PDA

View Full Version : η μοτοσυκλετα εναντι στην υπογεννητικοτητα και στις χρονιες παθησεις..



el_hymador
25/11/2005, 21:52
Προς ολους οσους εμμεσως , εμμεσως πλην σαφως η ξεκαθαρα εναντιονονται στην μοτοσυκλετα.

Οδηγω μοτοσυκλετα....
Αν χρησιμοποιουσα αυτοκινητο , η κινηση στους δρομους θα ηταν μεγαλυτερη και δεν θα προλαβενατε να περασετε εκεινο το φαναρι την τελευταια στιγμη , γιατι ενδεχεται να περναγα εγω τελευταιος και εσεις να εγκλωβιζοσασταν αλλα τρια λεπτα ακινητοι περιμενωντας το πρασινο , και οταν αναβε πρασινο να περιμενατε να καθαρισει η διαστυρωση απο τους αλλους μαλακες που ενω ξερουν οτι δεν προλαβαινουν να περασουν πανε και ακινητοποιουνται στην μεση του δρομου και το ιδιο θα κανατε και εσεις και θα αγχωνοσασταν περισσοτερο γιατι η ωρα περναει και δεν θα προλαβετε να πατε στην ωρα σας στην δουλεια και ο προϊσταμενος φωναζει , η εκκρεμοτητες ειναι πολλες και εξαιτιας της κινησης καθε μερα ξυπνατε απο τα αγρια χαραματα για να φατε ολο αυτο το πακετο και τον εκνευρισμο που σιγα-σιγα ροκανιζει τα νευρα και την υγεια σας και εχετε πολυ χαμηλη ποιοτητα ζωης γιατι κοιμαστε απο τις 09:00 , οταν δηλαδη γυρνατε απο την δουλεια σας γιατι ενω κανονικα σχολατε στις πεντε , επειδη λογω της κινησης αργειτε το πρωϊ και τσαντιζεται ο προϊσταμενος και οι δουλειες μενουν πισω , καθεστε μεχρι της επτα και μετα τρωτε παλι ολη την κινηση στην μαπα που σημειοτεων αν οδηγουσα αυτοκινητο θα ηταν πολυ μεγαλυτερη συν το γεγονος οτι ψαχνετε παρκερα για κανα μισαωρο και σκεφτειτε ηλιθιοι οταν την βρειτε την παρκερα οτι αν οδηγουσα αυτοκινητο θα μπορουσα να την εχω πιασει εγω την θεση και να ψαχνατε για πολυ περισσοτερο και να εκνευριζοσασταν περισσοτερο και να βριζατε περισσοτερο και να σας φταιγαν ολα
περισσοτερο και να σου τα εγκεφαλικα , τα καρδιακα επεισοδια κ.τ.λ. Ασε που οταν φτανετε σπιτι μετα απο ολο αυτο τον εκνευρισμο κανετε σεξ μια φορα τον μηνα (κατι ειναι και αυτο) ενω αν εγω χρησιμοποιουσα αυτοκινητο και συνεβαλα στην κινηση και εκνευριζοσασταν περισσοτερο δεν θα κανατε καθολου!!!

και το ευχαριστω για ολα αυτα ειναι οτι αδιαφορειτε για εμας , μας εχετε του πεταματου , μας σκοτωνετε στους δρομους καθημερινα και μας αντιμετωπιζετε σαν πολιτες δευτερης ''κατηγοριας''............................................................................ ........................................



ΖΩΑ!!!!

johnpagr
25/11/2005, 22:06
Kata va8os einai megalh kai ousiastikh alh8eia

ala poios se akouei apo afta ta ZWA !!!

:confused: :confused:


Vasika afto den einai gia ta anekdota alla gia tous provlhmatismous, nomhzw


:D

whiteran
25/11/2005, 22:31
:a18: :a19: :a18: :a19: :a18:


Symfono bebaia me ton johnpagr


Einai ontos MEGALH ALI8IA ........ kai ontos eprepe na einai dhmosieymeno allou ....

afroula
26/11/2005, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
Kata va8os einai megalh kai ousiastikh alh8eia

ala poios se akouei apo afta ta ZWA !!!

:confused: :confused:


Vasika afto den einai gia ta anekdota alla gia tous provlhmatismous, nomhzw


:D

egw!!!:wave2:
an kai o xarakthrismos tou zwou einai poly genikos!

dystyxws tha symfwnisw me ta osa grafei o el_hymador: