PDA

View Full Version : Ποσο συχνα την πλενετε?



el_hymador
17/11/2005, 23:12
...την μηχανη σας εννοω!!!!!

ασχετο θεμα , αλλα πολυς κοσμος μου την λεει γιατι το μηχανακι ειναι μεσα στην μπιχλα....βεβαια ολοι αυτοι κυκλοφορουν με τουτου η scooteroπαπα ολη την εβδομαδα και καθε Σ/Κ η σχολη , σκανε μυτη με το πασαλειμενο με γυαλιστικα μηχανακι τους για βολτα....προσωπικα και δεδομενου οτι κυκλοφορω ΚΑΘΕ μερα μονο με την μηχανη χειμωνα-καλοκαιρι , ριχνω κανα πλυσιμο μια φορα τον μηνα....ειδικα τωρα τον χειμωνα ειναι ματαιο να πλενω πιο συχνα ,αφου με την πρωτη βροχα κολυμπαμε μεσα στην μουργα των δρομων.

Παντως ποτε δεν ειχα την αρρωστεια και ουτε ποτε καταλαβα τους τυπους που ειναι πολυ ''ψειρες'' με την μηχανη η το αυτοκινητο τους....για χρηση το πηραμε ρεεεεε , οχι για να το βαλουμε στο σκρινιο σαν μπιμπελο.


ΜΠΙΧΛΑ FOR EVER!!!!

1)Δεν σε ματιαζουν/ γλωσσοτρωνε ποτε...
2)Γιατι να το πλυνεις? σε μια βδομαδα τα ιδια χαλια θα εχει...
3)Δειχνεις μαχιμος και μοτοσυκλετιστης παντως καιρου...
4)Οι κλεφτες ελκονται περισσοτερο απο ενα φρεσκοπλυμενο μηχανακι που ξεχειλιζει απο ''καινουργιλα''
5)Εδω τα jeans τα πουλανε καινουργια με look μεταχειρισμενου / φθαρμενου ... εμεις γιατι να διαφερουμε?
6)Αν πλενεις την μηχανη συχνα , επιβαρυνεις το περιβαλλον με τασιενεργα και αλλα επιβλαβη στοιχεια που υπαρχουν στα καθαριστικα...
7)Επισης σπαταλας περισσοτερο νερο...
8)Οι ιδιοκτητες βενζιναδικων , ειναι ηδη αρκετα ματσο , δεν θα τους δινουμε και εξτρα για το πλυσιμο....ασε που αφου νοθευουν την βενζινη , μπορει να νοθευουν και το νερο!!! :hypnotize
9)Θα επλενα το μηχανακι μονος μου αλλα........που να τρεχεις τωρα , τον ελευθερο χρονο μου (οσος μου απομενει) προτιμω να τον σπαταλησω σε κατι διασκεδαστικοτερο
10)Ετσι γουσταρω!!! λογαριασο θα σας δωσω?...

MOZART
17/11/2005, 23:15
Το δικο μου δεν εχει φτερο πισω και οποτε σκεφτομαι να την πλενω σκεφτομαι στο καπακι οτι η ουριτσα στα πρωτα νερα θα γινει πουτανα οποτε αστο καλυτερα.Αλλα τα μυγακια απο μπροστα τα βγαζω γιατι παιζει μεγαλη συλογη και δεν εχω καθολου φως μπροστα

Μικρή Λουλού
18/11/2005, 08:03
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ΜΠΙΧΛΑ FOR EVER!!!!









βρε,βρε.....:D

για δες,για δες...:D :D

:smokin:

crs-k
18/11/2005, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
βρε,βρε.....:D

για δες,για δες...:D :D

:smokin:



Παει να σου κλεισει το μαγαζι αυτος ρεεε ... :(


:lol: :rotflmao: :lol:


BTW ...
1. Κι η δικια μου μεσ' την μπιχλα ειναι ...
2. Θελω και τεντωμα στην αλυσιδα ...
3. Ελπιζω να 'φερες κι εκεινα τα γαντακια ...

:rolleyes:


Ποτε να περασω ? :wacko:

:lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
18/11/2005, 08:10
ΜΟΥ ΤΗ ΠΛΕΝΕΙ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ....


ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ...:eek: :eyepop:


ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ...ΑΧΧ ΘΑΝΑΣΗ..

rsp
18/11/2005, 08:13
.........

rsp
18/11/2005, 08:13
.....


28337

crazykiller
18/11/2005, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
....προσωπικα και δεδομενου οτι κυκλοφορω ΚΑΘΕ μερα μονο με την μηχανη χειμωνα-καλοκαιρι , ριχνω κανα πλυσιμο μια φορα τον μηνα....


Κάθε μήνα???????????????
ΡΕειιι, εσύ θα την ξεβάψεις!!

Εγώ έχω 7000 και την έχω πλύνει 2 φορές!!!!! Η μούργα προστατεύει το χρώμα από τον ήλιο!!


Μην την πλένετε!!!! :lol: :lol: :lol: :eyepop: :eyepop:

Tigas
18/11/2005, 08:22
Μια φορά την εβδομάδα τουλάχιστον

x-rider
18/11/2005, 08:32
μην ξεχνατε το........ ματι


:rotflmao: :rotflmao:

rsp
18/11/2005, 08:37
ψιτ


εεε ψιτ



φιλαρακι....




εσυ με το γουστοζικο μουσακι


ψιτ σου πω λιγο?




με ενα 20κακι


ψιτ 20 ευροπουλα και το ποστ κλεινει...

μην μασας καθαρα και ομορφα ολα...

gcrook
18/11/2005, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
.....

Σωστοοοοος.
Εγω του ειπα να μου βαλει 2 τετοια στο παπι, γιατι τωρα τελευταια πολυ μου ψυριζε τη μηχανη, και αγχωθηκα.
:lol: :lol: :a13: :a15:

argpap
18/11/2005, 09:29
Μα αφού βρέχει...γιατί να τη πλύνω! Τωρα το ΙΧ το πλένω περίπου κάθε βδομάδα!!! οχι γιατί είμαι ψείρας...αλλα με έχουν βάλει στόχο τα περιστέρια...Μόνιμα παρκαρισμένο κάτω απο ενα πεύκο στο παρκινγκκαι η κουκούλα δέν βοηθάει πολύ! Τη μηχανή τη παρκάρω πιο εκεί!:) :)

afrotwin
18/11/2005, 09:37
o afro ka8e tris mines rixni mia pripioisi sto mixanima me kalintika ke alifes ke oti ke na pesi epano den meni ke oti ke na gini nera laspes to motori fenete kenourio

fisika den sas leo to mistiko giati 8a mini o dirty apo doulia...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Krokodilos001
18/11/2005, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...την μηχανη σας εννοω!!!!!

ασχετο θεμα , αλλα πολυς κοσμος μου την λεει γιατι το μηχανακι ειναι μεσα στην μπιχλα....βεβαια ολοι αυτοι κυκλοφορουν με τουτου η scooteroπαπα ολη την εβδομαδα και καθε Σ/Κ η σχολη , σκανε μυτη με το πασαλειμενο με γυαλιστικα μηχανακι τους για βολτα....προσωπικα και δεδομενου οτι κυκλοφορω ΚΑΘΕ μερα μονο με την μηχανη χειμωνα-καλοκαιρι , ριχνω κανα πλυσιμο μια φορα τον μηνα....ειδικα τωρα τον χειμωνα ειναι ματαιο να πλενω πιο συχνα ,αφου με την πρωτη βροχα κολυμπαμε μεσα στην μουργα των δρομων.

Παντως ποτε δεν ειχα την αρρωστεια και ουτε ποτε καταλαβα τους τυπους που ειναι πολυ ''ψειρες'' με την μηχανη η το αυτοκινητο τους....για χρηση το πηραμε ρεεεεε , οχι για να το βαλουμε στο σκρινιο σαν μπιμπελο.


ΜΠΙΧΛΑ FOR EVER!!!!

1)Δεν σε ματιαζουν/ γλωσσοτρωνε ποτε...
2)Γιατι να το πλυνεις? σε μια βδομαδα τα ιδια χαλια θα εχει...
3)Δειχνεις μαχιμος και μοτοσυκλετιστης παντως καιρου...
4)Οι κλεφτες ελκονται περισσοτερο απο ενα φρεσκοπλυμενο μηχανακι που ξεχειλιζει απο ''καινουργιλα''
5)Εδω τα jeans τα πουλανε καινουργια με look μεταχειρισμενου / φθαρμενου ... εμεις γιατι να διαφερουμε?
6)Αν πλενεις την μηχανη συχνα , επιβαρυνεις το περιβαλλον με τασιενεργα και αλλα επιβλαβη στοιχεια που υπαρχουν στα καθαριστικα...
7)Επισης σπαταλας περισσοτερο νερο...
8)Οι ιδιοκτητες βενζιναδικων , ειναι ηδη αρκετα ματσο , δεν θα τους δινουμε και εξτρα για το πλυσιμο....ασε που αφου νοθευουν την βενζινη , μπορει να νοθευουν και το νερο!!! :hypnotize
9)Θα επλενα το μηχανακι μονος μου αλλα........που να τρεχεις τωρα , τον ελευθερο χρονο μου (οσος μου απομενει) προτιμω να τον σπαταλησω σε κατι διασκεδαστικοτερο
10)Ετσι γουσταρω!!! λογαριασο θα σας δωσω?...


Mia apo ta idia!!!!

Mera para mera broxi, opote to xeimona den exei plisimo, isos mia dio fores.
Meta to xeimona otan perasoun oi pagonies ena aparetira na figoun ta alatia.
To kalokeri oso pio sixna ginete, 3-4 fores mazi me keroma.
Etsi gia na ksanathime to xroma tis


Ke na simpiroso, ton eksoplisom poso sixna ton plenete, diladi, jacket - panteloni - kranos

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DoctorS
18/11/2005, 11:25
εγώ την πλένω κάθε μέρα..................ωχχχχχ συγγνώμη ρε γαμώτο τη μηχανή εννοούσες ρε συ εεεεε???????


εεεεεε αυτή θέλω να αρχίσω να την πηγαίνω στον ΤΑΝΑΣΗ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ να μου την πλένει γιατί εγώ δεν την πλένω καλά........αλλά δεν προλαβαίνω ρε γαμώτο...............ΤΑΝΑΣΗ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ θα μου την πλύνεις άμα στη φέρω???????


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D