PDA

View Full Version : [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Παιδική Κούνια 60 € με στρώμα δώρο και άλλα βρεφικά είδη



Anritsu
20/10/2017, 12:39
Πωλειταί παιδική κουνια σε άριστη κατάσταση , αγορά 2011
Ειναι λευκή , χωρίς εξτρά δυνατοτήτες (συρτάρια κλπ) και το οριζόντιο έχει δύο θέσεις (ψηλότερα για όσο το παιδί είναι μικρό και χαμηλότερα για όταν ξεκινήσει τις ταρζανιές) . Τα κάγκελα δεν πέφτουν .
Στην τιμή δώρο ένα στρώμα το οποίο είναι αν θυμάμαι καλά είναι κοκοφοίνικας . Το στρώμα είναι πεντακάθαρο (πάντα χρησιμοποιουσάμε αδιάβροχα) και ειναι σε πολύ κατάσταση . Αν και το έχουν χρησιμοποιήσει στα χρόνια αυτά δύο κοριτσάκια ο πραγματικός χρόνος χρήσης είναι πολύ λίγοτερος μια και και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο κατέληγαν στο κρεββάτι μας . Ευκόλη συναρμολόγηση . Στοιβαρή κατσκευή με ροδάκια .
Επιπλέον θα δώσω και ένα πάπλωμα κούνιας καινούριο και αχρησιμοποιήτο μια και η γυναίκα μου προτιμούσε τις κουβέρτες και δεν ξέρω αν υπάρχει και ένα δίχτυ για κουνούπια που πάει απο πάνω .Δυστυχώς δεν υπάρχουν πάντες και σεντόνια αλλά αυτα τα βρίσκετε έυκολα
Το όλο πακέτο μου είχε πάει πάνω απο 200 € αν θυμάμαι καλά
Αν κάποιος το σκέφτεται αλλά αμφιβάλλει για το στρώμα μπορεί να το δει από κοντά .Παράδοση χέρι με χέρι στον Αγ.Δημήτριο Αττικής . Θεωρώ για κάποιον που περιμένει παιδί και δυσκολέυεται είναι μια αξιοπρεπέσταστη λύση . 60 €

389532

389533

389534

Ψηφιακός θερμαντήρας Chicco που ανάλογα το μέγεθος του μπιμπερό κανονίζει τον χρόνο ζεστάματος μόνο του .Εχει και λειτουργία απόψύξης , ιδιαίτερα χρήσιμο για μαμάδες που βγάζουν γάλα με τρόμπα και το βάζουν ψυγείο η κατάψύξη.
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι αυτός , είναι σαν αυτόν πάντως με ενδειξή αντίστροφης μέτρησης σε λεπτά . 25 €

389535

Αποστειρωτής Chicco αν θυμαμαί καλά , μεγάλου μεγέθους (παίρνει 5-6 μπιμπερό) . Σούπερ χρήσιμος για μαμάδες που για διάφορους λόγους πάνε στην λύση του μπιμπερό απο τις πρώτες μέρες . Ειναι σαν αυτόν της φωτό μόνο που έχει και ένα ενα επιπλέον όροφο που μπορεί κάποιος να στριμώξει και μικρότερα μπιμπερό. 35 €

389536

Καρότσι . Ειναι αυτό του λινκ αλλά σε πορτοκαλί και πιο παλιά βερσιόν https://www.motherbaby.gr/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B9-smart-green-p-719.html . Ειναι δουλεμένο αλλά σε καλή κατάσταση γενικά . Αν έχω την τσάντα , δωρο . 40 €

Επίσης υπάρχει και θηλάστρο της Medela (Mini Electric) με όλα τα παρελκόμενα και νομίζω έχω και ανταλλακτική μεμβράνη αχρησιμοποιήτη .Ειναι απο τα καλά της αγοράς και υπάρχουν τα πάντα σε ανταλλακτικά . Δουλεμένο , αλλά στο 1/3 της τιμής σε σχεση με ότι παίζει στο σκρουτζ
https://www.skroutz.gr/s/2192635/Medela-Mini-Electric.html 35

Ισως μπορεί να γίνει κάτι καλύτερο αν κάποιος πάρει κάποια είδη μαζεμμένα αλλά είναι ήδη σε τιμές σχεδόν χάρισμα . Ολά τα ηλεκτρικά είδη θα μπουν σε λειτουργία μπροστά στον αγοραστή . Μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται . Παραλάβη τα πάντα απο Αγιο Δημήτριο Αττικής (Μπραχάμι) . Τώρα αν κάποιος απο επαρχία ενδιαφέρεται για κάποιο αντικείμενο απο τα μικρά ηλεκτρικά μπορεί να γίνει αποστολή με κάποιο μικρό δικό του κόστος με προηγούμενη κατάθεση σε τράπεζα . θα τα φασκιώσω οσο μπορώ καλύτερα αλλα προφανώς αν φτάσει 1000 κομμάτια δεν θα φταίω εγω . Καρότσι και κούνια δεν αποστέλλονται

Ότι αλλο θέλετε με πμ και μετά απο τηλεφώνου