PDA

View Full Version : ΠΕΡΙ NEOY EVO MOTO VELOS 125



IPPO
11/12/2016, 22:09
ΚΥΡΙΟΙ,ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM.ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΠΙ ΤΗΣ EVO MOTO,TO VELOS 125.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΕΛΕΙΓΜΕΝΟ SPRINTER THΣ DAYTONA ME 1 HP ΠΑΡΑΠΑΝΩ(9,5 HP).YΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ Α.Ε.Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΝΩΣΤΗ Η ΧΡΗΣΤΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΑΠΙΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

taisteal
11/12/2016, 22:17
Το είδα από κοντά και το βολτάρισα.
Σιχαίνομαι τα παπιά.αλλά αυτό μΕ άρεσε.
Ποιοτικό φαίνεται,και με ωραίο κινητήρα.

IPPO
13/12/2016, 09:57
ΘΕΤΙΚΟ ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!

pipe_smoker
13/12/2016, 10:12
Μη γράφεις με κεφαλαία μόνο αν έχεις την καλοσύνη.

notakos600
13/12/2016, 10:55
ΘΕΤΙΚΟ ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!

Και πως το παράγγειλες χωρίς να το έχεις καβαλήσει ακόμη;

IPPO
13/12/2016, 12:12
Δεν ξέρω μου έκανε κλικ απο την πρώτη στιγμή!Ο έμπορος μου είπε ότι το μοντέλο δοκιμής θα το είχε την άλλη ημέρα αλλά όταν σου αρέσει κάτι δεν περιμένεις πολύ

gasor
04/01/2017, 20:22
Καλησπερα σε ολους.Σκεφτομαι να το αγορασω και θελω να μου πειτε την γνωμη σας για να μην την πατησω.Βοηθηστε με παρακαλω γτ μου εχει εγκριθει ηδη το δανειο για να το παρω.

gasor
04/01/2017, 20:39
Καλησπερα σε ολους,σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο παπι αλλα δν θελω να δωσω πολλα χρηματα.
Εχω βαλει στο ματι το velos 125 της Daytona.Οσοι γνωριζουν ας δωσουν καμια συμβουλη.Επισης θα ηταν προτιμωτερο να παρω ενα μεταχειρισμενο ιαπωνικο?Ευχαριστω.

MikeG
04/01/2017, 20:43
Καλωσήρθες.

Μη χρησιμοποιείς 2 θέματα για τον ίδιο λόγο. Στο άλλο σου ποστ γράφεις για δάνειο. Μην πάρεις δάνειο για να πάρεις παπί. Αυτή είναι η μόνο συμβουλή μου.

gasor
04/01/2017, 20:52
90 ευρω παραπανω βγαινει το παπι.το θεμα μου ομως ειναι αν αξιζει να δωσω χρηματα για το συγκεκριμενο παπι?

IPPO
10/01/2017, 00:04
Καλησπερα σε ολους,σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο παπι αλλα δν θελω να δωσω πολλα χρηματα.
Εχω βαλει στο ματι το velos 125 της Daytona.Οσοι γνωριζουν ας δωσουν καμια συμβουλη.Επισης θα ηταν προτιμωτερο να παρω ενα μεταχειρισμενο ιαπωνικο?Ευχαριστω.

Το παρελαβα στις 23-12-16.Το μηχανακι ειναι στιβαρο,με καλη ποιοτητα κατασκευης δυνατο κινητηρα και οικονομικο.Αν και το στρωνω ακομα,πιστευω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη για τα λεφτα του.

stathisf.
10/03/2017, 00:45
Το είδα από κοντά και το βολτάρισα.
Σιχαίνομαι τα παπιά.αλλά αυτό μΕ άρεσε.
Ποιοτικό φαίνεται,και με ωραίο κινητήρα.

Φιλε μου καλησπερα.πες μου την γνωμη σου για το daytona evo moto velos 125 cc αφου το οδηγησες.
πως σου φανηκε? ειναι σταθερο?\ειναι στιβαρο? παει καλα? εχει γκαζι? και τα λοιπα.με ενδιαφερει πολυ να το αγορασω αλλα θα ηθελα και μια πιο ολοκληρωμενη εικονα . ευχαριστω.

stathisf.
10/03/2017, 00:51
Το παρελαβα στις 23-12-16.Το μηχανακι ειναι στιβαρο,με καλη ποιοτητα κατασκευης δυνατο κινητηρα και οικονομικο.Αν και το στρωνω ακομα,πιστευω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη για τα λεφτα του.

Φιλε μου καλησπερα.την ιδια ερωτηση εκανα και στον (taisteal). πες μου την γνωμη σου για το daytona evo moto velos 125 cc αφου το οδηγησες και το εχεις στην κατοχη σου.
πως σου φανηκε? ειναι σταθερο?\ειναι στιβαρο?τα πλαστικα του, τριζουν? παει καλα? εχει γκαζι? τραβαει 2 ατομα ανετα??? και ειδικα σε ανηφορα?ο κινητηρας ειναι καλος?αξιοπιστος? και τα λοιπα.με ενδιαφερει πολυ να το αγορασω αλλα θα ηθελα και μια πιο ολοκληρωμενη εικονα . ευχαριστω.