PDA

View Full Version : Hellooo!



katherine
27/11/2016, 22:48
Καλησπέρα σας!:wave2:
Είμαι φοιτήτρια και ο βασικός λόγος που έκανα εγγραφή στο forum είναι μια εργασία...
Το θέμα της εργασίας είναι "Οι τουριστικές συνήθειες των μοτο-τουριστών"(ίσως και να θέλει λίγο δουλίτσα ο τίτλος!:yuck: )!
Στην ουσία θα φτιάξω ένα ερωτηματολόγιο και στο τέλος θα παρουσιάσω τα αποτελεσματά της έρευνας,πιστεύετε οτι κάτι τέτοιο θα ενδιέφερε τα μέλη?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

amyroukai
27/11/2016, 22:52
συνήθειες... όπως;
σε γενικές γραμμές και χωρίς να είναι επίσημη απάντηση, δεν βλέπω το γιατί να μην βάλεις το ερωτηματολόγιό σου και όποιος θέλει να απαντήσει.

α, χρόνια πολλά κιόλας ;)

katherine
27/11/2016, 23:08
Αρχικά ευχαριστώ πολύ για τα χρόνια πολλά,αλλά και για την απάντηση!:)
Η αλήθεια είναι οτι προς το παρόν δεν το έχω μορφοποιήσει και η σκέψη μου είναι χαώδης,καθώς δεν έχω κάποια ιδιαίτερη σχέση με μηχανές κτλ.
Στην ουσία το θέμα μου προτάθηκε από τον καθηγητή μου κ αποφάσισα να ασχοληθώ επειδή μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον!
Γενικότερα πιστεύω πως θα περιέχει ερωτήσεις για την πρώτη επαφή με τέτοιου είδους τουρισμό,για τον τρόπο με τον οποίον συλλέγουν οι τουρίστες πληροφορίες για την ασφάλεια της διαδρομής,για διαμονή κοκ.
Το θέμα μου είναι να κάνω ευχάριστη την διαδικασία για τον ερωτόμενο!

amyroukai
27/11/2016, 23:24
Ανεξάρτητα του μέσου, υπάρχει κάποια "κοινή" διαδικασία στην έρευνα προ του ταξιδίου.

Η μηχανή προσθέτει μιά πολυπλοκότητα γιατί είναι πιο "ευαίσθητη" σε κακό καιρό, κακό οδόστρωμα, δεν έχεις την άνεση του "α, κουράστηκα, ας παρκάρω να ρίξω το κάθισμα να κοιμηθώ μιά ωρίτσα", έχει κατά κανόνα μικρότερη αυτονομία κλπ.

Δεν είναι μόνο η σκέψη σου χαώδης, είναι και το θέμα τεράστιο. Μάλλον θα πρέπει λίγο να το κάνεις πιο συγκεκριμένο, ακόμα και στο πλαίσιο πτυχιακής το βλέπω δύσκολο να το πιάσεις σφαιρικά.

katherine
27/11/2016, 23:41
Βασίκα θέλω να δω κατά πόσο θα είναι εφικτό να μαζέψω ένα αξιόλογο δείγμα του πληθυσμού,εξού και το αρχικό μου μήνυμα!
Ίσως να μη μπορώ να στο εκφράσω ακόμα σώστα,αλλά το έχω σκεφτεί αρκέτα.Ναι μεν είναι μεγάλο θέμα,μα αν επικεντρωθείς στα σωστά σημεία θα βγάλεις τα συμπεράσματα που χρειάζεσαι. Γι' αυτό κιόλας θα χωρίσω το ερωτηματολόγιο σε ενότητες.Είναι ένα θέμα που απευθύνεται σε συγκεκριμένο πληθυσμό(των μελών του moto.gr) κ ο λόγος που επέλεξα το φόρουμ είναι η συχνή επικοινωνία που έχετε μεταξύ σας.

skylaros
28/11/2016, 00:29
Για αρχή βρες το μέγεθος του ερωτηματολογίου σου μαζί με τον καθηγητή σου. Δώσε σημασία σε αυτά που σου είπε ο amyroukai από πάνω για να έχεις και τέτοιες ερωτήσεις μέσα που ξεφεύγουν αρκετά από συνηθισμένα ερωτηματολόγια τουριστών. Για παράδειγμα τι αυτονομία έχετε, κινήστε από οδικούς άξονες που δεν είναι ασφαλτοστρωμένοι, κάθε πότε κάνετε στάση κλπ. Θα σου πρότεινα να διαβάσεις μερικά ταξιδιωτικά που έχουν γράψει παιδιά από εδώ. Αν στήσεις ένα σωστό ερωτηματολόγιο θα σου είναι πολύ πιο εύκολη η επεξεργασία του μετά. Τι στατιστικό πακέτο θα χρησιμοποιήσεις ; Θα κάνεις παλινδρομήσεις ή όχι; Αν δεν έχεις ξανακάνει ερωτηματολόγιο να ξέρεις πως το πιο δύσκολο είναι να βρεις δείγμα ... μοιάζει εύκολο αλλά μέχρι ξύλο μπορεί να παίξεις για να κάτσει κάποιος να σου συμπληρώσει ερωτηματολόγιο και ειδικά αν είναι 10-15 λεπτών.

daz
28/11/2016, 01:04
Νομίζω πως για αρχή πρέπει να προτείνουμε χαρακτηριστικό ταξιδιωτικό για να μπει πρώτα στην ψυχολογία.

Αλλά να μη τη ρίξουμε απ' την αρχή στα βαριά. :lol:

Panos76
28/11/2016, 09:36
Ψάξε στο ιντερνετ έτοιμες φόρμες ερωτηματολογίων με το αντικείμενο που θέλεις. Θα βρεις πχ ερωτηματολόγια για ταξίδια, μηχανάκια, κλπ.

Αυτά μπορείς να τα παντρέψεις. Θα έχεις μία βασική δομή και με τον καιρό να κάνεις βελτιώσεις.

πχ. http://templatelab.com/questionnaire-template/

http://www.marketest.co.uk/market-research-reports

επιπλέον θα χρειαστεί να οριοθετήσεις το θέμα όπως λένε και τα παιδιά από πάνω για να μη χαθείς.

Πρέπει να έχει λογικό αριθμό ερωτήσεων και να μην είναι ''βαρετό'' κατά το μέτρο του δυνατού.

katherine
28/11/2016, 15:31
Καλησπέρα σε όλους σας!
Κατανόω αυτά που μου λέτε και εννοείται οτι ψάχνω παράλληλα παρόμοια θέματα,αλλά κ ταξιδιωτικά για να αποκτήσω μια εικόνα περί του θέματος.
Ίσως να μη σας έχω δώσει να καταλάβετε το λόγο για τον οποίο ξεκίνησα αυτή τη συζήτηση...Δεν είναι τόσο για να μου δώσετε πληροφορίες(για τις οποίες σας ευχαριστώ και φυσικά είναι ευπρόσδεκτες! :) ),όσο το να δω αν υπάρχει η δυνατότητα κ η διάθεση απο τα μέλη του φόρουμ να συμμετασχουν σε κάτι τέτοιο. Έτσι ώστε να ξέρω αν θα καταφέρω να μαζέψω ένα αξιοπρεπές δείγμα...Είναι το κυριότερο που με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή,καθώς δεν θα είχε νόημα να διαμορφώσω το ερωτηματολόγιο και στο τέλος να χάσω χρόνο και να μη βγάλω ένα άρτιο αποτέλεσμα(κ κατά συνέπεια να κοπώ :p ). Τι λέτε λοιπόν? Πιστεύετε οτι μπορώ να το προχωρήσω ή να αλλάξω θέμα?

BLiTzER
28/11/2016, 15:37
Θα βοηθούσε αν μας έλεγες, για αρχή, πόσο χρόνο θα πρέπει να αφιερώσουμε.

amyroukai
28/11/2016, 16:00
και πέραν του χρόνου, τι αριθμό ατόμων χρειάζεται για να είναι "έγκυρο";

skylaros
28/11/2016, 16:18
Κάνεις ερωτηματολόγιο για να δεις αν θα κάνεις ερωτηματολόγιο; Αν θέλεις ένα δείγμα πχ 300 ερωτηματολόγια είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δε θα τα έχεις μόνο από το φόρουμ. Επίσης αν έχεις μόνο από μια πηγή δείγμα τότε το δείγμα σου δε θα είναι ίσως "καλό". Ψάξου τι θέλεις να κάνεις, αν γουστάρεις το θέμα και από εκεί και πέρα θα μοιράζεις url με το ερωτηματολόγιο σου σε φόρουμ, σε γνωστούς, σε καφέ και πάει λέγοντας. Στο είπα και πριν είναι ζόρι να μαζέψεις το δείγμα που θες.

katherine
28/11/2016, 16:42
BLiTzER Δε νομίζω να χρειαστεί πάνω από 5 λεπτέ για την συμπληρωσή του...
amyroukai Περιμένω απάντηση για το πόσα εγγεγραμένα μέλη υπάρχουν στο φόρουμ,αν πχ έχει 1000 άτομα,δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα από 10 απαντήσεις...Οπότε είμαι στην ανάμονη γι' αυτό το κομμάτι.
skylaros Αυτό που εξηγώ είναι οτι το φόρουμ είναι ένας συγκεκριμένος πληθυσμός,και οι απαντήσεις που θα λάβω είναι το δείγμα! Προφανώς και δεν μπορώ να απευθυνθώ στον πληθυσμό όλων των ανθρώπων που ασχολούνται με το αντικείμενο,ακόμη και να ήθελα!
Δεν ασχολούμαι με το ερωτηματολόγιο τώρα,αλλά με την αναζήτηση του δειγματός μου...Και τέλος είναι ένα θέμα που δεν είχα κάποια επαφή,μα το θεωρώ πολύ ενδιαφέρον κ θέλω να το κάνω... Όλα στη ζώη ένα ζόρι το ΄χουν! :p

pipe_smoker
28/11/2016, 16:45
Καλα τα είπαν τα παιδια.

Πες μας περιπου τί δείγμα εχεις στο μυαλό σου.

Εχουν βαλει κι αλλα άτομα ερωτηματολόγια στο παρελθόν, αλλα τα περισσότερα αφορούσαν άσχετα θέματα με τη μηχανη, πιο γενικά.

Προσπαθω λιγο να καταλάβω και το θεμα σου.
(Σχεδόν) ολοι όσοι γράφουμε στο φόρουμ ειμαστε μοτοσικλετιστές.
Δεν ειμαστε ομως ολοι ταξιδιαρηδες.

Αν το ερωτηματολόγιο σου αφορά μονο όσους συνηθίζουν να ταξιδεύουν με τη μηχανη, πολυ δύσκολα θα μαζέψεις το δείγμα που ίσως ψάχνεις (φαντάζομαι πανω απο 100).
Αν αφορά την προσέγγιση του ταξιδιού και πώς το αντιλαμβάνεται ο καθενας απο εμάς, είτε ταξιδεύει 2 φορες το μήνα είτε 2 φορες τα 10 χρόνια, τοτε γίνεται λιγο πιο εύκολο το πραγμα.

Στο φιναλε, αν το εχεις έτοιμο, ρίξε το λινκ και βλέπεις τί ανταπόκριση θα εχει.

katherine
28/11/2016, 16:58
pipe_smoker το θέμα μου βασίζεται στις τουριστικές συνήθειες που έχουν οι άνθρωποι που ταξιδεύουν με μηχανή,θέλω να το μορφοποιήσω με τέτοιο τρόπο που να μπορεί να το απαντήσει κ κάποιος που δεν έχει ταξιδέψει με μηχανή(σε φάση πως το έχει στο μυαλό του,αν ήθελε να το κάνει κτλ)...Και στο φινάλε που λες μάλλον αυτό θα κάνω! Θα συγκεντρώσω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ και θα το δημοσιεύσω όταν είναι έτοιμο! :)
ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Έγω πάλι με βλέπω να παρατάω τη σχολή,να παίρνω μια μηχανή και δρόμο! :rotflmao:

amyroukai
28/11/2016, 16:58
Μέλη έχει κάπου τριάντα χιλιάδες το φόρουμ; Ενεργοί όμως δεν είναι όλοι. Οπότε αυτό που ζητάς δεν είναι γνωστό σαν αριθμός. Το ίδιο ισχύει και για άλλα φόρα, το ότι γράφτηκε κάποιος δεν σημαίνει ότι συμμετέχει.

pipe_smoker
28/11/2016, 17:06
pipe_smoker το θέμα μου βασίζεται στις τουριστικές συνήθειες που έχουν οι άνθρωποι που ταξιδεύουν με μηχανή,θέλω να το μορφοποιήσω με τέτοιο τρόπο που να μπορεί να το απαντήσει κ κάποιος που δεν έχει ταξιδέψει με μηχανή(σε φάση πως το έχει στο μυαλό του,αν ήθελε να το κάνει κτλ)...Και στο φινάλε που λες μάλλον αυτό θα κάνω! Θα συγκεντρώσω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ και θα το δημοσιεύσω όταν είναι έτοιμο! :)


Μια χαρα μου ακούγεται.

katherine
28/11/2016, 17:11
Τέλος πάντων,ας αφήσουμε το πόσες απαντήσεις θα χρειαστώ και θα βγάλω άκρη εγώ με αυτό το κομμάτι...
Γενικά όπως είπα βλέπω οτι υπάρχει ''κίνηση'' στο φόρουμ κ είναι κ ο βασικότερος λόγος που το επέλεξα!
Εσύ προσωπικά,θα έμπαινες στη διαδικασία να απαντήσεις? Και από την εμπειρία που έχεις εδώ μέσα,πιστεύεις οτι θα υπάρξει ανταπόκριση?

katherine
28/11/2016, 17:12
Μια χαρα μου ακούγεται.

Πρέπει να μάθω να χρησιμοποιώ το φόρουμ! :p
Μια χαρά το θέμα ή το οτι θα πάρω τους δρόμους?

pipe_smoker
28/11/2016, 17:15
Πρέπει να μάθω να χρησιμοποιώ το φόρουμ! :p
Μια χαρά το θέμα ή το οτι θα πάρω τους δρόμους?

Για το θεμα λεω.

(Οχι οτι ειναι απαραίτητα κακό βέβαια το να παρεις τους δρόμους και τα βουνά :lol: )

katherine
28/11/2016, 17:24
Σε ευχαριστώ! Ελπίζω να βγει και ωραίο! :)

amyroukai
28/11/2016, 18:07
Εσύ προσωπικά,θα έμπαινες στη διαδικασία να απαντήσεις?

θα στο πω απλά: με πήρε σήμερα μιά κοπέλα από το δίκτυο της κινητής για "έλεγχο ποιότητας υπηρεσιών" και μιλούσαμε κανένα 10λεπτο.

σε λάθος νούμερο έμαθα ακόμα και τα οικογενειακά του ανθρώπου που κάλεσε :lol:

σε μιά έρευνα online θα κολλήσουμε τώρα...

katherine
28/11/2016, 18:24
αχαχαχαχαχα τέλεια! Οπότε εσένα θα σε βάλω να το συμπληρώσεις καμιά δεκαριά φορές!:rotflmao:
Μια χαρά δείγμα είσαι!

amyroukai
28/11/2016, 18:36
Μια χαρά δείγμα είσαι!

ωχ μας πιάσανε...

λοιπόν, όλα καλά; βρέχει ε; τι ωραία, θα ποτίσει και τις ελιές :lol:

o_gavros
28/11/2016, 22:43
Νομίζω ότι όσοι στο παρελθόν, καλή ώρα όπως εσύ, ζήτησαν απο τα μέλη να συμπληρώσουμε κάποιο σχετικό ερωτηματολόγιο, δεν έμειναν δυσαρεστημένοι απο την ανταπόκριση.
Αν δεν κάνω λάθος πριν κανα διμηνο πάλι,κάποιος φοιτητής είχε βάλει κατι σχετικό με τους ντελίβερι.
Δεν ξέρω τι νούμερα ευελπιστείς να πιάσεις για δείγμα, αλλά νομίζω ότι βρισκουν συνολικά θετική ανταπόκριση.

Rigas.
28/11/2016, 23:16
θα στο πω απλά: με πήρε σήμερα μιά κοπέλα από το δίκτυο της κινητής για "έλεγχο ποιότητας υπηρεσιών" και μιλούσαμε κανένα 10λεπτο.

σε λάθος νούμερο έμαθα ακόμα και τα οικογενειακά του ανθρώπου που κάλεσε :lol:

σε μιά έρευνα online θα κολλήσουμε τώρα...

Αυτό λέγεται κουτσομπολιό.... :rotflmao:

teogtp
28/11/2016, 23:46
θα στο πω απλά: με πήρε σήμερα μιά κοπέλα από το δίκτυο της κινητής για "έλεγχο ποιότητας υπηρεσιών" και μιλούσαμε κανένα 10λεπτο.

σε λάθος νούμερο έμαθα ακόμα και τα οικογενειακά του ανθρώπου που κάλεσε :lol:

σε μιά έρευνα online θα κολλήσουμε τώρα...

"Amyroukai" ο μαγος θεραπευτης της φυλης Mazocha del Pegaso ειναι κοντα σας για να αφουγκραστει τον πονο σας .
Καλεσε τωρα στο 2101234567 πες'τα ολα και αφεσου στην αυρα του."



:D

theofilos888
29/11/2016, 05:47
Αυτό λέγεται κουτσομπολιό.... :rotflmao:

κοινωνικη κριτικη το λενε!!!! Ολα εγω θα σας τα λεω;

vaska
29/11/2016, 08:17
και την εργασία σου θα κάνεις και βόλτα με μηχανή θα κάνεις και γκόμενο/α είναι πιθανό να βρεις και για εργαλεία θα μάθεις και για ανακατασκευές θα μάθεις και για αφυγραντήρες θα μάθεις και για θερμοσίφωνες θα μάθεις και πολλά άλλα. Ανοιχτό πανεπιστήμιο είναι το φλόρουμ. Ένα σέξιον μαγειρικής λείπει (το οποίο συζητάει τώρα η διοίκηση να φτιάξει) και θα είμαστε πλήρεις.:bawl:

Καλή επιτυχία εύχομαι αλλά με τους τρελάρες εδώ μέσα δύσκολο το βλέπω

mikes
29/11/2016, 20:28
Μια χαρά δείγμα είσαι!εε οχι και δειγμα ο αμυρου, κοτζαμαν αντρας.... αμα ειναι αυτος δειγμα, ο αντρακλας πως ειναι δλδ?? :lol:

katherine
29/11/2016, 20:42
και την εργασία σου θα κάνεις και βόλτα με μηχανή θα κάνεις και γκόμενο/α είναι πιθανό να βρεις και για εργαλεία θα μάθεις και για ανακατασκευές θα μάθεις και για αφυγραντήρες θα μάθεις και για θερμοσίφωνες θα μάθεις και πολλά άλλα. Ανοιχτό πανεπιστήμιο είναι το φλόρουμ. Ένα σέξιον μαγειρικής λείπει (το οποίο συζητάει τώρα η διοίκηση να φτιάξει) και θα είμαστε πλήρεις.:bawl:

Καλή επιτυχία εύχομαι αλλά με τους τρελάρες εδώ μέσα δύσκολο το βλέπω

Λέω να επικεντρωθώ στην εργασία...Ίσως αργότερα ασχοληθώ κ με την μαγειρική! :)

katherine
29/11/2016, 20:44
εε οχι και δειγμα ο αμυρου, κοτζαμαν αντρας.... αμα ειναι αυτος δειγμα, ο αντρακλας πως ειναι δλδ?? :lol:

Δεν μπορώ να έχω εικόνα...Για να το λες!

katherine
29/11/2016, 20:48
Νομίζω ότι όσοι στο παρελθόν, καλή ώρα όπως εσύ, ζήτησαν απο τα μέλη να συμπληρώσουμε κάποιο σχετικό ερωτηματολόγιο, δεν έμειναν δυσαρεστημένοι απο την ανταπόκριση.
Αν δεν κάνω λάθος πριν κανα διμηνο πάλι,κάποιος φοιτητής είχε βάλει κατι σχετικό με τους ντελίβερι.
Δεν ξέρω τι νούμερα ευελπιστείς να πιάσεις για δείγμα, αλλά νομίζω ότι βρισκουν συνολικά θετική ανταπόκριση.

Νομίζω οτι έχω αποκτήσει ισχυρό φαν κλαμπ!Ο κόσμος είναι τέλειος κ υποστηρικτικός!Είστε ο δωδέκατος παίκτης μου! :p
Τώρα πρέπει να το ρίξω στη δουλεία!

akis_trevor
29/11/2016, 21:23
Νομίζω οτι έχω αποκτήσει ισχυρό φαν κλαμπ!Ο κόσμος είναι τέλειος κ υποστηρικτικός!Είστε ο δωδέκατος παίκτης μου! :p
Τώρα πρέπει να το ρίξω στη δουλεία!

Κάνε τα δικά σου,δωσε μας το ερωτηματολόγιο να σε βοηθήσουμε..
Καλώς ήρθες..:wave2:

katherine
18/12/2016, 20:01
Καλησπερα σας και ευχαριστω κ τους καινουργιους συμμετεχοντες!
Η εξαφανιση μου οφειλεται σε περιορισμενο χρονο και η ερευνα εχει φορτωθει στον κοκορα...
Μην νομιζετε οτι σας παρατησα και βρηκα αλλο κοινο! :lol: :lol:
Οποτε σας βλεπω να απαντατε με τον κουραμπιε στο στομα! :p
Πραγματικα ελπιζω να προλαβω να ολοκληρωσω το ερωτηματολογιο!

mikes
18/12/2016, 23:02
Οποτε σας βλεπω να απαντατε με τον κουραμπιε στο στομα! :p

...και τα χερια λιγδωμένα από το γουρουνοπουλο...

katherine
19/12/2016, 17:20
...και τα χερια λιγδωμένα από το γουρουνοπουλο...
Το θέμα μου είναι να μπορέσω να διατυπωσω ερωτήσεις... Πράγμα δύσκολο, για άνθρωπο που δεν έχει σχέση με το αντικείμενο!
Τώρα λίγο γουρουνοπουλο χαλαλι! :p

Pew
19/12/2016, 17:25
Τελικα, τι φαση αυτο το τοπικ;;

Το ερωτηματολογιο το ολοκληρωσες;;
Ποτε περιπου θα το εχεις ετοιμο;;
Χρειαζεσαι βοηθεια;; Να βρεθουμε για κανενα καφε να προτεινω καποιες ιδεες;;

/gypas_mode_off

katherine
19/12/2016, 17:31
Τελικα, τι φαση αυτο το τοπικ;;

Το ερωτηματολογιο το ολοκληρωσες;;
Ποτε περιπου θα το εχεις ετοιμο;;
Χρειαζεσαι βοηθεια;; Να βρεθουμε για κανενα καφε να προτεινω καποιες ιδεες;;

/gypas_mode_off
Μέσω του ερωτηματολογιου πρέπει να βγάλω συμπέρασματα για τις συνήθειες που έχεις ενας τουρίστας που ταξιδεύει με μηχανή...σε φάση πως οργανώνει το ταξίδι κτλ....
Η αλήθεια είναι ότι θα εκτιμούσα προτάσεις για ερωτήσεις που μπορώ να κάνω.... Όσο για τον καφέ συγνώμη, αλλά μου φαίνεται ολίγον τι κριπι :p
Ωστόσο ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! :)

amyroukai
21/12/2016, 08:34
μην γίνει και αυτό παιδικός σταθμός, δεν είναι οφτόπικ (που και εκεί υπάρχουν όρια δηλαδή).

αγαπητά κλαρκ/εργάτες/όρνεα/λαηκά πεδιά, κομενάκια υπάρχουν πολλά, πάρτε την πέλφε ανά χείρας και ορμήξτε κάπου εκεί έξω. Η κοπέλα μπήκε για να κάνει εργασία, όποιος θέλει και μπορεί, ας βοηθήσει. Πλακίτσα ανεκτή και την σηκώνει αξιοπρεπώς, αλλά μην το παρακάνουμε.

katherine
22/12/2016, 11:35
Η κοπέλα μπήκε για να κάνει εργασία, όποιος θέλει και μπορεί, ας βοηθήσει. Πλακίτσα ανεκτή και την σηκώνει αξιοπρεπώς, αλλά μην το παρακάνουμε.
Ευχαριστώ πολύ για το σαπορτ!
Με κάλυψες πλήρως!

katherine
16/01/2017, 16:25
Αδερφια μου!
Με πολυ καθυστερηση και με πολυ πιεση χρονου ειναι ετοιμο!
Ορματεεεε!
https://goo.gl/forms/19OOhUOGBvO35Poi1
Ευχαριστω παρα πολυ!:beer: