθειες γύρω από α) τον καρκίνο του προστάτη και β) την κατάθλιψη στους άνδρες. ΑΜΑ γουστάρεις και έχεις κατάλληλη μηχανή, ντύνεσαι για τον χαβαλέ της μέρας και βγαίνεις για την τσάρκα. Αν πάλι δεν είναι του γούστου σου ή του γούστου μου, μουμουράμε τουλάχιστον ένα μπράβο, και πάμε παρακάτω...
Το caferacers.gr απ' ο,τι καταλαβαίνω είναι οργάνωση που ασχολείται με φραπ-ρέησερς, γούστο τους καπέλο τους. Φέτος φαίνεται να στηρίζουν το DGR.

Υπάρχει κάτι εδώ προς κράξιμο;

Δεν κράζουμε, τον Στέλιο είπαμε να πειράξουμε :p

SONone
20/09/2016, 15:45
Σωστός ο αγαπητός mod.

Δεν το πολυκαταλαβαίνω το υφάκι που παίζει σε αυτό το νήμα.
Το DGR είναι μια φιλανθρωπική εκδήλωση που στηρίζει προσπάθειες γύρω από α) τον καρκίνο του προστάτη και β) την κατάθλιψη στους άνδρες. ΑΜΑ γουστάρεις και έχεις κατάλληλη μηχανή, ντύνεσαι για τον χαβαλέ της μέρας και βγαίνεις για την τσάρκα. Αν πάλι δεν είναι του γούστου σου ή του γούστου μου, μουμουράμε τουλάχιστον ένα μπράβο, και πάμε παρακάτω...
Το caferacers.gr απ' ο,τι καταλαβαίνω είναι οργάνωση που ασχολείται με φραπ-ρέησερς, γούστο τους καπέλο τους. Φέτος φαίνεται να στηρίζουν το DGR.

Υπάρχει κάτι εδώ προς κράξιμο;

γιατι τους φαίνεται περίεργο και δεν μπορούν να το διαχειριστουν.

αλλα αμα θελω να παω σε μια φιλανθρωπική εκδήλωση που στηρίζει προσπάθειες γύρω από α) τον καρκίνο του προστάτη και β) την κατάθλιψη στους άνδρες.

γιατι ειμαι υποχρεωμένος να φοράω μια μαλακία και μισή και να οδηγώ την άλλη μισή? (μαλακια , εκτος λιγο εξαιρέσεων που ειναι κοσμήματα)

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 15:46
Η γνωστή κατάληξη των ποστ μου.:cry: Η που θα γίνουν τριμπουρδελο η που θα με μπαντάρουν, όπως στο Πλεκτό & Κέντημα Φορουμ.gr.:lol::lol::beer:

bros 650
20/09/2016, 15:51
700 μοτό πήγαιναν χαλκιδική; πορεία; μήπως να κόψουμε καμμιά μοτό, μην σκοτώσω όλο το χωριό (κατά το ανέκδοτο...)
εκτός αν μιλάμε για το σύνολο που μπορεί να πέρασε από διασταύρωση μουδανιών και για τα δύο πόδια όλη μέρα ας πούμε, ακούγεται πιο λογικό.

Οχι 600-700 μοτο πηγαιναν ολες μαζι ειχε κλεισει ο δρομος προς χαλκιδικη στην διασταυρωση του αεροδρομιου περιμεναμε 5 λεπτα περιπου την περασαμε και μετα κατα την διαρκεια της διαδρομης μεχρι την ποτιδαια απο πισω ερχοταν και αλλες μοτο και περνουσαν απο διπλα μας.Μετα εμαθα οτι ηταν μια συγκεντρωση μεσω φατσαμπουκ στην καλιθεα νομιζω σε ενα μπιτσομπαρο οπου απο εκει περασαν κατα την διαρκεια της ημερας 1200-1500 μηχανες.Εγω δεν εχω ξαναδει ποτε τοσες μηχανες μαζι στον δρομο.Επισης εντυπωση μου εκανε οτι υπηρχε και φορτηγο της χαρλευ που ακολουθουσε τις μηχανες.Σαν θεαμα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση (φαντασου σε ενα παιδι) σε δυο τρεις γεφυρες ειχε σταματησει κοσμος και κοιτουσαν τις μηχανες που περνουσαν απο κατω τους.

sniper
20/09/2016, 16:00
Η γνωστή κατάληξη των ποστ μου.:cry: Η που θα γίνουν τριμπουρδελο η που θα με μπαντάρουν, όπως στο Πλεκτό & Κέντημα Φορουμ.gr.:lol::lol::beer:


Εφόσον απαντήθηκε η ερώτησή σου, τότε αν ήθελες ας ζητούσες να κλειδωθεί.

Στα off topic, επιτρέπονται σχεδόν τα πάντα.

OldMan
20/09/2016, 16:44
Υπάρχει κάτι εδώ προς κράξιμο;
Αν δεν υπήρχε θα επρεπε να το εφεύρουμε..;)

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 16:53
Παιδιά μην μου αγχώνεστε. Προτείνω όλοι μαζί να δείρουμε το Στέλιο.:cry::lol::beer:

pipe_smoker
20/09/2016, 17:12
Παιδιά μην μου αγχώνεστε. Προτείνω όλοι μαζί να δείρουμε το Στέλιο.:cry::lol::beer:

Ενα ενα τα βγάζεις τα χούγια σου μου φαίνεται...
Απο ηδονοβλεψιας τώρα και μαζοχιστής?:lol:

teogtp
20/09/2016, 17:46
Παιδιά μην μου αγχώνεστε. Προτείνω όλοι μαζί να δείρουμε το Στέλιο.:cry::lol::beer:


Ενα ενα τα βγάζεις τα χούγια σου μου φαίνεται...
Απο ηδονοβλεψιας τώρα και μαζοχιστής?:lol:

Κοιταξτε να δειτε που το ονομα με το τηλεφωνο στην υπογραφη του θα ειναι απο κανεναν ανυποψιαστο φουκαρα.......:p

amyroukai
20/09/2016, 17:46
Οχι 600-700 μοτο πηγαιναν ολες μαζι ειχε κλεισει ο δρομος προς χαλκιδικη στην διασταυρωση του αεροδρομιου περιμεναμε 5 λεπτα περιπου την περασαμε και μετα κατα την διαρκεια της διαδρομης μεχρι την ποτιδαια απο πισω ερχοταν και αλλες μοτο και περνουσαν απο διπλα μας.Μετα εμαθα οτι ηταν μια συγκεντρωση μεσω φατσαμπουκ στην καλιθεα νομιζω σε ενα μπιτσομπαρο οπου απο εκει περασαν κατα την διαρκεια της ημερας 1200-1500 μηχανες.Εγω δεν εχω ξαναδει ποτε τοσες μηχανες μαζι στον δρομο.Επισης εντυπωση μου εκανε οτι υπηρχε και φορτηγο της χαρλευ που ακολουθουσε τις μηχανες.Σαν θεαμα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση (φαντασου σε ενα παιδι) σε δυο τρεις γεφυρες ειχε σταματησει κοσμος και κοιτουσαν τις μηχανες που περνουσαν απο κατω τους.

ΟΚ, τώρα κατάλαβα τι λες. έχω δει βίντεΑ στο σωλήνα. Ακράνωτοι, σούζες κλπ κλπ κλπ κλπ.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
20/09/2016, 17:56
Τι ανυποψίαστος φουκαράς. :smokin: Πρώτος πρώτος είναι στα Αβαδιστα – Αβασανιστα:lol::lol:

SONone
20/09/2016, 18:44
Τι ανυποψίαστος φουκαράς. :smokin: Πρώτος πρώτος είναι στα Αβαδιστα – Αβασανιστα:lol::lol:

εκει πισω απο τον Παμμακαριστος κατι σας δίνουν τσαμπα δεν εξηγείται αλλιώς.

sugariasgeorge
20/09/2016, 21:41
Δεν ξέρεις τι θες να ρωτήσεις;

:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

amyroukai
20/09/2016, 21:51
τελικά ο στέλιος-κλουζώ-τέρι θα πάει να βλεφαριάσει με χίψτερ περούκα, ψεύτικο μύστακα και τραγιάσκα το άλλο φόρουμ ή την εκδήλωση για τους καρκίνοι κλπ;

sugariasgeorge
20/09/2016, 21:56
Ενα ενα τα βγάζεις τα χούγια σου μου φαίνεται...
Απο ηδονοβλεψιας τώρα και μαζοχιστής?:lol:

:bawl::bawl::bawl:

bros 650
22/09/2016, 13:26
Οι περισσοτεροι φορουσαν κρανος απο αυτους που δεν φορουσαν οι περισσοτεροι ειχαν gs

Bob_o_mastoras
22/09/2016, 13:39
Οι περισσοτεροι φορουσαν κρανος απο αυτους που δεν φορουσαν οι περισσοτεροι ειχαν gs

Που;;;

XJR_Billy
24/09/2016, 06:03
Που;;;

Ανάμεσα στα πόδια τους??:p:lol::lol:

bros 650
25/09/2016, 20:54
Περασα σημερα κατα τις 11 απο μηχανες δεν ειχε τιποτα.Ειχε αγωνες ποδηλατου και αγωνες με ταχυπλοα και τζετσκι φυσικα πολυ κοσμο μιας και ειχε καλο καιρο.Τα τζετσκι και τα ταχυπλοα πηγαιναν σφαιρα ηταν ωραιο να τα βλεπεις πως εσκιζαν την θαλασσα.Οι ποδηλατες ηταν παρα πολλοι.Γενικα ηταν πολυ ωραια και απολαυσαμε το καφεδακι μας στην παραλια.

Ζεύκας
26/09/2016, 10:48
πέρα από το κράξιμο από εμάς τους σκληροπυρηνικούς μηχανόβιους που κρατάνε τη φάση ψηλά,
το μοτο.γρ με τα 40000 μέλη όχι σε ετήσια εκδρομή, ούτε στη κοπή της πίτας στην Αθήνα δεν μαζεύει τόσο κόσμο και μηχανάκια.

368673368674

Bob_o_mastoras
26/09/2016, 11:30
Δυστυχως ημουν (και ειμαι ακομα) αρρωστος και δεν μπορεσα να παω χθες στο Λευκο Πυργο να δω τι παιζει..:(

bros 650
27/09/2016, 19:36
Που μαζεύτηκαν ; γιατί από τη φωτογραφία φαίνεται ότι είναι Ψηλά στα κάστρα πάνω .στο λευκό Πύργο παντως δεν ήταν και τι ωρα;