PDA

View Full Version : NA ΓΙΑΤΙ KAWASAKI...



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
06/04/2017, 19:30
NA ΓΙΑΤΙ KAWASAKI...
εδώ και πολλά χρόνια έχουμε στην οικογένεια 1-2 kawasaki και είμαστε ευχαριστημένου απο την ποιότητα των μοτοσυκλετών, το οτι δεν βγάζουν προβλήματα, το οτι έχουν φτηνά εν σχέση με της άλλες μάρκες ) ανταλλακτικό, και οτι γενικά η εικόνα της αντιπροσωπίας ειναι άψογη σε οτι έχουμε ζητήσει.
σήμερα πήγα να εκτελωνίσω το kawasaki που ειχα με αγγλικά νούμερα. και εκτός των άλλων στο τελωνείο αθηνων ειχα απίστευτη εξυπηρέτηση τόση που εκπλαγηκα και σκευτομουν οτι ειμαι σε αλλη χωρα. μου ζήτησαν να τους παω μεταξύ των άλλων << έγκριση τύπου >> για την μηχανή η οποία ειναι 1998 μοντέλο. οι διεκπεραιώτες στο ισόγειο μου είπαν οτι μετα το 2004 της βρίσκουν στο διαδίκτυο. αλλα για τοσο παλια.. πιασε το αυγο και κουρευτο... κανε αίτηση στο υπουργείο συγκοινωνιών να σου την βρουν εαν την βρουν αλλιώς μπήκες σε περιπέτειες.
σκευτομαι .... ρε δεν παω στην αντιπροσωπία της kawasaki?
παω και τους λεω οτι θελω έγκριση τυπου για την μοτο μου. βεβαίως ελάτε να σας παμε στον τεχνικό διευθυντή μου λεει ο υπάλληλος .
εξηγώ στον τεχνικό διευθυντή το τι χρειάζομαι, βεβαίως να κοιτάξω τι μπορώ να κάνω για εσας μου απαντά.
πια χρονιά είναι με ρωτά. 1998 του απαντώ.
α είναι παλιό. να δω τι έχουμε, μου λεει και αφήνει τον υπολογιστή του, ξερεται μετα το 2004 ειναι ολα ηλεκτρονικά αυτο θα πρέπει να ψάξουμε λιγάκι ,

πηγε σε μια ντουλάπα και κατέβαζε φακέλους και έψαχνε.
15 λεπτά ναι ναι 15 λεπτά αργότερα έρχεται με της φωτοτυπίες της έγκρισης τύπου στο χέρι.
ορίστε κ ρουσσο έτοιμος και χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση.
καθυστέρηση???? πλάκα μας κάνει? ουτε εγω στο σπίτι μου δεν θα έβρισκα κατι τοσο παλιο και τοσο εξειδικευμένο μεσα σε τοση ωρα.,
θα ήθελα να εκφράσω της ευχαριστίες μου στον άνθρωπο αυτον αλλα και τα συγχαρητήρια μου στην εταιρία θεοχαρακης που εχει τοσο καλη οργάνωση και τέτοιους υποδειγματικούς υπαλλήλους