PDA

View Full Version : ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟ Vfr?? ΝΑΙ ΚΑΛΑ



zolotas
26/11/2005, 13:44
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΚΕΙΝΗ?

ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΓΚΑΖΙ ...ΣΒΗΣΙΜΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ

ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ?

ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΝΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΗΣ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΑΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

gregorgeous89
28/11/2005, 02:07
Kala to Caponord mou esvine synexia kai apo oti katalava to idio sinevene kai se poly kosmo ala den idrose to afti ton Italon! Nomizo oti afta eine tertipia ton psekasmon.Apla stin Honda simvenoun poly spania!

Tropeas
28/11/2005, 08:05
Και στο SV αυτό ήταν αποτελεσμα συνδυασμού χαμηλού ρελαντί και κρυας μηχανης... πάντα τα δικυλινδρα (ακα και V4) θέλουν ρελαντί ποιο ψηλα και σταθερά , εμένα έλεγε 1200-1400rpm, αν θυμαμαι καλά... έκανε ένα τουφ όταν έριχνα απο 2α , 1η και εσβυνε... όταν έφερνα το ρελαντί στις σωστές στροφές δεν το κανε...

hornet
28/11/2005, 09:20
χαχαχα και εγω το ιδιο παω μια χαρα και στη πιστα να δεις κατεβασματα με δευτερα never!

zolotas
28/11/2005, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
χαχαχα και εγω το ιδιο παω μια χαρα και στη πιστα να δεις κατεβασματα με δευτερα never!
ωραιο παπα ριξανε οι μ@λ@κες παραλιγο να τον φαω και γω,ψαχτηκα και για χχ1100 ,αλλα δεν μασησα

το προβλημα το ειχε ενα παιδι που την πουλουσε αλλα ηταν στα πρωτα χλμ και μετα εξαφανιστηκε απο μονο του