PDA

View Full Version : Ηλεκτρονικες υπογραφες..για τις πινακιδες



ela ela
19/11/2005, 14:18
Παιδια εχω μια ιδεα!Δεν ξερω ομως κατα ποσο θα ειναι εφικτο αλλα και πραγματοποιησημο!!
Λεω να μαζεψουμε ολοι υπογραφες ηλεκτρονικες και κατα καποιο τροπο και να επιδοθουνε ως διαμαρτυρια στο υπουργειο μεταφορων για το καινουργιο και απαραδεκτο μεγεθος των καινουργιων πινακιδων κυκλοφοριας που τοποθετουντε στις μοτοσυκλετες.
Περιμενω και τις δικες σας προτασεις.......Ας κανουμε επιτελους κατι!:wave2:

adam_tsouk
19/11/2005, 15:28
Εγώ λέω, να μαζέψουν τις καινούριες πινακίδες όσοι έχουν και να τις πάνε στο υπουργείο ή δεν ξέρω και εγώ που να γεμίσουν κανα δυο γραφεία! :hypnotize :sick:

johnpagr
19/11/2005, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εγώ λέω, να μαζέψουν τις καινούριες πινακίδες όσοι έχουν και να τις πάνε στο υπουργείο ή δεν ξέρω και εγώ που να γεμίσουν κανα δυο γραφεία! :hypnotize :sick:


An einai , peite mou to , na mhn thn paralavw apo to ypourgeio, na tous thn afhsw ekei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

opote + 1 (etoimos eimai) :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

FestoNero
19/11/2005, 18:40
Δεν ειναι κακη ιδεα..
Για το adsl το κανουν παντως.
Εγω ειμαι μεσα, αν κ δεν εχω μηχανη,
κ αυτη που θα παρω θα ειναι με το καπελο +20% λογω μικρης πινακιδας:D :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

ela ela
19/11/2005, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Δεν ειναι κακη ιδεα..
Για το adsl το κανουν παντως.
Εγω ειμαι μεσα, αν κ δεν εχω μηχανη,
κ αυτη που θα παρω θα ειναι με το καπελο +20% λογω μικρης πινακιδας:D :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:
τι εννοεις οτι πληρωνεις παραπανω αμα την παραγειλεις με την παλια πινακιδα?

ela ela
19/11/2005, 21:53
Παντως παιδια περαν της πλακας κατι πρεπει να κανουμε σαν διαμαρτυρια!!

FestoNero
21/11/2005, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ela ela
τι εννοεις οτι πληρωνεις παραπανω αμα την παραγειλεις με την παλια πινακιδα?
Πλακα κανω.. Ειπωθηκε σε αλλο ποστ, οτι και καλα οποιος θα πουλησει το μηχανακι του κ εχει τη παλια πινακιδα, θα το πουλαει πιο ακριβα..:D :D

NikosRR
21/11/2005, 18:31
εγω δεν εχω παει ακομα να παρω και δε με βλεπω να πηγαινω μεχρι το καλοκαιρι.το χαρτι απο το υπουργειο αν θυμαμαι δεν ειχε ημερομηνια ληξης:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: