PDA

View Full Version : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ: ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΑΔΡΙΑΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΕΥΡΩΠΗ, ΙΟΥΛΙΟΣ 2017



tkata
22/02/2017, 12:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΜΟΤΟ-ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.
ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ. ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ 21-22/7 ΕΩΣ 10/8/2017 ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 15 ΕΩΣ 18 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝΕΤΑ. ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΑΠΟ ΔΑΛΜΑΤΙΚΕΣ ΑΚΤΕΣ, ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ, ΠΡΑΓΑ, ΔΡΕΣΔΗ & ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΒΑΡΣΟΒΙΑ, ΠΡΟΣ ΒΙΕΝΗ, ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ, ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ, ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ & ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΡΠΑΘΙΑ, ΣΙΜΠΙΟΥ, ΣΙΝΑΪΑ, ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΙΔΑ. ΟΔΗΓΗΣΗ ΣΕ ΧΑΛΑΡΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΣΤΥΛ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΕΙΚΟΝΕΣ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΘΕΙ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΕΤΣΙ ΚΙ΄ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

thalasinos
22/02/2017, 15:43
Θα περιλαμβανει και χωματινο δρόμο ??

tkata
23/02/2017, 09:31
Θα περιλαμβανει και χωματινο δρόμο ??

Θα γούσταρα πολύ αλλά το Varadero με περιοριζει αρκετά για κακοτράχαλο εκτός κι'αν λεμε για πατημένο σχετικά άνετο χώμα. Αν έχεις κάτι υπόψη σου πες να το δούμε. Γενικά σκεπτόμουν κάτι σε επαρχιακό ασφάλτινο εκτος κάποιων γρήγορων κοματιών για να φύγουν χιλιόμετρα. Μέσα είμαι. Πες να δούμε.

tkata
23/02/2017, 09:40
Βαγγέλη Καλημέρα.

Τώρα είδα το προφίλ... Δεν είμαι χωμάτινος πλέον. Θα χαρώ να τα πούμε σύντομα.

Καλή συνέχεια.

andreastwin
27/02/2017, 19:16
Θα περιλαμβανει και χωματινο δρόμο ?? για τοσα χιλ. ουτε χιονι στον κορφο μου το χωμα.

andreastwin
27/02/2017, 19:22
μου καθετε καλα η ημερομ/νια εγω παντα εφευγα αρχες ιουνιου γι'αυτο και πηγενα παντα μονος, αλλα απο φετος free η ημερομ/νιες για λεπουλ. αλλα και αυγουστο δεν την κανω.:sweat:

tkata
28/02/2017, 08:10
μου καθετε καλα η ημερομ/νια εγω παντα εφευγα αρχες ιουνιου γι'αυτο και πηγενα παντα μονος, αλλα απο φετος free η ημερομ/νιες για λεπουλ. αλλα και αυγουστο δεν την κανω.:sweat:

Σε περίπτωση που γίνει πιο βαλκανική η εξόρμηση καμιά 10αριά ημέρες με επιστροφή νωρίτερα κατά τις 2-3 Αυγούστου είσαι μέσα;

andreastwin
28/02/2017, 10:55
αφου εισαι κοντα, με ενα καφε θα τα πουμε καλυτερα απο κοντα.

tkata
05/03/2017, 21:52
αφου εισαι κοντα, με ενα καφε θα τα πουμε καλυτερα απο κοντα.

Σου έστειλα πμ