PDA

View Full Version : ταξιδι με daytona 125 rs??



διονυσηςγ
06/12/2016, 20:51
Καλησπερα!! διαβαζω στο φορουμ για διαφορους τρελλους που εκαναν ταξιδια μακρινα με παπακια και δεν επαθαν τιποτα(ουτε τα παπια ουτε αυτοι)! Σκεφτομαι να παω κι εγω απο αθηνα μεχρι ναυπλιο με το daytona μου! Απλα επειδη ειναι λιγο φθηνιαρικο και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο το φοβαμαι. Εχει πιθανοτητες να με παει χωρις να μου βγαλει μετα καμια ζημια? αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ γιατι μου ειναι απαραιτητο και δεν εχω λεφτα για μεγαλα προβληματα:):):)

panavour
06/12/2016, 21:01
Το ναυπλιο δεν ειναι ταξιδι εκδρομη ειναι.Αυτα τα καναμε με 50ΑΡΙΑ το 80.Βουρ και μην φοβασαι τιποτα:a10:

διονυσηςγ
06/12/2016, 21:05
χαχαχα μεγαλη εκδρομη ομως..σε ευχαριστω

o teos
06/12/2016, 21:19
Κάντο άνετα...προτίμησε επαρχιακούς κάνε και μια δυο στάσεις στο ενδιάμεσο αν πας από Επίδαυρο μιας και είναι παπί και είσαι κομπλέ...όλα αυτά βέβαια αν το παπί είναι σωστά συντηρημένο έτσι..Καλή βόλτα..:wave2:

sakis81
07/12/2016, 09:16
Έχω γράψει σερί 200 σχεδόν χλμ με το Daytona μεσα στην αθηνα.αττικη οδός,εθνική οδός,Κηφισιας,γρ.λαμπρακη,κυμης,σχιστου,κτλ κτλ.μη φοβάσαι τίποτα ΑΝ αντέχεις την κούραση και το παπί ειναι σε καλή κατασταση

DAYMAN
07/12/2016, 12:03
Καλησπερα!! διαβαζω στο φορουμ για διαφορους τρελλους που εκαναν ταξιδια μακρινα με παπακια και δεν επαθαν τιποτα(ουτε τα παπια ουτε αυτοι)! Σκεφτομαι να παω κι εγω απο αθηνα μεχρι ναυπλιο με το daytona μου! Απλα επειδη ειναι λιγο φθηνιαρικο και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο το φοβαμαι. Εχει πιθανοτητες να με παει χωρις να μου βγαλει μετα καμια ζημια? αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ γιατι μου ειναι απαραιτητο και δεν εχω λεφτα για μεγαλα προβληματα:):):)

καλη βολτα οχι ταξιδι.Μην το σκεφτεσαι καθολου το εχεις και εσυ και το παπι.:beer:
υγ.Καποιος Βρασιδας και καποιος Νικος εχουν για πλακα το Αθηνα -Ορεστιαδα και Κ.Ιταλια.

mikes
07/12/2016, 22:13
ειναι ενας τυπος που γυρνοβολοαει εδω μεσα, και περισυ πηγε γερμανια με 125αρι σκουτερ daytona, καταχειμωνο, με χιονια!

κι εσυ απορεις αν θα αντεξει το παπι να πας 150 χλμ δρομο? μια χαρα παπια ειναι τα daytona, δεν ειναι δα και τιποτα καρακινεζιες της πλακας!

προτεινω να πας απο επιδαυρο, και να επιστρεψεις απο αργους-κορινθου ετσι για να κανεις ενα κυκλο και να μη κανεις την ιδια διαδρομη αναποδα...