PDA

View Full Version : Σιδερόκωλη προορισμός Πελοπόννησος 10/09/17



antsoar
08/09/2017, 18:06
Πρόσκληση προς εξαιρετικά διψασμένους για χιλιόμετρα συνφορουμίτες.

Σιδερόκωλη στην Πελοπόννησο. Πολύ χιλιόμετρο, λίγες στάσεις, ελάχιστες φωτογραφίες, τόνοι οδηγικής απόλαυσης. :D:evil:

Κυριακή 10/09/17

Αναχώρηση από το γνωστό περίπτερο στις 8:00 ακριβώς.

Επιστροφή αργά.

Διαδρομή (στο περίπου, δεκτές και εναλλακτικές προτάσεις) Αθήνα, Κανδήλα, Λεβίδι, Δημητσάνα, Ανδρίτσαινα, Λάλας, Λάμπεια, Καλάβρυτα, Αθήνα.

Ο καιρός θα είναι ιδανικός και το φως της ημέρας κρατάει ακόμα αρκετά. Θα είναι ένα καλό ξεσκούριασμα μετά την ηρεμία του καλοκαιριού.

Σειμ: Δεν θέλω να χαλάσω την βόλτα του φίλου Παναγιώτη. Απλά θεωρώ ότι απευθύνεται σε διαφορετικά γούστα. Αν κάποιος θέλει μια κοντινή οικονομική βόλτα η επιλογή του Πάνου είναι ιδανική ;)

Eversman
08/09/2017, 20:43
Ρε πας καλά ?:)

Βάλτε βενζίνη και ξαμοληθειτε! Μην κοιτάξετε πίσω, ούτε απο τους καθρέπτες! Να περάσετε όμορφα Αντώνη μου. Αν δεν είχα ξεσκιστεί στα χλμ την περασμένη εβδομάδα, θα ερχόμουν κι εγώ :beer:

Φιλιά λέμε :hug:

BLiTzER
08/09/2017, 22:44
Η διαδρομή που λες είναι αυτή: https://goo.gl/maps/Nc5PzVMJm1P2

Ψήνω. Το 8:00 μου πέφτει λίγο βαρύ, αλλά αν τα καταφέρω, θα με βρεις στο Περίπτερο.

Αλλιώς θα πάω με τον φίλο μου, τον Παναγιώτη. :lol:

pektis
09/09/2017, 00:08
Αντωνη...ηθελα να ερθω αλλά δεν μπορω γμτ...
Τ'ανεβασες και τελευταια στιγμη...
Next time...
Καλα να περασετε!:)

antsoar
09/09/2017, 19:26
Άκυρο παιδιά μιας και δεν υπάρχει συμμετοχή. Ίσως κάποια άλλη στιγμή. Καλή βόλτα σε όσους βγουν :beer:

antsoar
10/09/2017, 12:41
Μπα το έριξα στην οικολογία, ποδήλατο.

Παρεμπιπτόντως είμαι Θρακομακεδόνες τώρα και έχει σκάσει γνωστό μότο κλάμπ για καφέ με φωσφοριζε γιλέκα!
Στους Θρακομακεδόνες με φωσφοριζε γιλέκα!

BLiTzER
10/09/2017, 12:45
Γράφουν "ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ" πίσω;

o_gavros
10/09/2017, 18:37
εμείς πότε θα αξιωθούμε να έχουμε γιλέκα στις εκδρομές μας; ε;
πόσο θα κρατάει αυτό το αρβαλοχάλι μας;

Υγ: Θα σέβεστε!είναι μακριά οι Θρακομακεδόνες...:lol: