PDA

View Full Version : Μονοήμερη mini εξόρμηση προς Λουτράκι - Λίμνη Βουλιαγμένης



anavatis19
06/04/2017, 18:20
ΑΘΗΝΑ - ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΛΙΜΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΘΗΝΑ λοιπόν !

Η συνολική χιλιομετρική απόσταση είναι περίπου 180Km, το κόστος καυσίμου υπολογίζεται χονδρικά στα 15 με 18 ευρω.
Με την άφιση στο Λουτράκι ίσως πιούμε καφεδάκι, ή συνεχιζουμε για Λιμνη Βουλιαγμένης και καφές-φαγητό συνδιαστουν εκεί.

Πιθανόν να ανεβούμε και στην Μονή Οσίου Παταπίου για την θεα και μονο ! ! !

Η διαδρομη θα πραγματοποιηθει συνδυαστικά τόσο μέσω επαρχιακών αλλα και Εθνικών οδών, θα επιλεχθούν οδοί με κύριο γνώμονα την αποφυγή πληρωμής του κόμιστρου διοδίων αλλά και την ασφαλή και ορθή εξέλιξη της εκδρομής.

Η συναντηση στο γνωστο σημειο.....
Κυριακή 9/04/2017 στις 10:00 στο πάρκινγκ του 24ωρου καφε.

Σταθμός 14 - Cafe - Street Food
Διεύθυνση: 14o χλμ. ΝΕΟΑΚ, Σκαραμαγκάς
Ωρα αναχωρισης 10:00.

Ζεύκας
06/04/2017, 18:26
εγώ πειράζει να έρθω με το ντελόριαν;

εδιτ: προλαβε κ το άλλαξε ο τσάκαλος

anavatis19
06/04/2017, 18:36
Χαχαχαχαχαχα αν άκουγες το γέλιο μου ήταν σατανικό ακριβώς επειδή πρόλαβα το κράξιμο! Χααχαχα

kalgeorge
06/04/2017, 19:04
.
Παρακαλείστε να δηλώσετε ολοι συμμετοχή, ανεξάρτητα αν είναι θετική η αρνητική η συμμετοχή σας.

.


πως γινεται αυτό ρε μαν?

Ζεύκας
06/04/2017, 19:12
πως γινεται αυτό ρε μαν?


κάτσε ρε συ εδώ με τα χίλια ζόρια γύρισε από το χωροχρόνο μη του βάζεις δύσκολα.

τέσπα σόρρυ για το τρολάρισμα, καλή βολτίτσα όσοι πάτε :beer:

kalgeorge
06/04/2017, 19:34
κάτσε ρε συ εδώ με τα χίλια ζόρια γύρισε από το χωροχρόνο μη του βάζεις δύσκολα.

τέσπα σόρρυ για το τρολάρισμα, καλή βολτίτσα όσοι πάτε :beer:

σιγουρα κατι εχασα :lol:

παντως μονο και μονο γαι την συνταξη και την γλώσσα που χρησιμοποιει, αξιζει να δηλωσετε συμμετοχη
:D

o teos
06/04/2017, 20:22
Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η διαδρομή αλλά προστάρες βόλτα δύσκολη μερα(βλέπε χαμενιαδα)στην επόμενη προς τα κει θα ακολουθήσω στάνταρ αν δεν την οργανώσω και εγώ μη σου πω...Καλή βόλτα μποιζζ:wave2:

anavatis19
06/04/2017, 20:32
πως γινεται αυτό ρε μαν?

οοουυπς! διορθωθηκε! επειδη ηταν στο γκρουπ του facebook ετσι για αυτο..εχασα μια γραμμη

anavatis19
06/04/2017, 20:33
Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η διαδρομή αλλά προστάρες βόλτα δύσκολη μερα(βλέπε χαμενιαδα)στην επόμενη προς τα κει θα ακολουθήσω στάνταρ αν δεν την οργανώσω και εγώ μη σου πω...Καλή βόλτα μποιζζ:wave2:

το ξερω αλλα πρεπει να ακολουθησω δυστυχως την ομαδα αφου η προταση ηταν και δικη μου ουσιαστικα. και θελαμε κατι κοντινο και οικονομικο (κατω απο 200χλμ) αφου ολοι την αλλη βδομαδα θα εχουν εξοδα λογω Πασχα. Και εγω βεβαια ελπιζω να ειμαι στην επομενη χαμενιαδα :beer: