PDA

View Full Version : Συναγερμος μοτο okazaki προβλημα με την σειρινα



nikosT50
26/09/2016, 22:08
Καλησπερα σε ολο το φορουμ!!εχω κανα δυο μηνες που εχω βαλει τον συναγερμο στο σπριντερακι μου και αφου λειτουργουσε κανονικα,ξαφνικα χθες την ωρα που πηγα να τον αφοπλισω αναψαν μονο να φλας ενω η σειρηνα δεν ακουστηκε,παταω να οπλιστει και παλι αναβαν τα φλας αλλα η σειρηνα παλι δεν ακουγοταν κοιταξα το φισ μπας και ειχε βγει αλλα ηταν μια χαρα.Μηπως ξερει καποιος τι μπορει να φταιει;;;ευχαριστω εκ των προτερων!!:)

George_Sp
26/09/2016, 22:19
για 17ευρω καλα κρατησε. εχεις εγγυηση. πηγαινε πισω και ζητα αντικατασταση της σειρηνας ή του συναγερμου

nikosT50
26/09/2016, 22:31
ενα χρονο ειναι η εγγυηση ή παραπανω;;υπαρχει περιπτωση να μου πουν τιποτα επειδη ειχα κολλησει την σειρηνα με λιγη θερμοκολλα;την κολλησα ετσι γιατι με την διπλη που ειχε συνεχεια ξεκολαγε

George_Sp
26/09/2016, 22:33
ενα χρονο ειναι η εγγυηση ή παραπανω;;υπαρχει περιπτωση να μου πουν τιποτα επειδη ειχα κολλησει την σειρηνα με λιγη θερμοκολλα;την κολλησα ετσι γιατι με την διπλη που ειχε συνεχεια ξεκολαγε

υποχρεωτικά 1 έτος για προϊόντα εκτός ΕΕ. 2 χρόνια για προϊόντα εντός.
δικαιούσαι αντικατάσταση ή επισκευή. στη προκειμένη περίπτωση και λόγω χαμηλής αξίας απλά θα το πάρουν πίσω και θα σου δώσουν άλλο συναγερμό.

nikosT50
26/09/2016, 22:46
α ενταξει οποτε τον αφαιρω απο το μηχανακι και τον παω στο μαγαζι μαζι με την αποδειξη και βλεπω τι θα μου πουν!Ευχαριστω πολυ για την αμεση βοηθεια!!