PDA

View Full Version : Εκθεση



ireneepi
09/03/2004, 06:36
Αληθεια βρε παιδια μου...μηπως καμια η κανενας γνωριζει ποσο ειναι το εισιτηριο στην εκθεση...
????:winka:

bikersonly
09/03/2004, 15:32
θα έχει το εισητήριο (καμιά 20άρα euro πιστεύω) :mad: αλλά ελπίζω να μην έχει την οργάνωση προσέλευσης κόσμου που είχε πέρυσι στο Athens Madness Show!!!! :nono: Μιάμιση ώρα στην ουρά για να πάρω εισητήριο!!! Και είχε 4 ή 5 ταμεία το ένα δίπλα στο άλλο!!! Μέχρι που έγινε της πουτ@νας και παραλίγο να ρίξουν το ένα κουβούκλιο!!!Ε μας σπάσαν τα νεύρα ποια!!! :evil:

Ξεκίναγε 10:00 αν θυμάμαι καλά, είμασταν από έξω από τις 09:00 μπήκαμε κατά τις 10:45 και μέχρι να φτάσουμε στο Show πήγε 11:00+!! Με αποτέλεσμα να χάσουμε τα 2 πρώτα Show! :mad:

periklisk
09/03/2004, 15:35
Όσο και να είναι θα πάμε!!!!! Πάντως όπως είπε και ο bikersonly γύρω στα 15 με 20 euro θα είναι!

almalibera
09/03/2004, 16:18
...Χαχα!!:p

Τις αφίσσες παντως τις ειδατε??

"Κατερινία ....(κατι)
:mad: Μολις της κλέψανε την θέση"

"Σπυρος ...(κατι)
:eek: Μετα απο 3 ώρες για παρκινγκ"

Μην σας περνει απο κατω.
Ανεβητε πανω τους...

:winka:

Wizard13
09/03/2004, 16:20
7eura... :eyepop: :bigcry:

nimbus
09/03/2004, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...Χαχα!!:p

Τις αφίσσες παντως τις ειδατε??

"Κατερινία ....(κατι)
:mad: Μολις της κλέψανε την θέση"

"Σπυρος ...(κατι)
:eek: Μετα απο 3 ώρες για παρκινγκ"

Μην σας περνει απο κατω.
Ανεβητε πανω τους...

:winka:

ΑΣΧΕΤΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ:sick: ΤΙ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

almalibera
09/03/2004, 16:24
ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ 2004



Μα πού ζεις τελος παντων???:confused:

:)

nimbus
09/03/2004, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ 2004



Μα πού ζεις τελος παντων???:confused:

:)
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΑΛΜΑ, ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ? ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟ:beer:

bikersonly
09/03/2004, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΑΛΜΑ, ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ? ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟ:beer:

ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! :mad: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ????? ΠΑΡΕ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΚΟΒΕ ΒΟΛΤΕΣ! ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ! :winka: ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙΡΟ! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΑΠΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! :nono: ΑΜΑ ΒΟΛΤΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΠΗΓΑΙΝΕ ΧΑΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ, ΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ,ΚΟΝΤΡΑΡΕ ΚΑΝΑ ΠΑΠΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ! :winka:

almalibera
09/03/2004, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΑΛΜΑ, ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ? ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟ:beer:


Καπου στην Ντινα ειναι αφημενος και περιμένει...
Εκει σε μια ηλιολουστη παραλία, μια ζεστή μερα, με μια καλη παρεα να λιαζεται και να μαυρίζουν τα κορμια τους...Και μετα το ενστικτο της πεινας να τους οδηγεί σε μια γραφικότατη ταβερνουλα κατω απο τα πλατάνια και μεσα στο πράσινο...Να τρώνε και να πίνουν coca cola (γιατι μετα εχει οδηγηση και το αλκοολ απαγορεύεται) και να καταλήγουν στα Village Park στον Ρέντη (!) με κοκκινισμένες μουρες :smokin: να πινουν milk shake και σοκολάτες και να συζητάνε και να γελουν...;)

nimbus
09/03/2004, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Καπου στην Ντινα ειναι αφημενος και περιμένει...
Εκει σε μια ηλιολουστη παραλία, μια ζεστή μερα, με μια καλη παρεα να λιαζεται και να μαυρίζουν τα κορμια τους...Και μετα το ενστικτο της πεινας να τους οδηγεί σε μια γραφικότατη ταβερνουλα κατω απο τα πλατάνια και μεσα στο πράσινο...Να τρώνε και να πίνουν coca cola (γιατι μετα εχει οδηγηση και το αλκοολ απαγορεύεται) και να καταλήγουν στα Village Park στον Ρέντη (!) να πινουν milk shake και σοκολάτες...;)


XAXAXAX:beer: ΘΥΜΑΣΑΙ ΒΡΕ ΑΛΜΑ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ? ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ.:p ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΞΑΝΑ ΡΘΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ:smilea:

nimbus
09/03/2004, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! :mad: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ????? ΠΑΡΕ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΚΟΒΕ ΒΟΛΤΕΣ! ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ! :winka: ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙΡΟ! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΑΠΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! :nono: ΑΜΑ ΒΟΛΤΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΠΗΓΑΙΝΕ ΧΑΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ, ΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ,ΚΟΝΤΡΑΡΕ ΚΑΝΑ ΠΑΠΙ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ! :winka:

ΒΡΕ ΣΥ BIKE ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ "ΚΑΠΟΤΕ". ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ Η ΠΟΡΤΟ ΓΥΡΟ! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΩ:D BUT ANYWAY... ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ

almalibera
09/03/2004, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΩ:D BUT ANYWAY... ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ


Κοριτσάκι τα παμε αυτα.....οχι να χασεις και την σχολή σου..:nono:


Το λεει και η εκθεση μοτο "Μην σε παιρνει απο κατω. Ανέβα πανω της!!! ξερεις....:winka:

cityfly
09/03/2004, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΒΡΕ ΣΥ BIKE ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ "ΚΑΠΟΤΕ". ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ Η ΠΟΡΤΟ ΓΥΡΟ! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΩ:D BUT ANYWAY... ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ

μάλιστα

τώρα είσαι στα κάτω σου αλλά που θα πάει θα πας και στα πάνω σου, είναι θέμα μαθηματικών δεν γίνεται αλλιώς :rotflmao: μπορεί να είναι και λίγο θέμα φυσικής θα σε γελάσω:smilea: πάντως το σίγουρο είναι ότι στη ζωή ανεβοκατεβαίνεις, τώρα είσαι λίγο κάτω (ή έτσι νομίζεις:rotflmao: ) θα ξανανέβεις.

Αλλά που σαι
κάνε και συ κάτι
μην περιμένεις να γίνουν όλα από μόνα τους :nono:
το αρχαίο "συν Αθηνά και χείρα κίνει" το ξέρεις (δεν ρωτάω το ξέρεις) - α και είπαμε χείρα όχι χήρα μήτση
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ
και μην χαλιέσαι
:sun:

nimbus
09/03/2004, 16:54
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ...ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΦΟΒΑΜΑΙ;) ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:D ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ:wave2:

GyPsy
09/03/2004, 16:58
...αυτο που λενε "Πετρα που κυλα,ποτε δεν χορταριαζει"
και συ χορταριασες,βρε,οποτε και σου αφιερωνω το εξης ασμα:

Σηκω ψυχη μου δωσε ρεστα,
βαλε στα ρουχα σου φωτια,
βαλε στα οργανα φωτια.....



Αντε βρε......ακομα?:beer: :beer: :D

bikersonly
09/03/2004, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ...ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΦΟΒΑΜΑΙ;) ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:D ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ:wave2:

ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΝΟΜΙΟ!ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΥΞΟΚΛΑΙΓΕΣΑΙ :bawl: ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΑΡΤΑΛΙ ΣΟΥ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!!ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΟΥΛΑ ΤΟ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΜΟΤΟ STREET ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΤΙΛΙΚΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ!! :lol:

Υ.Γ ΩΧ...! :look:

almalibera
09/03/2004, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΝΟΜΙΟ!ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΥΞΟΚΛΑΙΓΕΣΑΙ :bawl: ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΑΡΤΑΛΙ ΣΟΥ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!!ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΟΥΛΑ ΤΟ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΜΟΤΟ STREET ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΤΙΛΙΚΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ!! :lol:

Υ.Γ ΩΧ...! :look:


Ναι!Ναι!! Αντε βρες κανα R1 να το λιώσεις!!!!!!!!
χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!:lol: :lol:

Wizard13
09/03/2004, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Ναι!Ναι!! Αντε βρες κανα R1 να το λιώσεις!!!!!!!!
χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!:lol: :lol:

Έχει εδώ ένα: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=12960#post12960 :eyepop: :look:

nimbus
09/03/2004, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Ναι!Ναι!! Αντε βρες κανα R1 να το λιώσεις!!!!!!!!
χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!:lol: :lol:


ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΕ ΜΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ:p :)

almalibera
09/03/2004, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΕ ΜΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ:p :)

Οχι βρε παιδακι μου..αλλα....να...αφου θα εχω το 1100 μην μείνεις με το 125 (!) δεν λεει...:winka:

bikersonly
09/03/2004, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Οχι βρε παιδακι μου..αλλα....να...αφου θα εχω το 1100 μην μείνεις με το 125 (!) δεν λεει...:winka:

Ωχούυυυ τι έπαθαααα!!!! :bigcry: Πάει το 11άρι μου!!! Δεν θα μου το δίνει καθόλου τώρααα!!! :bawl: Μπουάααα Μπουάαααα

Τουλάχιστον να βρω και εγώ παρέα με 250άρια να πηγαίνω βόλτα με την ελαφίνα!! :smilea: :lol:

almalibera
09/03/2004, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ωχούυυυ τι έπαθαααα!!!! :bigcry: Πάει το 11άρι μου!!! Δεν θα μου το δίνει καθόλου τώρααα!!! :bawl: Μπουάααα Μπουάαααα

Τουλάχιστον να βρω και εγώ παρέα με 250άρια να πηγαίνω βόλτα με την ελαφίνα!! :smilea: :lol:

Ελα μωλε....:)

Δεν θα το παιρνω και καθε μερα.....ετσι λίγο με την φιλεναδα να πηγαινουμε σε καμια Αθηνων-Λαμιας ετσι για να παρει το κολάϊ...τσερεις τώρα...:winka:

Nefeli
09/03/2004, 21:47
Nimbus………….. ωχ τι έγινε?

Είσαι σε φάση που κάποια στιγμή περνάμε όλοι....................
Σε ποια ε ???

Σε αυτή που καθόμαστε στον καναπέ και στο μέσο του σαλονιού μας βλέπουμε και μυρίζουμε ένα βουνό σκατά.

Ε τι να κάνουμε ????????? συμβαίνουν και αυτά

Καλά τα είδαμε καλά τα μυρίσαμε????????????

Τα καθαρίζουμε ρίχνουμε και μπόλικο αντισηπτικό, τελειώνουμε με αποσμητικό και αυτό ήταν.

Πέτα τη σακούλα πριν καβαλήσεις τη μηχανή σου (τυχερή εγώ δεν έχω) και άντε να δεις τη μέρα που φεύγει.

Φιλάκια
:)

almalibera
09/03/2004, 21:51
...Εγνοια σου και δεν ειναι απ'αυτους που καθονται και μαραζώνουν.

Οι συγκυρίες καμια φορα...

ireneepi
10/03/2004, 17:41
Παντως εμαθα ειναι 7 ευρω το κανονικο και μειωμενα ειπανε για τους φοιτητες...για να δουμε...

Wizard13
10/03/2004, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
...για να δουμε...

Αμφισβητείτε την ορθότητα της πληροφορίας μου ΜΑΝΔΑΜ??? :eyepop: :look: :rotflmao:

christin
10/03/2004, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ 2004



Μα πού ζεις τελος παντων???:confused:

:)

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΙ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΠΟΤΕ?:D :D ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! :beer:

Julius
10/03/2004, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από christin
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ, ΤΙ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΠΟΤΕ?:D :D ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! :beer:

des edo

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=1109

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

bikersonly
10/03/2004, 19:14
ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

:lol: :lol: :lol:

almalibera
10/03/2004, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

:lol: :lol: :lol:


ΟΧΙ! ΟΧΙ!! ΜΗ!!! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!
ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!

christin
10/03/2004, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
des edo

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=1109

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

OK.THANKS!