PDA

View Full Version : χαρούμενο ξεκίνημα



bugsbunny
18/11/2005, 09:22
Καλημέρα,

Τελικά ρε παιδιά ένα βρισιματάκι πρωινό είναι ότι πρέπει για να ξεθυμάνεις και να ξεκινήσει καλά η μέρα σου!

Εγώ αν και γενικά το αποφεύγω, πριν από λίγο βρίστηκα με ταρίφα, που αφού έκανε μαλακία (δεν έχει νόημα να την αναφέρω ανατρέχατε στο “Εγχειρίδιο Μαλακισμένης Οδήγησης” είναι σελίδα 34, παράδειγμα 19 :lol: :lol: :lol: ) είχε το θράσος να μου την πει κιόλας, και τώρα αισθάνομαι θαυμάσια !!!!

Ο τύπος ήταν τόσο :a31: που στο επόμενο φανάρι ήρθε πάλι δίπλα μου και με απείλησε ότι θα “κατέβει κάτω να μου αστράψει καμία”, α ξέχασα να σας πω ότι στο συγκεκριμένο φανάρι είχε τροχονόμο !!! :a24: :a24: :a24:::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:smokin: :a55:

Cpt. Haddock
18/11/2005, 09:49
:beer: :beer: :beer:

Εύγε νέε μου !!

Όσα χρόνια κι αν περάσουν παραμένεις ορκισμένος εχθρός της κίτρινης φυλής !


:a23: :a19: :a20: :a18:

Keep up !!



:beer: :beer:

Δίκυκλος
18/11/2005, 10:01
Με εμένα είναι αναλόγως τη φάση. Ειδικά αν είναι κανένα κλείσιμο ή πονηρή έμπα στη λωρίδα μου σαν να μην υπάρχω και δεν κινδυνεύσω πραγματικά τότε είναι μια κάποια εκτόνωση τα "γαλλικά". Άμα όμως έχω δει το Χάρο με τα μάτια μου αλλάζει το πράμα.

bugsbunny
18/11/2005, 10:27
Δεν είδα το χάρο με τα μάτια μου αλλά έγινε αυτό που λες ( διάβασες το εγχειρίδιο έτσι ?? :lol: :lol: :lol: ) πήγε να αλλάξει λωρίδα σαν να μην υπήρχα!

Ε δεν μπόρεσα να κρατηθώ και τα άκουσε (ευγενικά). Αυτό βέβαια που κάνει την μεγαλύτερη εντύπωση και έδωσε συνέχεια (πιο άγρια) είναι ότι πέρασε στην επίθεση όχι με κάποια λογική απλά με μπινελίκι. Η συνέχεια γνωστή…:a36:

gcrook
18/11/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bugsbunny

α ξέχασα να σας πω ότι στο συγκεκριμένο φανάρι είχε τροχονόμο !!! :a24: :a24: :a24:::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin: :a55:

Χεχε εγω τους δινω στεγνα αμα μου παιξουν καμμια χοντρη πουστια:lol:

devil's animal
18/11/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bugsbunny
Καλημέρα,

Τελικά ρε παιδιά ένα βρισιματάκι πρωινό είναι ότι πρέπει για να ξεθυμάνεις και να ξεκινήσει καλά η μέρα σου!

Εγώ αν και γενικά το αποφεύγω, πριν από λίγο βρίστηκα με ταρίφα, που αφού έκανε μαλακία (δεν έχει νόημα να την αναφέρω ανατρέχατε στο “Εγχειρίδιο Μαλακισμένης Οδήγησης” είναι σελίδα 34, παράδειγμα 19 :lol: :lol: ) είχε το θράσος να μου την πει κιόλας, και τώρα αισθάνομαι θαυμάσια !!!!

Ο τύπος ήταν τόσο :a31: που στο επόμενο φανάρι ήρθε πάλι δίπλα μου και με απείλησε ότι θα “κατέβει κάτω να μου αστράψει καμία”, α ξέχασα να σας πω ότι στο συγκεκριμένο φανάρι είχε τροχονόμο !!! :a24: :a24: :a24:::rotflmao:


:smokin: :a55:



ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΜΕ ΤΑΡΙΦΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ....

ΑΠΛΑ.......ΡΟΥΛΖ:beer: :beer: :beer:
:smokin:
:wave2: