PDA

View Full Version : R1100gs Kaneis;;;



BELZEBOYLIS
16/11/2005, 16:13
Είναι κανείς εδώ μέσα με το r1100gs ;;;;

Αν ναι ...ρε παιδιά δώστε καμιά συμβουλή !!!

Το πρώτο που δεν καταλαβαίνω είναι ο ήχος της (πριν είχα το transalp) ...Νομίζω ότι είναι χαλασμένο, ενώ ο Παναγιωτόπουλος με διαβεβαιώνει για το αντίθετο ! Έχω μόλις 3000 χλμ (αυτές τις μέρες κλείνω μήνα από την αγορά ) και φυσικά δεν έχει παρουσιάσει τίποτα περίεργο εκτός από τους ήχους της....

Το δεύτερο σκέλος έχει να κάνει με το αν έχετε αλλάξει κάτι...καμία εξάτμιση τίποτα φώτα ...ξέρετε όλα αυτά που μπορεί να μην τα χρειαζόμαστε αλλά για έναν περίεργο λόγο μας είναι απαραίτητα !!!!

Το γουστάρω τρελά το μηχανάκι ... να το καταλάβαινα κιόλας....
:a07: :a07:

RTnick
17/11/2005, 10:08
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ,

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :a10:

ΕΧΕΙΣ ΤΟ 1100 GS ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ (ΠΕΡΙΠΟΥ) ΜΕ ΤΟ 1150..... ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΑΣΜΑΝ ΚΛΠ... ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΟ... :a55:


1. ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΑΠΟ TDM ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ :a02: . ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ ΣΩΣΤΑ ?? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΤΣΟΚ ?? ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΟΤΑΝ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ??? SORRY ΑΝ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ ΑΠΛΑ ΥΠΟΘΕΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ DONT WORRY...

ΟΠΟΤΕ>>>>> ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ :a56:



2. ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΟ INTERNET ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ (ΜΠΕΣ www.bmwsporttouring.com) ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑ... :a54: ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΒΑΘΙΑΑΑΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ.


ΤΕΛΟΣ Ο BOXER, O NOVO ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ :beer: ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΕΚΜΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ) ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΜΕ ΤΑ BMW ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΚΑΜΜΙΑ "ΚΟΝΤΙΝΗ" ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΙ ΛΕΤΕ ??? :a25:


:beer:

BELZEBOYLIS
17/11/2005, 11:26
Καλώς σας βρήκα .....
Νίκο σε ευχαριστώ, με το site όντως έπαθα πλάκα...
Με την Μοτοσικλέτα κάθε μέρα και καλύτερα , ούτε το βάρος της μου φαίνετε τόσο ούτε ο όγκος ( τα δυο μελανά ,και καλά , σημεία της BMW )....Και διάολε, ο μηχανικός είναι αρκετά σοβαρός για να τον αμφισβητείς με αμφιβολίες ,οπότε απο εδώ και πέρα χαλαρώνω με τους ήχους και απολαμβάνω την Μοτοσικλέτα...

Για οποιαδήποτε βόλτα ή συνάντηση είμαι μέσα και θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω!!!
:beer: :beer: :beer:

RTnick
17/11/2005, 18:50
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ...... :a014:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ........ ΕΝΑ ΝΕΟ THREAD ΜΕ ΘΕΜΑ

" 1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ BMW"

ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙ...:D