PDA

View Full Version : χαριζονται κουταβακια



power hornet
07/02/2017, 08:09
καλημερα παιδια.
λοιπον πριν λιγο μια γιαγια μας εφερε σε μια κουτα που την βρηκε στο αλσος του βυρωνα,τρια κουταβακια και τα τρια ειναι αρσενικα,δυστηχως ειμαι απο κινητο και δεν μπορω να ανεβασω φωτο.
ειναι νεογενητα βρε παιδια και τα παρατησανε τα δυο ειναι μαυρα και το ενα ασπρομαυρο,αυτο το πηρανε ηδη.

αμα θελει κανεις ενα απο τα δυο η ανα γνωριζει κανεις καμια οικογενοια που θελει να τα παρει οχι απαραιτητα και τα δυο,αρκει να βρουν μια καλη οικογενοια.εγω θα το το επερνα αλλα μενω σε νοικιαρικο σπιτι και ο παπαρας αυτος ουτε το συζηταει για σκυλι.
διοτι ειχα παλια σκυλο χασκει οταν εμενα στους δικους μου.

λοιπον τα κουτβακια βρισκοντε στον δημο βυρωνα στην υπηρεσια καθαριοιτητας τα εχουμε βαλει στο γραφειο που εχει ζεστη,γιατι εγω δεν μπορουσα στο αμαξοστασιο που ειμαι εχει αρκετη βρωμα και ειναι και επικυνδυνα.

το τηλεφωνο ειναι θα σας δωσω του συνεργειου ολοι οι συναδερφοι ειναι ενημερωμενοι και ξερουν να απαντησουν σε ερωτησεις.
2107663853.
σαν λαμπρατορ φαινοντε τα κουταβια αλλα οπως ειπα ειναι νεογενητα οποτε δεν ξερω με σιγουρια.

τωρα δεν ξερω αμα ποσταρα στην σωστη ενοτητα,αυτα και ευχαριστω πολυ οσοι ανταποκριθουν και οσοι μπορειτε προωθηστε το,εγω το εχω βαλει και στο fb

power hornet
09/02/2017, 19:23
378551
378552
καταφερα και ανεβασα φωτο,το ασπρομαυρο το πηρανε μεινανε τα δυο μαυρα.
οποιος μπορει παιδια η κανενας γνωστος,ειναι κριμα.