PDA

View Full Version : Βοηθεια Μαγκεσ



kong
09/03/2004, 03:22
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΟΡΟΥΜΙΤΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ???????????ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΠΕΙΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΡΕ Π@$%ΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΕΤΣΙ"ΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΟΡΜΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΝΕ????????????????????ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ Γ@$%ΣΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ..........ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ

Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΣΠΟΡΕ ΞΥΠΝΑ!!!!!

DEMINIO
09/03/2004, 03:30
...όταν θέλει μια γυναίκα κάνει τους 9 στους 10
πάντα να τρελαίνονται,
όταν θέλει μια γυναίκα κάνει τους 9 στους 10
πάντα ν' ανασταίνονται......:smokin:

CHRISTINE
09/03/2004, 04:07
οπως λεει και το τραγουδι:

...oταν μια γυναικα θελει

...ολα τα μπορει....

...κανει καποιον κουρελι....

...βασιλια στην γη....

kong
09/03/2004, 04:13
ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΩ

ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ

ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΩ

ΠΩΣ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΛΥ

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!

ireneepi
09/03/2004, 06:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kong


Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΣΠΟΡΕ ΞΥΠΝΑ!!!!!



Νομιζω οτι αυτο που ειπες λεει πολλα.....



Ηρεμησε και ολα θα φτιαξουν....


Δεν ξερεις αυτο που λενε...πυρ-γυνη & θαλασσα.....:winka:

bikersonly
09/03/2004, 14:29
και να υπήρχε κάποιος που να είχε χαρτογραφήσει την ψυχολογία της γυναίκας θα το παιρνε μαζί του το μυστικό... χα!:lol:

Δεν χρειάζεται να μπει κάποιος στην διαδικασία να χαρτογραφήσει την ψυχολογία της γυναίκας, ούτως ή άλλως τόσα χρόνια κανένας δεν μπόρεσε.

Το ότι σου την λέει όπως λες δεν σημαίνει ότι δεν καταλαβαίνει αν αξίζεις ή όχι.Υπάρχουν πάααρρααα πολλοί λόγοι που μπορεί κάποια γυναίκα να στην πει!

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να προσπαθήσεις να καταλάβεις γιατί το κάνει αυτό!Ζήλια?Ανασφάλεια?Κόμπλεξ?Όντως κάνεις πράγματα που την ενοχλούν? κτλ κτλ
Συνήθως όλο και κάποιος λόγος θα υπάρχει που εσύ θεωρείς ασήμαντο ή δεν τον βλέπεις καν.

Από εκεί και πέρα ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ καλά με την κοπέλα, αξίζει η προσπάθεια.Μίλα της, συζήτησε το, αλλιώς σκέφτεται ένας άντρας και αλλιώς μια γυναίκα.Μερικά πράγματα τα θεωρούμε δεδομένα από την πλευρά μας, αλλά δεν είναι έτσι.

:winka:

Αν ΔΕΝ περνάς καλά ή πιστεύεις ότι δεν αξίζει η προσπάθεια ή ότι η κοπέλα πέρα βρέχει τότε κάνε ότι νομίζεις... δηλαδή :wave2:

almalibera
09/03/2004, 14:45
...Να χει χαρτογραφίσει την γυναίκα????

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

Χρόοοοονια ολόκληρα παραμενει ερωτηματικό, θα βρεθεί τωρα ενας φορουμίτης για να την ψυχολογίσει??


"...ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ Η ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΒΥΣΣΟΣ
ΠΟΤΕ ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ..." λεει ενα λαϊκό άσμα...;)

Τα πράγματα ειναι απλα: Αμα δεις οτι η κοπέλα αξίζει τον κοπο ΜΙΛΑ ΤΗΣ!!!
Αν παλι ειναι γιουχου! Τοτε....:sad: μώρο μου σόρυ μα.....(συνέχισέ το εσυ:winka: )

(μικρό μου...παλι συμφωνούμε)

periklisk
09/03/2004, 15:44
Πρόσφατα υπήρχε μια συζήτηση πάνω σε αυτό το θέμα που μετά από πολλές σελίδες δεν κατέληξε πουθενά..... Για να μην τα ξαναλέω και γίνομαι βαρετός συμφωνώ με τους προλαλίσαντες φορουμιστές!!!

Αν αξίζει το παλεύεις!!!! Αλλιώς.... Άντε γεια και πάμε γι' άλλα!!!

Julius
09/03/2004, 16:04
Όπως λέει και ένας σοφός ……..

«Εάν η γυναίκα ήτανε καλό πράγμα θα είχε και ο θεός μία»
:smokin: :smokin: :smokin:

nimbus
09/03/2004, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
...όταν θέλει μια γυναίκα κάνει τους 9 στους 10
πάντα να τρελαίνονται,
όταν θέλει μια γυναίκα κάνει τους 9 στους 10
πάντα ν' ανασταίνονται......:smokin:


ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ:rolleyes: ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ:yuck:

almalibera
09/03/2004, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ:rolleyes: ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ:yuck:


Καλα το ειπες "αρσενικά" στο φύλο όχι και στα υπόλοιπα...







και δυστυχώς έχουνε γίνει πολλοί...:yuck:

nimbus
09/03/2004, 16:17
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ Η ΕΠΙΜΟΝΗ. ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΑΞΙΖΕΙ. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ, ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ. ΜΑΣ ΦΘΕΙΡΟΥΝ ΚΑΙ ΦΘΕΙΡΟΥΜΕ ΕΠΕΙΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ. Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΟΡΘΩΝΕΙ ΝΑ ΘΥΣΙΑΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Ή ΚΑΠΟΙΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΠΩΣ ΑΝ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ. ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΚΕΙ...:evil: :smilea: :D

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:29
ΙΔΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΕΣ
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:30
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

cityfly
09/03/2004, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
ΙΔΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΕΣ
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ



παλιό αλλά θεϊκό το καρτούν, τώρα αν θα τον ξεμπερδέψεις μετά από αυτό αμφιβάλω, σε αφήνω να ολοκληρώσεις με τα σκίτσα

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:31
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:32
ΚΑΙ..

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:33
...

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:34
:rotflmao:

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:35
:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

SpyrosTDM
09/03/2004, 18:37
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΣΚΙΤΣΑ
ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.
ΟΙ ΦΟΡΟΥΜΙΤΙΣΕΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΑΘΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑΝΕ?