PDA

View Full Version : Motovlog



tolkmt-03
12/12/2016, 13:00
Είπα κι εγώ να κάνω κάποια motovlogs μιας και το 990 ενδείκνυται για διαφόρων ειδών εξορμήσεις και σας παραθέτω το 2ο video μου για να μου πείτε την γνώμη σας, σχόλια και προτάσεις για βελτίωση!

λινκ -> https://www.youtube.com/watch?v=ZZD-Rl13sIY

Αν σας άρεσε, κάντε και εγγραφή!

ptc
12/12/2016, 22:03
Ωραια προσπαθεια, μπραβο!

Μηπως θα μπορουσες να δωσεις ενα στιγμα στα maps του Γουγλη για τον Κισσο; Τα Πλατανακια τα βρηκα.

Φαινεται ωραια βολτουλα και λεω να τσεκαρω την περιοχη (μιλαω για το ασφαλτινο κομματι γιατι το εργαλειο ειναι naked).

DAYMAN
12/12/2016, 22:09
πανω απο τα Πλατανακια ειναι.Αν εχεις καποιο χωματινο μηχανακι -μην φανταστεις τπτ σοβαρο με ΤΑ πηγα- μπες απο Θερμη και οργωσε ολο το βουνο.
Μεχρι και Περιστερα Λιβαδι θα σε βγαλει.

ptc
12/12/2016, 22:34
Αν εχεις καποιο χωματινο μηχανακι -μην φανταστεις τπτ σοβαρο με ΤΑ πηγα- μπες απο Θερμη και οργωσε ολο το βουνο.
Μεχρι και Περιστερα Λιβαδι θα σε βγαλει.

Μπα, δεν παιζει off road, ΜΤ07 εχω. Παντως και απο ασφαλτο βλεπω εχει αρκετο ψωμι η γειτονια...

tolkmt-03
13/12/2016, 13:07
Μπα, δεν παιζει off road, ΜΤ07 εχω. Παντως και απο ασφαλτο βλεπω εχει αρκετο ψωμι η γειτονια...

Αν πάω για κανένα ασφάλτινο vlog καμιά μέρα, feel free to join me!!

sek
13/12/2016, 17:23
Ωραίο βίντεο! Ποια κάμερα έχεις;

Τριγυρνάω κι εγώ στα μέρη αλλά συνήθως ανάποδα, ξεκινάω από Πλατανάκια και όπου κ να στρίψεις κάπου θα βγεις, Τριάδι, Περιστερά.. Αν έχεις gps πρέπει να έχω κανά δυο διαδρομές για να μην χάνεσαι. :D

tolkmt-03
13/12/2016, 20:44
Ωραίο βίντεο! Ποια κάμερα έχεις;

Τριγυρνάω κι εγώ στα μέρη αλλά συνήθως ανάποδα, ξεκινάω από Πλατανάκια και όπου κ να στρίψεις κάπου θα βγεις, Τριάδι, Περιστερά.. Αν έχεις gps πρέπει να έχω κανά δυο διαδρομές για να μην χάνεσαι. :D

Ευχαριστώ φίλε μου!

Με gopro4 τραβάω. Να κανονίσουμε να βγούμε καμιά βόλτα εδώ γύρω.

sek
14/12/2016, 20:01
Έχεις πμ.