PDA

View Full Version : Husqvarna nuda R - αλλαγή με 701SM



basvag
18/05/2017, 13:24
Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν

Lumiel
18/05/2017, 18:57
Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν

Μια άποψη (https://www.youtube.com/watch?v=9fd66vkTptw).

DrBig
19/05/2017, 06:15
Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν

Το nuda θα γινει συλλεκτικο μηχανακι καποια στιγμη, γνωμη μου ειναι να το κρατησεις.

Λευκάδιος
19/05/2017, 10:09
Το nuda θα γινει συλλεκτικο μηχανακι καποια στιγμη, γνωμη μου ειναι να το κρατησεις.

+1
basvag φίλος μου έψαχνε το τελευταίο διάστημα να αγοράσει μοτοσυκλέτα,ΑΝ έβρισκε Nuda και ήταν καλό θα το έπαιρνε χτές.Δεν βρήκε και τελικά πριν λίγες μέρες πήρε διαφορετικής κατηγορίας(σκεφτόταν σοβαρά και το 701).
Από περιέργεια και μόνο,σέρβις που κάνεις?Ρωτάω γιατί είχα πιάσει κουβέντα με ιδιοκτήτη Nuda και υπήρχε ένα θέματάκι με το ποιός και που το αναλαμβάνει.

basvag
19/05/2017, 15:08
Μιας και είμαι καινούριος στο φορουμ να ρωτήσω δεν υπάρχει πρόβλημα αναφοράς ονλοματος για το σερβις έτσι?

Όταν το αγόρασα τα έκανα στον Παναγιωτόπουλο και αργότερα στην fanmoto ηλιούπολη.

ΔΕν υπάρχει θέμα γιατι ακόμα και εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω οπότε αν το ήθελε αμέσως θα δίσταζα..

noodles
21/05/2017, 12:10
δεν ξερω τι λεει σαν μηχανακι το nuda αλλα το 701 ειναι απιστευτο!
οπως ηδη ειπαν πιο πανω το nuda ειναι "ιδιαιτερο" μηχανακι και ισως στο μελλον να εχει αξια.
προσωπικα δε μου αρεσει και δε θα το επαιρνα ποτε.
αναλογα τι ψαχνεις σε ενα μηχανακι και ποσο σε καλυπτει το καθε ενα;)

οδηγησα το 701 σε orange days και μου αρεσε τοσο πολυ που ξαναπηγα σε αλλη πολη να το οδηγησω παλι:)
αν στο τελος δε παρεις 701 μπορεις να κανεις δωρο ενα σε μενα:lol:

snow
27/05/2017, 20:17
Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν

Γεια σου φιλε, με ενδιαφερει πολυ το nuda και δεν εχει κανενα στο car.gr
Eχω βαλει αγγελια το δικο μου και περιμενω να πουληθει, εχω ενα zx10 του 2008.
Αν σε ενδιαφερει ανταλλαγη θα ηταν ωραια. Αν οχι,ελπιζω να το προλαβω ,πριν το δωσεις!!

basvag
10/11/2017, 16:14
Υπάρχει ακόμα και ακόμα το σκέφτομαι!