PDA

View Full Version : Μπλουζάκια moto.gr 2017

Σελίδες : 1 2 [3] 4

ionized
16/11/2016, 15:33
πλακα κανεις τωρα ε; :tooth:

μια χαρα ηταν.τα δικα σου ηταν χαλια? :lol:

teogtp
16/11/2016, 16:09
μια χαρα ηταν.τα δικα σου ηταν χαλια? :lol:

Μπλουζάκια παρεγγηλε ,σκαραβαίο πήρε. .....
:tooth:

virus
16/11/2016, 16:32
:nono: δεν ειμαι γω μοον@παν@

teogtp
16/11/2016, 17:58
:nono: δεν ειμαι γω Μοον@καπο

Ok.....Fixed !
:D

o teos
17/11/2016, 12:18
Μπλοζακι τουμπανο στοπ...χρωμα κοκκινο πουτ...εεεεε...αυτο στοπ εφαρμογή σωστη...ολα κομπλε στοπ....:beer:

BLiTzER
17/11/2016, 15:36
Παρακαλούνται οι παρακάτω να πληρώσουν το αργότερο μέχρι τη ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11, για να στείλουμε και την τελευταία παραγγελία, χωρίς περαιτέρω καθυστερήσεις:

stavros85
Terens
Eversman
kostas.
SHOOTER045
dimitrisbiker
geo_lar
Gorgo

Όσοι δεν πληρώσουν εγκαίρως, θα ακυρώσω την παραγγελία τους. Όσες παραγγελίες δοθούν αργότερα, θα είναι έτοιμες μετά τον Γενάρη.

Apache
17/11/2016, 15:41
Όσοι δεν πληρώσουν εγκαίρως, θα ακυρώσω την παραγγελία τους. Όσες παραγγελίες δοθούν αργότερα, θα είναι έτοιμες μετά τον Γενάρη.
Mετά τον Γενάρη θα είμαι Κίνα μέχρι το τέλος Φεβρουαρίου- αρχές Μαρτίου, οπότε υποθέτω ότι τα μπλουζάκια μου θα τα παραλάβω όταν γυρίσω ε;

BLiTzER
17/11/2016, 15:42
Γι'αυτό σας "πιέζω", για να δώσω κι άλλη παραγγελία μέχρι τέλος του μήνα και να την έχουμε μέσα στον Δεκέμβρη. Εσύ έχεις πληρώσει, οπότε είσαι μέσα σε αυτή.

Apache
17/11/2016, 15:47
Γι'αυτό σας "πιέζω", για να δώσω κι άλλη παραγγελία μέχρι τέλος του μήνα και να την έχουμε μέσα στον Δεκέμβρη. Εσύ έχεις πληρώσει, οπότε είσαι μέσα σε αυτή.

:a46::a46:

Mototyhonova
18/11/2016, 08:47
Καλημέρα,παράγγειλα χθές αλλά δεν έχει έρθει πμ η mail με αριθμό λογ. , έλεγα μήπως προλάβω την τράπεζα σήμερα.

BLiTzER
18/11/2016, 09:17
Δώσε μου λίγη ώρα να το διευθετήσω.

Έχεις πμ.

bulmont
18/11/2016, 09:32
Παρακαλούνται οι παρακάτω ΜΟΝΤ να στείλουν και σε αυτούς που έχουν καταθέσει τον οβολό τους τα
μπλουζάκια τους ........

BLITZER

........................

E, πώς δηλαδή μόνο εσύ θα μας τρέχεις;;;;;;;;;;;;;:bawl::bawl:

BLiTzER
18/11/2016, 09:36
Αγαπητέ φίλε, τα μπλουζάκια σου είναι έτοιμα εδώ και κάνα μήνα και σε περιμένουν να τα παραλάβεις ο ίδιος από Αθήνα, όπως επέλεξες.

:p

BLiTzER
21/11/2016, 12:08
Έτοιμα και τα παρακάτω:

noodles
sahara
notakos600
borbos
alexxxcbr
theofilos888
ANDY 72
mikepap
R.Ts
YianPep
Billymuse
Allst@rf
Dimos35
Anritsu
teo_g7
7Tolis
taxydromos

@sahara: Το πακέτο σου θα καθυστερήσει μερικές μέρες, μέχρι να ετοιμαστεί και του ΗΛΙΑΣΚΤΜ, όπως συμφωνήθηκε.

@Manalishi: Το ένα μπλουζάκι σου είναι έτοιμο, αλλά έγινε λάθος στο χρώμα του 2ου και ετοιμάζεται καινούριο, οπότε λίγη υπομονή ακόμα.

Billymuse
21/11/2016, 13:30
Έτοιμα και τα παρακάτω:

[B]
Billymuse
...

Θα έρθεις σήμερα απο Κρίκο;

BLiTzER
21/11/2016, 13:32
Ναι. Πείτε ποιοι θα είστε σίγουρα για να τα φέρω.

Billymuse
21/11/2016, 13:33
Εγω δε το νομίζω αλλα θα έρθω. Θα είναι σαν έχω έρθει αλλα δεν θα έχει έρθει.

BLiTzER
21/11/2016, 13:37
Όποιος με κάνει να κουβαλάω το μπλουζάκι του και απουσιάζει, θα το πάρει μόνο από το σπίτι μου. Ενημερωτικά. :p

Billymuse
21/11/2016, 13:39
Όποιος με κάνει να κουβαλάω το μπλουζάκι του και απουσιάζει, θα το πάρει μόνο από το σπίτι μου. Ενημερωτικά. :p

Ωραία ευκαιρία να δώσεις και την κάμερα :lol:
Τα λέμε το βράδυ :kiss:

theofilos888
21/11/2016, 14:06
Παρελαβα και ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

BLiTzER
21/11/2016, 17:17
Ακόμα ένας ευχαριστημένος πελάτης. ^^

@ANDY 72: Χρωστάω 2 μπλουζάκια. Το γράφω κι εδώ για να μην ξεχαστεί πάλι. :p

7Tolis
21/11/2016, 18:49

Αν δεν έρθω,δώσε το στον σοσόνε.

Anritsu
22/11/2016, 18:34
Επειδή έχω μείνει εποχή Δέλεαρ , Κρίκο πότε μαζευόσαστε και εναλλακτικά σπίτι σου πότε μπορώ να σε παρενοχλήσω και που περίπου είσαι ? Η αν κατεβαίνεις κάνα κέντρο ή προς τα νότια . Μάλλον ρίξε ένα πμ με όλα τα ευαίσθητα προσωπικά σου δεδομένα να ξέρω πως θα πορευτώ

BLiTzER
22/11/2016, 19:00
Κινούμαι Καλλιρρόης/Κουκάκι, οπότε, εκτός απροόπτου, μπορείτε να με βρείτε εκεί γύρω οποιαδήποτε μέρα και ώρα, μετά συνεννοήσεως φυσικά.

Σου στέλνω πμ.

Anritsu
22/11/2016, 19:01
Κινούμαι Καλλιρρόης/Κουκάκι, οπότε, εκτός απροόπτου, μπορείτε να με βρείτε εκεί γύρω οποιαδήποτε μέρα και ώρα, μετά συνεννοήσεως φυσικά.

Σου στέλνω πμ.

Μπραχάμι εδώ , οπότε θα επικοινωνήσουμε σύντομα . Ευχαριστώ .

notakos600
22/11/2016, 21:13
Τα έλαβα σήμερα (φωτό προσεχώς!).

Ευχαριστώ παίδες!! :beer::beer:

borbos
23/11/2016, 19:43
παρελαβα και εγω. Thnks boyz...

noodles
23/11/2016, 22:14
παρελαβα χθες μεσιμερι, ευχαριστω :beer:

ευτυχως πηρα το small γιατι το medium ανετα θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω και για φορεμα:lol::lol::lol:

BUSA MAKIS
24/11/2016, 11:41
Ωραίο το μπλουζάκι.

Ευχαριστώ.

taxydromos
25/11/2016, 09:33
Καλημέρα,πολύ καλή η ποιότητα στο μπλουζάκι και η φόρμα τέλεια! Καμιά σχέση με παλαιότερα έτη..
Μπράβο στα παιδιά και στον μόδιστρο Φώτη.

BLiTzER
25/11/2016, 09:41
Νίκο τον λένε τον άνθρωπα!

:beer:

BLiTzER
25/11/2016, 11:24
Περιμένω ακόμα να επικοινωνήσετε μαζί μου, για να παραλάβετε τα μπλουζάκια σας, οι παρακάτω:

spyrakos35
aris xj
Dimos35
teo_g7

Μερικά τα έχω στα χέρια μου πάνω από μήνα.

alexxxcbr
26/11/2016, 11:49
Παρελαβα και εγω και απο σπεσιαλ κουριερ-μοντ.χαχαχαχα
Ευχαριστω:beer::beer:

BLiTzER
05/12/2016, 23:15
Υπενθυμίζω ότι τέλος του μήνα χάνετε την ευκαιρία σας. Μετά τις 31/12, το θέμα "μπλουζάκια" κλείνει. Για φέτος τουλάχιστον.

Έχω ακόμα μερικές παραγγελίες που δεν έχουν πληρωθεί, αλλά δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω, ούτε να κυνηγάω κανέναν. Ξέρετε ποιοι είστε.

YianPep
05/12/2016, 23:15
:beer:πολλες
Γιώργο (Blitzer) και όποια άλλα παιδια θυσιασαν προσωπικο χρόνο γι αυτό..πιο πολλές:beer:

Dorous
08/12/2016, 13:52
Καλησπέρα. Που βρίσκεται το μαγαζί με τα μπλουζάκια;

amyroukai
08/12/2016, 13:56
αν θέλεις να παραγγείλεις, μπες εδώ (http://www.moto.gr/forums/application-forms.php?appid=2)

συμπληρώνεις την φόρμα και υπομονή για την τελική παραγγελία στο τέλος του μήνα. :)

BLiTzER
12/12/2016, 13:33
Τα μπλουζάκια των παρακάτω είναι έτοιμα:

ΗΛΙΑΣΚΤΜ
makaros33
Thodoris_vara
Ηayate
TimosV
Mototyhonova
TONYBANDIT
pipe_smoker
sapila racing
akis_trevor
ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
sniper
ggs
amyroukai
ANDY 72

Όσα είναι επαρχία, θα φύγουν άμεσα. Τα των Αθηναίων θα τα έχω στα χέρια μου απόψε, εκτός απροόπτου.

congate7
13/12/2016, 22:32
Μπλουζάκι με το χριστουγεννιάτικο logo παίζει;

BLiTzER
13/12/2016, 22:39
Τσου. Τουλάχιστον όχι τώρα.

PacMan
14/12/2016, 16:43
Πήρα και εγώ με την σειρά μου(αν και λίγο καθυστερημένα) τα μπλουζάκια. Πολύ καλή ποιότητα.
Θα ήθελα του χρόνου στην επόμενη παραγγελία το λογότυπο της πλάτης να ειναι σούπερ ανακλαστικό για να το βλέπουν καθαρά το βραδυ "οι πίσω"..........

BLiTzER
14/12/2016, 17:37
Δηλαδή θες να μας πεις ότι κυκλοφορείς με κοντομάνικο πάνω στο μηχανάκι; :p

Manalishi
14/12/2016, 17:52
Εγώ ακόμα να αξιωθώ να έρθω...

BLiTzER
14/12/2016, 18:09
Καλά κάνεις, γιατί μου χρωστάνε ακόμα ένα δικό σου (που έγινε λάθος). :lol:

PacMan
15/12/2016, 16:02
Δηλαδή θες να μας πεις ότι κυκλοφορείς με κοντομάνικο πάνω στο μηχανάκι; :p

Πάντα, χειμώνα καλοκαίρι, !!!!λολ

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
15/12/2016, 17:01
Παρελαβα και εγω. σε ευχαριστω Γιωργο.

Apache
16/12/2016, 00:11
Eγώ πότε θα παραλάβω; Σαββάτο θα πάω για τάμα στον Αγ. Φανούριο....
:tooth::tooth::tooth::tooth::a54:

teogtp
16/12/2016, 09:25
Eγώ πότε θα παραλάβω; Σαββάτο θα πάω για τάμα στον Αγ. Φανούριο....
:tooth::tooth::tooth::tooth::a54:

Αρχηγέ, όπως καταλαβαινεις στην περίπτωση την δική σου μέχρι να πιάσει ο Χορχοδειλος το βουβαλι, να το γδαρει, να ετοιμάσει την βαφή, θέλει τον χρόνο του.

BLiTzER
16/12/2016, 09:33
Έι δε φταίω εγώ. Υπήρξαν κάποια λάθη από το σταμπάδικο στην όλη διαδικασία, λόγω όγκου/αλλαγών. Σε ένα ποσοστό μόλις 3-5% βέβαια, αλλά κάποιοι έπρεπε να είναι οι τυχεροί. Φυσικά όλα διορθώνονταν πριν φτάσουν στον παραλήπτη, απλά είχαμε μικρές καθυστερήσεις. Ωστόσο σε καμία περίπτωση δε θα έπρεπε κάποιος να έχει παράπονο, εφόσον το αρχικό σχέδιο ήταν να παραδοθούν στην πίτα του 2017. Εγώ τα κανόνισα έτσι ώστε όλοι να τα πάρουν νωρίτερα, για να ξεμπερδεύουμε.

TONYBANDIT
17/12/2016, 14:34
Μολις παρελαβα και εγω με racing courier.Ευχαριστω Γιωργο.

viper1
18/12/2016, 22:14
Εγώ τα πήρα. George σε ευχαριστώ . :beer:

Mototyhonova
19/12/2016, 13:31
Παραλάβαμε σήμερα,μια χαρά είναι,ευχαριστούμε !:beer:

BLiTzER
19/12/2016, 14:04
Τα ευχαριστήρια ανήκουν σε όλους, εμάς και εσάς. Υπάρχουν και οι αφανείς ήρωες, π.χ. powerphot που έχει τρελαθεί με τόσες παραγγελίες και ιδιοτροπίες ή amyroukai που τον έχωσα να τα φέρει από Αγ. Αναργύρους τις τελευταίες φορές. :p

Μεγειές σας, λοιπόν!

Billymuse
19/12/2016, 14:09
Τα ευχαριστήρια ανήκουν σε όλους, εμάς και εσάς. Υπάρχουν και οι αφανείς ήρωες, π.χ. powerphot που έχει τρελαθεί με τόσες παραγγελίες και ιδιοτροπίες ή amyroukai που τον έχωσα να τα φέρει από Αγ. Αναργύρους τις τελευταίες φορές. :p

Μεγειές σας, λοιπόν!

Δεν πειράζει στον δρόμο του είναι ;). Ωραία η δουλειά σας, το παρέλαβα πριν ενα μήνα είπα να σας ευχαριστήσω τώρα :lol:

teogtp
19/12/2016, 14:10

Μεγειές σας, λοιπόν!

Να!
Κάτι τέτοια κάνετε και χαλάει ο Πήγασος. .....

bulmont
19/12/2016, 14:47
Να!

Ναι, τον έχουν ξεκ@λιάσει στο φόρτωμα ..........................κι' όλο κλάνει
το αμορτισέρι.....

amyroukai
19/12/2016, 15:37
Να!

άσε με γιατί έχω πήξει στους θεωρίες. Ο νεότερος θεωρίας ο "δεν θα μου πειτ' εμένα που τριάντα χρόνια λαδωμένα χέρια" είπε πως "είναι λάθος να αλλάζει ο χρήστης ελατήριο. Αν τερματίζει η ανάρτηση, είναι γιατί υπερβαίνει το μέγιστο φορτίο του κατασκευαστή και αν δεν το υπερβαίνει είναι καθαρά θέμα ρύθμισης αποσβέσεων". Οπότε πλέον γνωρίζω ότι ζυγίζω πάνω από 220 κιλά ή κάτι τέτοιο γιατί με καμμία απόσβεση δεν θα φρενάρει τόσο το αμορτισέρ (οκ πιθανώς να μπορείς να το "κολλήσεις" κάπου γιατί δεν θα περνάει καν το λάδι, αλλά λέμε τώρα, να κινείται η ανάρτηση, όχι hardtail). Το είπε ο γνώστης ο ειδικός αφού. Γιατί και χωρίς τα μπλουζάκια τερματίζει η ανάρτηση, όπως και πριν (ή όπως πολύ εύστοχα παρατήρησε κάποιος, λιγότερο εύκολα αλλά τι να το κάνεις). Οπότε τα μπλουζάκια φορτώνονται στο fazer ή στο jimny, για τα οποία μην ανησυχείτε, αντέχουν.

bulmont
19/12/2016, 16:08
...... Οπότε τα μπλουζάκια φορτώνονται στο fazer ή στο jimny, για τα οποία μην ανησυχείτε, αντέχουν.

Γιά πόσο ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:bawl:

amyroukai
19/12/2016, 16:23
Γιά πόσο ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:bawl:

ε να πω ότι έχεις άδικο, δεν θα το πω.

BLiTzER
20/12/2016, 11:49
Υπενθυμίζω ότι η φόρμα παραγγελιών θα εξαφανιστεί σε 11 ημέρες και δε θα υπάρχει άλλος τρόπος παραγγελίας. Του χρόνου πάλι. Ίσως.

Επίσης ξεκαθαρίζω ότι παραγγελίες που δεν έχουν πληρωθεί, είναι σαν να μην έγιναν ποτέ.

sniper
20/12/2016, 11:53
Υπενθυμίζω ότι η φόρμα παραγγελιών θα εξαφανιστεί σε 11 ημέρες και δε θα υπάρχει άλλος τρόπος παραγγελίας. Του χρόνου πάλι. Ίσως.

Επίσης ξεκαθαρίζω ότι παραγγελίες που δεν έχουν πληρωθεί, είναι σαν να μην έγιναν ποτέ.

Το δικό μου τι απέγινε;

BLiTzER
20/12/2016, 11:59
Πλήρωσες; :lol: :lol: :lol:

teogtp
20/12/2016, 11:59
Το δικό μου τι απέγινε;

Αν δεν καταβάλεις το δώρο χριστουγεννων στο staff του φόρουμ, μπλούζα γιοκ. ...
:D

sniper
20/12/2016, 12:00
Πλήρωσες; :lol: :lol: :lol:

Έχω καιρό να σας δω.

Thodoris_vara
20/12/2016, 20:14
Παρέλαβα σήμερα και εγώ.

Όλα άψογα.!

Ευχαριστώ όσους έτρεξαν και δούλεψαν για να έρθει στην πόρτα μου.!

sahara
22/12/2016, 17:58
376715

Παρελαβα , ευχαριστω πολυ::beer:

BLiTzER
28/12/2016, 13:28
Έχετε 3 ακόμα ημέρες για να ξεκαθαρίσετε τις παραγγελίες ΚΑΙ τις πληρωμές. Ευχαριστώ.

Manalishi
28/12/2016, 13:39
Εμείς που τις ξεκαθαρίσαμε??

BLiTzER
28/12/2016, 13:39
Τα δικά σου είναι έτοιμα, αλλά το μαγαζί διακοπάρει. :p Μόλις ανοίξει, θα τα πάρουμε. Το ένα, δηλαδή, που είχε γίνει λάθος. Το άλλο το έχω.

teogtp
28/12/2016, 13:42
Έχετε 3 ακόμα ημέρες για να ξεκαθαρίσετε τις παραγγελίες ΚΑΙ τις πληρωμές. Ευχαριστώ.

376861

Manalishi
28/12/2016, 13:42
Τα δικά σου είναι έτοιμα, αλλά το μαγαζί διακοπάρει. :p Μόλις ανοίξει, θα τα πάρουμε. Το ένα, δηλαδή, που είχε γίνει λάθος. Το άλλο το έχω.

Θέλω και τα δύο μαζί, γιατί μετά τις γιορτές, σε ένα μόνο μπλουζάκι, δεν θα μπαίνω.....:cry:

amyroukai
28/12/2016, 15:45
Θέλω και τα δύο μαζί, γιατί μετά τις γιορτές, σε ένα μόνο μπλουζάκι, δεν θα μπαίνω.....:cry:

θα σου πάρουμε ένα πράσινο σεντόνι Ε.Σ. στο οποίο θα χωράνε και όλοι οι στίχοι του ομώνυμου των Priest και εσύ :p

DAYMAN
29/12/2016, 23:19
παραλαβη και απο εμενα.Ευχαριστω οσους σκεφτηκαν ετρεξαν και διεκπεραιωσαν την ιδεα.:beer:

Apache
30/12/2016, 00:15
..................

BLiTzER
30/12/2016, 00:40
Τη μπλούζα "ΡΟΝΤΟΙ" την παρέλαβε μέλος της ομάδας σας. Αν εξανεμίστηκε ή εξαϋλώθηκε, αυτό είναι δικό σας πρόβλημα.

Η "Apache" επιστράφηκε λόγω λάθους του κατασκευαστή και ετοιμάστηκε καινούρια, γι'αυτό καθυστέρησε. Είναι έτοιμη στο μαγαζί από την προηγούμενη βδομάδα, αλλά ήταν κλειστό λόγω διακοπών, οπότε ήταν αδύνατο να την παραλάβω.

Βέβαια, δεν έχω κανονίσει συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα παραλαβής με κανέναν σας. Οι μπλούζες παραδίδονται όταν είναι έτοιμες. Η υπόσχεσή μου ήταν να παραδοθούν μέχρι την πίτα του 2017. Ακόμα δεν έχουμε κόψει πίτα, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί η αγένεια.

amyroukai
30/12/2016, 00:54
Βασικά λιγάκι πρέπει να προσέχετε το στοματάκι σας, κύριε.

Δεν είμαστε μαγαζί, δεν χρωστάμε χάρη σε κανέναν και ΕΞ' ΑΡΧΗΣ η "συμφωνία" ήταν για μετά το τέλος της χρονιάς/στην πίτα αλλά είδαμε πως δεν υπάρχει λόγος για να γίνει έτσι και άλλαξαν τα πράγματα και όλοι τα πήραν/παίρνουν νωρίτερα, χαρά για όλους είναι.

Για καθυστερήσεις σε κάποια μπλουζάκια ευθύνεται το κατάστημα γιατί τα τύπωσε λάθος και βγήκαν δεύτερη φορά.

Αυτή την στιγμή εκκρεμούν σε παραλαβή τέσσερα μόλις. Η ευθύνη αν θέλεις για την μη παραλαβή είναι δική μου γιατί ο άνθρωπος είχε κανονίσει διακοπές, εγώ δεν είχα χρόνο τις ημέρες πριν φύγει για διακοπές και σήμερα πχ που είχα χρόνο να πάω δεν είχα κανέναν λόγο να ρισκάρω το αυτοκίνητό μου σε τριάντα πόντους χιόνι στην περιοχή μου που δεν καθαρίζουν το δρόμο, δεν είχα καν λόγο να βγω με το φτυάρι στο μείον ένα με αέρα και χιονόπτωση για να καθαρίσω την γκαραζόπορτα για τα μπλουζάκια ή να ρισκάρω με τον κάθε πανικόβλητο μαλάκα υπό τις συνθήκες γενικότερα για να ικανοποιηθούν τέσσερις άνθρωποι. Αν αυτό είναι "για τα πανηγύρια", εσύ όταν και αν έρθεις στην θέση μου κάνε ότι νομίζεις καλύτερο. Γενικότερα δεν έχει εξαφανιστεί κανένα και κανείς δεν έχει πληρώσει μπλουζάκι που να μην το έλαβε και η προσπάθεια δημιουργίας εντυπώσεων είναι τουλάχιστον αστεία.

Αυτά και καλό βράδι.

**τώρα είδα και τα γραφόμενα του Blitz που με καλύπτουν αλλά δεν θα σβήσω το ποστ.

BLiTzER
30/12/2016, 00:59
Τα "ρόντοι" έχουν παραληφθεί σε προηγούμενη "δόση", αν δεν σε ενοχλεί να κάνεις διπλό κόπο να πάρεις μία αυτά και μία το άλλο (ένα νομίζω εκκρεμεί από εσάς) όποτε παραληφθεί, μπορείς να τα πάρεις από τον Blitzer μετά από συνεννόηση.

Τα έχω δώσει όλα σε mikepap και ANDY_72, όπως κανονίστηκε μεταξύ τους. Δεν έχω καμία εκκρεμότητα, πέραν αυτών των 4 που είναι ακόμα στο κατάστημα.

sapila racing
30/12/2016, 09:50
Εμείς περιμένουμε την επόμενη χιλιετία...Η μπλούζα που παραγγείλαμε και πληρώσαμε "Ροντοι" εξανεμίστηκε και δεν βλέπω να την παίρνω, η apache δεν την βλέπω και ούτε πρόκειται....
Μια χαρά.. you are for the festivals..........

Apache με αυτό το ποστ σου κατέστρεψες την όποια γνώμη είχα σχηματίσει για σένα. Είσαι φάουλ 100%. :a06:
Αν μάλιστα δεν το καταλαβαίνεις ούτε τώρα οτι είσαι εντελώς φάουλ και δεν ζητήσεις συγγνώμη απο αυτούς που τρέχουν για τα μπλουζάκια, τότε εσύ θα είσαι αυτός που είναι 'for the festivals'.

BLiTzER
30/12/2016, 10:18
Apache με αυτό το ποστ σου κατέστρεψες την όποια γνώμη είχα σχηματίσει για σένα. Είσαι φάουλ 100%. :a06:
Αν μάλιστα δεν το καταλαβαίνεις ούτε τώρα οτι είσαι εντελώς φάουλ και δεν ζητήσεις συγγνώμη απο αυτούς που τρέχουν για τα μπλουζάκια, τότε εσύ θα είσαι αυτός που είναι 'for the festivals'.

Το αστείο είναι ότι, παρόλο που η "συμφωνία" ήταν να πάρουν όλοι τα μπλουζάκια τους στην πίτα, σε 2-3 μήνες, πήρα την πρωτοβουλία να τους εξυπηρετήσω όλους νωρίτερα, με δικό μου επιπλέον κόπο, χρόνο και βενζίνες (και του amyroukai, που το έκανε περισσότερες φορές από μένα), κάνοντας το δρομολόγιο Αθήνα-Αγ.Ανάργυροι-Αθήνα ΠΕΝΤΕ (5) φορές, αντί για μία, όπως θα έκανα κανονικά.

Επίσης αστείο είναι το γεγονός ότι o powerphot καθόταν και έλεγχε τα μπλουζάκια ένα-ένα, ΠΡΙΝ μου τα δώσει, πάλι με δικό του έξτρα κόπο και χρόνο και χωρίς να έχει καμία υποχρέωση, για να προλάβουμε κάποιο λάθος πριν φτάσει στον τελικό παραλήπτη. Έτσι διαπιστώθηκαν τα 4-5 συνολικά λάθη που έγιναν και ξανατυπώθηκαν νέα μπλουζάκια ΠΡΙΝ φτάσουν στους χρήστες, για να μην τους ταλαιπωρήσουμε με επιστροφές. Φυσικά, υπήρξαν καθυστερήσεις εξαιτίας αυτού, αλλά μιλάμε για 4-5 μπλουζάκια στα 150. Απ'ό,τι φαίνεται, τίποτα από αυτά δεν εκτιμάται, οπότε στο εξής θα κοιτάζω κι εγώ την πάρτη μου.

Όλα αυτά δεν τα γνωρίζουν οι "απ'έξω" και δεν υπήρχε κανένας λόγος να τα μάθουν ποτέ, αλλά τελικά πρέπει να ειπωθούν, γιατί μερικοί νομίζουν ότι έδωσαν 12€ για ένα μπλουζάκι και πρέπει να στηθούμε στα 4.

byron
30/12/2016, 13:47
Εμείς περιμένουμε την επόμενη χιλιετία...Η μπλούζα που παραγγείλαμε και πληρώσαμε "Ροντοι" εξανεμίστηκε και δεν βλέπω να την παίρνω, η apache δεν την βλέπω και ούτε πρόκειται....

Εκ μέρους των πανηγυρτζήδων (αν και τα έγραψαν) συμπληρώνω τα εξής.
Είχες παραγγείλει 2 μπλουζάκια. Το ένα έγραφε "ΤΕΑΜ ΡΟΝΤΟΙ", μαζί με άλλα 3 ίδια (διαφορετικά μεγέθη) που παρήγγειλε η υπόλοιπη παρέα (ANDY 72 κτλ.). Τα πρώτα τα παρέλαβε ο ANDY72 και τα υπόλοιπα ο mikepap.
To ποιός θα παραλάμβανε τα μπλουζάκια σας, είναι κάτι που φαντάζομαι θα το είχατε συννενοηθεί. Αν δεν το είχατε, άλλος είναι για τα πανηγύρια και θα σε συμβούλευα να συννενοηθείς με τους φίλους σου.

Το ποιος τα πήρε και αν κάποιο χάθηκε στην πορεία, είναι δικό σας πρόβλημα. Το σίγουρο είναι πως παραδόθηκαν όλα κανονικά, εκτός του ενός "Apache" μιας και έγινε λάθος στο μέγεθος (από το μαγαζί).
Όταν το διαπίστωσε ο powerphot, το έστειλε πίσω για να διορθωθεί. Πλέον είναι έτοιμο, αλλά δενμπορέσαμε να τα παραλάβουμε, λόγω κακοκαιρίας.

Το οτι είναι έτοιμο, δεν έχει πλέον καμμία σημασία μιας και δεν θα το παραλάβεις ούτε εσύ πλέον. Λίγο χαζό ακούγεται να θέλει κάποιος να κυκλοφορεί με το logo πανηγυρτζήδων στην πλάτη. Εμείς τουλάχιστον δεν θα θέλαμε να το βλέπουμε στην δική σου.
Τα χρήματα που έχεις δώσει για το ένα μπλουζάκι που δεν παρέλαβες, θα σου επιστραφούν. Τα υπόλοιπα βρές τα με την παρέα σου.

Εκ μέρους της εμποροπανήγυρης, σου εύχομαι καλή χρονιά και με λιγότερη απαξίωση.

powerphot
30/12/2016, 14:29
Καλησπέρα σε όλους σας, χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. :-)

Ήθελα από καιρό να έχω την ευκαιρία να γράψω κάτι αλλά οι χρόνοι κι οι εκκρεμότητες μου αυτές τις τελευταίες μέρες του έτους δεν μου επέτρεψαν να έχω αυτή την ευχαρίστηση.
Θα ήθελα από εδώ να ευχαριστήσω όλους όσους με τίμησαν για αυτή την εργασία, κι επίσης όλα τα παιδιά που πραγματικά αφιέρωσαν αρκετό από τον χρόνο τους για να έχουν οι παραλήπτες το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Επειδή έχω βρεθεί κι εγώ πολλές φορές στο παρελθόν στην θέση του "παραλήπτη" γνωρίζω πολύ καλά την ανυπομονησία που υπάρχει για όσους (2-3) δεν έχουν παραλάβει ακόμα και προσωπικά ζητώ συγνώμη για αυτό.

Όπως είπε κι ο Γιώργος παραπάνω είναι όλα έτοιμα, με εξαίρεση τις τελευταίες παραγγελίες που δόθηκαν αυτές τις μέρες, Αλλά λίγο ο καιρός που δυσκόλεψε την παραλαβή, λίγο που εγώ έπρεπε οπωσδήποτε να λείψω για οικογενειακούς λόγους εκτός χώρας, έχουν μείνει εδώ τα 4 τελευταία έτοιμα τεμάχια από διορθωμένα λάθη της κατασκευής.
Στατιστικά αυτό το νούμερο είναι ασήμαντο για το σύνολο και το χρόνο κατασκευής, αλλά τα λάθη συμβαίνουν, (όχι πάντα), και σε λιγότερες ποσότητες.

Σχετικά με τα 4 λάθη που έτσι κι αλλιώς διορθώθηκαν και υπάρχουν, σε εμένα δεν χρησιμεύουν σε τίποτα. Είναι πληρωμένα και είναι στη διάθεση όσων λέει επάνω το nickname τους.
Οπότε θα πρότεινα το εξής. Αν οι παραλήπτες τα θέλουν, έστω και λάθος χρώμα, μπορούν να στείλουν ένα ΠΜ στον BLiTzER ή σ' έμενα για να τα βάλω μέσα στο τελευταίο πακέτο του 2016 μαζί με τα 4 σωστά. Φυσικά χωρίς καμιά υποχρέωση.
Είναι τα: Apache, VANDA, ERRIKA και Manalishi. :-)

Σας ευχαριστώ και πάλι και καλή χρονιά σε όλους! :wave2::beer:

edit: byron

o teos
30/12/2016, 14:44

Οντως ρε τωρα???αντι να πειτε και ενα ευχαριστω που ανθρωποι που δεν εχουν καμια υποχρεωση να τρεχουν για εμας του υπολοιπους κανουν δρομολογια και συνενοησεις χαλανε προσωπικο χρονο απλα και μονο επειδη γουσταρουν βγαινεις και λες τετοια πραγματα??να πω δε τους εχεις γνωρισει κιολας..δεν κανω το δικηγορο κανενος και απ οτι ειδαμε δε χρειαζεται κιολας αλλα λιγο ευγνωμοσυνη ρε ελεος..εσυ στη θεση τους θα ετρεχες ετσι και θα χες τα ιδια αποτελεσματα??για σκεψου αυτο μονο..:rolleyes:

ggs
30/12/2016, 17:35

εγω λεω αυτο το ποστ να το κρατησουμε ως μνημειο....

απιστευτο ...

Apache
30/12/2016, 18:11

Πωωωωώω παιδιά το έγραψα με σατυρική διάθεση, αλλά τώρα που το ξαναδιαβάζω είναι κάπως, άλλωστε εγώ είπα στον BLITZER ότι δεν βιάζομαι για τις μπλούζες....
Τελικά άλλος είναι για πανηγύρια, σβήνω το πόστ άμεσα....

o teos
30/12/2016, 18:16
Πωωωωώω παιδιά το έγραψα με σατυρική διάθεση, αλλά τώρα που το ξαναδιαβάζω είναι κάπως, άλλωστε εγώ είπα στον BLITZER ότι δεν βιάζομαι για τις μπλούζες....
Τελικά άλλος είναι για πανηγύρια, σβήνω το πόστ άμεσα....

Καλό θα ναι να μείνει......you know πάνω ψιλό κέντρο δεξιά όταν γράφεις......μια κίτρινη φτάσουλα???Αυτό λέγεται ιμοτικον και το χρησιμοποιουμε για να δηλώσουμε κατά κάποιον τρόπο την διάθεση με την οποία γράφουμε διότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείται..........εφόσον όπως λες ήταν σατυρικό.........ας ουμε......:rolleyes:

Apache
30/12/2016, 18:22
Καλό θα ναι να μείνει......you know πάνω ψιλό κέντρο δεξιά όταν γράφεις......μια κίτρινη φτάσουλα???Αυτό λέγεται ιμοτικον και το χρησιμοποιουμε για να δηλώσουμε κατά κάποιον τρόπο την διάθεση με την οποία γράφουμε διότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείται..........εφόσον όπως λες ήταν σατυρικό.........ας ουμε......:rolleyes:

:a013::a02:

BLiTzER
30/12/2016, 18:28
Μακάρι να έκανες πλάκα (που δε φάνηκε), γιατί ήταν τρομακτικά αγενής και αχάριστη συμπεριφορά. Δεν είναι πολύ όμορφος τρόπος να κλείσουμε το θέμα "μπλουζάκια 2017" και το έτος.

Apache
30/12/2016, 18:48
Μακάρι να έκανες πλάκα (που δε φάνηκε), γιατί ήταν τρομακτικά αγενής και αχάριστη συμπεριφορά. Δεν είναι πολύ όμορφος τρόπος να κλείσουμε το θέμα "μπλουζάκια 2017" και το έτος.

To εξήγησα παραπάνω, ατυχές χιούμορ, δεν σας έχει τύχει;

BLiTzER
30/12/2016, 18:53
Το δέχομαι και από μένα θεωρείται λήξαν.

Τώρα άντε να καλοπιάσεις τον Βύρωνα, που τον σύγχυσες και σκόπευε να κρατήσει το μπλουζάκι σου για να καθαρίζει τις ζάντες του.

Apache
30/12/2016, 19:04
Mη Βύρωνα..Οχιιιιι!!!!!

byron
30/12/2016, 19:42
Το θεωρώ λήξαν το θέμα.

Dennis-
30/12/2016, 19:54
Bob εδω γινετε χαμος πηρες τα δικα μας? :lol:

Ντεβιλς πτσι κτλ αν παρετε και εσεις να παρουμε ολοι μαζι μην τρεχουν τζαμπα τα παιδια!

BLiTzER
31/12/2016, 14:26
Το θέμα Μπλουζάκια 2017 έφτασε στο τέλος του, μετά από σχεδόν 3 ολόκληρους μήνες.

Το εγχείρημα πήγε εκπληκτικά, αφού αγοράστηκαν συνολικά περισσότερα από 150 μπλουζάκια από περισσότερα από 70 μέλη! Σας ευχαριστώ προσωπικά όλους όσους παραγγείλατε και, με αυτόν τον τρόπο στηρίξατε, μεταξύ άλλων, το αγαπημένο σας φόρουμ και, φυσικά, όλους όσους έτρεξαν μαζί μου, κυρίως τον powerphot (για την κατασκευή, τον έλεγχο και τις αποστολές) και τον amyroukai (που με γλίτωσε από μπόλικες διαδρομές και κουβάλημα), για να έχει την επιτυχία που είχε. Special guests byron και VANDA, οι οποίοι μου "δάνεισαν" τους λογαριασμούς τους, για να έχετε περισσότερες επιλογές σε τράπεζες.

Προβλήματα υπήρξαν, φυσικά. Θα ήταν αφελές να μην περιμένουμε λάθη ή παράπονα με τέτοιο όγκο πληροφοριών και ιδιοτροπιών (αν σας γράψω τι μου ζητούσαν διάφορα μέλη, από το χωριό, δεν τα ξέρετε, θα βάλετε τα κλάματα). Ωστόσο ο powerphot φρόντισε να φτάσουν όλα τα μπλουζάκια στα χέρια μου σωστά, ακόμα κι αν σήμαινε ότι θα χρεωθεί κάποια μπλουζάκια από την τσέπη του, όπως έγινε με τα 4 τελευταία που είδατε παραπάνω. ΚΑΝΕΝΑ μέλος δε χρεώθηκε περισσότερα απ'όσα παρέλαβε και ΚΑΝΕΝΑ μέλος δεν παρέλαβε κάτι άλλο από αυτό που ζήτησε. Αν συνέβη κάτι τέτοιο, παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου. Όλες οι διορθώσεις έγιναν "στα παρασκήνια", χωρίς να καταλάβει κανείς σας τίποτα. Εκτός, ίσως, από μια μικρή καθυστέρηση. Επίσης χάρη στον powerphot, τα μέλη της επαρχίας (και μερικά της Αθήνας) έλαβαν υπηρεσίες κούριερ σε εξαιρετικά χαμηλή τιμή, κάτω από το μισό της πραγματικής. Οπότε τον ευχαριστούμε όλοι διπλά.

Ελπίζω, στο τέλος, να έμειναν όλοι ευχαριστημένοι και τα ξαναλέμε, ίσως, του χρόνου. Καλοφόρετα!

Συνεχίζετε να παρακολουθείτε αυτό το thread, καθώς τα τελευταία μπλουζάκια βρίσκονται ακόμα σε εκκρεμότητα. ΕΔΩ θα ενημερώσω πότε θα είναι διαθέσιμα για παραλαβή.

Ευχαριστούμε και καλή χρονιά! :beer:

SHOOTER045
31/12/2016, 17:19
:wave2:

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
31/12/2016, 17:21
Ευχαριστούμε και καλή χρονιά!:beer::beer:

BLiTzER
05/01/2017, 21:14
VANDA
ERRIKA
Apache
Manalishi

Είστε έτοιμοι. Επικοινωνείτε μαζί μου για να παραλάβετε.

Apache
07/01/2017, 19:47
Παρέλαβα τα μπλουζάκια μου σήμερις, ευχαριστώ τον Γιώργο (BLITZER) για την υπομονή του.

BLiTzER
18/01/2017, 12:36
Έτοιμα και τα τελευταία μπλουζάκια:

alex14
tencorsa
SHOOTER045
Eversman
Gorgo
taisteal
nikosmec

Όσοι έχουν επιλέξει αποστολή θα τα παραλάβουν πιθανότατα αύριο. Οι υπόλοιποι επικοινωνούν μαζί μου.

SHOOTER045
19/01/2017, 14:23
Έτοιμα και τα τελευταία μπλουζάκια:

alex14
tencorsa
SHOOTER045
Eversman
Gorgo
taisteal
nikosmec

Όσοι έχουν επιλέξει αποστολή θα τα παραλάβουν πιθανότατα αύριο. Οι υπόλοιποι επικοινωνούν μαζί μου.

Παραλαβαμε κύριοι

377740

377741
Κύριε σκηνοθέτα
Κύριε Σπίλμπεργκ
Ευχαριστώ :beer:

Billymuse
19/01/2017, 15:23
Σαν καναρίνι θα είσαι με αυτο :lol: