PDA

View Full Version : Scooter - Megascooter Forum



suzuki_k5
16/11/2005, 15:42
Καλησπέρα σε όλους σας.Καταρχάς να σας συγχαρώ για το επίπεδο το forum το οποίο βρίσκεται σε υψηλά επίπεδα συζητήσεων.Μπράβο σας παιδιά!Aν νομίζετε ότι το συγκεκριμένο post δεν αρμόζει σ'αυτή την κατηγορία παρακαλώ τον admin να το μεταφέρει όπου αυτό είναι απαραίτητο.Ο λόγος που γράφω το συγκεκριμένο θέμα είναι για να προσκαλέσω όλους τους κατόχους Scooter-Megascooter και όχι μόνο στην κίνηση που κάνουμε για να δημιουργήσουμε ένα forum στα επίπεδα του moto.Καλά θέλουμε ψωμιά ακόμη.Θα μας βρείτε στο site της Piaggio www.piaggio.gr και πιο συγκεκριμένα εδώ http://forum.piaggio.gr/phpbb2/.Σας περιμένουμε.Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Φιλικά και με εκτίμηση
Μπαμπούρης Αποστόλης:)

suzuki_k5
13/12/2005, 13:50
Γεια σας παιδιά.Το Scooterclub Hellas(forum.piaggio.gr) σας εύχεται καλές γιορτές,χρόνια πολλά γεμάτα υγεία ,ευτυχία,χαρά για εσάς και τους δικούς σας και πολλές επιτυχίες τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο.Εύχομαι μια χρονιά χωρίς ατυχήματα.Χρόνια πολλά παιδιά και καλή χρονιά.

hornet
31/01/2006, 08:59
το ανασυρω αυτο το ποστ με την ανακοινωση για τους παρακατω λογους:

"Καλημερα παιδια και τις καλυτερες ευχες μου για το forum σας.
Ως γνωστον το moto.gr συνανταται καθε δευτερα στο δελεαρ.
Ετσι λοιπον θα παρακαλουσα τα μελη σας την επομενη φορα να ερχονται και μεσα να γνωριστουμε κιολας διοτι εισαστε παντα ευπροσδεκτοι και κοινα προβληματα μπορουν να επιλυθουν και στοχοι να επιτευχθουν!!!

Το λεω αυτο γιατι βρηκαμε σε scooter μελους καρτουλα που ελεγε για το forum σας και οτι βρισκοσαστε καθε πεμπτη στο δελεαρ!!!!

Ειναι κριμα αφου περασε μελος σας απο εκει να μην το πει δημοσιως και να το κανει κρυφα, κατα τη γνωμη μου δεν ειναι ωραιο αυτο και δειχνει πρακτικες κλειστου club κατι το οποιο εγω προσωπικα απεχθανομαι οπως ενδεχομενα θα γνωριζουν μερικοι,οπως ο γιωργος ας πουμε (γιαγια -αρκουδα)

Α και επι της ευκαιριας εισαστε καλεσμενοι στη κοπη πιτας του moto.gr που θα γινει στο "ναι" κοντα στο olympiko

Με φιλικους χαιρετισμους
Σταθης
moto.gr moderation-administration team"

αυτο το κειμενο μπηκε στο piaggio forum και το βαζω μαζι με την original ανακοινωση για να ειναι σωστα τα πραγματα

hornet
31/01/2006, 09:09
και η απαντηση των παιδιων

Καλησπερα φιλε Hornet!!!

Ειμαι ο γιος της Γιαγιας Αρκουδας με το Nexus!
Σωστές οι απόψεις σου, απόψεις που στηρίζουμε κι εμείς με τη σειρά μας!
Ξεχάστηκα οτι εχθες ηταν Δευτερα! Αλλιώς θα είχαμε επικοινωνήσει Σιγουρα!!!
Βασικα η πρωτη συνάντηση στο Δελεαρ θα πραγματοποιηθει την Πέμπτη, απλα εχθες περάσαμε για μια αναγνώριση του χώρου !

Οσο για την κοπή πίτας, θα είμαστε Παρόντες!!!
Ηδη έχει δημοσιευθεί και η σχετική ανακοίνωση στο Τopic:
Συναντήσεις-εκδηλώσεις-εκδρομες

Θα τα πούμε απο κοντα!!!

Καλα και Ασφαλή Χιλιόμετρα!!!