PDA

View Full Version : Έντεκα BMW και βαν και τρέηλερ εκλάπησαν απο Γλυφαδα



road spirit
27/09/2017, 09:58
η Adriatic Moto Tours, εταιρεία απο Σλοβενία που διοργανώνει τουρ με μοτό, είναι απο χθες στην Αθήνα με 2 βαν και τρέηλερ γεμάτα μοτοσικλέτες.


Το ένα απο αυτά εκλάπη χθες το βράδυ απο περιοχή Γλυφάδας, με αρκετές 10 x R1200GS και μια R1200RT.

Όλες οι μοτό και το βαν/τρεηλερ έχουν πινακίδες Σλοβενίας.

Είναι το βάν+τρέηλερ αριστερά στη φωτό.

Οτιδήποτε πάρε το μάτι σας, τηλ στην αστυνομία ή πμ σε μένα. (προτιμότερο το 1ο).

388678

MikeG
27/09/2017, 10:06
Μπουρδέλο..

ggs
27/09/2017, 10:07
:eyepop:

πυξιδας990
27/09/2017, 10:23
καλα κρασια..αλλη μια δυσφημιση για τη χωρα..

teogtp
27/09/2017, 10:29
Πόσο"δόντι" πρέπει να έχεις για να κόβεις βόλτα με ένα αμάξι γεμάτο με μοτοσυκλέτες......

7Tolis
27/09/2017, 10:40
Όχι ρε φίλε..οπως το είπε ο απο πάνω.

costas81
27/09/2017, 11:06
Λογικά η εταιρία τα έχει όλα ασφαλισμένα, δεν παίζει να τα κάνει tour έτσι. Πάντως εύκολη δουλεια, κοτσάρεις-ξεκοτσάρεις και έχεις φορτωμένα 11 bmw. Μια χαρά μπάζα κάνανε τα παιδιά.

taisteal
27/09/2017, 11:17
:uplate:

Dant3
27/09/2017, 11:40
Η ευκολοτερη μπαζα που κανανε εβερ θα λενε αυτοι.
Μαζεψαν ενα 100αρικο ετσι απλα.

costas81
27/09/2017, 11:54
Η ευκολοτερη μπαζα που κανανε εβερ θα λενε αυτοι.
Μαζεψαν ενα 100αρικο ετσι απλα.

Μέχρι και στημένη δουλειά μπορεί να είναι... να έπαιξε μιζούλα κλπ

taisteal
27/09/2017, 11:56
Χύμα το είχαν το τρειλερ;;
Αφύλακτο;

devil's animal
27/09/2017, 12:01
μαγκες δεν χρειαζεται να λεμε ποσο ευκολη "δουλεια" ειναι και τι ωραια και μεγαλη "μπαζα" που εκαναν ακουραστα κλπ...κλπ...
με τετοια ποστ "ενθαρυνουμε" κατα καποιο τροπο το εγκλημα...

πριν καποια χρονια φοβομασταν (και ισως φοβομαστε ακομα) να κυκλοφορησουμε βαλκανια με το ολοκαινουργιο μηχανακι μας επειδη εκανε καποιες δεκαδες χιλιαδες ευρω φοβουμενοι οτι "αυτοι πεινανε" και θα το φανε στο φτερο...
και εν ετη 2017 εγινε αυτη κλοπη σε ξενους που υποτιθεται οτι εχουμε ασφαλεια και η αστυνομια με τους Διας κανει συνεχως περιπολιες και αλλα τετοια ομορφα...


ειναι πραγματικα ντροπη και δυσφημιση για την χωρα....
μακαρι να τα βρουν ολα ακεραια...

devil's animal
27/09/2017, 12:03
Χύμα το είχαν το τρειλερ;;
Αφύλακτο;


πηραν ΚΑΙ το βαν...μαζι με το τρεϊλερ...φουλ κομπλε πακετο...

STOYBI
27/09/2017, 12:04
μαγκες δεν χρειαζεται να λεμε ποσο ευκολη "δουλεια" ειναι και τι ωραια και μεγαλη "μπαζα" που εκαναν ακουραστα κλπ...κλπ...
με τετοια ποστ "ενθαρυνουμε" κατα καποιο τροπο το εγκλημα...

πριν καποια χρονια φοβομασταν (και ισως φοβομαστε ακομα) να κυκλοφορησουμε βαλκανια με το ολοκαινουργιο μηχανακι μας επειδη εκανε καποιες δεκαδες χιλιαδες ευρω φοβουμενοι οτι "αυτοι πεινανε" και θα το φανε στο φτερο...
και εν ετη 2017 εγινε αυτη κλοπη σε ξενους που υποτιθεται οτι εχουμε ασφαλεια και η αστυνομια με τους Διας κανει συνεχως περιπολιες και αλλα τετοια ομορφα...


ειναι πραγματικα ντροπη και δυσφημιση για την χωρα....
μακαρι να τα βρουν ολα ακεραια...


Ενταξει.... Το φαινομενο υπαρχει παντου......http://www.enduro-fighter.gr/ena-six-days-poy-krathse-parapanw-apo-mia-ebdomada/

freco
27/09/2017, 14:12
Τουλάχιστον... ΤΡΑΓΙΚΟ. :facepalm:
Δεν είναι καρφίτσα ρε παιδιά.

Κάθε μέρα που περνάει πλέον βρίζω τη μοίρα μου που με έριξε εμένα και τα παιδιά μου σε αυτό το σκατόλακκο.
Τι μου λέτε για ήλιους, κλίμα, φιλότιμο, φιλοξενία; Ζούμε σε παράλληλο σύμπαν; Κοροϊδεϋόμαστε μεταξύ μας;
Είμαστε στην πίσω κουπαστή του πλοίου που βουλιάζει και ελπίζουμε να υπάρχει ξέρα από κάτω για να μην πνιγούμε.
Ντρέπομαι. Μόνο αυτό μπορώ πλέον.

Και δεν με νοιάζει αν υπάρχει κι αλλού. Εγώ στη χώρα μου δεν το επιτρέπω. Δεν το δέχομαι. Πως το λένε; :a52:

borbos
27/09/2017, 14:35
11 bmw, δεν ειχε καμια κανα gps tracker?

sniper
27/09/2017, 15:42
Τουλάχιστον... ΤΡΑΓΙΚΟ. :facepalm:
Δεν είναι καρφίτσα ρε παιδιά.

Κάθε μέρα που περνάει πλέον βρίζω τη μοίρα μου που με έριξε εμένα και τα παιδιά μου σε αυτό το σκατόλακκο.
Τι μου λέτε για ήλιους, κλίμα, φιλότιμο, φιλοξενία; Ζούμε σε παράλληλο σύμπαν; Κοροϊδεϋόμαστε μεταξύ μας;
Είμαστε στην πίσω κουπαστή του πλοίου που βουλιάζει και ελπίζουμε να υπάρχει ξέρα από κάτω για να μην πνιγούμε.
Ντρέπομαι. Μόνο αυτό μπορώ πλέον.

Και δεν με νοιάζει αν υπάρχει κι αλλού. Εγώ στη χώρα μου δεν το επιτρέπω. Δεν το δέχομαι. Πως το λένε; :a52:

Επειδή κλέβουν μηχανάκια; Δοκίμασε την Ερυθραία ή την Υεμένη... εκεί μηχανάκια δεν κλέβουν.

Σοβαρευτείτε.

freco
27/09/2017, 16:12
Επειδή κλέβουν μηχανάκια; Δοκίμασε την Ερυθραία ή την Υεμένη... εκεί μηχανάκια δεν κλέβουν.

Σοβαρευτείτε.

Το θεωρείς φυσιολογικό δηλαδή ε; Αφού υπάρχουν μηχανάκια... ε, θα τα κλέβουν κιόλας.
ΔΕΚΑ ήταν και μαζί το βαν.
Αν αυτό δεν σε εξοργίζει τότε τι; Αν δε σε κάνει να ντρέπεσαι που ζεις στη μπανανία τότε τι να πω;
Όργια γίνονται στη χώρα μου χρόνια τώρα. Δεν είναι μόνο τα μηχανάκια. Είναι ΚΑΙ αυτά.

Όταν έρθει η ώρα να τσαντιστώ, να μου το πεις. Θα περιμένω. Σοβαρός.

sniper
27/09/2017, 16:15
Το θεωρείς φυσιολογικό δηλαδή ε; Αφού υπάρχουν μηχανάκια... ε, θα τα κλέβουν κιόλας.
ΔΕΚΑ ήταν και μαζί το βαν.
Αν αυτό δεν σε εξοργίζει τότε τι; Αν δε σε κάνει να ντρέπεσαι που ζεις στη μπανανία τότε τι να πω;
Όργια γίνονται στη χώρα μου χρόνια τώρα. Δεν είναι μόνο τα μηχανάκια. Είναι ΚΑΙ αυτά.

Όταν έρθει η ώρα να τσαντιστώ, να μου το πεις. Θα περιμένω. Σοβαρός.

Δεν διαφωνώ. Απλά η κλοπή είναι σοβαρή γι αυτόν που τον κλέβουν. Εμείς απλά μπορούμε να αισθανθούμε κάτι, αν μας εχουν φάει κι εμάς τη μηχανή.
Υπάρχουν τόσα άλλα να σε εξοργίζουν που αυτό είναι παρανυχίδα.

BLiTzER
27/09/2017, 16:25
Ώστε έτσι κάνουν τουρισμό οι μπεμβεδάκηδες. Βαν και τρέιλερ μέχρι την ξένη χώρα και καβάλημα μέχρι την πλησιέστερη καφετέρια των classy προαστίων.

TROOPER
27/09/2017, 16:27
τωρα θα κουβεντιασουμε για την χαμενη εθνικη μας περηφανια που φαγανε ενα τελαρο μπεμπες μαζι με το τελαρο εδω μεσα δλδ?

freco
27/09/2017, 16:31
Δεν διαφωνώ. Απλά η κλοπή είναι σοβαρή γι αυτόν που τον κλέβουν. Εμείς απλά μπορούμε να αισθανθούμε κάτι, αν μας εχουν φάει κι εμάς τη μηχανή.
Ναι. Έχω περάσει και από αυτή τη θέση. Διαφωνώ. Δεν χρειάζεται να το έχεις περάσει για να σε εκνευρίζει και να σε ανησυχεί.
Όλοι όσοι έχουμε μια μικρή περιουσία "στο δρόμο" ανησυχούμε.


Υπάρχουν τόσα άλλα να σε εξοργίζουν που αυτό είναι παρανυχίδα.

Αυτό λέω ρε φίλε. Είναι τόσα πολλά μαζεμένα, ήρθε και αυτό. Είναι μεγάλη ξεφτίλα. Βαν και φορτωμένο τρέιλερ; Σε λίγο τι θα σηκώνουν; Σπίτια;

TROOPER
27/09/2017, 16:32
.............

Αυτό λέω ρε φίλε. Είναι τόσα πολλά μαζεμένα, ήρθε και αυτό. Είναι μεγάλη ξεφτίλα. Βαν και φορτωμένο τρέιλερ; Σε λίγο τι θα σηκώνουν; Σπίτια;

ναι. θα το ξεπερασεις τωρα?

Nostradamus
27/09/2017, 16:35
Δεν ξερω γιατι πρεπει να αισθανθουμε μεγαλυτερη αγανάκτηση που εγινε σε ξενους..

Το παπι που κλεβουν απο τον οποιονδήποτε που μπορει να ειναι το μεσο για το μεροκάματο του, ειναι κλασεις πιο τραγικο για μενα..

Εκεινα τα βιντεο απο Αγγλια μερια που τα τυπακια κοβουν με τροχους λουκετα και αλυσιδες ανενόχλητοι στην μεση του δρομου, μερα μεσημερι με τον κοσμο να πηγαινοερχεται χωρις να κανει τιποτε ειναι ας πουμε για μενα ακομη πιο τραγικα..

Η "μπανανια" ποναει σε δεκαδες αλλα πιο σοβαρα πραγματα δυστυχώς..

Μακαρι να βρεθουν και αυτα αλλα και καθενος που το καθε μαλακιστηρι πηρε για το δικο του μεροκάματο..

buckley
27/09/2017, 16:36
ναι. θα το ξεπερασεις τωρα?

Βρες του εσύ ένα θέμα που νομίζεις.

freco
27/09/2017, 16:37
ναι. θα το ξεπερασεις τωρα?

Θα προσπαθήσω γιατρέ μου.

congate7
27/09/2017, 16:39
Αυτό λέω ρε φίλε. Είναι τόσα πολλά μαζεμένα, ήρθε και αυτό. Είναι μεγάλη ξεφτίλα. Βαν και φορτωμένο τρέιλερ; Σε λίγο τι θα σηκώνουν; Σπίτια;

Ένα βαν πήραν που τα είχε όλα πάνω του. Και ένας μόνος του το παίρνει.
Τι να πει και ο άλλος που του έκλεψαν σπίτι, τρακτέρ, αγροτικό και αμάξι με τη μία;

TROOPER
27/09/2017, 16:50
Θα προσπαθήσω γιατρέ μου.

:a013:
αντε να χαρω τον λεβεντη μου!

teo_g7
27/09/2017, 16:52
Ένα βαν πήραν που τα είχε όλα πάνω του. Και ένας μόνος του το παίρνει.
Τι να πει και ο άλλος που του έκλεψαν σπίτι, τρακτέρ, αγροτικό και αμάξι με τη μία;

Μήπως του πήδηξαν και τη γυναίκα κιόλας???

TROOPER
27/09/2017, 16:54
Μήπως του πήδηξαν και τη γυναίκα κιόλας???

εισαι κουσκουσαρης ε?!

sniper
27/09/2017, 16:59
Βρες του εσύ ένα θέμα που νομίζεις.

Παμε τα στοιχήματα πόσο μακρυά θα πάνε τα GS μέχρι να μείνουν και να βρεθούν απο τους Σλοβένους.

TROOPER
27/09/2017, 17:02
Βρες του εσύ ένα θέμα που νομίζεις.

ενα θεμα που νομιζω τι?

sniper
27/09/2017, 17:15
ενα θεμα που νομιζω τι?

Ό,τι προαιρείσθε.

TROOPER
27/09/2017, 17:26
Ό,τι προαιρείσθε.

αυτο καλο ειναι?
http://www.care.gr/post/2306/psyxologikes-epiptoseis-stin-egkymosyni

Manalishi
27/09/2017, 17:29
αυτο καλο ειναι?
http://www.care.gr/post/2306/psyxologikes-epiptoseis-stin-egkymosyni

Αυτό είναι καλύτερο νομίζω..

http://www.care.gr/post/8152/etsi-prepei-na-gymnazeste-an-exete-aimorroides

TROOPER
27/09/2017, 17:33
ετσι! να υπαρχουν επιλογες!

TROOPER
27/09/2017, 17:34
και αφου το ξετεντωσαμε ωραια και καλα ας κλειδωθει.

edit: μην απορειτε μετα γιατι κλειδωνονται θρεντ. αμα τα σκιζετε ετσι θα γινεται