PDA

View Full Version : ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΩ;



Σελίδες : [1] 2

caesarsk
13/02/2018, 19:32
Η κόρη μου του χρόνου θα μπορεί να βγάλει δίπλωμα για μηχανη και της λεω της κάνω δώρο και το κόστος του διπλώματος και της μηχανης. Αυτή αρνείται γιατί το αγόρι της φοβάται τα μηχανάκια....

Τι να κάνω να τον σκοτώσω τον αλήτη και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα ή να της την πάρω την μηχανή με το ζόρι;

buckley
13/02/2018, 19:45
Ψοφάς για μουχαμπέτι ρε μπαγάσα...

caesarsk
13/02/2018, 19:59
Τι ειναι το μουχαμπέτι;;;;;

rainmike
13/02/2018, 20:12
Η κόρη μου του χρόνου θα μπορεί να βγάλει δίπλωμα για μηχανη και της λεω της κάνω δώρο και το κόστος του διπλώματος και της μηχανης. Αυτή αρνείται γιατί το αγόρι της φοβάται τα μηχανάκια....

Τι να κάνω να τον σκοτώσω τον αλήτη και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα ή να της την πάρω την μηχανή με το ζόρι;
Μπορείς αν θες να με υιοθετήσεις και να πάρεις μια μηχανή στο γιό σου ε σούπερ μπαμπάκα?:D
BΤW έχω ήδη δίπλωμα,άντε τυχερέ πάλι τζάμπα την έβγαλες:cool:

SONone
13/02/2018, 20:21
Τι ειναι το μουχαμπέτι;;;;;

πχ.

να χωρίσει η κόρη τον χλεχλε και να μας την γνωρίσεις μιας και ειναι σε ηλικία "διπλώματος".
να βάλεις τον χλεχλε να ανέβει μια βολτα με τον παπ. ο τελευταιος ηταν ο pipe γύρισε άσπρος σαν το πανι και απο τότε έχασε 100 κιλά.
να φέρεις τον χλεχλε σε μια μάζωξη να φύγει τρέχοντας.
να φέρεις την κόρη σε μια μάζωξη να φύγετε με γαμπρό.
να πάρεις μηχανάκι σε κανέναν απο εμας και να αφήσεις τα παιδιά ήσυχα.

κτλπ κτλπ

(αν εχει αλλος καμιά ιδεα να προσθέσει)

caesarsk
13/02/2018, 20:22
Μπορείς αν θες να με υιοθετήσεις και να πάρεις μια μηχανή στο γιό σου ε σούπερ μπαμπάκα?:D
BΤW έχω ήδη δίπλωμα,άντε τυχερέ πάλι τζάμπα την έβγαλες:cool:

Αν μου φερνεις νερο, φτιαχνεις καφε, τα παπουτσια μου το πρωι, ερχεσαι για φιλακι καληνυχτα, και κουβαλας την τσαντα μου οταν πηγαινουμε για την μηχανη...θα σου δωσω το mini bike της

rainmike
13/02/2018, 20:27
Αν μου φερνεις νερο, φτιαχνεις καφε, τα παπουτσια μου το πρωι, ερχεσαι για φιλακι καληνυχτα, και κουβαλας την τσαντα μου οταν πηγαινουμε για την μηχανη...θα σου δωσω το mini bike της

'ολα αυτά για mini bike,για το panigale v4 τι πρέπει να κάνω?:rolleyes:

caesarsk
13/02/2018, 20:30
'ολα αυτά για mini bike,για το panigale v4 τι πρέπει να κάνω?:rolleyes:

Επειδη για νομικους λογους δεν μπορω να σε υιοθετησω πραγματικα (πρεπει να γραχω ολη την περιουσια σε σενα και τιποτα στα αλλα παιδια κλπ)...


ΚΩΛΟ ΔΙΝΕΙΣ;;;;

rainmike
13/02/2018, 20:35
Επειδη για νομικους λογους δεν μπορω να σε υιοθετησω πραγματικα (πρεπει να γραχω ολη την περιουσια σε σενα και τιποτα στα αλλα παιδια κλπ)...


ΚΩΛΟ ΔΙΝΕΙΣ;;;;

Με το παιδί σου θες να πας ρε άρρωστε?Μπαααα προτιμώ να πουλήσω το νεφρό μου:p

caesarsk
13/02/2018, 20:36
πχ.

να χωρίσει η κόρη τον χλεχλε και να μας την γνωρίσεις μιας και ειναι σε ηλικία "διπλώματος".
να βάλεις τον χλεχλε να ανέβει μια βολτα με τον παπ. ο τελευταιος ηταν ο pipe γύρισε άσπρος σαν το πανι και απο τότε έχασε 100 κιλά.
να φέρεις τον χλεχλε σε μια μάζωξη να φύγει τρέχοντας.
να φέρεις την κόρη σε μια μάζωξη να φύγετε με γαμπρό.
να πάρεις μηχανάκι σε κανέναν απο εμας και να αφήσεις τα παιδιά ήσυχα.

κτλπ κτλπ

(αν εχει αλλος καμιά ιδεα να προσθέσει)


Το νου σας ρεμαλια...ΟΠΛΟΦΟΡΩ και μπορει να βγαλει το μικρο διπλωμα!!!!

rainmike
13/02/2018, 20:43
Το νου σας ρεμαλια...ΟΠΛΟΦΟΡΩ και μπορει να βγαλει το μικρο διπλωμα!!!!

καλά αλλά να ξες όταν γίνει 24 θα της χαρίσω το 675 μου ε τι μια αδερφουλα την έχω:D

caesarsk
13/02/2018, 20:52
καλά αλλά να ξες όταν γίνει 24 θα της χαρίσω το 675 μου ε τι μια αδερφουλα την έχω:D


σε 9 χρονια το 675 θα εχει πινακιδες της ΕΛΠΑ ως ΙΣΤΟΡΙΚΟ

rainmike
13/02/2018, 20:57
Δηλαδή ο αλλος έλεγε χλεχλε έναν 15χρονο αχαχαχαχαχαχα,λογικο είναι ρε να φοβάται ο πιτσιρικος έλεος.Παρτου κάνα παιχνιδι για το playstation νομίζω θα ψηθει.
Μη σου πω πάρε και σε μένα ένα όσο για το 675 για το σαλόνι σας το προόριζα γιατι είναι και πανέμορφο πως να το κάνουμε :smokin:

SONone
13/02/2018, 21:00
κατσε ρε θειο... στα 13 κλέβαμε τα κλειδιά απο το ΧΤ του θειου και πηγαίναμε λιμανάκια. και ο άλλος 15 χρονών μανταχαλος φοβαται τα σκουτεροπαπα?

χλεχλες θα γινει

rainmike
13/02/2018, 21:05
Αν ημουν θειος σου και στα 15 έκανες τέτοιες λαλακιες θα σου κοβα τα ποδια.Και καλό είναι σε δημόσια φορουμ να μην ενθαρύνουμε πιτσιρικάδες να κάνουν τις ιδιες μαλακιες μιλώντας για μαγκιες χλεχλεδιλικια και λοιπές
παπαριές ,αρκετά παιδια έχουν σκοτωθεί απο τέτοιες απερισκεψίες.

noodles
13/02/2018, 21:30
σε αλλους ο πεθερουλης κανει δωρο μηχανακι στη γυναικα τους, και τους χαλαει
και εμενα που ειμαι γνησιος μηχανοβιος (sic :lol:) δε μου παιρνει ουτε ποδηλατο


αδικη ζωη :cry::cry:

o teos
13/02/2018, 21:31
Me like where this thread is heading.:D..carry on please :a014:

taisteal
13/02/2018, 21:44
:ufo:

petros1479
13/02/2018, 21:49
Δεν τον σκοτώνεις για κανένα λόγω! Απλά του "δανειζεσαι" το ένα του νεφρο οπότε έχεις λεφτά για δίπλωμα, πρώτη μηχανή και τον απαραίτητο εξοπλισμό!
Με ένα νεφρό αποκλείεται να τον παντρευτεί, οπότε γλιτώνεις μια και καλή!

spyrval
13/02/2018, 21:50
caesarsk αυτά είναι σοβαρά προβλήματα δεν είναι παίξε γέλασε. Αν το αγόρι επιπλέον ήταν εργοστασιάρχης με περιουσία και εξοχικό στη Σαντορίνη θα έλεγα ότι είσαι τελείως γκαντέμης. Τώρα έχεις μια ελπίδα ρε παιδί μου, έστω να καβαλήσουν ένα παπί στο κάτω κάτω.

vaska
13/02/2018, 21:52
Στο είπα και αλλού, τον ξεπαστρεύεις με συνοπτικές διαδικασίες και το κάνεις να φανεί ατύχημα

MikeG
13/02/2018, 21:53
Απορώ πως το καταπίνεις η κόρη σου να έχει τέτοιο φλώρο...

teogtp
13/02/2018, 22:20
Τον πιτσιρικά τον ρώτησε κανείς αν θέλει πεθερό, μπάρμπα με πεμΦε;



:D

taisteal
13/02/2018, 22:37
Τον πιτσιρικά τον ρώτησε κανείς αν θέλει πεθερό, μπάρμπα με πεμΦε;



:D

Αυτό μπορεί να είναι και θετικό για τον πιτσιρικά αν χρειαστεί να τον κυνηγήσει,ο πεθερός
δεν θα πάει μακριά με την πομώνα

:lol:

SONone
13/02/2018, 22:39
Αν ημουν θειος σου και στα 15 έκανες τέτοιες λαλακιες θα σου κοβα τα ποδια.Και καλό είναι σε δημόσια φορουμ να μην ενθαρύνουμε πιτσιρικάδες να κάνουν τις ιδιες μαλακιες μιλώντας για μαγκιες χλεχλεδιλικια και λοιπές
παπαριές ,αρκετά παιδια έχουν σκοτωθεί απο τέτοιες απερισκεψίες.

1) Survival of the fittest

2) ο άλλος οπλοφορεί , εσυ κόβεις ποδια , ο άλλος γαμαει αντρικούς κώλους σε δημόσιο φόρουμ, οι απερισκεψίες μας ενόχλησαν.

3) χιούμορ λέγετε και ξεκίνησε απο την ατάκα οτι ζητάει βοήθεια πως να πείσει την κόρη του να βγάλει δίπλωμα για μοτο στα 15.

υγ. αν κατάλαβα λάθος και ολο αυτο δεν ειναι πλακα. οχι να μην βγάλει δίπλωμα γιατι το θελει ο μπαμπας της αλλα οταν και αμα αυτη νιώσει έτοιμη να καβαλήσει κατι που λέγετε μηχανή και φέρει μεγάλη ευθύνη.

GiorgosLa
14/02/2018, 06:20
Αυτό μπορεί να είναι και θετικό για τον πιτσιρικά αν χρειαστεί να τον κυνηγήσει,ο πεθερός
δεν θα πάει μακριά με την πομώνα

:lol:

Λίγοι μπορούν να εκτιμήσουν πόσο χρήσιμο είναι, να είσαι πιο γρήγορος απ τον πεθερό σου, σ αυτήν την πρώτη συνάντηση. :whistle:

Εγώ είχα ακροβολισμένα και καμιά 10αριά άτομα για... ώρα ανάγκης. (Ο ένας κρατούσε το μηχανάκι στο ρελαντί) :bawl: :D

caesarsk
14/02/2018, 06:52
Αυτό μπορεί να είναι και θετικό για τον πιτσιρικά αν χρειαστεί να τον κυνηγήσει,ο πεθερός
δεν θα πάει μακριά με την πομώνα

:lol:

350 km αυτονομία στα γρήγορα. Θα σταματήσει για βενζίνη. Που θα πάει...

TROOPER
14/02/2018, 06:57
Σοφιανε ειχαμε πει οτι οταν η μικρη εβρισκε γκομενο θα μαζευομασταν να του δειξουμε τον δρομο για τη βαλχαλα οπως και να χε.

Τελικα οχι μονο στην εφαγε, οχι μονο κλωσας αυγα, σου βγηκε και λουλουκος.
Μην μας τα ζαλιζεις. Αυτοκτονα κοτα! :bawl:

taisteal
14/02/2018, 07:07
350 km αυτονομία στα γρήγορα. Θα σταματήσει για βενζίνη. Που θα πάει...

Καλά,εγώ σου θίγω το bmw κι εσύ απαντάς με χιούμορ;;:uplate:
Που πάει αυτός ο κόσμος;;
Σε τι κοινωνία θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα;

Αν και πρωί,κερνάω μπύρα γιατί σ'ωραίος

:beer::beer:

Akalestos
14/02/2018, 07:10
Πωωω εγω κοιμομουν στα 10-11χρ και σκεφτομουν chaly μακρυψαλιδο! Το οποιο τελικα GLX αγορασα στα 13χρ (οχι οτι ηταν σωστη κινηση αλλα λεμε...)

Εν πασει περιπτωσει εχουν αλλαξει πολυ τα χρονια...

Φιλε αστη να βγαλει το διπλωμα,παρτης κανα μοτο,παιρνε την μαζι σου Μεγαρα (αν πηγαινεις δε ξερω) βλεπετε μαζι motogp Ε ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ο δικος της θα "κανει πισω" που θα παει!!! Οταν αυτη θα ψηνεται για βολτες με μοτο και για αντρες που γουσταρουν μοτο πιστευω θατο χεις κερδισει στο τελος το παιχνιδι...

harris_x
14/02/2018, 07:40
Η κόρη μου του χρόνου θα μπορεί να βγάλει δίπλωμα για μηχανη και της λεω της κάνω δώρο και το κόστος του διπλώματος και της μηχανης. Αυτή αρνείται γιατί το αγόρι της φοβάται τα μηχανάκια....

Τι να κάνω να τον σκοτώσω τον αλήτη και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα ή να της την πάρω την μηχανή με το ζόρι;

Ειναι μικρός ο δικός μου ρε παιδί μου....

Σκότωσε τον αλήτη όπως και να 'χει.

teogtp
14/02/2018, 07:42
Εγώ λέω να κάνεις υπομονή.
Μπορεί η κόρη σου να μην του προσφέρει λουλούδια σήμερα και ο γαμπρός να φύγει κλαίγοντας το σούρουπο τραγουδώντας Χατζηγιάννη....

caesarsk
14/02/2018, 08:03
Σοφιανε ειχαμε πει οτι οταν η μικρη εβρισκε γκομενο θα μαζευομασταν να του δειξουμε τον δρομο για τη βαλχαλα οπως και να χε.

Τελικα οχι μονο στην εφαγε, οχι μονο κλωσας αυγα, σου βγηκε και λουλουκος.
Μην μας τα ζαλιζεις. Αυτοκτονα κοτα! :bawl:

Νομίζεις...απλά δεν έχω χρειαστεί το ISIS ακόμη και Γι αυτό δεν σου έχω μιλήσει.

PortisHead
14/02/2018, 08:11
Εγω θα εκανα ταμα στην Παναγια, για την φιλευσπλαχνια της και την μεγαλη μου τυχη,
που η κορη μου δεν θέλει μηχανες και αλλα 10 ταματα που ουτε το αγορι της θελει.

Αμην.

devil's animal
14/02/2018, 08:28
Η κόρη μου του χρόνου θα μπορεί να βγάλει δίπλωμα για μηχανη και της λεω της κάνω δώρο και το κόστος του διπλώματος και της μηχανης. Αυτή αρνείται γιατί το αγόρι της φοβάται τα μηχανάκια....

Τι να κάνω να τον σκοτώσω τον αλήτη και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα ή να της την πάρω την μηχανή με το ζόρι;



αρχικα ανεβαζεις τον φλωρο πανω στο μαστοδοντο και επαναλαμβανεις το backflip...ακριβως ομως εε? μην χασεις ουτε βημα απ'οταν το ειχες κανει παλιοτερα...
για να στο κανω πιο ευκολο μπορεις εσυ την υστατη στιγμη να εγκαταλειψεις το σκαφος...αυτος ομως δεν θα μπορει γιατι (εννοειται οτι) θα ειναι δεμενος πανω στην σελα...

μετα πας την κορη στο νοσοκομειο να δεις πως κατηντησε ο μορφονιος που καβαλουσε δικαβαλος σε ατομα που δεν ηξερε...

μετα την μαθαινεις οτι μηχανακια λεγονται αυτα με 2 ροδες και ειναι ΚΑΤΩ απο 280 κιλα...γιατι αν ειναι πανω εχεις τις συνεπεις του μορφονιου...


τελος, της παιρνεις ενα glx90 ανεβασμενο στα 115cc, την κουρευεις μοϊκανα και την ξαμολας στην πλατεια μπουρναζιου...η φυση θα αναλαβει τα υπολοιπα...

problem solved..:D

Panos76
14/02/2018, 09:54
Εγώ ψηφίζω ένα Ζ3 για πολλούς λόγους (και μόνο για γνώστες :lol: )

393133

yes-u
14/02/2018, 11:15
- Είσαι σίγουρα πατέρας της;
- Μήπως δε θέλει να κάνει και τατουάζ;
- θα μας πεις ότι ο πιτσιρικάς ξυρίζεται κιόλα;
- πήραν τηλέφωνο στο 11525; (κι αν όχι γιατί καθυστερούν)...
... και άλλα πολλά ερωτήματα που η αγανάκτηση με πνίγει για να τα ξεστομίσω...

Nostradamus
14/02/2018, 12:05
Απορώ πως το καταπίνεις η κόρη σου να έχει τέτοιο φλώρο...

Κοιτα... με τετοιο φλωρο τουλαχιστον θα κοιμασαι ησυχος οτι πανε ερχονται και στο τσακιρ κεφι πιανονται και χερακι χερακι.. :lol:

Παρε το μηχανακι δωρο..τον κονιορδο αργα η γρηγορα θα τον στειλει... τουλαχιστον ο επομενος θα ξερει με τι εχε ινα κανει .. :D

sniper
14/02/2018, 12:11
Μήπως είσαι εσύ φλώρος ρε τελικά;

Οι άντρες με μουστάκι δεν ρωτάνε τι να κάνουν.

caesarsk
14/02/2018, 12:11
- Είσαι σίγουρα πατέρας της;
- Μήπως δε θέλει να κάνει και τατουάζ;
- θα μας πεις ότι ο πιτσιρικάς ξυρίζεται κιόλα;
- πήραν τηλέφωνο στο 11525; (κι αν όχι γιατί καθυστερούν)...
... και άλλα πολλά ερωτήματα που η αγανάκτηση με πνίγει για να τα ξεστομίσω...

Σε φαντάζομαι αγανακτισμένο...

393137

Konstantinos
14/02/2018, 12:29
Εγώ τώρα θα κάνω το συνήγορο του διαβόλου...
Μήπως θα 'πρεπε να χαίρεσαι που δεν θέλει να έχει σχέση με μηχανές;
Εγώ σκέφτομαι από τώρα τι θα κάνω όταν σε 5-6 χρονάκια δω την κόρη μου να σκάει μύτη παρέα με πιτσιρικά πάνω σε παπί.
Να την αποκληρώσω; Να κόψω τα πόδια του πιτσιρικά; Να βάλω να κάψουν το παπί του πιτσιρικά;
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
Τώρα θα μου πείτε, ρε μεγάλε, αφού έχεις τέτοιες απόψεις, εσύ γιατί καβαλάς μηχανή;
Απαντώ: Διότι δεν μπορώ χωρίς μηχανή κι ας κάνω πλέον ελάχιστα χιλιόμετρα.
Όμως, αν και οδηγώ συντηρητικά, όταν την καβαλάω πάντα έχω το φόβο ότι θα με τσακίσει κάποιος ΙΧής.
Γιατί όταν καβαλάς μηχανή αυτός είναι ο φόβος. Όχι ότι θα πέσεις από δική σου μαλακία, αλλά ότι θα σε ρίξουν.
Δεν θέλω να έχω αυτόν τον φόβο για τη μοναχοκόρη μου.

Παρακαλώ, τις σφαλιάρες ένας ένας...

yes-u
14/02/2018, 12:31
Σε φαντάζομαι αγανακτισμένο...

393137

Μισό, πάω να τρυπήσω τα μάτια μου με ένα καλάμι...

caesarsk
14/02/2018, 12:38
Εγώ τωρε να κάνω τον δικηγόρο του διαβολου

Έχεις μπλέξει τα link.

www.facebook.com/groups/manoulestoufacebook

Το κοινωνικό πείραμα είχε αποτέλεσμα. Οι σύγχρονοι μοτοσικλετιστές είναι politically correct νέο φλώροι, κουτακηδες που πήραν scooter για οικονομία και την λενε μηχανη, νεοσυντηρητικοί τρόμπες Δηλαδή Έλληνες.

Φίλε μου Κωνσταντίνε δεν απευθύνεται προσωπικά σε σενα. Απευθύνεται σε κάθε ένα που δεν μπορεί να καταλάβει το αστείο της υπόθεσης και βάζει την λογική μπροστά. Και σε σενα πάει αλλά όχι μόνο σε σενα.

Μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Αυτά σας αξίζουν και να χορεύετε συρτά κάθε φορά που τα σκίζετε.

devil's animal
14/02/2018, 12:39
Όμως, αν και οδηγώ συντηρητικά....1o φαουλ


όταν την καβαλάω πάντα έχω το φόβο ότι θα με τσακίσει κάποιος ΙΧής...2ο φαουλ...αν και στις φοβιες του αλλου δεν μπορουμε να πουμε πολλα...εγω π.χ. φοβαμαι οτι θα κανω περισσοτερο χρονο απ'οτι εκανα την τελευταια φορα για την ιδια διαδρομη...

Γιατί όταν καβαλάς μηχανή αυτός είναι ο φόβος. Όχι ότι θα πέσεις από δική σου μαλακία, αλλά ότι θα σε ρίξουν...3ο φαουλ γιατι το συνεχιζεις...λες και θα βγει κανενας χοντρος απο καμια γωνια να σε σπρωξει για να πεσεις...

Δεν θέλω να έχω αυτόν τον φόβο για τη μοναχοκόρη μου...4ο φαουλ..εγω για την μοναχοκορη μου φοβαμαι το γκαστρωμα απο χλιμιτζουρα 16χρονο που δεν εχει τουλαχιστον 3-4 ακινητα, και 2-3 επιχειρησεις...

Παρακαλώ, τις σφαλιάρες ένας ένας...


ελπιζω να μην πονεσες πολυ...
:lol::lol:

Konstantinos
14/02/2018, 12:58
ελπιζω να μην πονεσες πολυ...
Πονάν τα παλικάρια;

sniper
14/02/2018, 13:02
Πονάν τα παλικάρια;

Αναλόγως του άλλου παλικαριού.

caesarsk
14/02/2018, 13:14
Αναλόγως του άλλου παλικαριού.
Δλδ εσυ τώρα λες παλικάρι και μάλιστα επίφοβο τον Σταύρο Devils

sniper
14/02/2018, 13:17
Δλδ εσυ τώρα λες παλικάρι και μάλιστα επίφοβο τον Σταύρο Devils

Αυτό τελείωσε εδώ και χρόνια. Παντρεύτηκε, δεν είναι παλικάρι πλέον.

devil's animal
14/02/2018, 13:50
αυτο ειναι τιτλος...!! "ο γαμος σκοτωνει τα παλικαρια..."

σε τι κοσμο (χωρις παλικαρια) θα φερουμε τα παιδια μας Νικο Τσιαμτσικα?

buckley
14/02/2018, 14:00
Ρε αφήστε τις μαλακίες όσοι έχουν κόρη (μέσα είμαι κι εγώ) ποτέ δεν πρόκειται να εμπιστευθούν κανέναν νεαρό να καβαλάει μοτόρι με τη θυγατέρα τους συναδηγό.
Εδώ ο άλλος δεν ανέβηκε να τον πάω τρία τετράγωνα απόσταση (βαριέμαι και να ψάξω το θρεντάκι).
Μιλάμε αν μου σκάσει μύτη γαμπρός καβάλα ,ιερά εξέταση θα τον περάσω στην καλύτερη...

Panos76
14/02/2018, 14:02
Μιλάμε αν μου σκάσει μύτη γαμπρός καβάλα ,ιερά εξέταση θα τον περάσω στην καλύτερη...

Με τι μούτρα θα το κάνεις όταν ανοίξει τις αποθήκες σου;; :bawl:

buckley
14/02/2018, 14:04
Με τι μούτρα θα το κάνεις όταν ανοίξει τις αποθήκες σου;; :bawl:

Καλά αν μου σκάσει με σκούτερ θα τον στείλω πίσω στη μάνα του.

sniper
14/02/2018, 14:05
Ρε αφήστε τις μαλακίες όσοι έχουν κόρη (μέσα είμαι κι εγώ) ποτέ δεν πρόκειται να εμπιστευθούν κανέναν νεαρό να καβαλάει μοτόρι με τη θυγατέρα τους συναδηγό.
Εδώ ο άλλος δεν ανέβηκε να τον πάω τρία τετράγωνα απόσταση (βαριέμαι και να ψάξω το θρεντάκι).
Μιλάμε αν μου σκάσει μύτη γαμπρός καβάλα ,ιερά εξέταση θα τον περάσω στην καλύτερη...

Ενώ εγώ, έχοντας προνοήσει, δεν έχω τέτοια θέματα.
Είναι σε γνώση της κόρης το οπλοστάσιο, της έχω πει να ενημερώνει τους φίλους της (άλλωστε είμαι νόμιμος) και μέχρι τούδε κανένα πρόβλημα.

:a016:

:rockon:

Εdit :

393139

devil's animal
14/02/2018, 14:06
Ρε αφήστε τις μαλακίες όσοι έχουν κόρη (μέσα είμαι κι εγώ) ποτέ δεν πρόκειται να εμπιστευθούν κανέναν νεαρό να καβαλάει μοτόρι με τη θυγατέρα τους συναδηγό.
Εδώ ο άλλος δεν ανέβηκε να τον πάω τρία τετράγωνα απόσταση (βαριέμαι και να ψάξω το θρεντάκι).
Μιλάμε αν μου σκάσει μύτη γαμπρός καβάλα ,ιερά εξέταση θα τον περάσω στην καλύτερη...


Καλά αν μου σκάσει με σκούτερ θα τον στείλω πίσω στη μάνα του.


ασε ρε νιατο τον προλογο...
θα σκασει δλδ ο marquez με σκουτερ για να παρει την θυγατερα σου και να πανε σινεμα και θα τον ξαποστειλεις??

buckley
14/02/2018, 14:11
ασε ρε νιατο τον προλογο...
θα σκασει δλδ ο marquez με σκουτερ για να παρει την θυγατερα σου και να πανε σινεμα και θα τον ξαποστειλεις??

Πες μου ρε αχαίρευτε ότι πήρες σκούτερ και πας να μας το φέρεις σιγά σιγά.

sapila racing
14/02/2018, 14:14
Η κόρη μου του χρόνου θα μπορεί να βγάλει δίπλωμα για μηχανη και της λεω της κάνω δώρο και το κόστος του διπλώματος και της μηχανης. Αυτή αρνείται γιατί το αγόρι της φοβάται τα μηχανάκια....

Τι να κάνω να τον σκοτώσω τον αλήτη και να το κάνω να φανεί σαν ατύχημα ή να της την πάρω την μηχανή με το ζόρι;

Αφού δεν θέλει να την αφήσεις στην ησυχία της.

devil's animal
14/02/2018, 14:19
Πες μου ρε αχαίρευτε ότι πήρες σκούτερ και πας να μας το φέρεις σιγά σιγά.


τωρα γιατι με βριζεις?? δεν σου μιλησα ομορφα εγω πριν??:a26:

αλλωστε ειπαμε νεαρος...εγω εχω φυγει ακομα και απο την κατηγορια "παλικαρι"...δεν παρακολουθεις πιο πανω??



πειτε τωρα οτι δεν θελετε να παραδεχτειτε οτι υπαρχουν 16χρονα και 17χρονα που σας ραβουν κουστουμι οτι ωρα, με οποιαδηποτε μοτο, σε οποιοδηποτε μερος και αφηστε τα υπολοιπα...:tooth:


και αυτο παει και για ολους τους 46φευγα-50ερχομαι με κορες και μοτοσακα...
θελετε να ανεβαινουν σε εσας γιατι πατε (και καλα) προσεκτικα αλλα η αληθεια ειναι οτι εχετε γινει επιταφιοι με ή χωρις τις κορες πανω...και δεν εμπιστευεστε τα πιλοτακια που εχουν x10 τα αντανακλαστικα σας και x20 τα χερια σας....:owned:

buckley
14/02/2018, 14:30
τωρα γιατι με βριζεις?? δεν σου μιλησα ομορφα εγω πριν??:a26:

αλλωστε ειπαμε νεαρος...εγω εχω φυγει ακομα και απο την κατηγορια "παλικαρι"...δεν παρακολουθεις πιο πανω??



πειτε τωρα οτι δεν θελετε να παραδεχτειτε οτι υπαρχουν 16χρονα και 17χρονα που σας ραβουν κουστουμι οτι ωρα, με οποιαδηποτε μοτο, σε οποιοδηποτε μερος και αφηστε τα υπολοιπα...:tooth:


και αυτο παει και για ολους τους 46φευγα-50ερχομαι με κορες και μοτοσακα...
θελετε να ανεβαινουν σε εσας γιατι πατε (και καλα) προσεκτικα αλλα η αληθεια ειναι οτι εχετε γινει επιταφιοι με ή χωρις τις κορες πανω...και δεν εμπιστευεστε τα πιλοτακια που εχουν x10 τα αντανακλαστικα σας και x20 τα χερια σας....:owned:

Κόρη δεν έχεις ρε ,θα ρθει και σένα η ώρα σου.Να μπορούσα να μαι μπροστά να σε καμαρώσω όταν θα γνωρίσεις το 16χρονο γκόμενο-χερά της μικρούλας σου...

devil's animal
14/02/2018, 14:32
Κόρη δεν έχεις ρε ,θα ρθει και σένα η ώρα σου.Να μπορούσα να μαι μπροστά να σε καμαρώσω όταν θα γνωρίσεις το 16χρονο γκόμενο-χερά της μικρούλας σου...



εγω ειμαι προχω ρε μπαρμπα...
θα του κανω ενα "πανω κατω" αυτος με το δικο του, εγω με το δικο μου και θα εγκρινω...;)

BLiTzER
14/02/2018, 14:49
Όλοι εσείς που έχετε κόρες που μπαίνουν/είναι στην εφηβεία και ανησυχείτε και παλεύετε και ψάχνετε, μη μασάτε. Αν θέλουν να κάνουν κάτι, θα το κάνουν, πριν προλάβετε να το σκεφτείτε. Ή αφού.

Enjoy.

o teos
14/02/2018, 15:01
393140


Ειναι εκει εξω και παραφυλανε...το νου σας(οχι οτι εχει μεγαλη σημασια):D

sniper
14/02/2018, 15:09
Όλοι εσείς που έχετε κόρες που μπαίνουν/είναι στην εφηβεία και ανησυχείτε και παλεύετε και ψάχνετε, μη μασάτε. Αν θέλουν να κάνουν κάτι, θα το κάνουν, πριν προλάβετε να το σκεφτείτε. Ή αφού.

Enjoy.

Είναι που δεν σ' έχω δείρει ακόμα.

DoctoR_k6
14/02/2018, 15:09
Οσοι δεν εχετε κορη...καντε κ μετα ξαναμπειτε στο θεμα να συζητησετε. :p

Χιλιες φορες να την μαθεις να τους παει αυτη βολτα παρα δικαβαλο στον καθε μλκ...(εκτος του μπαμπα που ειναι σουπερντουπεργαματοςοδηγος).

BLiTzER
14/02/2018, 15:12
Ναι, επειδή αν τη μάθεις να οδηγάει και να ξύνει γόνατα, να σπάει τα χρονόμετρα και να έχει 9 μηχανάκια στο γκαράζ, κάθε κυβισμού και γούστου, υπογράφει αυτόματα σύμβαση ότι δε θα ανέβει ποτέ δικάβαλη στον καγκουράκο που ερωτεύτηκε.

Έτσι ακριβώς είναι, παιδιά! Έτσι λειτουργούν οι γυναίκες! :thumbsup:

sniper
14/02/2018, 15:15
Ναι, επειδή αν τη μάθεις να οδηγάει και να ξύνει γόνατα, να σπάει τα χρονόμετρα και να έχει 9 μηχανάκια στο γκαράζ, κάθε κυβισμού και γούστου, υπογράφει αυτόματα σύμβαση ότι δε θα ανέβει ποτέ δικάβαλη στον καγκουράκο που ερωτεύτηκε.

Έτσι ακριβώς είναι, παιδιά! Έτσι λειτουργούν οι γυναίκες! :thumbsup:

Ποιος τα λεει αυτά; Δεν θα μαθει να οδηγεί, και δεν θα ανέβει πουθενά. Απλό.
Αν δε, ξέρει ότι η παράβσαη του κανονισμού επιφέρει και συνέπειες, τότε όλα καλά.

Το τι λένε οι φλώροι από πάνω, είναι ακριβώς το τι μας έφερε στην τραγική κατάσταση που αναφέρεις.-

BLiTzER
14/02/2018, 15:17
είναι ακριβώς το τι μας έφερε στην τραγική κατάσταση που αναφέρεις.-

Εννοείς που οδηγούν οι γυναίκες; :lol:

DoctoR_k6
14/02/2018, 15:17
Ναι, επειδή αν τη μάθεις να οδηγάει και να ξύνει γόνατα, να σπάει τα χρονόμετρα και να έχει 9 μηχανάκια στο γκαράζ, κάθε κυβισμού και γούστου, υπογράφει αυτόματα σύμβαση ότι δε θα ανέβει ποτέ δικάβαλη στον καγκουράκο που ερωτεύτηκε.

Έτσι ακριβώς είναι, παιδιά! Έτσι λειτουργούν οι γυναίκες! :thumbsup:

Δεν νομιζω πως πολλοι απο εμας ανεβαινουμε σε δικαβαλα...
Να τους παμε τους αλλους οκ...αλλα να μας πανε μπαααα(τουλαχιστον εγω).

DoctoR_k6
14/02/2018, 15:18
Ποιος τα λεει αυτά; Δεν θα μαθει να οδηγεί, και δεν θα ανέβει πουθενά. Απλό.
Αν δε, ξέρει ότι η παράβσαη του κανονισμού επιφέρει και συνέπειες, τότε όλα καλά.


Αυτο καλυτερο...:D

sniper
14/02/2018, 15:27
Εννοείς που οδηγούν οι γυναίκες; :lol:

Ποιος μιλαει για γυναίκες ρε; Για τις κόρες μας μιλάμε τόση ώρα.

BLiTzER
14/02/2018, 15:45
Ποιος μιλαει για γυναίκες ρε; Για τις κόρες μας μιλάμε τόση ώρα.

Όσες κόρες ξέρω εγώ, είναι γυναίκες πλέον.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SONone
14/02/2018, 17:03
μανουλες του φβ γίναμε
αντε ρε που θα βαλω ισα και ομοια την κορη με το παιδι !!

TROOPER
14/02/2018, 17:51
Ποιος τα λεει αυτά; Δεν θα μαθει να οδηγεί, και δεν θα ανέβει πουθενά........

τωρα να μιλησω....να μη μιλησω......:bawl::bawl:

caesarsk
14/02/2018, 18:09
τωρα να μιλησω....να μη μιλησω......:bawl::bawl:

Περιμενω να μιλησεις και διαβαζω απο κατω

دعونا نذهب، نحن ستعمل جعل سيجارة

caesarsk
14/02/2018, 18:10
Ρε Sniper αυτόν τον Blitzer τον Εδειραμε ποτέ;;; Γι αυτό κατάντησε έτσι;;;

TROOPER
14/02/2018, 18:12
Περιμενω να μιλησεις και διαβαζω απο κατω

دعونا نذهب، نحن ستعمل جعل سيجارة

εκλαψα ρε ηλιθιε!!! :bawl::bawl:

caesarsk
14/02/2018, 18:21
εκλαψα ρε ηλιθιε!!! :bawl::bawl:

Πες μου οτι το εβαλες στο google translate...ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ!!!!!!

TROOPER
14/02/2018, 18:26
Πες μου οτι το εβαλες στο google translate...ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ!!!!!!

Ξεκαθαρα!!!

o_gavros
14/02/2018, 18:31
Όσες κόρες ξέρω εγώ, είναι γυναίκες πλέον.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:a23::a23:
δεν πρέπει να'χει υπάρξει μεγαλύτερο τρόλι απο σενανε ρε μλκ!!!!

caesarsk
14/02/2018, 19:10
Ξεκαθαρα!!!


Αααααχ αγαπη μου...Ειμαι πλασμένοι ο ένας για τον άλλον

TROOPER
14/02/2018, 20:16
Αααααχ αγαπη μου...Ειμαι πλασμένοι ο ένας για τον άλλον

Με ανωμαλους δεν μιλαω!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Τ.Τ.

:bawl:

bulmont
16/02/2018, 07:56
Ρε Sniper αυτόν τον Blitzer τον ΜΑΜΗΣΑΜΕ ποτέ;;; Γι αυτό κατάντησε έτσι;;;


:bawl::bawl::bawl::bawl:

bulmont
16/02/2018, 07:58
Ναι, επειδή αν τη μάθεις να οδηγάει και να ξύνει γόνατα, να σπάει τα χρονόμετρα και να έχει 9 μηχανάκια στο γκαράζ, κάθε κυβισμού και γούστου,.......


Μπά, ξέρεις την κόρη μου;;;;;;;;

......και δεν στο 'χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nostradamus
16/02/2018, 11:46
Μπά, ξέρεις την κόρη μου;;;;;;;;

......και δεν στο 'χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλύτερα όχι ρε... :) :)

Δεν είδες που ξέρει μόνο γυναίκες?? :) :)

7Tolis
16/02/2018, 11:59
Καλά καλά.. Κρα θα κάνετε να ξεχρεώσετε το γραμμάτιο και θα λέτε και ευχαριστώ.

harris_x
16/02/2018, 19:43
Έχεις μπλέξει τα link.

www.facebook.com/groups/manoulestoufacebook

Το κοινωνικό πείραμα είχε αποτέλεσμα. Οι σύγχρονοι μοτοσικλετιστές είναι politically correct νέο φλώροι, κουτακηδες που πήραν scooter για οικονομία και την λενε μηχανη, νεοσυντηρητικοί τρόμπες Δηλαδή Έλληνες.

Φίλε μου Κωνσταντίνε δεν απευθύνεται προσωπικά σε σενα. Απευθύνεται σε κάθε ένα που δεν μπορεί να καταλάβει το αστείο της υπόθεσης και βάζει την λογική μπροστά. Και σε σενα πάει αλλά όχι μόνο σε σενα.

Μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Αυτά σας αξίζουν και να χορεύετε συρτά κάθε φορά που τα σκίζετε.

Σοφ, υπομονή... σου ετοιμάζω τον γαμπρό....

393212

mikes
16/02/2018, 20:33
Σοφ, υπομονή... σου ετοιμάζω τον γαμπρό....

393212οπως καταλαβα απο τα γραφομενα του σοφιανου η κορη του ειναι ηδη 15 στα 16 αρα ο λεβεντης σου ειναι πολυ μικρος για τη δεσποινιδα..
αντ'αυτου εχω να σου προτεινω την ανηψια μου η οποια και παρει και προικα το σουπερ ντουπερ ουαου υπερτουμπανο μοτοσακο μου..

harris_x
16/02/2018, 20:59
οπως καταλαβα απο τα γραφομενα του σοφιανου η κορη του ειναι ηδη 15 στα 16 αρα ο λεβεντης σου ειναι πολυ μικρος για τη δεσποινιδα..
αντ'αυτου εχω να σου προτεινω την ανηψια μου η οποια και παρει και προικα το σουπερ ντουπερ ουαου υπερτουμπανο μοτοσακο μου..

Ούτε 9 χρόνια διαφορά... :lol:

Αλλά.... Για πες για την υπόλοιπη προίκα.... :hmm:

caesarsk
17/02/2018, 11:05
Σοφ, υπομονή... σου ετοιμάζω τον γαμπρό....

393212


ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ την παρεα με τυπους που φορουν κρανος Marushin ουτε με γαντια AlpineStar

7Tolis
17/02/2018, 16:19
Γιατί τι έχουν τα marushin?

caesarsk
17/02/2018, 16:49
Γιατί τι έχουν τα marushin?

Είναι japan

Diogen
18/02/2018, 09:56
AN σε τούτο τον τόπο ΕΜΕΙΣ σαν πολίτες, δεν ασχολούμασταν μόνο αν θα βάλουμε akrapes και παράλληλους εγκέφαλους....και ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΜΕ από την εκάστοτε εξουσία να φτιάξει πίστες ασφαλούς οδήγησης όλων των μηχανοκίνητων μέσων, στις οποίες θα έκαναν σεμινάρια κυκλοφοριακής αγωγής αρχίζοντας από το νηπιαγωγείο.....Του καθενός μας οι κόρες ή οι γιοί, μόνοι τους θα γνώριζαν τι μηχανάκι θα ήθελαν (αν ήθελαν) στα 15, με πλήρη γνώση του αντικειμένου και των ικανοτήτων τους.
Αλλά.....Αντ' αυτού, το (χριστιανόπληκτο) κράτος επέλεξε να τους μαθαίνει την παλιά διαθήκη και λοιπά εβραϊκά άχρηστα παραμυθάκια.
Δε λέει τώρα να σκοτώνεσαι στα 18 σου και να μην ξέρεις τα πάντα για τον Αβραάμ και τη Ρεβέκα εεε;; :nono: Τουλάχιστον πας διαβασμένος :moutza: :moutza:

caesarsk
18/02/2018, 10:02
AN σε τούτο τον τόπο ΕΜΕΙΣ σαν πολίτες, δεν ασχολούμασταν μόνο αν θα βάλουμε akrapes και παράλληλους εγκέφαλους....και ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΜΕ από την εκάστοτε εξουσία να φτιάξει πίστες ασφαλούς οδήγησης όλων των μηχανοκίνητων μέσων, στις οποίες θα έκαναν σεμινάρια κυκλοφοριακής αγωγής αρχίζοντας από το νηπιαγωγείο.....Του καθενός μας οι κόρες ή οι γιοί, μόνοι τους θα γνώριζαν τι μηχανάκι θα ήθελαν (αν ήθελαν) στα 15, με πλήρη γνώση του αντικειμένου και των ικανοτήτων τους.
Αλλά.....Αντ' αυτού, το (χριστιανόπληκτο) κράτος επέλεξε να τους μαθαίνει την παλιά διαθήκη και λοιπά εβραϊκά άχρηστα παραμυθάκια.
Δε λέει τώρα να σκοτώνεσαι στα 18 σου και να μην ξέρεις τα πάντα για τον Αβραάμ και τη Ρεβέκα εεε;; :nono: Τουλάχιστον πας διαβασμένος :moutza: :moutza:

Εν έτη 1992 πλήρωσα και πήγα στην Ιταλία στη νήσο Ελβα όπου θήτευσα υπό τον παγκόσμιο πρωταθλητή Enduro FASOLA. Μετά ακολούθησαν Enduro riding schools, California Superbike και αλλά. Στα ίδια χνάρια ακολούθησαν και η κόρη και τώρα ο γιος...γιατί όταν θελουμε δεν περιμένουμε από τους άλλους! Δημιουργούμε μόνοι μας τις ευκαιρίες. Καλή σου μέρα. Να συνεχίσω την βόλτα με την κόρη μου.

Akalestos
18/02/2018, 10:05
Εν έτη 1992 πλήρωσα και πήγα στην Ιταλία στη νήσο Ελβα όπου θήτευσα υπό τον παγκόσμιο πρωταθλητή Enduro FASOLA. Μετά ακολούθησαν Enduro riding schools, California Superbike και αλλά. Στα ίδια χνάρια ακολούθησαν και η κόρη και τώρα ο γιος...γιατί όταν θελουμε δεν περιμένουμε από τους άλλους! Δημιουργούμε μόνοι μας τις ευκαιρίες. Καλή σου μέρα. Να συνεχίσω την βόλτα με την κόρη μου.

Συμφωνω :beer:

Diogen
18/02/2018, 11:52
Nαι βεβαίως ο καθένας μας μπορεί να εκπαιδεύσει και να βοηθήσει τα παιδιά του στο μέτρο που του αναλογεί. Αλλά πόσοι γονείς μπορούν ή μπορούσαν να πάνε σε ειδικά σεμινάρια σε Css, σε Shwantz κ.α;; Ειδικά στις μέρες μας που ζορίζονται ακόμα και τα ασφάλιστρα των μοτό τους:confused: Στο φινάλε αν μιλάμε για δωρεάν δημόσια παιδεία και εκπαίδευση, στα πλαίσια των υποχρεώσεων μια συντεταγμένης πολιτείας, γιατί να μην ξεκινάνε ανάλογα σεμινάρια από τη σχολική ηλικία; Υπάρχει κόσμος που δεν ξέρει να περάσει διάβαση πεζών. Παιδιά που σκατατεύονται με ποδήλατα λόγο άγνοιας. Εκατοντάδες θάνατοι από αλόγιστη χρήση μοτοσυκλετών και αυτοκινήτων λόγο άγνοιας του know how (που λένε στο χωριό μου) αυτού που καβαλάνε. Καλή ως ενέργεια η αυτοεκπαίδευση, αλλά όχι η καλύτερη λύση όταν κυκλοφορείς ανάμεσα σε εν δυνάμει δολοφόνους από άγνοια. Στο φινάλε δεν κινδυνεύει κανενός η ζωή αν δεν ξέρει τον Μωυσή και τη Σάρα. Αντιθέτως η γνώση και η εκπαίδευση από πολύ μικρές ηλικίες, θα είχε ως αποτέλεσμα πολύ λιγότερα αναπηρικά καροτσάκια, μνήματα και μαυροφορεμένες οικογένειες ανάμεσά μας. :a15:

caesarsk
18/02/2018, 15:52
Nαι βεβαίως ο καθένας μας μπορεί να εκπαιδεύσει και να βοηθήσει τα παιδιά του στο μέτρο που του αναλογεί. Αλλά πόσοι γονείς μπορούν ή μπορούσαν να πάνε σε ειδικά σεμινάρια σε Css, σε Shwantz κ.α;; Ειδικά στις μέρες μας που ζορίζονται ακόμα και τα ασφάλιστρα των μοτό τους:confused: Στο φινάλε αν μιλάμε για δωρεάν δημόσια παιδεία και εκπαίδευση, στα πλαίσια των υποχρεώσεων μια συντεταγμένης πολιτείας, γιατί να μην ξεκινάνε ανάλογα σεμινάρια από τη σχολική ηλικία; Υπάρχει κόσμος που δεν ξέρει να περάσει διάβαση πεζών. Παιδιά που σκατατεύονται με ποδήλατα λόγο άγνοιας. Εκατοντάδες θάνατοι από αλόγιστη χρήση μοτοσυκλετών και αυτοκινήτων λόγο άγνοιας του know how (που λένε στο χωριό μου) αυτού που καβαλάνε. Καλή ως ενέργεια η αυτοεκπαίδευση, αλλά όχι η καλύτερη λύση όταν κυκλοφορείς ανάμεσα σε εν δυνάμει δολοφόνους από άγνοια. Στο φινάλε δεν κινδυνεύει κανενός η ζωή αν δεν ξέρει τον Μωυσή και τη Σάρα. Αντιθέτως η γνώση και η εκπαίδευση από πολύ μικρές ηλικίες, θα είχε ως αποτέλεσμα πολύ λιγότερα αναπηρικά καροτσάκια, μνήματα και μαυροφορεμένες οικογένειες ανάμεσά μας. :a15:

Η γνώση δίνεται σε αυτούς την θέλουν.

rainmike
18/02/2018, 15:58
Η γνώση δίνεται σε αυτούς την θέλουν.

Και η δύναμη στον luke skywalker:cool:

caesarsk
18/02/2018, 16:49
Έρχεται το βράδυ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ

393248

rainmike
18/02/2018, 16:58
Φτου φτου σκόρδα, το καμάρι σου

Diogen
18/02/2018, 18:43
Η γνώση δίνεται σε αυτούς την θέλουν.

Μάλλον "σε αυτούς που την θέλουν" ήθελες να πεις; Ναι σε ειδικές περιπτώσεις. Ομως πόσοι μπορούν να στείλουν τα παιδιά στους σε ιδιωτικά κολέγια υψηλής παιδείας; Αν δεν μπορούν δηλαδή να μείνουν στο σπίτι κούτσουρα; Γι αυτό δεν δημιουργήθηκαν (μέσες - άκρες) τα δημόσια σχολεία;

harris_x
18/02/2018, 20:17
ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ την παρεα με τυπους που φορουν κρανος Marushin ουτε με γαντια AlpineStar
Τότε θα προτιμήσω την προίκα :lol: