PDA

View Full Version : Ο Stako ειναι καλα?



MOZART
17/11/2005, 20:19
Που πηγε αυτο το παιδι?Απο τους λιγους μην κολημενους εδω μεσα με ορεξη για να μαθαινει για τους δυο τροχους.
Μηπως ειδε το νεο Gsx-r k6 και επαθε εγκεφαλικο?

johnpagr
17/11/2005, 21:00
les? :confused:

MOZART
17/11/2005, 22:57
θα εκοψε την συνδεση για να μαζεψει λεφτα για το καινουριο μωρο:lol:

bonepeeler
17/11/2005, 23:03
Μιά χαρά είναι.

Σκέφτεται ποιό τρέιλερ να πάρει.:lol:

MOZART
17/11/2005, 23:10
μια χαρα μοτερ εχει σκεψου να ειχε κανενα cbr.Για το μονο που θα ηταν ευτιχισμενος ειναι οτι τα cbr αλλαζουν εμφανιση καθε 10 χρονια οποτε θα γλυτωνε και το εγγεφαλικο

gcrook
18/11/2005, 00:30
Αλλημονο σε μας τους ταλαιπωρους αμετανοητους δηλαδη:rolleyes: :lol:

KaTaNaS
18/11/2005, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
από τους λίγους που αξίζουν στο φόρουμ:D κατάλαβε και την έκανε νωρίς:winka:


ante , emeis oi ypoloipoi ta kefalia mesa jana! axaxaxaxaxaxaxa


merikoi to bioli tous pantws



oxi ladi na rijoyn alla na skizontai ekeiii me thn tsakmakopetra mhpws kai bgei spitha...


:smokin:

Tigas
18/11/2005, 08:29
Νομίζω ότι αρχίζει και ξεφεύγει το πράγμα, είναι κρίμα να ξεκινήσει πάλι διαμάχη για μια άποψη της nimbus και μια άσχημη απάντηση του Σπύρου.
Δέν έχετε να χωρίσετε κάτι μεταξύ σας νομίζω.. :rolleyes: :(

Julius
18/11/2005, 08:36
***H apantish toy spyrou pige adiavasth***


Oso gia ta Sxolia Mozard kai Nimbus....... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
18/11/2005, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Νομίζω ότι αρχίζει και ξεφεύγει το πράγμα, είναι κρίμα να ξεκινήσει πάλι διαμάχη για μια άποψη της nimbus και μια άσχημη απάντηση του Σπύρου.
Δέν έχετε να χωρίσετε κάτι μεταξύ σας νομίζω.. :rolleyes: :(

συμφωνω απολυτα ...ομως οπως σβηστηκε η ασχημη απαντηση του σπυρου..να σβηστει και η σποντα της νιμπους γιατι .....γκρρρ

crs-k
18/11/2005, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
***H apantish toy spyrou pige adiavasth***
..............................



Μπααααα ....

Διαβασμενη πηγε! :dizzy:



:lol: :rotflmao: :lol:

Tigas
18/11/2005, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
συμφωνω απολυτα ...ομως οπως σβηστηκε η ασχημη απαντηση του σπυρου..να σβηστει και η σποντα της νιμπους γιατι .....γκρρρ

+1000000000000
Σε όποιον δέν αρέσει κάτι υπάρχουν και άλλα φόρουμ και δέν υπάρχει λόγος να προκαλεί κόσμο έστω και εάν μερικές φορές μπορεί να έχει δίκιο σε κάποια πράγματα.
Εάν δέν μας αρέσει κάτι απαξιούμε δέν το προκαλούμε γιατί θα γυρίσει πάλι σε μας μπούμεραγκ.
Peace :a15: :a15: :a15: :a15:

Tigas
18/11/2005, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Που πηγε αυτο το παιδι?Απο τους λιγους μην κολημενους εδω μεσα με ορεξη για να μαθαινει για τους δυο τροχους.
Μηπως ειδε το νεο Gsx-r k6 και επαθε εγκεφαλικο?

Τις τελευταιες μέρες δημιουργεί έναν καινούργιο χώρο που θα περιέχει και φορουμ και φωτο και αρκετές επιλογές.
Μόλις είναι έτοιμος εντελώς πιστεύω ότι θα σας το ανακοινώσει μαζί με το υπόλοιπο team :wave2:

stako
18/11/2005, 15:31
Όλα καλά παιδιά, χάθηκα από εδώ γιατί είναι αυτό που είπε και ο Σταύρος εν μέρει, φτιάχνουμε κάτι και δεν παίζει πολύ χρόνος, μόνο τις Συναντήσεις-Βόλτες κοιτάω τακτικά και σπάνια νέα ποστ γενικότερα, έτσι είδα και αυτό το ποστ πριν λίγο. :)

Mozart σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τα καλά λόγια! :)

Δεν έπαθα τίποτα με το νέο 600, είδα τα περιφερειακά και είναι σχεδόν ίδια με το δικό μου, με το δόλωμα των περισσότερων ίππων δεν τσιμπάω, δεν με νοιάζει αυτό, η εμφάνιση μου αρέσει πολύ αλλά δεν καίγομαι κι όλας (συνεχίζει και μου υπεραρέσει και το Κ4 μου anyway). Τέλος πάντων καλύτερα είναι να επενδύσει κάποιος στον εαυτό του προσπαθώντας να μάθει να οδηγάει παρά να ξοδευτεί ικανοποιώντας καταναλωτικές μανίες...... Και για αυτό όπως είπε και ο Ροβέρτος ψάχνουμε επιλογές για τρέιλερ και κοτσαδόρο και εξοικονόμηση χρηματων για τακτά διήμερα Σέρρες με το που θα μπει η Άνοιξη. ;)

Καλή συνέχεια σε όλους και όταν φτιάξουμε ότι φτιάχνουμε θα ενημερωθείτε όλοι. Στα τελικά στάδια είμαστε πλέον. :)

MOZART
18/11/2005, 19:05
Ρε παιδια τι σκατα γινεται εκει στην αθηνα πως τρογεστε ετσι μεταξυ σας.Εκανα μια ερωτηση για το παιδι γιατι παιζει να ειμαστε πανω κατω στην ιδια φαση με το παληκαρι απο αποψη σκεψεων και ανησυχησα μηπως επαθε τιποτα και βλεπω να βγαζετε μαχαιρια μεταξυ σας χωρις να καταλαβαινω τον λογο.Με εχετε ξενερωσει αφανταστα.Θα αρχησω και εγω να παξηγουμε για τα ανεκδοτα για τους Λαρισαιους.Ρε εμεις εδω στη λαρισα και το ποδοσφαιρο και τις μοτοσυκλετες τα εχουμε ερωτευτει και ειναι γιορτη για μας οταν καβαλαμε και οταν βλεπουμε μπαλα.Αν βρεθουμε στα φαναρια δυο με μηχανες πιανουμε κουβεντα δεν ριχνουμε κοντρα.
Τι να πω φαγωθειτε μεταξυ σας :(