PDA

View Full Version : Γυναίκα 55-60 (θείτσα) & οδηγός...



almalibera
09/03/2004, 16:40
....ΚΑΘΕ πρωί πηγαίνοντας για την δουλεια με την μοτο ή με αμαξι,
οταν παω να παρω την στροφή που θα με βγαλει στην δουλεια
πεφτω πανω της !!!

Εκεινη εχει μόλις φτασει, και εχει ανοιξει ΔΙΑΑΑΑΑΠΛΑΤΑ την πόρτα του οδηγου και την αριστερή πίσω και αλλαζει παπούτσια (καθότι δεν μπορει να οδηγήσει με τα τακουνια) ή κατι αλλο!!!
Αλλα οι πορτες εκεί! Παραμένουν ανοιχτές λες και τί νομιζει οτι ειναι? Ντουλαπια?? Μπαλκονόπορτες για να αεριστει ο κουβας της??!!!
Μια, δυο, τρεις...ε, δεν θα ζω και με τον φοβο..σταματησα να της το πω:

Πηγαινοντας με το ελαφακι μου και μαρσάροντας για να με προσέξει (καθως ήταν στην κοσμάρα της, εψαχνε κατι στο πορτ μπαγκαζ-αλλα οι πορτες οράνοιχτες), της λεω με όλη την ευγένεια και τον καθωσπρεπισμό που με διακατέχει ( :) )
- "Αυτο που κανετε ειναι πολυ επικίνδυνο για μας αλλα και για σας"
-Ποιο??:confused:
-Το να αφηνετε ανοιχτες τις πορτες σε δρομο και δει πανω σε στροφή.
-Γιατί????
-:confused: (ε, αδικος κόπος τί το θελα...:rolleyes: )..Γιατί ο αλλος που ερχεται με καποια Χ χλμ και στριβει θα παρει μαζι του και τις πορτες σας.
-Και ποιος του πε να τρεχει δηλαδη??
-Jesus Christ....:rolleyes: όντως χαμένος χρόνος...Να τις κλεινετε! Δεν ειναι μπαλκονόπορτες!!!

Και συνεχίζοντας για την εταιρεια προσεξα απο τον καθρέπτη οτι τις εκλεισε και συνάμενη κουναμενη κατευθυνόνταν προς την δουλεια της!!!

Σήμερα δεν την πέτυχα..(ήρθα νωρίτερα). Αν την ξαναπετύχω όμως και κανει παλι το ίδιο τί να κανω???



:look:

nimbus
09/03/2004, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
....ΚΑΘΕ πρωί πηγαίνοντας για την δουλεια με την μοτο ή με αμαξι,
οταν παω να παρω την στροφή που θα με βγαλει στην δουλεια
πεφτω πανω της !!!

Εκεινη εχει μόλις φτασει, και εχει ανοιξει ΔΙΑΑΑΑΑΠΛΑΤΑ την πόρτα του οδηγου και την αριστερή πίσω και αλλαζει παπούτσια (καθότι δεν μπορει να οδηγήσει με τα τακουνια) ή κατι αλλο!!!
Αλλα οι πορτες εκεί! Παραμένουν ανοιχτές λες και τί νομιζει οτι ειναι? Ντουλαπια?? Μπαλκονόπορτες για να αεριστει ο κουβας της??!!!
Μια, δυο, τρεις...ε, δεν θα ζω και με τον φοβο..σταματησα να της το πω:

Πηγαινοντας με το ελαφακι μου και μαρσάροντας για να με προσέξει (καθως ήταν στην κοσμάρα της, εψαχνε κατι στο πορτ μπαγκαζ-αλλα οι πορτες οράνοιχτες), της λεω με όλη την ευγένεια και τον καθωσπρεπισμό που με διακατέχει ( :) )
- "Αυτο που κανετε ειναι πολυ επικίνδυνο για μας αλλα και για σας"
-Ποιο??:confused:
-Το να αφηνετε ανοιχτες τις πορτες σε δρομο και δει πανω σε στροφή.
-Γιατί????
-:confused: (ε, αδικος κόπος τί το θελα...:rolleyes: )..Γιατί ο αλλος που ερχεται με καποια Χ χλμ και στριβει θα παρει μαζι του και τις πορτες σας.
-Και ποιος του πε να τρεχει δηλαδη??
-Jesus Christ....:rolleyes: όντως χαμένος χρόνος...Να τις κλεινετε! Δεν ειναι μπαλκονόπορτες!!!

Και συνεχίζοντας για την εταιρεια προσεξα απο τον καθρέπτη οτι τις εκλεισε και συνάμενη κουναμενη κατευθυνόνταν προς την δουλεια της!!!

Σήμερα δεν την πέτυχα..(ήρθα νωρίτερα). Αν την ξαναπετύχω όμως και κανει παλι το ίδιο τί να κανω???



:look:



ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ. ΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ:wave2:
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ:wave2:

periklisk
09/03/2004, 16:50
Πάρε μαζί σου την πόρτα!!!! Σε αυτό το θέμα είμαι πολύ κάθετος γιατί την έχω πατήσει!!!! Με ταρίφα!!!! Με πλήρωσε και ησύχασε!!!!

Μικρή Λουλού
09/03/2004, 16:51
ΛΟΙΠΟΝ ALMA...ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΠΑΡΤΗΣ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ !!!
ΜΕΤΑ ΜΠΕΣ Κ ΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,Κ ΓΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΩ.

ΑΝ Κ Μ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ,ΔΑΝΕΙΣΟΥ ΕΝΑ SKODA Κ ΣΤΡΙΨΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...!!!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.:lol:

nimbus
09/03/2004, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΛΟΙΠΟΝ ALMA...ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΠΑΡΤΗΣ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ !!!
ΜΕΤΑ ΜΠΕΣ Κ ΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,Κ ΓΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΩ.

ΑΝ Κ Μ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ,ΔΑΝΕΙΣΟΥ ΕΝΑ SKODA Κ ΣΤΡΙΨΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...!!!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.:lol:


XAXAXAXAXAXAX:D :rotflmao: :rotflmao: KAI META H GYNAIKA NA THN KYNHGAEI XYPOLITH THN ALMA XAXAXAXAX:lol:

bikersonly
09/03/2004, 16:56
Σταμάτα με Endo, Rolling μάλιστα λίγα εκατοστά πριν την πόρτα! :lol:
Κάνε Burn Out ώστε να γεμίσει όλοοοο το κουβαδάκι της με την υπέροχη μυρωδιά καμμένου ελαστικού! :evil:
Και φύγε με σούζα! :beer:

almalibera
09/03/2004, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σταμάτα με Endo, Rolling μάλιστα λίγα εκατοστά πριν την πόρτα! :lol:
Κάνε Burn Out ώστε να γεμίσει όλοοοο το κουβαδάκι της με την υπέροχη μυρωδιά καμμένου ελαστικού! :evil:
Και φύγε με σούζα! :beer:


Δηλαδή θα μου δανεισεις το ΧΧ :D??????

almalibera
09/03/2004, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΛΟΙΠΟΝ ALMA...ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΠΑΡΤΗΣ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ !!!
ΜΕΤΑ ΜΠΕΣ Κ ΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,Κ ΓΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΩ.

ΑΝ Κ Μ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ,ΔΑΝΕΙΣΟΥ ΕΝΑ SKODA Κ ΣΤΡΙΨΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...!!!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.:lol:


ΜΜΜΜΜ......καλή φαση μου φαίνεται......:evil:


Αν δεν βαλει μυαλο υστερα απο ολα αυτα...


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!:lol: :lol:

bikersonly
09/03/2004, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Δηλαδή θα μου δανεισεις το ΧΧ :D??????

Αφού βρε μωρό μου ξέρεις ότι όποτε θες το παίρνεις το ΧΧ!!! :winka:

Αλλά να προσέχεις γιατί στην τελευταία σούζα που έκανες το έριξες απότομα το μπροστινό! Δεν σου φτανε η 1η μου θελες και αλλαγή 2α!!! :beer:

almalibera
09/03/2004, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Αφού βρε μωρό μου ξέρεις ότι όποτε θες το παίρνεις το ΧΧ!!! :winka:

Αλλά να προσέχεις γιατί στην τελευταία σούζα που έκανες το έριξες απότομα το μπροστινό! Δεν σου φτανε η 1η μου θελες και αλλαγή 2α!!! :beer:

Ειναι επειδη καμια φορα παρασυρομαι μωλε και παίρνω θαρρος.....:sad:

Ξεθαρρευω ε??:blush:

Ζεν θα ξαναγινει:nono: ...μονο με το γκαζι και με πρώτη φυσικα!! :)

cityfly
09/03/2004, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
- "Αυτο που κανετε ειναι πολυ επικίνδυνο για μας αλλα και για σας"
-Ποιο??:confused:
-Το να αφηνετε ανοιχτες τις πορτες σε δρομο και δει πανω σε στροφή.



θα έλεγα να κάνεις το εξής


να τις πάρεις τι πόρτες
:rotflmao: :rotflmao:
αλλά επειδή

1ον είμαστε πολιτισμένοι άνθρωποι και
2ον βαριόμαστε να μπλέκουμε με χαρτούρες και ασφαλιστικές

να τι πάρεις τις πόρτες μαζί με το αμάξι
:uplate: :uplate:

αφού παρκάρει πάνω σε στροφή δεν φωνάζεις την τροχαία να της το μαζέψει :lol: :lol:

sniper
09/03/2004, 18:13
να πάρεις μαζί σου μία σακούλα σκουπιδιών (γεμάτη εννοείται με ότι ποιο αηδιαστικό και βρωμερό μπορείς να φανταστείς και να μαζέψεις) και όταν την δείς κάνε πως σε τρόμαξε η ανοιχτή πόρτα της και ρίχτα όλα μέσα......

Μετά πές "Αχχχχχχχ Χίλια συγνώμη", βάλε 1η και φύγε........


Χε χε χε :cool:

periklisk
09/03/2004, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
να πάρεις μαζί σου μία σακούλα σκουπιδιών (γεμάτη εννοείται με ότι ποιο αηδιαστικό και βρωμερό μπορείς να φανταστείς και να μαζέψεις) και όταν την δείς κάνε πως σε τρόμαξε η ανοιχτή πόρτα της και ρίχτα όλα μέσα......

Μετά πές "Αχχχχχχχ Χίλια συγνώμη", βάλε 1η και φύγε........


Χε χε χε :cool: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to kalutero!!!! den 8a tis ksananoiksei pote!!! 8a bgainei apo to para8uro opws oi Dukes tou Hazard!!!!!!:lol: :rotflmao: :beer:

NLS
09/03/2004, 18:39
ή περνώντας και προσέχοντας να είναι καλά σκυμένη στο πορτ παγκάζ της, σταματάς στιγμιαία δίπλα στην πόρτα, της ρίχνεις ένα ΚΑΛΟ σουτ (αν μπορέσεις να λιγίσεις το μεντεσέ ακόμα καλύτερα), κάνεις μια γκαζιά αμέσως και πας 2-3 μέτρα πιο πέρα, κρατώντας τα "πονεμένα" σου μέλη

:)

"ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΥΝΗΣΗ ΜΩΡΗ! ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ, ΦΩΝΑΞΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ!"
και ξεκίνα να βγάλεις το κινητό να "τηλεφωνήσεις"

όταν αρχίσεις να μυρίζεις την μυρωδιά από σκατό, μπορείς να επικαλεστείς ότι δεν το βρίσκεις εύκολα ("γμτ που το έβαλα") και να σηκωθείς να φύγεις λέγοντας "έχε χάρη που βιάζομαι, θα σου έλεγα εγώ, αλλά κοίτα να το ξανακάνεις να δούμε"

Electra
09/03/2004, 19:17
Αλλά αφού δέ καταλαβαίνει με λόγια, φρόντιζε εσύ να προσέχεις στη στροφή και άσε κανέναν άλλο να της κάνει τη ζημιά!:rolleyes:

NLS
09/03/2004, 19:19
φαντάσου να ήθελες να φανείς και καλή

Electra
09/03/2004, 19:28
...άμα ήθελα να ήμουν καλή, θα έλεγα στην alma να σταματήσει με alarm (αν είναι με αυτοκίνητο) ή να βάλει στο stand τη μηχανή σε μια άκρη, να καλημερίσει τη "θειάκω", κλείσει ευγενικά τη πόρτα, να της πεί και ευχαριστώ από πάνω για την ευκαιρία που της δόθηκε και μετά να έφευγε και να κόρναρε ευγενικά πάλι!!!!:cry: :hypnotize

almalibera
09/03/2004, 19:32
...Α πα πα πα πα....με τίποτα τετοιο πραγμα...:nono:


Οταν βλεπω κατι τετοιες κουλαμαρες μου αναβουν τα λαμπακια, μου γυρίζει το ματι σου λεω:hypnotize :dizzy: !!!

Και που της μίλησα χαρη της έκανα. Αλλα βρε παιδια ευχαριστώ, με τις ιδεες-λύσεις σας με βοηθατε πολυ!!
Χα!


:p

Μικρή Λουλού
09/03/2004, 19:37
ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΜΑ, ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ..
ΠΗΓΑ,ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ "ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ" ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ!!

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙ,ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΓΥΨΟ,ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΣ ΛΙΓΟ...:lol: :lol:

SpyrosTDM
09/03/2004, 19:50
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ. ΜΕ ΜΙΑ LOGO ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΤΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΠΟΡΤΕΣ , ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ POWER WHEELIE ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΙΣ ΚΑΙ ΦΥΓΕ.
ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ
:lol: :rotflmao: :lol:

Spazz
09/03/2004, 22:52
να προτεινω κι εγω λυση?πες της ειμαι παλι ο ρουμπι το ελαφακι παιρνω το νομο στα χερια μου γινομαι ευγενης ανεβαζω λιγο το κρανος και σε φτυνω στην μαπα(εδω της ριχνεις χλεπα κατα προτιμηση)αν δεν συνετιστει και μετα απο αυτο συνεχιζε ευθεια και μην στριβεις .και κατι αλλο.καλα ρε σεις καθε φορα στην ιδια στροφη αποφασιζει να αλλαξει?μηπως εχει καμια γκαρνταρομπα εκει?μεινε σε επιφυλακη μπορει αντι για τα παππουτσια να της παρεις και τα βρακια

periklisk
09/03/2004, 23:00
Πάντως δεν πρέπει να έχεις παράπονο!!!!!

Οι προτάσεις ήταν πολλές!!!!:lol: :D

almalibera
09/03/2004, 23:04
...Αλοιμονο...:lol: με βοηθήσατε πολύ!! Ο καθ'ενας με μια διαφορετική ιδέα!!:)
Αφου σκέφτομαι να τις αξιολογίσω και να φτιαξω top 10!!:p

Να στε καλα!!!!:wave2:

periklisk
09/03/2004, 23:15
Ότι μπορούμε για την/τον συμμοτοσυκλετιστρια/στη!!!!! Και λεξιπλάστης εεεε???????:D :D :D :lol: :lol: :wave2: :wave2:

idi
09/03/2004, 23:34
Εγώ προσπάθησα αρκετές φορές σε παρόμοιες περιπτώσεις να είμαι ευγενικός, αλλά η ευγένεια δεν πιάνει ρε παιδιά.....

Αντίθετα τα μπινελίκια έχουν καλύτερο αποτέλεσμα.

Σοβαρά μιλάω.

Εμείς οι «μηχανόβιοι» άλλωστε εξακολουθούμε για τις θείτσες να είμαστε «αλήτες.»

milaber
09/03/2004, 23:37
Απείλησε την ότι θα φέρεις το αγόρι σου και θα την κάνει μαύρη!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

monstermind
10/03/2004, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Απείλησε την ότι θα φέρεις το αγόρι σου και θα την κάνει μαύρη!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

prosekse omos min mperdefteis kai anti na tis peis "...tha se kanei mauri" tis peis "...tha se gamisei" giati tha tin deis tin epomeni mera me antiskino kai mparmpekiou tis 4 portes tou autokinitou anoiktes kai ena pano pou tha leei "PROSEXWS: PORTES ASFALEIAS"

monstermind
10/03/2004, 00:54
pou einai auti i strofi na parw tin palia mou mixani na pesw panw tis na mou tin plirwnei gia kainourgia?

milaber
10/03/2004, 02:30
Ωραίος...
Άκου αντίσκηνο!

Άντε Μιχάλη, πάρε καμιά βιταμίνη και ετοιμάσου για την γριά την κότα!!!
:lol: :lol: :lol:

Todi
10/03/2004, 03:04
γι αυτο ρε πρεπει να φορατε εντουραδικο εξοπλισμο και στην πολη

τουλαχιστον τις μποτες .. να δεις τι ομορφη που την κανεις την πορτα

milaber
10/03/2004, 04:21
Moυ είναι κάπως λίγο δύσκολο να φανταστώ τύπους σαν τον bikersonly πάνω στο ΧΧ με εντουράδικες μπότες!
:lol: :lol: :lol:

Todi
10/03/2004, 05:41
giati re.???

koryfi tha itan
..
:D
..


enas typos me mayro mixanaki, mayra rouxa , mayro kranos kai
mple-kokkines-aspres Alpinestars...
xexexexexe
nea moda

periklisk
10/03/2004, 08:48
xexe!!! me fantazomai na skaw sth douleia me poukamisograbata kurile panteloni kai enduradikes mpotes!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Traveller
10/03/2004, 15:34
Loipon, tin epomeni fora pou tha tin petixeis me anoixtes tis portes, pigaine kai parkare tin mixani akrivws pisw apo tin porta wste na min borei na tin kleisei...!!! Pes tis oti tha leipseis gia kamia writsa kai rwta poso paei to parking kai gia na sto prosexei...

Arxise na kleidwneis kai na kaneis pws feugei. Outws i allws den borei na stin metakinisi oute na sou tin riksei giati i moto tha einai konta sto autokinito (k apo tin aristeri pleura). Episis frontise i porta na einai tou odigou wste na min borei na bei!!!

Kali idea einai opws eipe kai enas +forumitis, na katseis mesa kai na to paikskeis trelitsa.

Eilikrina sou milaw, 1,2,3eis fores tha to mathei to paramithei i theitsa. Ite tha tsakwthite kai tha tis kleinei, eite tha nomizei oti epese se palaviara kai tha tis kleinei giati tha fovatai...

Min mas....

Apla pes mas ti ekanes

SHARP
18/03/2004, 19:05
Τι να πω ρε φίλε

Απάντηση υπαρχει αλλά δεν είναι κόσμια.

Θα μπορούσες βέβαια, να βρεις κάποιο ψιλόάχρηστο αμάξι και (αν δεν υπάρχει οικονομικό προβλημα) να της πάρεις την πόρτα. Με το χέσιμο που θα φάει δεν πρόκειτε όχι μόνο να αφήνει την πόρτα ανοιχτεί, αλλά κ να οδηγεί.

Γιατί φαντάζομαι ότι κ στην όδηγηση το ίδιο μαλάκο θα είναι.