PDA

View Full Version : Φωτογραφίες και σχόλια σχετικά με τούμπες - Μηχανές ιπτάμενες/έρπουσες & άλλες



devil's animal
21/03/2017, 19:05
πωω...που το θυμηθηκες αυτο ρε?? αεροπλανικο πραγματικα...
ψαχνω να βρω και την φωτο που ειχα ανεβασει αλλα τιποτα...:(
μιλαμε για καθαρο low που για το μηχανακι εγινε high...αλλα αλλο να στο λενε, αλλο να το βλεπεις...:lol:

ο φωτογραφος εκανε εξαιρετικη δουλεια...:bawl:




ενταξει, πωρωθηκα και πηγα και βρηκα το cd...
ακολουθει καταιγισμος...
μπαινω Κ6 Μεγαρων, κυριος...1ο td στην ζωη μου, χωρις css ή αλλα μαθηματα, λαθος σταση σωματος αλλα ποιος χεστηκε...μπαινω παντως...
380047


και αποφασιζω να κλεισω γκαζι γιατι "ετσι μωρε, να χαλαρωσουμε γιατι ειναι τελευταιος γυρος και εχουμε δει καρο σημαια, οποτε παμε για την κουπα"...αποτελεσμα αυτου, ενα αυτοκρατορικο low...
380048

devil's animal
21/03/2017, 19:09
το οποιο συνεχιζεται, γιατι ο φωτογραφος ειναι μαγκας και εχει βαλει την ρυθμιση των πολλαπλων καρε...
380049

και παει το 636...
380050


και συνεχιζει ακαθεκτο μεχρι το κερμπ...
380051

devil's animal
21/03/2017, 19:14
και συμβαινει το εκπληκτικο να βρισκονται οι ροδες να κοιτανε τον ουρανο...:lol:
380052


αλλα εχει και συνεχεια το πραγμα...
380053


και παει...και παει...και παει...
380054

devil's animal
21/03/2017, 19:19
και συνεχιζει ακαθεκτο καθως εχει γινει ατραξιον...
380055


και ερχονται και αλλοι...
380056


και αλλη μια οι ροδες τ'ανασκελα...μιλαμε για hollywood...ποιο hollywood?? bollywood!
380057

devil's animal
21/03/2017, 19:29
και περιμενουνε να σταματησω τις τουμπες και εγω και αυτο...
380058



αλλα δεν λεει να σταματησει το γ&%^μενο...:lol:
380059



τελος...
380060


δεν πρεπει να ειχα πανω απο 50-60χλμ/ωρα...και εγινε η ζημια με την βαση μοτερ που πεταξε κομματι του πλαισιου...:a02:

επειδη εχουν περασει 10 χρονια απο τοτε....ναι, ναι...2007 ηταν...προτεινω να ανοιξει ενα thread με τουμπες που τις εχει καταγραψει ο φακος, για να υπαρχουν και οπτικοποιημενα τα γεγονοτα..για να μην χαλαμε και το υπαρχον...απο πιστα ή και τον δρομο...και βιντεο εννοειται...

harris_x
23/03/2017, 13:38
To νου σας μη το παρακάνετε με σχόλια, αναλύσεις κλπ...

sapila racing
23/03/2017, 13:59
Σταύρο φοβερό το sequence των φωτό.
Παλι καλά την έβγαλες!

Αν παρατηρήσεις τις στασεις του δικού σου σώματος αφού έπεσες και μετα, θα δείς οτι στην προσπάθειά σου να σηκωθείς όρθιος βρέθηκες σε περίεργες στασεις και εκεί καραδοκεί ο κίνδυνος τραυματισμού. Την γλύτωσες μαλλον επειδή ηταν λίγα τα χλμ.
Γι αυτό μας λέγανε στο CSS οτι αν πέσει καποιος θα πρέπει οταν αισθανθεί οτι σταμάτησε, πριν προσπαθήσει να σηκωθεί να μετρήσει πρώτα μεχρι το 10.

Εχω μια sequence φωτό απο CSS στις Σέρρες οπου ενας 'υπεργρηγορος' έπεσε ακριβώς πίσω μου και προσπάθησε να σηκωθεί πρόωρα με αποτέλεσμα να σπάσει το πόδι, ενω αν περίμενε απλά θα σερνόταν λίγο ακόμα και θα σταματούσε. Στην ουσία σηκώθηκε ενω σερνόταν με πανω απο 50-60 χλμ/ωρα.

devil's animal
23/03/2017, 16:18
Σταύρο φοβερό το sequence των φωτό.
Παλι καλά την έβγαλες!

Αν παρατηρήσεις τις στασεις του δικού σου σώματος αφού έπεσες και μετα, θα δείς οτι στην προσπάθειά σου να σηκωθείς όρθιος βρέθηκες σε περίεργες στασεις και εκεί καραδοκεί ο κίνδυνος τραυματισμού. Την γλύτωσες μαλλον επειδή ηταν λίγα τα χλμ.
Γι αυτό μας λέγανε στο CSS οτι αν πέσει καποιος θα πρέπει οταν αισθανθεί οτι σταμάτησε, πριν προσπαθήσει να σηκωθεί να μετρήσει πρώτα μεχρι το 10.

Εχω μια sequence φωτό απο CSS στις Σέρρες οπου ενας 'υπεργρηγορος' έπεσε ακριβώς πίσω μου και προσπάθησε να σηκωθεί πρόωρα με αποτέλεσμα να σπάσει το πόδι, ενω αν περίμενε απλά θα σερνόταν λίγο ακόμα και θα σταματούσε. Στην ουσία σηκώθηκε ενω σερνόταν με πανω απο 50-60 χλμ/ωρα.



καλα,εκει που βρεθηκα να σερνομαι με τον κωλο στην ασφαλτο, βρεθηκα στο κερμπ και στο χορταρι και με γυρισε...δεν θυμαμαι αν πηγα να σηκωθω γρηγορα..πανε και τοσα χρονια... αλλα γενικα, ναι...παιζει αυτο...
δεν συνειδητοποιεις ποσο γρηγορα πας μεχρι που πεφτεις και καταλαβαινεις οτι σερνεσαι κανενα μισαωρο ή τουλαχιστον τοσο σου φαινεται...:lol: (φτου, φτου, μακρυα απο ολους....)

anavatis19
23/03/2017, 16:55
απιστευτο! ωραια σε εισαγωγικα αναμνηση επειδη δεν επαθες τιποτα αλλα και επειδη το εχεις ετσι φαντασμαγορικα να το θυμασαι..παντα ορθιος