PDA

View Full Version : Θεμα με την τροχαία στην Βέροια



Dalt0n
20/04/2017, 15:40
Έχω τη μηχανή ακινητοποιημένη στο τμήμα της Βέροιας..δίπλωμα ασφάλεια κτεο δν είχα..μου πήραν την πινακίδα και την άδεια αλλά το μηχανάκι δν μ άφησαν να το πάρω.μου είπαν για να το πάρω πρέπει να πληρώσω το πρόστιμο και να το ασφαλισω..καλα ως εδώ πάω αύριο μεθαύριο πληρώνω την λυπητερή αλλά για να το ασφαλισω πρέπει να πάει να περάσει κτεο....πως θα το πάρω απ το τμήμα?

amyroukai
20/04/2017, 15:44
μπινιά των μπάτσων ρε φίλε.

Από πότε ζητάει ΚΤΕΟ η ασφαλιστική; Ή είναι μέλος του φόρουμ ο πράκτορας της περιοχής και ξέρει τι φρανκενστάιν κυκλοφορείς;


Κάτι δεν μας λες σωστά Δάλτων.

Dalt0n
20/04/2017, 15:46
μπινιά των μπάτσων ρε φίλε.

Από πότε ζητάει ΚΤΕΟ η ασφαλιστική; Ή είναι μέλος του φόρουμ ο πράκτορας της περιοχής και ξέρει τι φρανκενστάιν κυκλοφορείς;


Κάτι δεν μας λες σωστά Δάλτων.

Γράψε λαθως τότες.έτσι νόμιζα εγώ

bulmont
20/04/2017, 15:47
μπινιά των μπάτσων ρε φίλε.

Από πότε ζητάει ΚΤΕΟ η ασφαλιστική; Ή είναι μέλος του φόρουμ ο πράκτορας της περιοχής και ξέρει τι φρανκενστάιν κυκλοφορείς;


Κάτι δεν μας λες σωστά Δάλτων.




Πουλιά στον αέρα πιάνεις ρε πστη μου....................

toyar
20/04/2017, 15:47
τα ερωτηματα πολλα........
γιατι θελει κτεο για να το ασφαλισεις;
αν ειναι στο ονομα σου και δεν εχεις διπλωμα πως θα το ασφαλισεις
αν το ασφαλισεις πως θα το παρεις χωρις διπλωμα;
αν υποθεσουμε οτι το πας στο κτεο τι σε κανει να πιστευεις οτι θα στο περασουν;

tzimidis
20/04/2017, 15:47
Οταν λες διπλωμα δεν ειχες???

bulmont
20/04/2017, 15:48
Έχω τη μηχανή ακινητοποιημένη στο τμήμα της Βέροιας..δίπλωμα ασφάλεια κτεο δν είχα..μου πήραν την πινακίδα και την άδεια αλλά το μηχανάκι δν μ άφησαν να το πάρω.μου είπαν για να το πάρω πρέπει να πληρώσω το πρόστιμο και να το ασφαλισω..καλα ως εδώ πάω αύριο μεθαύριο πληρώνω την λυπητερή αλλά για να το ασφαλισω πρέπει να πάει να περάσει κτεο....πως θα το πάρω απ το τμήμα?



Παράτα το εκεί και άστους αυτούς να τραβιώνται με τον χάρο..............................

Γλύτωσες λέμε τώρααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amyroukai
20/04/2017, 15:49
τελευταία τρία συμβόλαια μου ζήτησαν δίπλωμα και άδεια κυκλοφορίας μόνο. σε άλλους από εδώ έχουν ζητήσει μόνο την άδεια κυκλοφορίας. Οπότε είσαι ΟΚ.

περαστικά στην τσέπη με τα πρόστιμα...