PDA

View Full Version : Ορεξουλες για βολτες στην αθηνα



Andrikos94
06/04/2017, 15:22
Καλησπερα παιδια μιας και πλησιαζει το πασχα και δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σκεφτομουν μηπως ηθελε κανεις που μενει κοντα στο κεντρο να μαζευτουμε και να παμε καμοια τσαρκα.Το ποτε και το που το αφηνω σε σας.

o teos
06/04/2017, 17:51
https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=152217

Είσαι ευπρόσδεκτος αν δε βαριέσαι και δε θες να βλέπεις μπετοκτηρια τριγύρω σου..

Andrikos94
06/04/2017, 18:00
https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=152217

Είσαι ευπρόσδεκτος αν δε βαριέσαι και δε θες να βλέπεις μπετοκτηρια τριγύρω σου..

θα το σκεφτω γιατι ειναι και λιγο μακρια (μενω κυψελη μες στην ζουγκλα)

amyroukai
06/04/2017, 18:05
θα το σκεφτω γιατι ειναι και λιγο μακρια (μενω κυψελη μες στην ζουγκλα)

ε να αυτά λέτε και μετά βγαίνει το όνομα... 40 χιλιόμετρα "μακριά". Ούτε το λάδι δεν έχει πιάσει θερμοκρασία. Τι να πούμε και εμείς οι μεθοριακοί...

Andrikos94
06/04/2017, 18:12
ε να αυτά λέτε και μετά βγαίνει το όνομα... 40 χιλιόμετρα "μακριά". Ούτε το λάδι δεν έχει πιάσει θερμοκρασία. Τι να πούμε και εμείς οι μεθοριακοί...

Δεν το πα για κακο ρε αδελφε απλα το οικονομικο ειναι που με καιει πιο πολυ για τις βενζινες

amyroukai
06/04/2017, 18:18
Δεν το πα για κακο ρε αδελφε απλα το οικονομικο ειναι που με καιει πιο πολυ για τις βενζινες

το κακό είναι πως δεν εξηγείς και τι εννοείς "βόλτες εντός Αθήνας". Να μαζευτεί το πόπολο να πάει από Κυψέλη στο Παγκράτι για κόφι; Αργυρούπολη σε καμμιά από τις πλατείες; Να τολμήσω να πω κανένα Φλοίσβο ξέρω 'γω ή είναι μετανάστευση και έχει και αλμύρα και μην μας πιάσουν σκουριές τα μηχανάκια και ρευματικά οι αρθρώσεις; Και ναι κάνω πλάκα αλλά αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος, θα βοηθήσει να καταλάβουν όλοι το πλάνο σου.

harris_x
07/04/2017, 10:06
Καλησπερα παιδια μιας και πλησιαζει το πασχα και δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σκεφτομουν μηπως ηθελε κανεις που μενει κοντα στο κεντρο να μαζευτουμε και να παμε καμοια τσαρκα.Το ποτε και το που το αφηνω σε σας.

Όταν έχεις κάποια συγκεκριμένη πρόταση ανοίγεις θέμα και όσοι μπορούν ακολουθούν.
Αν θέλεις ακολουθείς κάποια που υπάρχει ήδη.

Το παρόν κλειδώνει.