PDA

View Full Version : Service Suzuki Address Fl125 09 στην Θεσσαλονίκη?



Dev1l
09/04/2017, 14:45
Καλησπέρα αγαπητοί συμφορουμητες, πριν αρκετό καιρό είχα αγοράσει αυτό το ρημάδι μηχανάκι μεταχειρισμένο, ενώ φαινόταν καλό τους τελευταίους μήνες τρελάθηκε και πήγαν πολλά πράγματα στραβά τότε πήγα ανάθεμα την ώρα και την στιγμή σε έναν δήθεν μηχανικό εδώ στο χωριό και το μηχανάκι μέσα σε 1 εβδομάδα ήταν σαν να μην το πήγα ποτέ!, όπως και να έχει λοιπόν το μηχανάκι πρέπει να επισκεφτεί έναν ηλεκτρολόγο και έναν μηχανικό άμεσα προκειμένου να περάσει κτεο. Οπότε λοιπόν θα πάω το μηχανάκι οδικός μέχρι Θεσσαλονίκη 64χλμ απόσταση προκειμένου να το δουν σωστοί άνθρωποι, επειδή όμως κάνα δυο φορές που πήρα να ρωτήσω μόνο που δεν μου κατέβασαν το παντελόνι με κάτι τιμές στον Θεό, είτε κόντεψαν να με πετάξουν έξω με τις κλοτσιές επειδή είχαν νευρακια! Το μηχανάκι έχω σκοπό να το φτιάξω αλλά όταν θα πάω κάπου, να πάω για τις ευνοϊκές τιμές του, την καλή δουλειά του και Φυσικά για την Ευγενία του. Δυστυχώς αυτό το φαινόμενο είναι συχνό από ότι γνωρίζω από φίλους μέχρι να αρχίσεις τα καντήλια η να βρεις κάνα καλό και φιλικό μάστορα, επειδή όμως είμαι χαμηλών τόνων το πρωτο δεν θα το έκανα ποτέ αλλά ψάχνω το δεύτερο, έχετε τίποτα κατά νου ? Με συγχωρείτε για το μεγάλο κείμενο και αν το έβαλα σε λάθος περιοχη! Κάθε γνώμη δεκτή! Σας ευχαριστώ πολύ όλους και καλές γιορτές!

SHOOTER045
09/04/2017, 15:46
Bike to day
2311 242586
Νικος Παναγιωτίδης

Dev1l
09/04/2017, 15:57
Φίλε @SHOOTER045 σε ευχαριστώ πολύ!