PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΙ



Σελίδες : [1] 2

caesarsk
05/03/2018, 19:32
Δεν ξέρω αν πρέπει να πάει στα Οδήγηση Tips and Tricks ή στον Εξοπλισμό Μοτοσυκλέτας ή Αναβάτη

Σήμερα γυρνώντας από την δουλειά και κατεβαίνοντας από την γέφυρα της Μεταμόρφωσης προς την Πάρνηθα, έχω ανοίξει και έχω φορτώσει 5η πριν την πρώτη κατηφορική αριστερή ανοίγοντας την γραμμή μου για να χωθώ όσο πιο βαθιά γίνεται στο επόμενο apex από το εσάκι που ακολουθεί.

Οσοι ξέρουν την περιοχή ξέρουν ότι θυμίζει έντονη την κατηφορική τυφλή της Laguna Seca, και επειδή έχω διαβάσει το πιστάκι καλά, κατεβάζω δύο πριν την είσοδο στο S και μπαίνω χαμηλά με 160 Χλμ/ωρα.

Στην Έξοδο από το S και αφού έχω ανοίξει το γκάζι οριακά στην 4η έχω ήδη 250 χλμ/ωρα, παρατηρώ πριν την είσοδο της επόμενης αριστερής, ένα σημείο του δρόμου που έχει κρατήσει νερά λόγω σκιάς των κτηρίων. Ρισκάρω χωρίς να πατήσω φρένο και ενώ μπαίνω όσο πιο βαθιά στην στροφή την ώρα που ακουμπάει η ξύστρα του αριστερού αγκώνα νιώθω μια ταλάντωση πρώτα στην πίσω ρόδα, και μετα μια μικρή ασάφεια στο μπροστινό.

Φτάνοντας στο σπίτι, κοιτάω την τηλεμετρία για να πάρω περισσότερες πληροφορίες και μαζί με μένα και η γυναίκα μου (ως αρχιμηχανικός μου) συμφώνησε πως το στήσιμο της μοτοσυκλέτας είναι εντάξει και η ασάφειες που νιώθω είναι απλά συμβάν την ηλικίας. Παρόλα αυτά το πρόβλημα παραμένει. Κοίταξα καλύτερα τον εξοπλισμό και παρατήρησα μετά απο ενδελεχή έρευνα πως η αριστερή ξύστρα είναι κατά 0,13 mm λεπτότερη από την δεξίά, αφού όλοι ξέρουν πως οι αριστέρες στροφές για μένα είναι καλύτερες.

Τι πιστεύετε να αλλάξω τις ξυστρές ή να παραμείνω στον έλεγχο της τηλεμετρίας για να εντοπίσω το πρόβλημα. Σημείωση πως η οδηγήση μου είναι καθαρά τουριστική σπίτι-δουλειά-σπίτι χωρίς να χρείαζεται να αλλάξω το στυλ της.


(καριόλια αν δεν το φτάσετε 15 σελίδες θα πω στους admin να σας bannaρουν ούλους)

GiorgosLa
05/03/2018, 19:44
Ότι και να κάνεις τον Διομήδη δεν τον φτάνεις. Είναι ο τρόπος που δουλεύει το αρχαίο μάλλον. :D

ggs
05/03/2018, 19:45
Μια ζακέτα να πάρεις και θα δεις διαφορά..:lol:

caesarsk
05/03/2018, 19:46
ναι μεν αλλα εγω ειμαι ρεμάλι, και δεν ψάχνω λάστιχα. Μου τα δίνει η Michelin χορηγία

buckley
05/03/2018, 19:52
Εγώ παρατήρησα ότι προς το τέλος του κειμένου χαλάρωσε ,του φύγαν κάτι τόνοι κλπ βέβαια μεγάλος άνθρωπος είναι μούσι, μπεμβέ τι να κάνεις...

rainmike
05/03/2018, 19:55
https://www.youtube.com/watch?v=GDJQl_Ch38A

caesarsk
05/03/2018, 19:56
Εγώ παρατήρησα ότι προς το τέλος του κειμένου χαλάρωσε ,του φύγαν κάτι τόνοι κλπ βέβαια μεγάλος άνθρωπος είναι μούσι, μπεμβέ τι να κάνεις...

Καλά το μεγάλος άνθρωπος. Αλλά το μουσι όντως με εμποδίζει να βλέπω την οθόνη. Ειδικά όταν δεν φοράω τα γυαλιά της πρεσβυωπίας

caesarsk
05/03/2018, 19:58
https://www.youtube.com/watch?v=GDJQl_Ch38A

Ναι ρε. Που το ξέρες ότι ειχα φορτώσει τις βαλίτσες μαναβική;

Έτσι εποικοδομητικά και χωρίς τρολαρισματα βρίσκονται φιλικά οι λύσεις.

Σας ευχαριστώ για το ήθος και παρακαλώ στην να μείνουμε στο θέμα.

lykourgi
05/03/2018, 20:04
Το ρέμα με πόσα το κατεβαίνεις; Από μέσα λέμε, όχι από την άσφαλτο.

rainmike
05/03/2018, 20:05
Συμφωνώ στο θέμα ,αλλά για πες οι Τριπολιτσώτες τρεχουν?

o teos
05/03/2018, 20:10
Καθαρά θέμα τοποθέτησης σώματος με διαφορά ξύστρας και ίσως λέω ίσως ελαφριάς καθίζησης οδοστρώματος λογο υψηλών για την εποχη επιπέδων θερμοκρασιας,μη δίνεις σημασία όλα καλά..:smokin:

caesarsk
05/03/2018, 20:16
Συμφωνώ στο θέμα ,αλλά για πες οι Τριπολιτσώτες τρεχουν?

Ντουμανια οι Τριπολιτσιωτες λεμε...

caesarsk
05/03/2018, 20:18
Το ρέμα με πόσα το κατεβαίνεις; Από μέσα λέμε, όχι από την άσφαλτο.


Την τελευταια φορά μπλέχτηκα σε κάτι κλαδιά και μου έριξαν τους χρόνους στον γύρο

devil's animal
05/03/2018, 20:50
Δεν ξέρω αν πρέπει να πάει στα Οδήγηση Tips and Tricks ή στον Εξοπλισμό Μοτοσυκλέτας ή Αναβάτη

Στην Έξοδο από το S και αφού έχω ανοίξει το γκάζι οριακά στην 4η έχω ήδη 250 χλμ/ωρα, παρατηρώ πριν την είσοδο της επόμενης αριστερής, ένα σημείο του δρόμου που έχει κρατήσει νερά λόγω σκιάς των κτηρίων. Ρισκάρω χωρίς να πατήσω φρένο και ενώ μπαίνω όσο πιο βαθιά στην στροφή την ώρα που ακουμπάει η ξύστρα του αριστερού αγκώνα νιώθω μια ταλάντωση πρώτα στην πίσω ρόδα, και μετα μια μικρή ασάφεια στο μπροστινό.

Φτάνοντας στο σπίτι, κοιτάω την τηλεμετρία για να πάρω περισσότερες πληροφορίες και μαζί με μένα και η γυναίκα μου (ως αρχιμηχανικός μου) συμφώνησε πως το στήσιμο της μοτοσυκλέτας είναι εντάξει και η ασάφειες που νιώθω είναι απλά συμβάν την ηλικίας. Παρόλα αυτά το πρόβλημα παραμένει. Κοίταξα καλύτερα τον εξοπλισμό και παρατήρησα μετά απο ενδελεχή έρευνα πως η αριστερή ξύστρα είναι κατά 0,13 mm λεπτότερη από την δεξίά, αφού όλοι ξέρουν πως οι αριστέρες στροφές για μένα είναι καλύτερες.

Τι πιστεύετε να αλλάξω τις ξυστρές ή να παραμείνω στον έλεγχο της τηλεμετρίας για να εντοπίσω το πρόβλημα. Σημείωση πως η οδηγήση μου είναι καθαρά τουριστική σπίτι-δουλειά-σπίτι χωρίς να χρείαζεται να αλλάξω το στυλ της.


(καριόλια αν δεν το φτάσετε 15 σελίδες θα πω στους admin να σας bannaρουν ούλους)

Αρχικά, με τι παρτάλι είσαι και βγαζει 250 η 4η???:confused:
Στα 250 θα έπρεπε να έχεις 3η στα κόκκινα...
Αρα...μπορεί να είσαι και κοντός (όχι στο ανάστημα...εκεί ξέρουμε ότι είσαι ψηλομ@λακας)...αλλά στα γρανάζια...

Μετά, επειδή η τηλεμετρία σου είναι βαυαρική πετά την σκουπίδια και πάρε japan...εναλλακτικά βάλε καρμπυρατέρ...
Πάντως ξέρω ένα μαγαζί που θα σου αλλάξει τις ξύστρες του αγκώνα με φοβερές αγωνιαρικες μόνο με 599,99€...

Την γυναίκα σου- μηχανικό απέλυσε την...θέλει το κακό σου στους αγωνες ο απώτερος σκοπός της είναι ότι θέλει να σε έχει σε ένα κομμάτι στο σπίτι...έτσι έγινε και με τον Rossi και απέλυσε τον Μπέρτζες...τον έβαλε ο π(ουτσιο)...
Ότι άλλο θες παλουκαρι εδώ είμαστε...
:beer:

caesarsk
05/03/2018, 20:51
Την γυναίκα σου- μηχανικό απέλυσε την...θέλει το κακό σου στους αγωνες ο απώτερος σκοπός της είναι ότι θέλει να σε έχει σε ένα κομμάτι στο σπίτι...έτσι έγινε και με τον Rossi και απέλυσε τον Μπέρτζες...τον έβαλε ο π(ουτσιο)...
Ότι άλλο θες παλουκαρι εδώ είμαστε...
:beer:


Αυτο το τελευταιο υποψιαζομαι και εγω

mikes
05/03/2018, 20:58
Την τελευταια φορά μπλέχτηκα σε κάτι κλαδιά και μου έριξαν τους χρόνους στον γύρο

για σπαστο λιγο σε ταλαρα αυτο.. τι εννοεις "μπλεχτηκες σε κατι κλαδια και σου εριξαν τους χρονους στο γυρο?" κατ'αρχας ας το αναλυσουμε λιγο.. τι ακριβως ειχε μεσα το σουβλακι? μηπως αυτα τα "κλαδια" που αναφερεις δεν ηταν τιποτα αλλο παρα οι ξεραμενες γωνιες στις πατατες? και αν ναι πως εριξαν τον χρονο αφου σηνηθως το γρατζουνισμα που κανουν στα ουλα και τον ουρανισκο τον αυξανουν?

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
05/03/2018, 21:01
Μηπος να αλαξεις δρομο???Προτιμησε εναν με πιο κλειστα κοματια που να μη βαρας 250αρες 300αρες.

Υ.Γ.Ρε ση!!!!Δε κοιτας μηπος η 4η σου εχει προβλημα και μεις το ψαχνουμε απο αλου???

caesarsk
05/03/2018, 21:10
Υ.Γ.Ρε ση!!!!Δε κοιτας μηπος η 4η σου εχει προβλημα και μεις το ψαχνουμε απο αλου???

Παω να δω την τηλεμετρια παλι...ΛΕΣ;;;

nik69
05/03/2018, 21:49
Να αλλάξεις τον άξονα με καδένα και τα σωστά γρανάζια ώστε το κοντέρ να διαγράψει το 2 που βλέπεις τέρμα αριστερά.

teogtp
05/03/2018, 22:04
Εγώ πιστεύω πιάστηκε το μούσι σε κάποιον από τους πολυδιακοπτες του πεμΦε φέρνοντας κούνημα στο τιμόνι, γι'αυτό και η ταλάντωση.

petros1479
05/03/2018, 22:18
Φίλε άμα έχεις μούσι άστο!!!!! Μόνο με βέσπα κόκκινου χρώματος με πορτοκάλι μαργαρίτα ζωγραφισμένη στη σέλα και τζετ κρανακι φούξια θα μπορείς να μπεις στην στροφή χωρίς κραδασμούς και ίσως ίσως λέω να σε σώσει αν φοράς κεραμιδη παντελόνι με σηκωμένα ρεβέρ και καρό πουκάμισο πορτοκαλοκιτρινοροδοπρασινομπλε!!!! Ακουσεμε και ξέχνα τηλεμετρίες και παπαριές!!!!
Τελικά τι λάστιχα θα βάλεις???????!!!!!!!! :bawl: :cry:

Grafton 505
05/03/2018, 22:21
Καραμπινάτη περίπτωση coriolis effect κουμπάρε, μην την ψάχνεις ....

7Tolis
06/03/2018, 01:33
Όλα αυτά ειναι σε συνάρτηση του πως πετούσαν εκείνη την ημέρα οι πεταλούδες.Όλος ο κόσμος το ξέρει αυτό και απορώ πως σου διέφυγε αυτή η παράμετρος.

taisteal
06/03/2018, 01:35
Σε κάθε περίπτωση,πούλα την γερμανική πομώνα,και όλα θα πανε καλά

telegonos
06/03/2018, 02:05
Σε κάθε περίπτωση,πούλα την γερμανική πομώνα,και όλα θα πανε καλά

Όλα, εκτός της τύχης του αγοραστή της πομόνας.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
06/03/2018, 05:38
Παω να δω την τηλεμετρια παλι...ΛΕΣ;;;

Οχι οχι.Μη πας.Το ξανασκεφτηκα.Ισος δεν εχει η 4η προβλιμα.Μπορει να ειναι η παρασκευη η το σαβαττο.Σε καθε περιπτοση παντος δοκιμασε και καμια αλλη μερα.Τι εχεις να χασεις...

S705
06/03/2018, 06:43
Ναι ρε. Που το ξέρες ότι ειχα φορτώσει τις βαλίτσες μαναβική;

Έτσι εποικοδομητικά και χωρίς τρολαρισματα βρίσκονται φιλικά οι λύσεις.

Σας ευχαριστώ για το ήθος και παρακαλώ στην να μείνουμε στο θέμα.

Εδώ είμαστε….
ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΦΟΡΤΙΟΥ σε συνάρτηση με την περίσσια φθορά της αριστερής ξύστρας χάλασε το απόλυτο ζύγισμα του απόλυτου εργαλείου σου.
Άκουε να μαθαίνεις
Πατάτες στα δεξιά μαζί με αγγούρια κολοκύθια και μπρόκολο
Αριστερά όλη η υπόλοιπη μαναβική
Φυσικά ζυγισμένα σε ζυγό με ακρίβεια τεσσάρων δεκαδικών του γραμμάριου

bulmont
06/03/2018, 06:48
Αρχικά, με τι παρτάλι είσαι και βγαζει 250 η 4η???.....


Σίγουρα V-STROM.........................

buckley
06/03/2018, 06:52
Σίγουρα V-STROM.........................

Στο σπίτι του μπεμβεδάκια δε μιλάνε για προπέλες...

Manalishi
06/03/2018, 09:41
Αγαπητό ημερολόγιο...

Όπως κάθε Δευτέρα, πήγα και σήμερα μετά το γραφείο στο γνωστό φακ-οτέλ Ιβίσκο, στην έξοδο Μεταμόρφωσης προς Πάρνηθα. Εκεί, αφού χαιρέτησα εγκαρδίως και με σαφή σεξουαλικά υπονοούμενα τον ρεσεψιονίστα, με τον οποίο μας συνδέουν μηχανοκίνητες μοτοσυκλετιστικές ανησυχίες περί άτριχων αγοριών, αμάνικων t-shirt και βαυαρικών παρταλιών, ανέβηκα στο ρούμι για τα προεόρτια με τον αντίπαλο..
Την στιγμή όμως που ήμανε έτοιμος να πηδήξω για κεφαλιά μετά απο σέντρα απο τα αριστερά όπως επιτίθομαι.....

ΑΧΟΣ ΒΑΡΥΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ, πολλα τουφεκια πεφτουν. Μήνα σε γάμο ρίχνονται; Μήνα σε χαροκόπι; Ουδέ σε γάμο ρίχνονται, ουδέ σε χαροκόπι.

Πετάγομαι με το υπερόπλο ανα χείρας στο μπαλκόνι και τί να δω!!!

Εκ πρώτης (κ)όψεως, ένα μουσάτο πράγμα να κατεβαίνει μαλλιά ( ή μούσια καλύτερα...) λές και το κυνηγάγανε 1000 πεινασμένοι Urik-Hai.
Κοιτάζοντας καλύτερα όμως, διαπίστωσα οτι πρόκειται για έμβιο όν, όχι απαραίτητα έλλογο απο τις άναρθρες κραυγές που έβγαζε (Mounop@n@ Admins, Backflip και τα μυαλά στα βάρδουλα...κ.α)

Το θεριό μούγκρισε απο μέσα αλλά δεν έδωσα σημασία, συνέχισα να κοιτάω τον παράξενο αναβάτη. Πρόλαβα να διακρίνω μια διαφορά όμως 0,13μμ στην αριστερή ξύστρα του.
Η υγρασία σε ένα σημείο του δρόμου δεν τον πτόησε, αν και νομίζω είχε μια ταλάντωση στην πίσω ρόδα, η οποία ίσως οφείλεται σε άλλες ταλαντώσεις της εφηβικής ηλικίας του αναβάτη που ακόμα δεν έχει βρει αμορτισέρ να τις αποσβέσει. Σίγουρα θα ένιωσε και μια ασάφεια στο μπροστινό, σημάδι της σεξουαλικά αποπροσανατολισμένης πυξίδας του.

Το περίεργο είναι οτι αυτή η υγρασία εμφανίζεται όταν πολλά ζευγάρια ρημάτων, δηλ ομαλά αλλά και ανώμαλα ( βλέπε Blitzer/Sniper…..και οι δύο τελειώνουν σε -er) έρχονται στον Ιβίσκο και αγκομαχούν στα ανήλιαγα δωμάτια..Και η υγρασία αυτή είναι λευκίζουσα, κολλώδης, αμφοτερίζουσα και για κάποιες/ους γλυκόπιοτη...

Αγαπητό ημερολόγιο όμως μακρυγορώ...

Ο όμορφος αναβάτης χάθηκε τόσο γρήγορα όσο εμφανίστηκε και με άφησε με ένα αίσθημα αρνητικής ανόρθωσης, ανίκανο να συνεχίσω τον αγώνα. Έτσι, ενώ είχα καταφέρει να ισοφαρίσω, ο αντίπαλος μου μου φώναξε απο μέσα:
- Έλα ρε μαλάκα Μήτσο να τελειώνουμε μη σε γ@μήσω!
..Μετά απο την σέντρα, μου τον εκουμπώνει στο '98 και ...3-2!!!

Φτού γαμώ το το ποδοσφαιράκι μου...
-Πάμε για άλλο ένα??
-Πάμε ρε Devils, αυτή τη φορά εγώ θα πάρω τον Αστέρα όμως....

bulmont
06/03/2018, 10:10
..... ( βλέπε Blitzer/Sniper…..και οι δύο τελειώνουν σε -er)....



....οπως κι' ο ......SHOOTER


:bawl::bawl::bawl:

taisteal
06/03/2018, 10:14
:lol::lol::lol:

o teos
06/03/2018, 10:35
....οπως κι' ο ......SHOOTER


:bawl::bawl::bawl:

Όπως:D και τα ΦΟΥΤΕΡ :smokin:

teogtp
06/03/2018, 11:02
Από αυτό το φόρουμ θα αναδειχθεί το φετινό πουλιτζΕΡ....

o_gavros
06/03/2018, 11:28
Έτσι οπως πας,θα το δεις και το πουλάκι

bulmont
06/03/2018, 11:45
Έτσι οπως πας,θα το δεις και το πουλάκι



Πως φαίνεσαι ότι είσαι εξπΕΡ...............:bawl:

o_gavros
06/03/2018, 11:52
έλα καμιά φορά να σε βγάλω αεροπόρο αν θέλεις (https://www.youtube.com/watch?v=ZYVod4cuRMQ) :bawl:

nikos_abel
06/03/2018, 12:13
Από το τίτλο πάντως, πίστεψα ότι είναι θέμα του VASKA :bawl:

o teos
06/03/2018, 12:22
Από το τίτλο πάντως, πίστεψα ότι είναι θέμα του VASKA :bawl:

Αυτος οταν χάνεται δε λεει χάνομαι αλλα βοήθειά γιατι εχω χαθει εδω και 2 μερες και θελω να γυρισω σπιτι:lol:

rainmike
06/03/2018, 12:30
14 σελίδες ακόμα,πείτε και κάτι για τα λάστιχα.:D

Mariner
06/03/2018, 12:33
Σοφιανέ, το θέμα είναι απλό.. Για όλα φταίει το γνωστό τράβηγμα προς τα δεξιά των μπόξερ. Δοκίμασε όπως στρίβεις να βγάλεις και αριστερό φλάς και αυτή η ελαφριά πίεση στο τιμόνι θα σου φτιάξει την πολυπόθητη ισορροπία μέσα στην στροφή.

bulmont
06/03/2018, 12:37
Αυτος οταν χάνεται δε λεει χάνομαι αλλα βοήθειά γιατι εχω χαθει εδω και 2 μερες και θελω να γυρισω σπιτι:lol:



Συνήθως ζητάει να του στείλουν και το διαβατήριο, πώς την πάθαν τα τσακάλια στον Εβρο, ένα πράμα........

devil's animal
06/03/2018, 12:45
γιατι τους κοροίδευετε ρε τους κατοχους γερμανικων πομονων?:mad:




































































































θα θελατε να ησασταν στην θεση τους και να ειχατε ξεμεινει με τις τρατες??:roflmao::roflmao::roflmao:

thunder ace
06/03/2018, 12:55
Δεν ξέρω αν πρέπει να πάει στα Οδήγηση Tips and Tricks ή στον Εξοπλισμό Μοτοσυκλέτας ή Αναβάτη

Σήμερα γυρνώντας από την δουλειά και κατεβαίνοντας από την γέφυρα της Μεταμόρφωσης προς την Πάρνηθα, έχω ανοίξει και έχω φορτώσει 5η πριν την πρώτη κατηφορική αριστερή ανοίγοντας την γραμμή μου για να χωθώ όσο πιο βαθιά γίνεται στο επόμενο apex από το εσάκι που ακολουθεί.

Οσοι ξέρουν την περιοχή ξέρουν ότι θυμίζει έντονη την κατηφορική τυφλή της Laguna Seca, και επειδή έχω διαβάσει το πιστάκι καλά, κατεβάζω δύο πριν την είσοδο στο S και μπαίνω χαμηλά με 160 Χλμ/ωρα.

Στην Έξοδο από το S και αφού έχω ανοίξει το γκάζι οριακά στην 4η έχω ήδη 250 χλμ/ωρα, παρατηρώ πριν την είσοδο της επόμενης αριστερής, ένα σημείο του δρόμου που έχει κρατήσει νερά λόγω σκιάς των κτηρίων. Ρισκάρω χωρίς να πατήσω φρένο και ενώ μπαίνω όσο πιο βαθιά στην στροφή την ώρα που ακουμπάει η ξύστρα του αριστερού αγκώνα νιώθω μια ταλάντωση πρώτα στην πίσω ρόδα, και μετα μια μικρή ασάφεια στο μπροστινό.

Φτάνοντας στο σπίτι, κοιτάω την τηλεμετρία για να πάρω περισσότερες πληροφορίες και μαζί με μένα και η γυναίκα μου (ως αρχιμηχανικός μου) συμφώνησε πως το στήσιμο της μοτοσυκλέτας είναι εντάξει και η ασάφειες που νιώθω είναι απλά συμβάν την ηλικίας. Παρόλα αυτά το πρόβλημα παραμένει. Κοίταξα καλύτερα τον εξοπλισμό και παρατήρησα μετά απο ενδελεχή έρευνα πως η αριστερή ξύστρα είναι κατά 0,13 mm λεπτότερη από την δεξίά, αφού όλοι ξέρουν πως οι αριστέρες στροφές για μένα είναι καλύτερες.

Τι πιστεύετε να αλλάξω τις ξυστρές ή να παραμείνω στον έλεγχο της τηλεμετρίας για να εντοπίσω το πρόβλημα. Σημείωση πως η οδηγήση μου είναι καθαρά τουριστική σπίτι-δουλειά-σπίτι χωρίς να χρείαζεται να αλλάξω το στυλ της.


(καριόλια αν δεν το φτάσετε 15 σελίδες θα πω στους admin να σας bannaρουν ούλους)

Εξαρταται απο την ηλικια.

caesarsk
06/03/2018, 13:36
Εγώ πιστεύω πιάστηκε το μούσι σε κάποιον από τους πολυδιακοπτες του πεμΦε φέρνοντας κούνημα στο τιμόνι, γι'αυτό και η ταλάντωση.

Εχω αλλάξει τους διακόπτες με Ιταλικούς από Ducati



Φίλε άμα έχεις μούσι άστο!!!!! Μόνο με βέσπα κόκκινου χρώματος με πορτοκάλι μαργαρίτα ζωγραφισμένη στη σέλα και τζετ κρανακι φούξια θα μπορείς να μπεις στην στροφή χωρίς κραδασμούς και ίσως ίσως λέω να σε σώσει αν φοράς κεραμιδη παντελόνι με σηκωμένα ρεβέρ και καρό πουκάμισο πορτοκαλοκιτρινοροδοπρασινομπλε!!!! Ακουσεμε και ξέχνα τηλεμετρίες και παπαριές!!!!
Τελικά τι λάστιχα θα βάλεις???????!!!!!!!! :bawl: :cry:

Δεν μου πάει το κεραμιδί...με παχαίνει και δείχνω πολύ Honda


Όλα αυτά ειναι σε συνάρτηση του πως πετούσαν εκείνη την ημέρα οι πεταλούδες.Όλος ο κόσμος το ξέρει αυτό και απορώ πως σου διέφυγε αυτή η παράμετρος.

Εννοείται πως η παραμέτρος αυτή ειναι στην τηλεμετρία. Τον Αλγόριθμο μου τον εχει φτιαξει ο Τσαρλι Επς απο το Numbers


Σε κάθε περίπτωση,πούλα την γερμανική πομώνα,και όλα θα πανε καλά

Παρακαλώ πολύ κρατήστε ένα επίπεδο και αν ειστε ασχετοι μην πετάγεστε σαν τις πούτσες... Εν αηρ ιπταντω τα πεη στα αρχαια


Εδώ είμαστε….
ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΦΟΡΤΙΟΥ σε συνάρτηση με την περίσσια φθορά της αριστερής ξύστρας χάλασε το απόλυτο ζύγισμα του απόλυτου εργαλείου σου.
Άκουε να μαθαίνεις
Πατάτες στα δεξιά μαζί με αγγούρια κολοκύθια και μπρόκολο
Αριστερά όλη η υπόλοιπη μαναβική
Φυσικά ζυγισμένα σε ζυγό με ακρίβεια τεσσάρων δεκαδικών του γραμμάριου

Εννοειται πως κάνεις λάθος. Τα αγγουρια με το μπρόκολο θα χαλάσουν την οξύτητα της σάλτσας ενώ τα κολοκύθια στην πατάτα αλλοιώνουν την γεύση...Δες κανένα Masterchef....ΑΣΧΕΤΕ


Σίγουρα V-STROM.........................

...βλ. απάντηση σε taisteal


Καραμπινάτη περίπτωση coriolis effect κουμπάρε, μην την ψάχνεις ....

Για εξήγήσου ρε...ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...δεν σε είπα effect

sniper
06/03/2018, 13:37
Δεν διάβασα ούτε ένα γράμμα απο το αρχικό πόστ αλλά παίζει να έχεις κάνει μ@λακία.

BLiTzER
06/03/2018, 13:40
Εγώ ξεκίνησα να διαβάζω, αλλά σταμάτησα κάπου εκεί που έγραφε ότι στρίβει με μπεμβέ.

bulmont
06/03/2018, 13:46
Εγώ ξεκίνησα να διαβάζω, αλλά σταμάτησα κάπου εκεί που έγραφε ότι στρίβει με μπεμβέ.

:bawl::bawl::bawl:

sniper
06/03/2018, 13:52
Εγώ ξεκίνησα να διαβάζω, αλλά σταμάτησα κάπου εκεί που έγραφε ότι στρίβει με μπεμβέ.

Πήρε αμάξι; Και τι θέλει εδώ μέσα;

nikos_abel
06/03/2018, 13:53
Τον Αλγόριθμο μου τον εχει φτιαξει ο Τσαρλι Επς απο το Numbers


Numb3rs γράφεται, αλλά νέβερδελές ... :a23:

teogtp
06/03/2018, 14:36
Πήρε αμάξι; Και τι θέλει εδώ μέσα;

Ψάχνει και αυτός για λάστιχα.

S705
06/03/2018, 15:05
Εννοειται πως κάνεις λάθος. Τα αγγουρια με το μπρόκολο θα χαλάσουν την οξύτητα της σάλτσας ενώ τα κολοκύθια στην πατάτα αλλοιώνουν την γεύση...Δες κανένα Masterchef....ΑΣΧΕΤΕ






Καλώς είσαι του λόγου σου.
Εάν δεν θες να μάθεις γιατί τότε ρωτάς δημόσια????
Δεν μας ενδιαφέρει πως σου αρέσει να την τρως, την σαλάτα σου .
Δεν κάνουμε γαστρονομία εδώ.
Ο συνδυασμός που σου πρότεινα είναι χρόνια δοκιμασμένος από ταχτικούς επισκέπτες λαϊκών αγορών στην Ελλάδα όπου μετά επισκέπτονται στα καπάκια μια από τις κοντινές πιστές .αλλά και στα ξένα form αυτόν προτείνουν.
Είναι θέμα ειδικού βάρους και πυκνότητας μάζας των ζαρζαβατικών.
Ψάξου λίγο , μην μένεις σε επιφανειακές γνώσεις και ¨νομίζω¨.
Όλα αυτά στα λέω καλοπροαίρετα και χωρίς καμία ειρωνεία.
Υ.Γ. Εάν σε ενδιαφέρει πραγματικά αν μάθεις πες μου να έρθεις και εσύ στο γκρουπ του Σαββάτου στην λαϊκή αγορά του Νέου Κόσμου.
:beer:

nikos_abel
06/03/2018, 19:00
Ρε είναι κι ολας Παρασκευή και δε πήρα γραμμή;

caesarsk
06/03/2018, 20:00
Καλώς είσαι του λόγου σου.
Εάν δεν θες να μάθεις γιατί τότε ρωτάς δημόσια????
Δεν μας ενδιαφέρει πως σου αρέσει να την τρως, την σαλάτα σου .
Δεν κάνουμε γαστρονομία εδώ.
Ο συνδυασμός που σου πρότεινα είναι χρόνια δοκιμασμένος από ταχτικούς επισκέπτες λαϊκών αγορών στην Ελλάδα όπου μετά επισκέπτονται στα καπάκια μια από τις κοντινές πιστές .αλλά και στα ξένα form αυτόν προτείνουν.
Είναι θέμα ειδικού βάρους και πυκνότητας μάζας των ζαρζαβατικών.
Ψάξου λίγο , μην μένεις σε επιφανειακές γνώσεις και ¨νομίζω¨.
Όλα αυτά στα λέω καλοπροαίρετα και χωρίς καμία ειρωνεία.
Υ.Γ. Εάν σε ενδιαφέρει πραγματικά αν μάθεις πες μου να έρθεις και εσύ στο γκρουπ του Σαββάτου στην λαϊκή αγορά του Νέου Κόσμου.
:beer:


Νομίζεις ότι ειμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι και να καταλαβαίνω το φτηνό χιούμορ σου; Εγω έχω παίξει σε παράσταση στην 5η Δημοτικου την 25η Μαρτίου και ξέρω από καλό χιούμορ. Είσαι απλά εμπαθής και έχω μπει σε πολλά φόρουμ όπου δεν με αντιμετώπισαν έτσι. Ασε που είμαι στο ιντερνετ απο το 1969

S705
06/03/2018, 20:06
Νομίζεις ότι ειμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι και να καταλαβαίνω το φτηνό χιούμορ σου; Εγω έχω παίξει σε παράσταση στην 5η Δημοτικου την 25η Μαρτίου και ξέρω από καλό χιούμορ. Είσαι απλά εμπαθής και έχω μπει σε πολλά φόρουμ όπου δεν με αντιμετώπισαν έτσι. Ασε που είμαι στο ιντερνετ απο το 1969


Δεν σε ξέρω προσωπικά αλλά επέτρεψε μου …




























Ρε μαλακά?????
:bawl::bawl::bawl:

caesarsk
06/03/2018, 20:10
Δεν σε ξέρω προσωπικά αλλά επέτρεψε μου …

Ρε μαλακά?????
:bawl::bawl::bawl:


ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ το ΡΕ

Φύσει γαρ άνθρωπος, ό βούλεται, τούτο και οίεται.

petros1479
06/03/2018, 20:19
Τελικά λάστιχα βάλατε κυριε (επίπεδο) ???????!!!! Ή θα περιμένετε (επίπεδο No2) να παχύνουν οι μύγες για να μπορέσετε να κάνετε 3000 μίλια! Τη μέρα????
Περιμένω να δω τι θα βάλετε εσείς γιατί αυτό μπορεί να επηρεάσει και την δικιά μου σκέψη!
Ευχαριστώ (και γαμω τα επίπεδα αυτό)!

caesarsk
06/03/2018, 20:25
Τελικά λάστιχα βάλατε κυριε (επίπεδο) ???????!!!! Ή θα περιμένετε (επίπεδο No2) να παχύνουν οι μύγες για να μπορέσετε να κάνετε 3000 μίλια! Τη μέρα????
Περιμένω να δω τι θα βάλετε εσείς γιατί αυτό μπορεί να επηρεάσει και την δικιά μου σκέψη!
Ευχαριστώ (και γαμω τα επίπεδα αυτό)!

Ο Teos (σ.σ sic: Θεός Ελληνιστί) σε άλλο thread για βόλτα την Πέμπτη μου είπε πως θα έχει φαλτσέτα μαζί του και λευκό μαρκαδόρο και θα μΕ (για να μας συμπαθήσουν και οι ΒορειοΕλλαδίτες) τα φτιάξει ωσαν καινούρια

vaska
06/03/2018, 20:38
Σοφιανέ γράψε τους όλους στα απαυτάρια σου και μην ασχολείσαι με τρέμουλο. Είναι βράχος λέμε το εργαλείο και 240-260 τα έχει εύκολα με 4η και πάνω σε στροφές. Αν εξακολουθείς να ψάχνεις την τελειότητα πέτα τη γυναίκα από πάνω από το μηχανάκι και όλα θα στρώσουν, εναλλακτικά πάρε μαζί σου τον μέλλοντα γαμπρό σου για να του αποδείξεις ότι δεν πρέπει να φοβάται ότι έχει 2 ρόδες.

:bawl::bawl:


ps
Προς Θεού μην κόψεις το μούσι για να βλέπεις τα όργανα, έτσι κι αλλιώς άχρηστα είναι!

teogtp
06/03/2018, 20:41
Σοφιανέ γράψε τους όλους στα απαυτάρια σου και μην ασχολείσαι με τρέμουλο. Είναι βράχος λέμε το εργαλείο και 240-260 τα έχει εύκολα με 4η και πάνω σε στροφές. Αν εξακολουθείς να ψάχνεις την τελειότητα πέτα τη γυναίκα από πάνω από το μηχανάκι και όλα θα στρώσουν, εναλλακτικά πάρε μαζί σου τον μέλλοντα γαμπρό σου για να του αποδείξεις ότι δεν πρέπει να φοβάται ότι έχει 2 ρόδες.

:bawl::bawl:


ps
Προς Θεού μην κόψεις το μούσι για να βλέπεις τα όργανα, έτσι κι αλλιώς άχρηστα είναι!

Για ποια όργανα αναφέρεσαι;
Γιατί το μούσι δείχνει προς τα κάτω.

caesarsk
06/03/2018, 20:52
Για ποια όργανα αναφέρεσαι;
Γιατί το μούσι δείχνει προς τα κάτω.


ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΡΕ....μουσάτος είμαι ...γι αυτο δεν τα βλεπω...Γμτ ειχα πήξει στην δίαιτα

Grafton 505
06/03/2018, 21:15
Για εξήγήσου ρε...ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...δεν σε είπα effect

Ακού να δεις ( ή κοίτα να ακούσεις) πως έχει η κατάσταση : Εσύ θες να πας αριστερά αλλά το unimog τραβάει δεξιά. Κάτι έχει δει εκεί και θέλει να πάει εκεί. Πότε θα καταλάβετε όλοι ότι είμαστε αναβάτες και όχι οδηγοί. Ααααααααυτάααααα ........

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
06/03/2018, 21:50
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΡΕ....μουσάτος είμαι ...γι αυτο δεν τα βλεπω...Γμτ ειχα πήξει στην δίαιτα

Δε ξερω τι μουσια κουβαλας αλλα δε χρειαζετε να τα κοψεις.Μπορει να τα χτενιζεις δεξια και αριστερα οταν θελεις να δης τα οργανα σου.

Για της μηχανης τα οργανα φανταζομαι οτι λετε ε?

teogtp
06/03/2018, 23:22
Δε ξερω τι μουσια κουβαλας αλλα δε χρειαζετε να τα κοψεις.Μπορει να τα χτενιζεις δεξια και αριστερα οταν θελεις να δης τα οργανα σου.

Για της μηχανης τα οργανα φανταζομαι οτι λετε ε?

Αυτό γίνεται όταν έχεις μεγάλα φρύδια.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
07/03/2018, 05:27
Αυτό γίνεται όταν έχεις μεγάλα φρύδια.

Εισαι σιγουρος???Γιατι εχω τους ενδοιασμους μου...

S705
07/03/2018, 06:52
Φύσει γαρ άνθρωπος, ό βούλεται, τούτο και οίεται.

Χαίρε Καίσαρ! Οι μελλοθάνατοι σε χαιρετούν.



Ρε καλόπαιδα δεν αφήνετε τα μούσια τις τρίχες τις βούρτσες και τις …και να δούμε γιατί σαλεύει το πράγμα του παλικαριού.





Υ.γ. κύριε caesarsk την μαΐστρα την είχατε μαζέψει?????

cpt.Harlock
07/03/2018, 11:33
Δεν ξέρω αν πρέπει να πάει στα Οδήγηση Tips and Tricks ή στον Εξοπλισμό Μοτοσυκλέτας ή Αναβάτη
την ώρα που ακουμπάει η ξύστρα του αριστερού αγκώνα νιώθω μια ταλάντωση πρώτα στην πίσω ρόδα, και μετα μια μικρή ασάφεια στο μπροστινό.


Ξεκάθαρα αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις το κράνος περασμένο στον δεξί αγκώνα για αντίβαρο.

PaNick67
07/03/2018, 15:13
Ας πω και εγώ την γνώμη μου κι ας μην ενδιαφέρει κανέναν, πιθανά ούτε εσένα. Χαχαχαχα!
Νομίζω πρέπει να αλλάξεις μηχανή, να πάρεις μια HONDA να βρεις την υγειά σου.

Αλλεως είσαι καταδικασμένος να μην στρίψεις ποτέ με 240 χαω σαν να καβαλας το ξυράφι του Οκαμ.

Μανολης67
07/03/2018, 19:33
Το μονο κακό σε αυτές τις καταστάσεις οτι δεν απολαμβανεις την θέα,

caesarsk
07/03/2018, 20:20
Ας πω και εγώ την γνώμη μου κι ας μην ενδιαφέρει κανέναν, πιθανά ούτε εσένα. Χαχαχαχα!
Νομίζω πρέπει να αλλάξεις μηχανή, να πάρεις μια HONDA να βρεις την υγειά σου.

Αλλεως είσαι καταδικασμένος να μην στρίψεις ποτέ με 240 χαω σαν να καβαλας το ξυράφι του Οκαμ.

Για να μιλησω μια φορά σοβαρά. Καβαλάω συνεχώς απο τα 17 και ειμαι 46 ο σκατίγερας. Από το 1996 παρακαλούσα την Honda, που επινα νερο στο ονομα της, και εσκαγα κάθε λίγο και λιγακί στον Σαρακάκη για ανταλλακτικα τα αντερα μου, να βγάλει ενα μηχανακι που να με ικανοποιεί...και η Honda εβγαζε μαλακιες και βάρκες, και πλοία...

Καταλήγω το 2006, μετά από 10 χρόνια αναμονής, να την απαρνηθώ και να πάρω μια μηχανή που οπτικά δεν μ αρεσε ποτέ...Δεν μπορω να συνηθίσω τα γαμωβυζιά που εξέχουν αριστερά-δεξιά...Δεν μ αρεσει ρε φίλε...Για να πάρω μια μηχανή, που με κάνει να θέλω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία γιατί δεν με κλέβουν. Δεν μου ζητάει τίποτα. Δεν μ αφηνει απο ανορθωτές. Δεν μου καίει λάδια. Δεν τραβάει δεξία. Κάνει όσα ζητάω όποτε τα ζητάω. Κάνει τους κουλούς να δείχνουν χεράδες και να διορθώνει λάθη...

Εεεε στην τελική όταν πήγαινω βόλτα με φρέσκους μοτοσυκλετιστές που τους αρέσουν οι πιπίλες HONDA JAPAN κλπ...εχω φτιάξει μαγνητάκια με το σήμα της Honda και τα βάζω πάνω στα σήματα της BMW για να μην τους προκαλώ τα ήθη.

Από την άλλη δεν αφήνω ποτέ ευκαιρία να χλευάσω τον οποιοδήποτε BMWδάκια με σωβρακάκι BMW, κάλτσες BMW, καπότες BMW κυκλοφορεί με ύφος μηχανόβιου και γνώστη όλων των πραγμάτων (και ας έχει κουβέρτα πάνω στο BMW)...διότι μαλάκες μπορεί να βλέπεις πάνω σε κάθε μάρκα να το ομολογήσουμε όμως πως οι περισσότεροι είναι πάνω σε πλοία με προπέλες.


Και φυσικά μην ξεχνάμε...Οι μηχανόβιοι έχουν τον δικό τους κώδικα επικοινωνίας και τις δικές τους κάστες. Είναι ζώα αγελαία, κοινούνται πολλές φορές σε ομάδες αλλά και ατομικά και τους χαρακτηρίζει η αλληλεγγύη. Όταν δυο μηχανόβιοι διασταυρώνονται, πρέπει απαραιτήτως να χαιρετηθούν φιλικά. Αν ο ένας από τους δύο δεν το κάνει είναι κάτι ανάμεσα σε γαϊδούρι και βόδι. Αν δεν χαιρετήσει έχει κάθε δικαίωμα ο μηχανόβιος που χαιρέτησε να τον κυνηγήσει, να τον σπάσει στο ξύλο και να τον πετάξει στο χαντάκι. Δεν χαιρετάμε φυσικά μπάτσους, bmwδάκηδες, κάγκουρες, γεροντάκια με παπιά, γιάπηδες με σκούτερ, γλήγορους με supersport, ducatisti (ακόμη και με τον χαιρετισμό μπορεί να γεμίσεις λάδια), χαρλεάδες, ακράνωτους, μπάτσους, ακράνωτους μπάτσους, αφρικανούς, και βαραντέρο. ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τους χαιρετάμε!

caesarsk
07/03/2018, 20:25
Χαίρε Καίσαρ! Οι μελλοθάνατοι σε χαιρετούν.



Ρε καλόπαιδα δεν αφήνετε τα μούσια τις τρίχες τις βούρτσες και τις …και να δούμε γιατί σαλεύει το πράγμα του παλικαριού.





Υ.γ. κύριε caesarsk την μαΐστρα την είχατε μαζέψει?????

Είχα μαζέψει την μαϊστρα και πήγαινα με το μπαλόνι για πλαγιοδρομία και τον φλόκο τσιτα για την αυξηση της ταχυτητας

caesarsk
07/03/2018, 20:27
Να σημειωσω εδώ πως ο Devil's Animal inbox με λέει ΜΑΛΑΚΑ και γελάει!!!!! θα σε πιάσω ρε στα χέρια μου και θα δεις

bulmont
07/03/2018, 21:00
..... θα σε πιάσω ρε στα χέρια μου και θα δεις.....



Με το Πενφε, λίγο δύσκολο αυτό αρχηγέ...................

caesarsk
07/03/2018, 21:04
Με το Πενφε, λίγο δύσκολο αυτό αρχηγέ...................

εχω τα κολπα μου...ξερει αυτος!!!!

rainmike
07/03/2018, 21:29
Για να μιλησω μια φορά σοβαρά. Καβαλάω συνεχώς απο τα 17 και ειμαι 46 ο σκατίγερας. Από το 1996 παρακαλούσα την Honda, που επινα νερο στο ονομα της, και εσκαγα κάθε λίγο και λιγακί στον Σαρακάκη για ανταλλακτικα τα αντερα μου, να βγάλει ενα μηχανακι που να με ικανοποιεί...και η Honda εβγαζε μαλακιες και βάρκες, και πλοία...

Καταλήγω το 2006, μετά από 10 χρόνια αναμονής, να την απαρνηθώ και να πάρω μια μηχανή που οπτικά δεν μ αρεσε ποτέ...Δεν μπορω να συνηθίσω τα γαμωβυζιά που εξέχουν αριστερά-δεξιά...Δεν μ αρεσει ρε φίλε...Για να πάρω μια μηχανή, που με κάνει να θέλω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία γιατί δεν με κλέβουν. Δεν μου ζητάει τίποτα. Δεν μ αφηνει απο ανορθωτές. Δεν μου καίει λάδια. Δεν τραβάει δεξία. Κάνει όσα ζητάω όποτε τα ζητάω. Κάνει τους κουλούς να δείχνουν χεράδες και να διορθώνει λάθη...

Εεεε στην τελική όταν πήγαινω βόλτα με φρέσκους μοτοσυκλετιστές που τους αρέσουν οι πιπίλες HONDA JAPAN κλπ...εχω φτιάξει μαγνητάκια με το σήμα της Honda και τα βάζω πάνω στα σήματα της BMW για να μην τους προκαλώ τα ήθη.

Από την άλλη δεν αφήνω ποτέ ευκαιρία να χλευάσω τον οποιοδήποτε BMWδάκια με σωβρακάκι BMW, κάλτσες BMW, καπότες BMW κυκλοφορεί με ύφος μηχανόβιου και γνώστη όλων των πραγμάτων (και ας έχει κουβέρτα πάνω στο BMW)...διότι μαλάκες μπορεί να βλέπεις πάνω σε κάθε μάρκα να το ομολογήσουμε όμως πως οι περισσότεροι είναι πάνω σε πλοία με προπέλες.


Και φυσικά μην ξεχνάμε...Οι μηχανόβιοι έχουν τον δικό τους κώδικα επικοινωνίας και τις δικές τους κάστες. Είναι ζώα αγελαία, κοινούνται πολλές φορές σε ομάδες αλλά και ατομικά και τους χαρακτηρίζει η αλληλεγγύη. Όταν δυο μηχανόβιοι διασταυρώνονται, πρέπει απαραιτήτως να χαιρετηθούν φιλικά. Αν ο ένας από τους δύο δεν το κάνει είναι κάτι ανάμεσα σε γαϊδούρι και βόδι. Αν δεν χαιρετήσει έχει κάθε δικαίωμα ο μηχανόβιος που χαιρέτησε να τον κυνηγήσει, να τον σπάσει στο ξύλο και να τον πετάξει στο χαντάκι. Δεν χαιρετάμε φυσικά μπάτσους, bmwδάκηδες, κάγκουρες, γεροντάκια με παπιά, γιάπηδες με σκούτερ, γλήγορους με supersport, ducatisti (ακόμη και με τον χαιρετισμό μπορεί να γεμίσεις λάδια), χαρλεάδες, ακράνωτους, μπάτσους, ακράνωτους μπάτσους, αφρικανούς, και βαραντέρο. ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τους χαιρετάμε!

Ducatisti γιατι δε χαιρετάς?Δηλαδή εμάς με τα ντουκάτι μανούλα δε μας γέννησε

caesarsk
07/03/2018, 21:36
Ducatisti γιατι δε χαιρετάς?Δηλαδή εμάς με τα ντουκάτι μανούλα δε μας γέννησε

ΓΙατι είμαι αλητηΖ

rainmike
07/03/2018, 21:52
ΓΙατι είμαι αλητηΖ
Σιγά ρε Γαρδέλη

rainmike
07/03/2018, 23:25
έβαλα σήμερα αυτα τα τακάκια στο τραιουμφ καμια γνώμη έχουμε?Και ναι ξέρω πως είμαι εκτός θέματος αλλά έτσι κιαλλιώς σπαμεροthread είναι.:D
393758

devil's animal
07/03/2018, 23:54
εχω τα κολπα μου...ξερει αυτος!!!!

Είσαι εσύ μια κολπατζου....:lol:

GiorgosLa
08/03/2018, 06:06
έβαλα σήμερα αυτα τα τακάκια στο τραιουμφ καμια γνώμη έχουμε?.:D
393758

Αφου τα έβαλες που τα έβαλες! Δεν πατούσες και ένα φρένο να δεις μόνος σου τι γίνετε? :D

buckley
08/03/2018, 07:34
Σιγά ρε Γαρδέλη

Ντουκάτι και τράιουμφ με αυτή τη σκατόφατσα ρε ?
Μπράβο !! Άξιος...

buckley
08/03/2018, 07:43
έβαλα σήμερα αυτα τα τακάκια στο τραιουμφ καμια γνώμη έχουμε?Και ναι ξέρω πως είμαι εκτός θέματος αλλά έτσι κιαλλιώς σπαμεροthread είναι.:D
393758

Ώπα ώπα ,εδώ γελάμε με τον Καίσαρα αν δεν έχεις καταλάβει φίλος.

rainmike
08/03/2018, 09:21
Ώπα ώπα ,εδώ γελάμε με τον Καίσαρα αν δεν έχεις καταλάβει φίλος.

χαλάρωσε τα βυζάκια σου,μπίλια

bulmont
08/03/2018, 09:56
Αφου τα έβαλες που τα έβαλες! Δεν πατούσες και ένα φρένο να δεις μόνος σου τι γίνετε? :D


Γιά μαλάκες ψάχνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

buckley
08/03/2018, 10:38
χαλάρωσε τα βυζάκια σου,μπίλια

Το νου σου γιατί κάπου τα χεις μπλέξει...

bulmont
08/03/2018, 11:07
Το νου σου γιατί κάπου τα χεις μπλέξει...

Για βυζάκια μίλησε ρε, όχι γιά μπούτια..............

caesarsk
08/03/2018, 12:21
έβαλα σήμερα αυτα τα τακάκια στο τραιουμφ καμια γνώμη έχουμε?Και ναι ξέρω πως είμαι εκτός θέματος αλλά έτσι κιαλλιώς σπαμεροthread είναι.:D
393758


Πολύ σκληρά και τρωνε τους δίσκους και κάνουν και θόρυβο και θα χασεις τους υπεροχους θορυβους που κανει το τραιουμφ μπαμ-κρακ-ντονγκ

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
08/03/2018, 14:51
Για βυζάκια μίλησε ρε, όχι γιά μπούτια..............

ρε παιδια!!!!Μια πουταναφερατε....Μπουτακια η βυζακια???
+1 στα μπουτακια για μενα παρακαλω.

Nitse3
08/03/2018, 15:30
Μήπως την μαναβική αντί να την βάλεις μέσα στις τουρατεκ την είχες κρεμασμένη σε σακούλα 0,04 στο δεξί γκριπ;;

caesarsk
08/03/2018, 17:58
ρε παιδια!!!!Μια πουταναφερατε....Μπουτακια η βυζακια???
+1 στα μπουτακια για μενα παρακαλω.

Μπουτάρες με Βυζαρες...

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
08/03/2018, 18:46
Μπουτάρες με Βυζαρες...

Ηξερα οτι θα επερνα τετοια απαντηση.Και ιδικοτερα απο σενα.Μηπος τελικα ρε καισαρα περνουσε καμια με μπουταρες και βυζαρες και γιαυτο σου φυγε λιγουλακι το πισο...???

lykourgi
08/03/2018, 19:37
Μπααα, το μπροστά θα του έφευγε.

caesarsk
08/03/2018, 21:06
Στην ηλικία μου όταν περνάει τέτοιο δεν το κοιτάς. Ανεβαίνει η πίεση.

petros1479
08/03/2018, 22:38
Στην ηλικία μου όταν περνάει τέτοιο δεν το κοιτάς. Ανεβαίνει η πίεση.

Το σημαντικό είναι ότι κάτι ανεβαίνει ακόμα!!!!!

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
15/03/2018, 05:41
:a014::a014:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
25/03/2018, 00:02
Ρε τι εχετε παθει ολοι ρεεεεε!!!Θελετε να μας μπαναρουν οι μοντς????

Panos76
26/03/2018, 10:34
Στην ηλικία μου όταν περνάει τέτοιο δεν το κοιτάς. Ανεβαίνει η πίεση.

Πίεση την λένε τώρα (http://www.sport-fm.gr/article/treis-stous-10-ellines-trwne-ksulo-apo-ti-gunaika-tous-ti-leei-ereuna/3151718);

:lol:

caesarsk
26/03/2018, 17:11
Πίεση την λένε τώρα (http://www.sport-fm.gr/article/treis-stous-10-ellines-trwne-ksulo-apo-ti-gunaika-tous-ti-leei-ereuna/3151718);

:lol:

Θα σου απαντησω περιγραφικά:
Η γυναίκα μου είναι 1.80 ύψος και φοράει 41 Νο παπούτσι. Η παλάμη της είναι σαν κουπί που στην σφαλιάρα πιάνει από το στομα μέχρι το αφτι.

Θέλεις και αλλά;

bulmont
26/03/2018, 17:17
..... στην σφαλιάρα πιάνει από το στομα μέχρι το αφτι.......


Μετρημένο ακριβώς;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Panos76
26/03/2018, 17:52
:lol: καλύφθηκα νομίζω