PDA

View Full Version : Μπρελόκ Moto.gr



Σελίδες : [1] 2 3 4

daz
12/04/2018, 20:07
Φίλοι και φίλες του moto.gr.

Φέτος αντί για μπλουζάκια ή αυτοκόλλητα αποφασίσαμε να διαθέσουμε στα μέλη μας κάτι πιο πρωτότυπο..

Δερμάτινα χειροποίητα μπρελόκ για τα κλειδιά της μηχανής μας, με την στάμπα του φόρουμ, σε τέσσερις χρωματικές επιλογές.

Φωτογραφίες και βίντεο απ' την κατασκευή τους μπορείτε να δείτε σε επόμενα ποστ.

Αναλαμβάνοντας μόνοι μας την κατασκευή, καταφέραμε να πετύχουμε την εξαιρετική τιμή των 4 ευρώ ανά τεμάχιο.

Η αποστολή θα γίνεται με απλό ταχυδρομείο με κόστος 1 ευρώ, ανεξάρτητα απ' τον αριθμό μπρελόκ που θα παραγγείλει κάποιος.
Δλδ αν κάποιος παραγγείλει ένα, θα πληρώσει 4 ευρώ για το μπρελόκ + 1 ευρώ τα έξοδα αποστολής, σύνολο 5.
Αν κάποιος πάρει τρία θα πληρώσει 12 ευρώ + 1.
Κατόπιν συνεννόησης μπορούν να γίνουν και μαζικές αποστολές (για διάφορους παραλήπτες σε ένα δέμα) αλλά σε αυτή την περίπτωση το κόστος θα επανυπολογιστεί.

Οι τεσσερις χρωματικές επιλογές είναι οι παρακάτω.

394778

Για παραγγελίες, παρακαλώ συμπληρώστε τη φόρμα ενδιαφέροντος, στο τέλος αυτού του ποστ. Στη συνέχεια θα επικοινωνήσει μαζί σας κάποιος από την Ομάδα για τα περαιτέρω (καταβολή χρημάτων σε τραπεζικό λογαριασμό κτλ.). Παρακαλώ να ολοκληρώνετε την πληρωμή το αργότερο 7 ημέρες μετά την παραγγελία, αλλιώς θα θεωρείται άκυρη.
Για τους κατοίκους εξωτερικού και για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα πληρωμής μέσω κάποιας απ' τις διαθέσιμες τράπεζες, υπάρχει και η δυνατότητα πληρωμής μέσω paypal. Απλά γράψτε στο πεδίο "σχόλια" της φόρμας, οτι επιθυμείτε να πληρώσετε μέσω paypal.

Η δυνατότητα παραγγελιών θα κλείσει στις 15/5. Οι πρώτες παραγγελίες θα αποσταλούν αφού παρέλθει αυτό το χρονικό διάστημα. Παρακαλώ δώστε τις παραγγελίες σας όσο το δυνατόν νωρίτερα ώστε να προλάβουν να ετοιμαστούν. Οι παραγγελίες που θα δοθούν τελευταία στιγμή, θα αποσταλούν, αφού μεσολαβήσει ένα εύλογο χρονικό διάστημα ώστε να ολοκληρωθεί η κατασκευή τους.

Παρακαλείστε να καταθέτετε το ΠΛΗΡΕΣ ποσό (αυτό περιλαμβάνει ΚΑΙ τα ταχυδρομικά) και να αναλαμβάνετε εσείς τα έξοδα εμβάσματος, αν κάνετε κατάθεση μέσω internet banking άλλης τράπεζας. Είναι κρίμα να παιδευόμαστε όλοι για 1-2€.

Παρακαλείστε, στη φόρμα να συμπεριλάβετε την πλήρη ταχυδρομική σας διεύθυνση. Αυτή περιλαμβάνει και τον ταχυδρομικό κώδικα της περιοχής σας.

Μην ξεχνάτε, στα σχόλια της κατάθεσης στην τράπεζα, να δηλώνετε το USERNAME σας.




Για να παραγγείλετε διαφορετικά χρώματα συμπληρώστε τη φόρμα παραγγελίας όσες φορές χρειαστεί.
Η φόρμα παραγγελίας δεν λειτουργεί στην mobile version (έκδοση για κινητά) του φόρουμ. Πρέπει να το γυρίσετε στην επιλογή "πλήρες site".




Ομάδα Διαχείρισης & Συντονισμού moto.gr

daz
12/04/2018, 22:32
Οι διαστάσεις του δέρματος είναι περίπου 3 χ 9 εκ.

Τα πρώτα μπρελόκ είναι ήδη έτοιμα.

https://youtu.be/fKvZ03uwnWg


Μετά από αρκετές δοκιμές με την πυροσφραγίδα το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό και από θέμα εμφάνισης και αντοχής του λογότυπου. Φυσικό είναι μετά από χρήση το δέρμα να αποκτήσει ραγάδες και το λογότυπο να μην φαίνεται τόσο έντονα.
Φυσικά έχει γίνει ειδική επεξεργασία για την αδιαβροχοποίηση του δέρματος, ειδικά απ' την μπροστινή πλευρά, η οποία είναι εντελώς αδιάβροχη και το νερό δεν αφήνει λεκέδες. Η πίσω είναι απλά ανθεκτική στο νερό ώστε να μπορεί να αναπνέει.


https://youtu.be/Rli3JNhNj4A

Σε περίπτωση που βραχεί πάρα πολύ και απορροφίσει νερό (αυτό θα γίνει κυρίως απ' την πίσω πλευρά) το αφήνουμε να στεγνώσει από μόνο του, φυσικά, χωρίς να ζεστάνουμε.

daz
15/04/2018, 21:25
394940

Saddle tan

394937

Mahogany

394938

Black

394939

Dark brown

394942

394941

teogtp
15/04/2018, 21:53
Αποστολε,καλο θα ειναι να προσθεσετε στην φορμα την επιλογη παραγγελιας πολλαπλων χρωμματων.

Nostradamus
15/04/2018, 21:54
Για κάποιο λόγο η φόρμα δεν φαίνεται να λειτουργεί. Μπορώ να δώσω παραγγελία σε κάποιον μοντ;;

daz
15/04/2018, 22:00
Αποστολε,καλο θα ειναι να προσθεσετε στην φορμα την επιλογη παραγγελιας πολλαπλων χρωμματων.

Θα το δούμε και θα σας πω.


Για κάποιο λόγο η φόρμα δεν φαίνεται να λειτουργεί. Μπορώ να δώσω παραγγελία σε κάποιον μοντ;;

Λειτουργεί κανονικά, μόλις το δοκίμασα.

Μήπως μπαίνεις από την mobile version? Απ' την mobile δεν λειτουργεί. Θα το γράψω παραπάνω.

(αν δε βγάλεις άκρη θα το βολέψουμε).

o_gavros
15/04/2018, 22:00
Για κάποιο λόγο η φόρμα δεν φαίνεται να λειτουργεί. Μπορώ να δώσω παραγγελία σε κάποιον μοντ;;

μηπως κάνεις κάτι λάθος;
την ξαναδοκιμάσα τωρα και ανοιξε κανονικα.

Θοδωρή νομίζω είναι υπο εξέταση αυτο που ζητάς.το αν μπορεί να γινει θα μας το πει η ιέρεια αφού μασήσει κάτι φύλλα απ'το χωριο.

teogtp
15/04/2018, 22:04
:)
Thanks

devil's animal
15/04/2018, 22:25
Αποστολε,καλο θα ειναι να προσθεσετε στην φορμα την επιλογη παραγγελιας πολλαπλων χρωμματων.



ακριβως αυτο...
αν καποιος θελει π.χ. 2 mahogany και 2 dark brown να συμπληρωνει 1 φορμα και οχι 2...
για πειτε μας αν θα γινει αλλιως πρεπει να συμπληρωθουν 2 ή και παραπανω φορμες για καποιους...
:wave2:

daz
16/04/2018, 00:19
Δυστυχώς η φόρμα δε μας δίνει τη δυνατότητα να μπουν περισσότερες επιλογές με τρόπο κατανοητό.

Αν την πρώτη φορά κάνετε αντιγραφή την διεύθυνση, μετά είναι θέμα 20 δευτερολέπτων για τα υπόλοιπα.

buckley
16/04/2018, 06:18
ακριβως αυτο...
αν καποιος θελει π.χ. 2 mahogany και 2 dark brown να συμπληρωνει 1 φορμα και οχι 2...
για πειτε μας αν θα γινει αλλιως πρεπει να συμπληρωθουν 2 ή και παραπανω φορμες για καποιους...
:wave2:

Katana yellow δεν έχει ρε μοδίστρες λέμε ?

devil's animal
16/04/2018, 07:10
Katana yellow δεν έχει ρε μοδίστρες λέμε ?



για σενα θα φτιαξουν μια ειδικη εκδοση...
το ξερεις το πορτοκαλι χρωμα της lamporghini που το πηρε απο τα πορτοκαλια του Αργους (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=124365&highlight=arancio+argos) και λεγεται arancio Argos?

ε, εσενα θα λεγεται "garbage yellow"...σκουπιδε κιτρινο...:lol:

αρα Katana garbage yellow....


και θα βγαινεις και εσυ και θα λες "ο γιγαντας ξυπναει...που οταν λεω γιγαντας εννοω το Κατανα"...:bawl::bawl:

buckley
16/04/2018, 07:46
για σενα θα φτιαξουν μια ειδικη εκδοση...
το ξερεις το πορτοκαλι χρωμα της lamporghini που το πηρε απο τα πορτοκαλια του Αργους (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=124365&highlight=arancio+argos) και λεγεται arancio Argos?

ε, εσενα θα λεγεται "garbage yellow"...σκουπιδε κιτρινο...:lol:

αρα Katana garbage yellow....


και θα βγαινεις και εσυ και θα λες "ο γιγαντας ξυπναει...που οταν λεω γιγαντας εννοω το Κατανα"...:bawl::bawl:

Κοίτα φίλος δυσκολεύομαι να ρίξω επίπεδο τόσο πολύ για να σε φτάσω ρε.
Δεν ανεβάζεις κάπου (καφενείο ξέρω γω) φωτό από τα μηχανάκια σου να σε συμβουλέψει κανάς χριστιανός τι χρώμα μπρελόκ να πάρεις.
Μήπως δεν κάνει το μαχόγκανυ λέμε και χαλάσει το σύνολο...
χαχαχαχαχα καλημέρα

devil's animal
16/04/2018, 08:06
Κοίτα φίλος δυσκολεύομαι να ρίξω επίπεδο τόσο πολύ για να σε φτάσω ρε.
Δεν ανεβάζεις κάπου (καφενείο ξέρω γω) φωτό από τα μηχανάκια σου να σε συμβουλέψει κανάς χριστιανός τι χρώμα μπρελόκ να πάρεις.
Μήπως δεν κάνει το μαχόγκανυ λέμε και χαλάσει το σύνολο...
χαχαχαχαχα καλημέρα

χαχαχαχαχ...
το μαχογκανι το παιρνω για φιλο που εχει γουστο...
εγω θα παρω μαυρο το δικο μου και θα του κανω με κοκκινη λαδομπογια ριγες....:dizzy::alien:

bulmont
16/04/2018, 08:15
για σενα θα φτιαξουν μια ειδικη εκδοση...
το ξερεις το πορτοκαλι χρωμα της lamporghini που το πηρε απο τα πορτοκαλια του Αργους (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=124365&highlight=arancio+argos) και λεγεται arancio Argos?

ε, εσενα θα λεγεται "garbage yellow"...σκουπιδε κιτρινο...:lol:

αρα Katana garbage yellow....


και θα βγαινεις και εσυ και θα λες "ο γιγαντας ξυπναει...που οταν λεω γιγαντας εννοω το Κατανα"...:bawl::bawl:



χίλια βρούμ ρεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bulmont
16/04/2018, 08:16
χαχαχαχαχ...
το μαχογκανι το παιρνω για φιλο που εχει γουστο...
εγω θα παρω μαυρο το δικο μου και θα του κανω με κοκκινη λαδομπογια ριγες....:dizzy::alien:



Παναχαϊκή κι' έτσι.........

o_gavros
16/04/2018, 09:52
Φίλαθλοι,
Παρακαλείστε οπως συμπεριλάβατε και τον ταχυδρομικο κωδικο στη Διεύθυνση αποστολής.
Ευχαριστούμε.

Nostradamus
16/04/2018, 10:05
Αριθμους λογαριασμου και λοιπες λεπτομεριες για καταθεση που θα βρουμε κοριτσια η το γραφετε καπου και μου εχει διαφυγει?

BLiTzER
16/04/2018, 10:08
Θα σας βρουν αυτά. :p

daz
16/04/2018, 10:08
Αριθμους λογαριασμου και λοιπες λεπτομεριες για καταθεση που θα βρουμε κοριτσια η το γραφετε καπου και μου εχει διαφυγει?

Μετά την παραγγελία θα επικοινωνεί μαζί σας κάποιος απ' την ομάδα για περαιτέρω λεπτομέρειες. Το αναφέρω και στο αρχικό ποστ. :beer:

buckley
16/04/2018, 10:12
Μετά την παραγγελία θα επικοινωνεί μαζί σας κάποιος απ' την ομάδα για περαιτέρω λεπτομέρειες. Το αναφέρω και στο αρχικό ποστ. :beer:

Μπορούμε να διαλέξουμε και μοδίστρα ή όχι ρε αφεντικό ?

daz
16/04/2018, 10:25
Μπορούμε να διαλέξουμε και μοδίστρα ή όχι ρε αφεντικό ?

:lol:

Δεν κάνουμε διακρίσεις ρε συ!

buckley
16/04/2018, 10:27
:lol:

Δεν κάνουμε διακρίσεις ρε συ!

Εσείς όχι ...
χαχαχαχαχαχαχα
Για Δευτέρα όντως έχω όρεξη λέμε.
Σόρρυ ε...

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
16/04/2018, 10:34
Πολυ καλη δουλεια και λεπτεπιλεπτη.Σιγουρα τα λεφ4α αξιζουν και με το παραπανω.

Για μπλουζακια και αυτοκολητα ποτε λετε???
Οχι τπτ αλλο για να γνωριζουμε ο ενας τον αλλον....

yes-u
16/04/2018, 10:36
Οι διαστάσεις του δέρματος είναι περίπου 3 χ 9 εκ.

Τα πρώτα μπρελόκ είναι ήδη έτοιμα.

https://youtu.be/fKvZ03uwnWg



.. Επίσης στο βίντεο από το 4:10 και μετά, βλέπουμε εναλλακτικούς τρόπους χρήσης dildo..

buckley
16/04/2018, 10:37
Πολυ καλη δουλεια και λεπτεπιλεπτη.Σιγουρα τα λεφ4α αξιζουν και με το παραπανω.

Για μπλουζακια και αυτοκολητα ποτε λετε???
Οχι τπτ αλλο για να γνωριζουμε ο ενας τον αλλον....

Viber ρε χαχαχαχαχαχα
Χωρίς πλάκα πάντως κανά δυό θέλω λέμε...

daz
16/04/2018, 10:41
Εσείς όχι ...
χαχαχαχαχαχαχα
Για Δευτέρα όντως έχω όρεξη λέμε.
Σόρρυ ε...

Άντε πες! Θέλεις τον oldman?



.. Επίσης στο βίντεο από το 4:10 και μετά, βλέπουμε εναλλακτικούς τρόπους χρήσης dildo..


:lol:

Έ όχι!! :lol:

teogtp
16/04/2018, 10:50
Πάντως εγώ είδα ότι όσο το έτριβε,τόσο απλωνε-μεγάλωνε.....

buckley
16/04/2018, 11:22
Άντε πες! Θέλεις τον oldman?





:lol:

Έ όχι!! :lol:

Φωτό ρε να διαλέξω ,τι έτσι ?
Εδώ βάλατε τόσες από τα μπρελοκάκια...

Lioulios
16/04/2018, 11:48
Εκανα τα διαδικαστικα με τη φορμα και ....Περιμενω λοιπον να επικοινωνισει καποια κοπελα μαζι μου .

Εχουμε ξεφυγει στο μοτο.gr. Μπραβο υπηρεσίες !!!

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
16/04/2018, 11:54
Εκανα τα διαδικαστικα με τη φορμα και ....Περιμενω λοιπον να επικοινωνισει καποια κοπελα μαζι μου .

Εχουμε ξεφυγει στο μοτο.gr. Μπραβο υπηρεσίες !!!

Και εγω το ιδιο.

buckley
16/04/2018, 12:21
Ξύπνιοι ,νουμεράκι και στη σειρά σας ε...
Περιμένουμε το Daz με το full casting ,τουαλέτες μπικίνι κλπ...

daz
16/04/2018, 14:04
Για εσάς θα προσλάβουμε τον bulmont σαν υπεύθυνο δημοσίων σχέσεων, να σας τακτοποιήσει! Είναι και ομορφόπαιδο! :p







Περαιτέρω διευκρινίσεις για το κόστος αποστολής δόθηκαν και παραπάνω αλλά το ξαναγράφω εδώ.

Όσα κομμάτια και να πάρει κάποιος, το κόστος αποστολής για όλα είναι 1 ευρώ.

Μόνο αν μαζευτεί παρέα και παραγγείλει πολλά κομμάτια, θα επαναυπολογιστεί το κόστος.

Lioulios
16/04/2018, 14:20
συνοψιζοντας και σε αυτη τη σελιδα ....

οποιος θελει ενα ,καταθετει 4 + 1 ευρω=5 με τα εξοδα τραπεζικων συναλαγων δικα του και ειναι οκ

o_gavros
16/04/2018, 14:24
Εξοδα τραπεζικών συναλλαγών θα υπάρξουν και θα επιβαρύνουν τον αποστολέα ΜΟΝΟ στην περίπτωση που στείλει σε διαφορετική τράπεζα απο αυτην στην οποία διατηρεί λογαριασμό.
Για αυτό δίνουμε τόσες επιλογές,ωστε να μην χρειαστεί κανένας να επωμιστεί και αυτό το έξοδο.

BLiTzER
16/04/2018, 14:25
Το ποσό που πρέπει να καταθέσετε είναι f + 1 + 4 * x, όπου f είναι τα έξοδα συναλλαγής και x είναι ο αριθμός των μπρελόκ που θέλετε.

Όποιος αγνοεί βασικούς κανόνες πράξεων, θα τα πιουν τα παιδιά στην υγειά του.

zizou
16/04/2018, 15:04
Για εσάς θα προσλάβουμε τον bulmont σαν υπεύθυνο δημοσίων σχέσεων, να σας τακτοποιήσει! Είναι και ομορφόπαιδο! :p







Περαιτέρω διευκρινίσεις για το κόστος αποστολής δόθηκαν και παραπάνω αλλά το ξαναγράφω εδώ.

Όσα κομμάτια και να πάρει κάποιος, το κόστος αποστολής για όλα είναι 1 ευρώ.

Μόνο αν μαζευτεί παρέα και παραγγείλει πολλά κομμάτια, θα επαναυπολογιστεί το κόστος.


συνοψιζοντας και σε αυτη τη σελιδα ....

οποιος θελει ενα ,καταθετει 4 + 1 ευρω=5 με τα εξοδα τραπεζικων συναλαγων δικα του και ειναι οκ


Εξοδα τραπεζικών συναλλαγών θα υπάρξουν και θα επιβαρύνουν τον αποστολέα ΜΟΝΟ στην περίπτωση που στείλει σε διαφορετική τράπεζα απο αυτην στην οποία διατηρεί λογαριασμό.
Για αυτό δίνουμε τόσες επιλογές,ωστε να μην χρειαστεί κανένας να επωμιστεί και αυτό το έξοδο.


Το ποσό που πρέπει να καταθέσετε είναι f + 1 + 4 * x, όπου f είναι τα έξοδα συναλλαγής και x είναι ο αριθμός των μπρελόκ που θέλετε.

Όποιος αγνοεί βασικούς κανόνες πράξεων, θα τα πιουν τα παιδιά στην υγειά του.


Τέτοια οργάνωση,ενημέρωση και υπηρεσίες...:D Σουηδία γίναμε :)

bulmont
16/04/2018, 15:09
Για εσάς θα προσλάβουμε τον bulmont σαν υπεύθυνο δημοσίων σχέσεων.......



Κάντε γρήγορα άμα είναι γιατί έχω προτάσεις κι' απ' αλλού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:bawl::bawl::bawl:

ggs
16/04/2018, 15:17
Και για να πούμε και δυο λόγια για το που πάνε τα χρήματα , αν και οι περισσότεροι γνωρίζετε .

Το moto.gr δεν έχει κανένα έσοδο από διαφημίσεις κλπ
Έχει όμως ετήσια έξοδα hosting .

Αυτά καλύπτονται αποκλειστικά από τα μέλη του , αγοράζοντας κατά καιρούς διάφορα αναμνηστικά που βγαίνουν (μπλουζάκια, αυτοκόλλητα , μπρελόκ κλπ) και όλα τα έσοδα πάνε για το hosting.

Φέτος , έγινε κάτι που δεν είχε γίνει καμία άλλη φορά.
Η παραγωγή των μπρελοκ έγινε αποκλειστικά από το φορουμ και ,συγκεκριμένα ,από τον daz (με ευγενικές βοήθειες και από άλλα μέλη του φόρουμ).
Όσοι τον γνωρίζετε ή τον έχετε γνωρίσει μέσα από τα ποστ του , καταλαβαίνετε την δουλειά που έχει κάνει .
Δεν μιλάμε δηλαδή για ,απλώς, ένα χειροποίητο μπρελοκ, αλλά χειροποίητο με ονοματεπώνυμο και nickname.:lol:

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που θα βοηθήσουμε ώστε να παραμείνει ζωντανό το moto.gr και ένα τεράστιο ευχαριστώ απ όλους μας στον daz για τον χρόνο , τον κόπο , και την διάθεση που αφιερώνει στο φόρουμ.

sniper
16/04/2018, 15:34
Φωτό ρε να διαλέξω ,τι έτσι ?
Εδώ βάλατε τόσες από τα μπρελοκάκια...


394960

MikeG
16/04/2018, 15:36
Αποστόλη πολλά συγχαρητήρια για όλη σου τη προσπάθεια. Το αποτέλεσμα δείχνει άψογο στο βίντεο. Ένα παραπάνω άξιος συγχαρητηρίων για το χρόνο και το κόπο που αφιερώνεις.

:beer::beer:

foogr01
16/04/2018, 17:13
Και για να πούμε και δυο λόγια για το που πάνε τα χρήματα , αν και οι περισσότεροι γνωρίζετε .

Το moto.gr δεν έχει κανένα έσοδο από διαφημίσεις κλπ
Έχει όμως ετήσια έξοδα hosting .

Αυτά καλύπτονται αποκλειστικά από τα μέλη του , αγοράζοντας κατά καιρούς διάφορα αναμνηστικά που βγαίνουν (μπλουζάκια, αυτοκόλλητα , μπρελόκ κλπ) και όλα τα έσοδα πάνε για το hosting.

Φέτος , έγινε κάτι που δεν είχε γίνει καμία άλλη φορά.
Η παραγωγή των μπρελοκ έγινε αποκλειστικά από το φορουμ και ,συγκεκριμένα ,από τον daz (με ευγενικές βοήθειες και από άλλα μέλη του φόρουμ).
Όσοι τον γνωρίζετε ή τον έχετε γνωρίσει μέσα από τα ποστ του , καταλαβαίνετε την δουλειά που έχει κάνει .
Δεν μιλάμε δηλαδή για ,απλώς, ένα χειροποίητο μπρελοκ, αλλά χειροποίητο με ονοματεπώνυμο και nickname.:lol:

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που θα βοηθήσουμε ώστε να παραμείνει ζωντανό το moto.gr και ένα τεράστιο ευχαριστώ απ όλους μας στον daz για τον χρόνο , τον κόπο , και την διάθεση που αφιερώνει στο φόρουμ.

Να πω κι εγώ ότι έχω δει δουλειές του Daz από κοντά και πραγματικά :a20: :a23:

:a18:

buckley
16/04/2018, 17:19
394960

Μλκ μου οκ, δεν θα μεγαλώσεις ποτέ τελικά ...
χαχαχαχαχα

vaska
16/04/2018, 17:21
Και για να πούμε και δυο λόγια για το που πάνε τα χρήματα , αν και οι περισσότεροι γνωρίζετε .

Το moto.gr δεν έχει κανένα έσοδο από διαφημίσεις κλπ
Έχει όμως ετήσια έξοδα hosting .

Αυτά καλύπτονται αποκλειστικά από τα μέλη του , αγοράζοντας κατά καιρούς διάφορα αναμνηστικά που βγαίνουν (μπλουζάκια, αυτοκόλλητα , μπρελόκ κλπ) και όλα τα έσοδα πάνε για το hosting.

Φέτος , έγινε κάτι που δεν είχε γίνει καμία άλλη φορά.
Η παραγωγή των μπρελοκ έγινε αποκλειστικά από το φορουμ και ,συγκεκριμένα ,από τον daz (με ευγενικές βοήθειες και από άλλα μέλη του φόρουμ).
Όσοι τον γνωρίζετε ή τον έχετε γνωρίσει μέσα από τα ποστ του , καταλαβαίνετε την δουλειά που έχει κάνει .
Δεν μιλάμε δηλαδή για ,απλώς, ένα χειροποίητο μπρελοκ, αλλά χειροποίητο με ονοματεπώνυμο και nickname.:lol:

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που θα βοηθήσουμε ώστε να παραμείνει ζωντανό το moto.gr και ένα τεράστιο ευχαριστώ απ όλους μας στον daz για τον χρόνο , τον κόπο , και την διάθεση που αφιερώνει στο φόρουμ.

Ότι ήταν του Daz η μουτσούνα στο βίντεο το καταλάβαμε (γι' αυτό κάναμε και τα ανάλογα σχόλια στον σουλήνα) αν και το προσπάθησε να μην φανεί αλλά εμείς ξέρουμε κι άλλα σημεία της ανατομίας του πχ χέρια και βραχίονες (ανώμαλα μυαλά ρπμ είστε όλοι) , το ότι είναι αρρωστάκι με ότι καταπιάνεται και με κάθε είδους εργαλείο το ξέρουμε, να βοηθήσουμε το φόρουμ θέλουμε οπότε κοιτάξτε και λίγο τα σχόλια στις φόρμες παραγγελίας για να μην κάνουμε 300 φορές την ίδια δουλειά.

vaska
16/04/2018, 17:23
Αποστόλη πολλά συγχαρητήρια για όλη σου τη προσπάθεια. Το αποτέλεσμα δείχνει άψογο στο βίντεο. Ένα παραπάνω άξιος συγχαρητηρίων για το χρόνο και το κόπο που αφιερώνεις.

:beer::beer:

σιγά μην του δώσουμε και παράσημο, αρκετά μας έχει αρρωστήσει με τις αναρτήσεις του και τις φωτό του στα εργαλεία.

devil's animal
16/04/2018, 18:03
Ότι ήταν του Daz η μουτσούνα στο βίντεο το καταλάβαμε (γι' αυτό κάναμε και τα ανάλογα σχόλια στον σουλήνα) αν και το προσπάθησε να μην φανεί αλλά εμείς ξέρουμε κι άλλα σημεία της ανατομίας του πχ χέρια και βραχίονες (ανώμαλα μυαλά ρπμ είστε όλοι) ....



δλδ την μυτη την τσακιρικη που εμπαινε με καθε ευκαιρια στο πλανο δεν την ειδατε??:bawl::bawl:

περα απο την πλακα, πολλα μπραβο και συγχαρητηρια στον Αποστολη που καταπιαστηκε και φανηκε απο το βιντεο οτι εκανε πολυ καλη δουλεια...(βεβαια θα αξιολογηθει πληρως αφου παραλαβουμε)...:p

επισης πολλα respect για την ιδεα γιατι ειναι κατι πρωτοτυπο και ομορφο...


και για οσους το σκεφτονται για την παραγγελια να πω οτι περα απο το ηθικο του πραγματος για να βοηθησει να παραμεινει ανοιχτο ο ιστοτοπος που γραφει, ενημερωνεται, εκφραζεται, μαθαινει, κλπ....
ειναι και ενα πολυ ανθεκτικο, χρησιμο αντικειμενο...

εγω εχω δερματινο μπρελοκ απο το 1998 και ακομα ζει και ακομα εχει πανω του κλειδι...
εχει φιλοξενησει κλειδια σχεδον απο ολα τα μηχανακια μου..απο astrea grand, απο cb1, απο xr, απο cbf...
και δεν το εχω συντηρησει ποτε και με τιποτα...εχει φαει νερα..με τα κανταρια...
αγερωχο λεμε...
:beer::beer::beer:

buckley
16/04/2018, 18:08
δλδ την μυτη την τσακιρικη που εμπαινε με καθε ευκαιρια στο πλανο δεν την ειδατε??:bawl::bawl:

περα απο την πλακα, πολλα μπραβο και συγχαρητηρια στον Αποστολη που καταπιαστηκε και φανηκε απο το βιντεο οτι εκανε πολυ καλη δουλεια...(βεβαια θα αξιολογηθει πληρως αφου παραλαβουμε)...:p

επισης πολλα respect για την ιδεα γιατι ειναι κατι πρωτοτυπο και ομορφο...


και για οσους το σκεφτονται για την παραγγελια να πω οτι περα απο το ηθικο του πραγματος για να βοηθησει να παραμεινει ανοιχτο ο ιστοτοπος που γραφει, ενημερωνεται, εκφραζεται, μαθαινει, κλπ....
ειναι και ενα πολυ ανθεκτικο, χρησιμο αντικειμενο...

εγω εχω δερματινο μπρελοκ απο το 1998 και ακομα ζει και ακομα εχει πανω του κλειδι...
εχει φιλοξενησει κλειδια σχεδον απο ολα τα μηχανακια μου..απο astrea grand, απο cb1, απο xr, απο cbf...
και δεν το εχω συντηρησει ποτε και με τιποτα...εχει φαει νερα..με τα κανταρια...
αγερωχο λεμε...
:beer::beer::beer:

Κοίτα να δεις μια μούρη που μας κάνει και μαθήματα γούστου ρε ...
χαχαχαχα

devil's animal
16/04/2018, 18:15
Κοίτα να δεις μια μούρη που μας κάνει και μαθήματα γούστου ρε ...
χαχαχαχα



αληθεια τωρα?? συγκρινεις αυτα τα μηχανακια σε ομορφια με την ασχημια, το κατανα?:eek::eek:

θα βλεπεις στον υπνο σου τον Soihiro να σου ριχνει καταρες...οσα εγραψα ηταν honda..:lol::lol:

virus
16/04/2018, 18:59
το βιδεο ηταν περισσοτερο επειδειξη εργαλειων παρα τα ιδια τα πρελοκακια :lol:

taisteal
16/04/2018, 18:59
Μπιούτιφουλ!!

:beer::beer:

vaska
16/04/2018, 19:01
το βιδεο ηταν περισσοτερο επειδειξη εργαλειων παρα τα ιδια τα πρελοκακια :lol:

εεεε μα ναι. Ο μοντ των εργαλείων επιβάλλεται να δείχνει πως κι εργαλεία έχει και να τα χρησιμοποιεί ξέρει.

MISKIN
16/04/2018, 19:42
Αν ήταν τόσο μάγκας όσο λέτε θα μου έφτιαχνε ένα πράσινο μπρελοκάκι που του το ζητάω τόσο καιρό.... :smokin:

MikeG
16/04/2018, 20:11
σιγά μην του δώσουμε και παράσημο, αρκετά μας έχει αρρωστήσει με τις αναρτήσεις του .

Σιγά τις αναρτήσεις που έχει ρε! Κάτι Kayaba πρέπει να είναι..

daz
16/04/2018, 20:35
:lol:

Ρε τισαστε σεις ρε? :lol:

Από θέμα εργαλείων έκανα οτι μπορούσα με ότι διέθετα! :a43: :D:whistle::a05: :smokin:

Πράσινο χρώμα σε δέρμα, εγώ δεν βάζω ρε! :lol:

Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν να κάνω την σφραγίδα να αποτυπώνεται σωστά και να αντέχει στη χρήση. Ήταν η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πυροσφραγίδα σε δέρμα! Μετά από πολλές δοκιμές η αποτύπωση βγήκε τέλεια, χωρίς να καίω το δέρμα. Την διάρκεια του λογότυπου στην χρήση δεν μπορώ να την κρίνω γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Δεν είχα ποτέ ανάλογο μπρελόκ. Το δεύτερο βίντεο, το τράβηξα ακριβώς γι' αυτό το λόγο! Γι' αυτό το βίντεο, επέλεξα το μαλακότερο δέρμα (το μαλακότερο σημείο του δέρματος καλύτερα) και αυτό που με τη χρήση κάνει τις πιο χοντρές ραγάδες και όπως είδατε έφτασα μέχρι και να το στρίψω, ενώ ήταν διπλωμένο στα δύο. Στο τέλος το λογότυπο εξακολουθούσε να φαίνεται κανονικά, αλλά φυσικά όχι όπως όταν ήταν καινούριο. Σκληρότερο και πιο χοντρό δέρμα θα παλιώσει με διαφορετικό τρόπο φαντάζομαι, αλλά θεώρησα οτι δεν θα ήταν και ότι καλύτερο για το κλειδί της μηχανής μας.

Στα υπόλοιπα δεν έγινε καμία έκπτωση σε κανέναν τομέα. Και ούτε θα γίνει, παρόλο που όπως φαίνεται, θα χρειαστεί να φτιάξω αρκετά ακόμα.

Εγώ ήθελα περισσότερο από εσάς, να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και αν μπορούσα να το κάνω ακόμα πιο καλό, θα το έκανα.

caesarsk
16/04/2018, 20:44
φοβαμαι μηπως το δερμα μου γρατζουναει το χρωμα του υπερτατου μηχανηματος μου...θα το ηθελα για το RV50

buckley
16/04/2018, 20:46
:lol:

Ρε τισαστε σεις ρε? :lol:

Από θέμα εργαλείων έκανα οτι μπορούσα με ότι διέθετα! :a43: :D:whistle::a05: :smokin:

Πράσινο χρώμα σε δέρμα, εγώ δεν βάζω ρε! :lol:

Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν να κάνω την σφραγίδα να αποτυπώνεται σωστά και να αντέχει στη χρήση. Ήταν η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πυροσφραγίδα σε δέρμα! Μετά από πολλές δοκιμές η αποτύπωση βγήκε τέλεια, χωρίς να καίω το δέρμα. Την διάρκεια του λογότυπου στην χρήση δεν μπορώ να την κρίνω γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Δεν είχα ποτέ ανάλογο μπρελόκ. Το δεύτερο βίντεο, το τράβηξα ακριβώς γι' αυτό το λόγο! Γι' αυτό το βίντεο, επέλεξα το μαλακότερο δέρμα (το μαλακότερο σημείο του δέρματος καλύτερα) και αυτό που με τη χρήση κάνει τις πιο χοντρές ραγάδες και όπως είδατε έφτασα μέχρι και να το στρίψω, ενώ ήταν διπλωμένο στα δύο. Στο τέλος το λογότυπο εξακολουθούσε να φαίνεται κανονικά, αλλά φυσικά όχι όπως όταν ήταν καινούριο. Σκληρότερο και πιο χοντρό δέρμα θα παλιώσει με διαφορετικό τρόπο φαντάζομαι, αλλά θεώρησα οτι δεν θα ήταν και ότι καλύτερο για το κλειδί της μηχανής μας.

Στα υπόλοιπα δεν έγινε καμία έκπτωση σε κανέναν τομέα. Και ούτε θα γίνει, παρόλο που όπως φαίνεται, θα χρειαστεί να φτιάξω αρκετά ακόμα.

Εγώ ήθελα περισσότερο από εσάς, να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και αν μπορούσα να το κάνω ακόμα πιο καλό, θα το έκανα.

Κοίτα να δεις για τον Σταυράκο, αν κρίνω από τα μηχανάκια του, είναι allready too good ρε...

daz
16/04/2018, 20:49
φοβαμαι μηπως το δερμα μου γρατζουναει το χρωμα του υπερτατου μηχανηματος μου...θα το ηθελα για το RV50

Είναι υπέρτατου μηχανήματος friendly! ;)

daz
16/04/2018, 20:55
Το μπρελόκ του δεύτερου βίντεο είναι ακόμα στα κλειδιά μου.

394974

Mariner
16/04/2018, 21:47
Πολύ ωραία δουλειά Αποστόλη, σας ευχαριστούμε όλους για το τρέξιμο

:beer: :beer: :beer:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
16/04/2018, 23:54
Καλα ρε.Μας παραμυθιαζουν ολους και μεις τπτ.Θα δωσουμε ετσι τα λεφτα μας χωρις να ξερουμε τη δερμα θα αγωρασουμε???

1ον.Τι δερμα ειναι???
2ον.Απο τη ζωο ειναι(στη ερωτηση 1κ 2 απαντας με μια απαντηση.Νομιζω)???
3ον.Ειναι παραπανω απο 1 ζωο?Και αν ναι...4ον.Πόσα???
5ον.Το γνωριζες το ζωο???
6ον.Το κανονισες εσυ???7ον.Αν ναι με τι τροπο???






Ετσι.Για να ξερουμε τι λεμε ε???


Υ.Γ.Να μη ξεχασω να πεταξω ενα εμοσιον προς αποφυγη παρεξηγησεως...


:bawl:

buckley
17/04/2018, 05:53
Καλα ρε.Μας παραμυθιαζουν ολους και μεις τπτ.Θα δωσουμε ετσι τα λεφτα μας χωρις να ξερουμε τη δερμα θα αγωρασουμε???

1ον.Τι δερμα ειναι???
2ον.Απο τη ζωο ειναι(στη ερωτηση 1κ 2 απαντας με μια απαντηση.Νομιζω)???
3ον.Ειναι παραπανω απο 1 ζωο?Και αν ναι...4ον.Πόσα???
5ον.Το γνωριζες το ζωο???
6ον.Το κανονισες εσυ???7ον.Αν ναι με τι τροπο???






Ετσι.Για να ξερουμε τι λεμε ε???


Υ.Γ.Να μη ξεχασω να πεταξω ενα εμοσιον προς αποφυγη παρεξηγησεως...


:bawl:

Λοσιόν μην ξεχάσεις πριν ξεκινήσεις το πρωί.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
17/04/2018, 06:05
Λοσιόν μην ξεχάσεις πριν ξεκινήσεις το πρωί.

Τι να την κανω???

buckley
17/04/2018, 07:12
Τι να την κανω???

Έλα ντε ... χαχαχαχαχα
ΥΓ Το όργιο του σπαμ αυτό το θρεντ ...πρέπει να πάρω τουλάχιστον 4 +1 (yellow) μπρελοκάκια ρε Αποστόλη...

airmav
17/04/2018, 07:16
μπραβο ρε ομαδα...αναμενουμε...

o_gavros
17/04/2018, 07:34
Το όργιο του σπαμ αυτό το θρεντ ...
Όντως ξέφυγε λιγο.
Κάντε ενα κόπο και συγκρατηθειτε λίγο ρε σεις.
Τόσες παραλίες...

teogtp
17/04/2018, 11:28
:wave2:

zannisvel
17/04/2018, 11:29
:beer::beer:
Πολυ καλη η ιδεα σας!!! Πολλα Μπραβο και στο μαστορα !!!

Dennis-
17/04/2018, 11:33
σουπιαααα ευχαριστουμεεε !! ποτε θα σε δουμε απο κοντα?? :wave2:

Anritsu
17/04/2018, 11:51
+3 και απο μένα . Ξοδευτήκα πάλι !!!

Ευχαριστώ

Lioulios
17/04/2018, 14:22
. .

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
17/04/2018, 14:23
Όντως ξέφυγε λιγο.
Κάντε ενα κόπο και συγκρατηθειτε λίγο ρε σεις.
Τόσες παραλίες...

:beer:

virus
17/04/2018, 17:53
Αμααααν ξεχασα να βαλω τα λεφτα :a02:

daz
17/04/2018, 18:17
Όσοι είναι στο εξωτερικό και δεν τους είναι εύκολο να βάλουν τα χρήματα σε κάποια τράπεζα ή τα έξοδα για το έμβασμα είναι πολλά, υπάρχει και η δυνατότητα πληρωμής μέσω paypal.
Το ίδιο μπορεί να γίνει και για κάποιον που δεν έχει web banking και δεν έχει και χρόνο να τρέχει στις τράπεζες.

Αρκεί να μας το λέτε στα σχόλια, όταν θα συμπληρώσετε τη φόρμα.

Dimos35
17/04/2018, 19:58
Απίστευτη δουλειά (είδα το video).
Πολλά συγχαρητήρια daz, γουστάρω πολύ να βλέπω ανθρώπους να μιλάνε με τα έργα τους (όχι ότι και στα γραπτά σου δεν τα πας καλά).

daz
17/04/2018, 21:57
Σας ευχαριστώ πολύ όλους. Χαίρομαι που σας αρέσουν. :beer:

Nostradamus
18/04/2018, 11:35
Όσοι είναι στο εξωτερικό και δεν τους είναι εύκολο να βάλουν τα χρήματα σε κάποια τράπεζα ή τα έξοδα για το έμβασμα είναι πολλά, υπάρχει και η δυνατότητα πληρωμής μέσω paypal.
Το ίδιο μπορεί να γίνει και για κάποιον που δεν έχει web banking και δεν έχει και χρόνο να τρέχει στις τράπεζες.

Αρκεί να μας το λέτε στα σχόλια, όταν θα συμπληρώσετε τη φόρμα.

Τωρα παει..εγινε η δουλιτσα..μας καταγραψανε οι τραπεζες... :D

sanctusan
18/04/2018, 15:02
+1 για το hornet

vaska
18/04/2018, 19:37
Σας ευχαριστώ πολύ όλους. Χαίρομαι που σας αρέσουν. :beer:

Ναι ιδροκόπησες καλέ μου. Αλλά και γι' αυτό ο φίλος ο vaska προνόησε. ;)

daz
18/04/2018, 22:13
:lol:

Είσαι μεγάλο καθίκι ρε! :lol:

vaska
19/04/2018, 08:32
:lol:

Είσαι μεγάλο καθίκι ρε! :lol:

Οπότε μπορώ ασφαλώς να υποθέσω ότι σου μεταφέρθηκε αυτούσιο το μνμ.

Well done

:beer::bawl:

Manalishi
20/04/2018, 11:04
Μέσα η παραγγελία...πάρτε ρε M@@nop@na admins κανά τηλ να το κλείσουμε, κρατάτε τα καλυτερα μπρελόκ για εσάς και σε εμάς μόνο την πλέμπα...

teogtp
20/04/2018, 11:09
Μέσα η παραγγελία...πάρτε ρε M@@nop@na admins κανά τηλ να το κλείσουμε, κρατάτε τα καλυτερα μπρελόκ για εσάς και σε εμάς μόνο την πλέμπα...

Τα πρώτα δείγματα απλά γ@μουν.....











395053

o_gavros
20/04/2018, 18:26
Φίλαθλοι,παρακαλείστε όσοι έχετε παραγγείλει να τακτοποιήσετε τις πληρωμές σας, καθώς οι ανεξόφλητες μετά το πέρας του 7ημερου παραγγελίες θα θεωρούνται άκυρες.
Γλιτώστε μας απο επιπλέον κόπο, για να εξυπηρετηθείτε κι εσείς πιο γρήγορα.


Μέσα η παραγγελία...πάρτε ρε M@@nop@na admins κανά τηλ να το κλείσουμε, κρατάτε τα καλυτερα μπρελόκ για εσάς και σε εμάς μόνο την πλέμπα...

ρε μη φωνάειζ :p

buckley
20/04/2018, 18:37
Φίλαθλοι,παρακαλείστε όσοι έχετε παραγγείλει να τακτοποιήσετε τις πληρωμές σας, καθώς οι ανεξόφλητες μετά το πέρας του 7ημερου παραγγελίες θα θεωρούνται άκυρες.
Γλιτώστε μας απο επιπλέον κόπο, για να εξυπηρετηθείτε κι εσείς πιο γρήγορα.



ρε μη φωνάειζ :p

Ρε μικρούλη πως θα στείλω λεφτά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ΥΓ Βέβαια μπορεί κάπου να το λέει και απλά να μην έχω πάρει μυρωδιά ρε...

o_gavros
20/04/2018, 18:42
κλαίω με το μικρούλη :bawl: ρε μπαγασα.

Σιγουρέψου ρε με τα κουμάντα,μην αρχινίσω να ενοχλώ τον κόσμο τζάπα :p

vaska
20/04/2018, 18:49
Εγώ τα πήρα απ' ευθείας από τον κατασκευαστή :D:D

Να σημειώσω οτι το Saddle Tan γαίνεται αρκετά διαφορετικό (πολύ ανοιχτόχρωμο) στην φωτογραφία κι εμένα με φρενάρισε αλλά στην πραγματικότητα είναι πολύ ωραίο. Το γράφω γι' αυτούς που ίσως έχουν ενδοιασμό με το χρώμα.

buckley
20/04/2018, 19:08
κλαίω με το μικρούλη :bawl: ρε μπαγασα.

Σιγουρέψου ρε με τα κουμάντα,μην αρχινίσω να ενοχλώ τον κόσμο τζάπα :p

Ρε πούστη μου η νεολαία ,μόνο τα μηχανάκια στο μυαλό της έχει...
https://en.wikipedia.org/wiki/Little_John (εκεί που λέει sobriquet δες ρε)
Έστειλα πμ Νταζ οκ.

Grafton 505
23/04/2018, 09:33
Προς MOD stop
περιστέρι άφαντο stop
αποστείλατε έτερο stop
αναμένω stop

daz
23/04/2018, 12:34
Στο αρχικό ποστ έχω γράψει (απ' την αρχή), οτι η αποστολή θα αρχίσει, αφού κλείσουν οι παραγγελίες. Παρ' όλα αυτά προσπαθώ να ετοιμάσω όλα όσα έχετε παραγγείλει μέχρι τώρα και μέσα στην επόμενη εβδομάδα να στείλω σε όλους όσους έδωσαν την παραγγελία τους νωρίς.

Συγχωρέστε με αλλά δεν μπορώ να κάνω πιο γρήγορα.

Ως τώρα έχω δώσει μόνο σε δυο άτομα που τα συνάντησα ο ίδιος (όχι γι' αυτό το λόγο).

Όταν αρχίσω να στέλνω θα το ανακοινώσω

virus
23/04/2018, 13:45
.......

Ως τώρα έχω δώσει μόνο σε δυο άτομα που τα συνάντησα ο ίδιος (όχι γι' αυτό το λόγο).

Όταν αρχίσω να στέλνω θα το ανακοινώσω


...πάρτε ρε M@@nop@na admins κανά τηλ να το κλείσουμε, κρατάτε τα καλυτερα μπρελόκ για εσάς και σε εμάς μόνο την πλέμπα...

Εεετσι να λεμε τα πραματα με το ονομα τους :cool:

ggs
23/04/2018, 14:45
ρε Daz....


τι τρολ εισαι....












































































































395110

:bawl:

o_gavros
23/04/2018, 15:25
αγνό, εκ βαθέων, κλάμα!

daz
23/04/2018, 18:00
:lol:

lazarefa
24/04/2018, 20:11
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα παιδιά. Έδωσα κι εγώ την παραγγελία μου το περασμένο Σάββατο μέσα από τη σχετική φόρμα, ωστόσο δεν έχω μέχρι στιγμής λάβει κάποιο μέηλ με στοιχεία τραπεζικού λογαριασμού για να καταθέσω τα χρήματα. Κατάλαβα κάτι λάθος ως προς τη διαδικασία;

noodles
24/04/2018, 20:38
ευχαριστω οσους ασχοληθηκανε με το θεμα. τα μπρελοκ ειναι ωραια, μπραβο σας, πολυ καλη δουλεια!!
εχω ηδη κανει παραγγελια :)

o_gavros
25/04/2018, 08:08
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα παιδιά. Έδωσα κι εγώ την παραγγελία μου το περασμένο Σάββατο μέσα από τη σχετική φόρμα, ωστόσο δεν έχω μέχρι στιγμής λάβει κάποιο μέηλ με στοιχεία τραπεζικού λογαριασμού για να καταθέσω τα χρήματα. Κατάλαβα κάτι λάθος ως προς τη διαδικασία;

Κανε ενα κόπο και τσεκαρε τα προσωπικα σου μηνύματα.
Σου εχω στειλει απο 21/4 τα σχετικά.

Manalishi
25/04/2018, 08:29
Κανε ενα κόπο και τσεκαρε τα προσωπικα σου μηνύματα.
Σου εχω στειλει απο 21/4 τα σχετικά.

Ίσως φταίει η μέρα....να μην την έχει σε υπόληψη όπως μερικοί αλλοί....

:D

o_gavros
25/04/2018, 09:10
Νοσταλγοί και λοιπά σκουπίδια δεν χωράνε εδώ.

lazarefa
26/04/2018, 17:52
Ευχαριστώ. Έχω στείλει πμ. Κατάθεση έγινε.

headbanger
29/04/2018, 04:54
Παίδες ΚΑναδά στέλνετε :) και μερικά αυτοκόλλητα για τα state signs που θα περάσω φέτος.

Να αφήνουμε το στίγμα μας