PDA

View Full Version : ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΒΑΟΤΙΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛ



panosa
19/11/2005, 21:51
ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΕΖΟ ΒΑΟΤΙΑΝ 125 ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΙΠΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΡΑΥΛΟΣ ΑΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΘΟΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ (100 ΧΙΛ) ΕΑΝ ΑΦΙΣΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΠΑΝΕΡΓΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ 65 ΧΙΛ ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΜΟΥ :::;;;;;;;;

FZR1000
20/11/2005, 01:28
Η βελόνα του καρμπ. είναι στόν αέρα!

gcrook
20/11/2005, 02:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από panosa
ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΕΖΟ ΒΑΟΤΙΑΝ 125 ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΙΠΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΡΑΥΛΟΣ ΑΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΘΟΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ (100 ΧΙΛ) ΕΑΝ ΑΦΙΣΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΠΑΝΕΡΓΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ 65 ΧΙΛ ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΜΟΥ :::;;;;;;;;

Πες μου και μενα ποια λακουβα ειναι να πεσω μεσα τωρα, γιατι εχω χασει 10 χλμ τελικης στο παπι ,και οι μηχανικοι δεν ξερουν:lol: :lol: :lol:

speedyandreas
20/11/2005, 17:23
h eksatmhsh den einai me tipota des thn belona tou karb an oxi tsekarise ta reumata sou apo spinthira pws pas?

panosa
20/11/2005, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πες μου και μενα ποια λακουβα ειναι να πεσω μεσα τωρα, γιατι εχω χασει 10 χλμ τελικης στο παπι ,και οι μηχανικοι δεν ξερουν:lol: :lol: :lol:
:beer: :look: ;Κάθε βήμα και μια λακουβα σωστός?????
Ξέρεις κάτι για το πρόβλημά μου????

panosa
20/11/2005, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από speedyandreas
h eksatmhsh den einai me tipota des thn belona tou karb an oxi tsekarise ta reumata sou apo spinthira pws pas?
:beer: :beer: :beer: Το μηχανάκι είναι καινούργιο και μάλλων ο μηχανικός παει να φάει καμιά εξατμιση απο την εταιρία ..
Εμένα όμως με ενδιαφέρει να διωρθωθεί το πρόβλημα αυτό γιατι ταλαιπορούμαι εδω και τρείς μήνες αφού το συνεργείο που το παω αναγκαστηκά λόγω εγγίησης έχει πολύ δουλειά και με τρενάρει συνεχώς ........