PDA

View Full Version : ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

o teos
25/10/2019, 15:55
Μπάμπη μετα απο το τελευταιο emoticon ξέρεις τι πρέπει (https://www.anastasakishairclinic.gr) να κάνεις..

Το ανησυχητικό είναι ότι εσύ ξέρεις και προτείνεις τέτοιες κλινικές........κάι στο χα για φυσικό....Καλή δουλειά...:lol:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
25/10/2019, 16:36
Μέτραγε λεφτά!Είχε ενώσει τα χέρια του στην κορυφή του τιμονιού και ξεφύλλιζε χαρτονομίσματα.

(Δεν κατάφερα όμως να δω αν σάλιωνε και το δάχτυλο). :cry:

Πρέπει να κάτσει κάποιος από πίσω. Δε μπορεί .Όλο και κάτι θα φύγει με τον αέρα.

vaska
26/10/2019, 00:08
Σε είδα Βάντα 15.30 στο κουκάκι να ρίχνεις ξερογκαζιές και να γαμωσταυρίζεις επειδή ένας κουτάκιας πήγαινε σα τη χελώνα.

Ήρθα δίπλα σου, σου μίλησα αλλά τέτοιο άκυρο είχα να φάω από τη Νικολέτα τη γειτονοπούλα στη δευτέρα γυμνασίου.

Αρχίζω να υποψιάζομαι πως δεν συμπαθείς τους κατόχους mega scooter...

Άκυρο ρε φιλαι;; Μα άκυρο στον Μπαμπινο;; Αν είναι δυνατόν.

mikes
26/10/2019, 07:20
Άκυρο ρε φιλαι;; Μα άκυρο στον Μπαμπινο;; Αν είναι δυνατόν.

εδω ρε του ριξες ακυρο εσυ κι εδωσες τη κορη αλλου, και τα βαζεις με τΟν βαντα τωρα?

spyrval
26/10/2019, 14:58
Σε είδα στο βουνό ψηλά (δρόμος Πεντέλη προς Κηφισιά) σταματημένο με το αμάξι. Ήσουν έξω και έπαιζες τρομπόνι!

harris_x
26/10/2019, 20:51
Πριν πολλά χρόνια πετύχαινα έναν τύπο τα σαββατοκύριακα το χειμώνα που έπαιζε μπροστά στη θάλασσα σαξόφονο. Φοβερός.

Μήπως να ανοίξουμε νήμα "Σε άκουσα";
Κάτι για μηχανάκια θα ανοίξουμε;

panos_zip
26/10/2019, 21:03
Σε καβαλησα σήμερα μετά από 3-4 χρόνια παρατημένο!
Φρέσκο λάδι και βενζίνη και πράου
Custom Cub Rulezzzz
411865


γ@μώ το iphone. Θα την φτιάξω μεθαυριο απο το πισί

DriveR
27/10/2019, 13:54
Σας βλέπω υβρίδια και ενώ βλέπετε ότι έχει κίνηση να σταματάτε πάνω σε διασταύρωση συνηθώς και να κλείνετε τους άλλους δρόμους και να δημιουργείτε ένα απέραντο μποτιλιάρισμα και να κλείνετε με το έτσι θέλω τον δρόμο στους υπόλοιπους, υβρίδια τόσο μυαλό θέλει να σταματήσε πριν; Αφού όλοι λάδωσαν ποιος να ξέρει από ΚΟΚ
Επίσης σας βλέπω να ξεκινάτε κατευθείαν με το πράσινο χωρίς να ελέγχετε τους υπόλοιπους δρόμους και ας έχουν κόκκινο οι υπόλοιποι, θέλει μεγάλη προσοχή διότι κάποιος οδηγός μπορεί να είναι αφηρημένος ή κάποιος να πέρασε τελευταία στιγμή το πράσινο ή και για πολλούς άλλους λόγους, ένα σοβαρό περιστατικό εδώ https://www.youtube.com/watch?v=uP-tBeoo7zE

Υ.Γ. Ελπίζω κάποιος συντονιστής να διαγράψει τα άσχετα σχόλια, γράφουν οι συντονιστές Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται. εκεί εσείς αφήστε σχόλια και αγνοήστε τους, τελικά δεν ...

daz
27/10/2019, 23:44
Ρε σεις τι πρέπει να κάνουμε σε αυτό το θρεντ για να μη σχολιάζετε; Το έχουμε καθαρίσει 3 φορές ως τωρα και άλλη μία φορά διαχωρισαμε ολόκληρη συζήτηση.

kordix
28/10/2019, 06:21
Κατέβηκα χτες χωριό με ιχ οικογενειακώς και σας είδα και σας άκουσα (και ζήλεψα) ένα σωρό μοτό-παρέες, μιλάμε για πολλές μηχανές.

karellen
28/10/2019, 08:27
Σας βλέπω 2 μήνες τώρα ηλιόλουστες μέρες και με την κατάλληλη θερμοκρασία για βόλτα και γω δεν έχω μηχανή! Γκρρρ...:mad:

mikRRopixel
29/10/2019, 07:44
Σε είδα στα Άνω Λιόσια, με το λευκό busa και το ξανθό από πίσω αγκαλίτσα, να στρίβεις αριστερά στο φανάρι (φυσικά χωρίς ίχνος εξοπλισμού πάνω σας). Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση, είναι ότι μίλαγες στο κινητό και το κράταγες στο αριστερό σου χέρι... πώς στο καλό ρε φίλε οδηγάς με το κινητό; Αφού το αριστερό σου χέρι είναι κατηλλειμένο και δεν μπορεί να ακουμπήσει συμπλέκτη, πώς αλλάζεις ταχύτητες, τις καρφώνεις?

Mpoufos
29/10/2019, 17:39
Σε είδα στα Άνω Λιόσια, με το λευκό busa και το ξανθό από πίσω αγκαλίτσα, να στρίβεις αριστερά στο φανάρι (φυσικά χωρίς ίχνος εξοπλισμού πάνω σας). Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση, είναι ότι μίλαγες στο κινητό και το κράταγες στο αριστερό σου χέρι... πώς στο καλό ρε φίλε οδηγάς με το κινητό; Αφού το αριστερό σου χέρι είναι κατηλλειμένο και δεν μπορεί να ακουμπήσει συμπλέκτη, πώς αλλάζεις ταχύτητες, τις καρφώνεις?

Μπορεί να έχει κάτι σε στυλ quick shifter..
Δεν τον δικαιολογώ προσπαθώ απλά να σου λύσω την απορια :)

AUFGEBRACHT
29/10/2019, 19:37
Σας έβλεπα σήμερα, και αναρωτιόμουν αν ήταν κάποια Παγκόσμια Ημέρα Οδήγησης Δικύκλου Δίχως Φώτα... Μέσα σε 2 λεπτά, 3 παπιά και 1 σκούτερ χωρίς φώτα (το σκούτερ ήταν και χωρίς πινακίδα κυκλοφορίας και έκανε και σφήνες από δεξιά). Σε είδα κι εσένα ευτραφή κυρία -είσαι κι εκπαιδευτικός τρομάρα σου- να έχεις ανεβάσει το Smart στον πεζόδρομο και να το έχεις παρκάρει μπροστά στο τραπεζάκι που έπινες καφέ :eek::plaf:

Σε είδα μελαχρινή κοπελιά με το CBR και το κρανάκι HJC στην Κόρινθο, και ήσουν χάρμα οφθαλμών!!! :pink:

Red Rider
29/10/2019, 21:27
Σας βλέπω, πλεον στατιστικά, 4 στους 5 οδηγους αυτοκινήτου οδηγουν με το κινητο στο χέρι.Είτε μιλοντας είτε γράφοντας. Μετραω πλεον δειγματοληπτικά.
Επιπλέον οι πιο τυπικοι σε αυτο το ζήτημα ειναι οι γηραιότεροι.
Καμία εξελιξη, καμια ελπίδα...

Acacius
29/10/2019, 23:12
Είδα τα γαμωξένον του on-off/advκάτι σου στον καθρέφτη μου λίγο πριν με προσπεράσεις με καμιά 160άρα σε δρόμο που το λες και αυτοκτονία, ακόμα και χωρίς να είναι βράδυ με σχετική κίνηση. Βέβαια επειδή η ντιβανοκασέλα σου δεν είναι Τζίξερ, το μαραφέτι πήγαινε σαν κλασμένη φάλαινα. Αν το συνηθίζεις, ελπίζω μόνο όταν σκοτωθείς να μην πάρεις κανέναν άλλο μαζί σου.

mikRRopixel
30/10/2019, 07:31
Μπορεί να έχει κάτι σε στυλ quick shifter..
Δεν τον δικαιολογώ προσπαθώ απλά να σου λύσω την απορια :)
Σωστός! Μη σου πω ότι το quickshifter το έβαλε για να μπορεί να μιλάει στο κινητό... :lol:

doctor_john
05/11/2019, 19:22
Σε είδα έλληνα μοτοσυκλετιστή, στη χώρα που μπορείς να κυκλοφορείς 300+ μέρες με την καλή σου να βάζεις αέρα σε κάθε σερβις!!!
Κρίμα τα λάστιχα ρε παιδιά, κρίμα το ρίσκο να τσακιστείτε, κρίμα τις επιδόσεις που χάνονται... κρίμα τα φρένα που δεν πιάνουν...

Βάζετε ρε μια φορά στις 15 μέρες αέρα, τόσα λεφτά δίνουμε για τα ρημάδια...

o_gavros
05/11/2019, 20:24
Σε είδα χθες μωρη ποτανα κίνηση να μας κάνεις τα νεύρα κρόσια.
2,5 ωρες απο Πειραιά για Αγία Παρασκευή!
και σήμερα, τρολολολ σαν να μη συμβαίνει τίποτα, λες και ήταν Σάββατο και οι μισοί λείπαν.
ρε ήμαρτον ©

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
05/11/2019, 21:43
Σε ειδα απίστευτο και πανέμορφο βιεφαρ και μάζευα το σαγόνι μου...

Johny the Fox
06/11/2019, 19:52
Ρε παιδια ηρεμιστε με τα τρεισερ .Δεν ειναι λογικο να την εχετε δει πιστα στην ασφυξια της Αθηνας και να περνατε πανω απο οτι κινειται μπροστα σας.Το ξερω οτι το μηχανακι ειναι γρηγορο και πολυ μαλιστα,αλλα μην το πιστεψετε κι'ολας πως με ενα δεκαχιλιαρο θα γαμησετε το συμπαν.

karellen
06/11/2019, 20:33
Σε είδα Τ-6Α στον ουρανό της Καλαμάτας να κάνεις ενα σωρό ακροβατικά.Πως πηγαινε έτσι το σκασμένο,περιστροφές,λουπ,βυθιση λίγα μέτρα απο το εδαφος.Στην ευθεία της Μεσσηνης ειχαν σταματήσει ενα σωρο αυτοκίνητα και είχαν βγάλει το κεφάλι απο το παραθυρο και χάζευαν,επιασα κι εγω μια ακρη με το KLR και απολάμβανα!

sniper
07/11/2019, 10:32
Σε είδα χθες κατα τις 6μμ στην Κηφισίας, CBR600F, κιτρινόμαυρο με καρατιμονάρα και εξατμίσεις (2) απο Ζ1000 και δεν μπορούσα να οδηγήσω απο τον πνιγμό από τα γέλια.

BLiTzER
14/11/2019, 09:28
Σε είδα, ξεκράνωτε ηλίθιε, στην άνοδο της Γαλατσίου, με την κοτσίδα άπλυτου σαμουράι και την τρίκυκλη μπανιέρα, να παραβιάζεις σχεδόν όλα τα κόκκινα, να κορνάρεις σε πεζό γεράκο που περπατούσε στη διάβαση κανονικά και να περνάς μπροστά του στο μισό μέτρο, και γενικά να κορνάρεις σε οτιδήποτε για να καλύψεις την κουλαμάρα σου. Δε σε χάλασε η ΠΟΥΤΣΑ απ'την εσωτερική από τα 11 ατίθασα, ταϊβανέζικα άτια. ΦΙΛΑΚΙΑ! :*

sniper
14/11/2019, 09:47
Ρε παιδια ηρεμιστε με τα τρεισερ .Δεν ειναι λογικο να την εχετε δει πιστα στην ασφυξια της Αθηνας και να περνατε πανω απο οτι κινειται μπροστα σας.Το ξερω οτι το μηχανακι ειναι γρηγορο και πολυ μαλιστα,αλλα μην το πιστεψετε κι'ολας πως με ενα δεκαχιλιαρο θα γαμησετε το συμπαν.


Like. Χθες και προχθες και κάθε φορά που βλέπω Tracer.

zoslen
14/11/2019, 12:19
Με τις βροχες δυστυχως τα δυσαρεστα περιστατικα ειναι πολλα.
Σε ειδα λοιπον χθες το απογευμα κοντα στην πλατεια του Ιλιου, το παπι το ειχαν σηκωσει λιγο πιο κει, κραταγες το ποδι σου απο τον πονο, αλλα ευτυχως δεν ειχες κατι αλλο πιο σοβαρο...
Πιο δυσαρεστο αυτο που ειδα το βραδυ εξω απο το παρκο Τριτση, κοσμος μαζεμενος στο δρομο και στη μεση σκεπασμενος με αδιαβροχο (;) καποιος ατυχος. Ειχε ερθει αστυνομια, ελπιζω να μην ειχε τραγικη καταληξη...

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
14/11/2019, 18:56
Σε είδα μαλακά ταρίφα σήμερα το μεσημέρι στο φανάρι τής Καζαντζίδη να έχεις κάτσει αριστερά ενώ ήθελες να πάς ευθεία. Όταν άναψε το φανάρι για αυτούς που θέλανε να στρειψουν αριστερά φυσικά εσύ δε κουνηθηκες Και περίμενες το φανάρι για ευθεία. Σού είπα ότι πρέπει να ντρέπεσαι πού είσαι επαγγελματίας Και φέρεσαι έτσι και εσύ μού έλεγες παπαριες.Στο τέλος μού είπες ότι είμαι προκατειλημμένος και ότι τα εχω με εσας τους ταξιτζήδες. Όλα αυτά βέβαια με τσαμπουκά και ειρωνεία. Δε γουστάρω να τσακονομαι στο δρόμο αλλά άμα συνεχίσεις έτσι σίγουρα κάποιος μάγκας θα σε βάλει στη θέση σου.

sapila racing
15/11/2019, 09:44
Σε είδα χτες με το Vstrom το 650 να μου τα χώνεις. 2 φορές μάλιστα γιατί δεν σου έφτασε η πρώτη.
Ε ρε τι πλακα έχουν μερικοί Vstromaδες! Πιστεύουν πραγματικά οτι καβαλάνε διαστημόπλοιο. :bawl:
Παντως αυτός ηταν καλός, το έστριβε το πράγμα.

katsar
15/11/2019, 13:31
Σε είδα ρε μικρέ (κάτοχος παπιού) μετά την βολτίτσα που πήγες με τη μηχανη μου να έχεις βλέμμα σαν να έκανες σεξ με μοντέλο :)

argiris34
15/11/2019, 14:05
Σε είδα ρε μικρέ (κάτοχος παπιού) μετά την βολτίτσα που πήγες με τη μηχανη μου να έχεις βλέμμα σαν να έκανες σεξ με μοντέλο :)
Σε θυμήθηκα ρε νικολα οταν ησουν δεν ησουν 19 χρονων που γλυκοκοιταγες το 1000 και σε συννενοηση με τον ξαδερφο σου λεω αντε παρτο δυο γωνιες, και μετα ενα κολλημενο χαμογελο για κανα δυοωρο το γελιο που ριχναμε κοιταζοντας σε
Αξια ανεκτίμητη

Bowleno
15/11/2019, 15:04
Σε είδα χτες με το Vstrom το 650 να μου τα χώνεις. 2 φορές μάλιστα γιατί δεν σου έφτασε η πρώτη.
Ε ρε τι πλακα έχουν μερικοί Vstromaδες! Πιστεύουν πραγματικά οτι καβαλάνε διαστημόπλοιο. :bawl:
Παντως αυτός ηταν καλός, το έστριβε το πράγμα.

Είδες τώρα κι εσύ τι παθαίνουν που διαβάζουν στο moto.gr ότι πιάνει χρονοδίνες και τέτοια; τα πιστεύουν! :cry::lol:

Acacius
15/11/2019, 17:04
Είδα το εξωγήινο μούτρο του Zontes σου στους καθρέφτες του αμαξιού κι εσένα να νοιώθεις πολύ γΛήγορος. Παραλίγο να σε δω και χαλκομανία στον προφυλακτήρα με την προσπέραση που έκανες από δεξιά σε άκυρο σημείο. Τουλάχιστον φορούσες κράνος και γενικά μάλλον ήσουν ψιλοντυμένος, οπότε παίζει απλά να το βροντήξεις πριν σου χαλάσει :lol:

rainmike
16/11/2019, 23:02
Σε είδα κοπελιά να πέφτεις κυριολεκτικά στις ρόδες μου μιλώντας απαθέστατη στο κινητό.
Το πως δεν σε παρέσυρα ένας Θεός ξέρει.
Ξεκολλήστε ρε με τα κινητά,θα σας σκοτώσουν τα ρημάδια.Στο δρόμο κινητό,στο αμάξι κινητό,στο λεωφορειο κινητο,
για καφέ κινητό,στο γυμναστήριο κινητό,στο χέσιμο κινητό.
ΒΤW μόνο στο χέσιμο αξίζει.

George_Sp
24/11/2019, 15:34
Σε είδα Ελληναρά ξανά στο δρόμο να τον κάνεις πίστα γιατί έτσι....και να παίρνεις στο λαιμό σου έναν 37χρονο πατέρα, μια πολυτραυματία μητέρα και ακόμα 2 τραυματισμένα παιδιά. Τελείωσες ακόμα μια οικογένεια.
Μόνο και μόνο για να δείξεις στο φίλο σου τι ωραίες μπάντες κάνει η bmw coupe στο παράδρομο στη Λαμία. Όλοι την είδατε Σουμάχερ. Πάρτα στο ανάποδο τώρα και άμεσα φυλακή.
Φυλακή και σε σένα που είδες το τροχαίο και απλά έστριψες και έφυγες.

https://dai.ly/x7oeexy

viper1
27/11/2019, 02:05
Σε είδα Ελληναρά ξανά στο δρόμο να τον κάνεις πίστα γιατί έτσι....και να παίρνεις στο λαιμό σου έναν 37χρονο πατέρα, μια πολυτραυματία μητέρα και ακόμα 2 τραυματισμένα παιδιά. Τελείωσες ακόμα μια οικογένεια.
Μόνο και μόνο για να δείξεις στο φίλο σου τι ωραίες μπάντες κάνει η bmw coupe στο παράδρομο στη Λαμία. Όλοι την είδατε Σουμάχερ. Πάρτα στο ανάποδο τώρα και άμεσα φυλακή.
Φυλακή και σε σένα που είδες το τροχαίο και απλά έστριψες και έφυγες.

https://dai.ly/x7oeexy

Ξέρεις φαντάζομαι ότι δεν θα πάει κανείς μέσα.....

katsar
03/12/2019, 01:21
Σε είδα αστυφύλαξ να μου φέρνεις το πρωί μήνυση από συνάδερφο σου για συκοφαντική δυσφήμιση γιατί του είχα πει "δεν κάνεις σωστά την δουλειά σου,γιατί τους προστατεύεις;"
Τι τραβάμε μαυτούς ρπμ.

kordix
03/12/2019, 07:31
Σε είδα και σε άκουσα τυχερέ άνθρωπε με την κατακόκκινη Ferrari testarossa με τις χαρακτηριστικές γρίλιες στα πίσω φανάρια και τους μεγάλους αεραγωγούς στο πλάι.

Το μοτέρ δε, έχει μοναδικό ήχο :eek:

o_gavros
22/12/2019, 11:39
Σε είδα χθες

413651

Πάμε για άλλα τόσα! :pink::pink:

νεοσσός
22/12/2019, 12:08
Σε είδα χθες

413651

Πάμε για άλλα τόσα! :pink::pink:
Ένιωσα μία Ιαπωνική προμνησία, αλλά θυμήθηκα!


Σε είδα Hornetάρα μου στα 96000 χλμ να θέλεις για πρώτη φορά ρύθμιση σε 3 βαλβίδες.
Αλλάχτηκαν επίσης καδένα εκκεντροφόρου και τεντωτήρας, ρουλεμαν λαιμού και πάμε γι άλλα τόσα! :beer:



Να τα χαίρεστε αμφότεροι!

harris_x
23/12/2019, 13:40
Σε (hornet) είδα και σε (SF) γνώρισα χθες σε μια γαμάτη συναυλία!

Χάρηκα πολύ κύριοι :beer::beer::beer:

doctor_john
24/12/2019, 12:06
Σε είδα με VF1000r Bol D' Or στα δυτικά και χάζεψα.. μπράβο! άψογο!

o teos
26/12/2019, 18:11
Σε είδα με το NC σήμερα στην παλαιά Αθηνών Κορίνθου δικαβαλο και με σακίδιο δεμένο πίσω να πηγαινεις όσο καλα σου επιτρέπει το μότο αυτό...τσακο μια απ το κόκκινο daytona αν διαβάζεις εδώ:beer:...έκοψα μετα την κακια σκαλα παρακάτω να με προλαβεις να σε χαιρετήσω αλλά δε σε ειδα να έρχεσαι και έφυγα..


Η μόνη μηχανή που είδα και στο πήγαινε και στο έλα σήμερα...τι έγινε ρε έπιασε κρύο??:lol:

billy84
26/12/2019, 21:44
Σε είδα με το NC σήμερα στην παλαιά Αθηνών Κορίνθου δικαβαλο και με σακίδιο δεμένο πίσω να πηγαινεις όσο καλα σου επιτρέπει το μότο αυτό...τσακο μια απ το κόκκινο daytona αν διαβάζεις εδώ:beer:...έκοψα μετα την κακια σκαλα παρακάτω να με προλαβεις να σε χαιρετήσω αλλά δε σε ειδα να έρχεσαι και έφυγα..


Η μόνη μηχανή που είδα και στο πήγαινε και στο έλα σήμερα...τι έγινε ρε έπιασε κρύο??:lol:


Χρόνια πολλά φίλε!Και εγώ κανέναν δεν πέτυχα σήμερα.10.30 πέρασα την παλιά εθνική!:cool:

o teos
26/12/2019, 23:58
Χρόνια πολλά φίλε!Και εγώ κανέναν δεν πέτυχα σήμερα.10.30 πέρασα την παλιά εθνική!:cool:

Χρόνια πολλά bill....δε νομίζω να ήσουν εσύ στο γυρνάΜε το nc Ε?λευκό ήταν το Nc αλλά κράνος φόραγε ένα hjc τΟ παλικάρι και ήταν διπλός...Δεν είδα άλλες λεπτομέριες...γύρω στις 13.30 με 14.00...:D

billy84
27/12/2019, 08:20
Χρόνια πολλά bill....δε νομίζω να ήσουν εσύ στο γυρνάΜε το nc Ε?λευκό ήταν το Nc αλλά κράνος φόραγε ένα hjc τΟ παλικάρι και ήταν διπλός...Δεν είδα άλλες λεπτομέριες...γύρω στις 13.30 με 14.00...:D

Για μένα τέλος τα δικαβαλα για κάποια χρόνια ούτως ή αλλως, εκτος αν παίξει κάτι παρανομο:lol:

Ξαναπερασα κατά την επιστροφή μου στις 17.00 περίπου. Έκανα δυνατή βόλτα, θα ανεβάσω ταξιδιωτικο!

Υ. Γ. Αν τύχει να συναντηθούμε θα καταλάβεις αμέσως ότι είμαι εγώ :bawl:

Καλές βόλτες αγόρι μου!

o teos
27/12/2019, 10:25
Χαχαχαχα το φαντάστηκα τον πέρασα τραγικά εύκολα στις στροφές μετά τις γραμμές του τρένου και δεν τον είδα ξανα...Εκεί απέκλεισα κάθε ενδεχόμενο να είσαι εσύ αλλά λέω ας ρωτήσω just in case...:lol:

Ωραιοοος..καλές βόλτες αγορίνα..:beer:

bulmont
27/12/2019, 16:44
Σε ειδα να ψωνίζεις οικοπεδάκι παραθαλάσσιο........

413742

413741

413743

doctor_john
28/12/2019, 07:33
Μπράβο της! αυτοδημιούργητη :lol:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
01/01/2020, 05:06
Σάς είδα εχθές αστυνομικοί να σταματάτε τα αυτοκίνητα και να ζητάτε να ανοίξουν τά τζάμια πίσω πού είχαν παιδιά και να μοιράζεται δωράκια σε κάθε παιδί. Τη ωραία κίνηση της αστυνομίας ηρακλείου. Συγκινήθηκα.

Και είδα και εσάς ΔΕΗ εχθές το βράδυ παραμονή πρωτοχρονιάς πού είχε αρπάξει φωτιά ένας στύλος στην γειτονιά μού και είμασταν χωρίς ρεύμα κανένα δίωρο να εργάζεστε πυρετωδώς για να επανέλθει το ρεύμα να συνεχίσουμε να ψήνουμε το φαγητό μάς.
Μπράβο....

ioannispar
01/01/2020, 10:38
Μακάρι να ήταν έτσι πάντα! Πολύ ωραία κίνηση της ΕΛΛΑΣ και ΜΠΡΑΒΟ σε ΔΕΗ και ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ που είδα εχθές να κάνουν βάρδια λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου! Καλή Χρονιά σε όλους!!!

johnnybond
02/01/2020, 14:07
Σε είδα ξημερώματα Πρωτοχρονιάς με ένα v Strom να ανεβαίνεις τη πλατεία σινάνη άκοπος με μια 120άρα τουλάχιστον με κρανάκι jet και αμανικο μπουφάν και τον δρόμο να είναι γυαλί. Σε περίπτωση που το δεις να ξέρεις σοφή η μ@λ@κί@ σου καθως και η κωλοφαρδία σου που όχι μόνο δεν έφαγες καμία φέτα, αλλά και που δεν δεν σου βγήκε κανένα αμάξι ή κανένας άτυχος με τα πόδια από δεξιά αριστερά..

DriveR
02/01/2020, 20:48
Την προηγούμενη εβδομάδα είδα τρία ατυχήματα, σε όλα αυτά οι οδηγοί των Ι.Χ. ήταν υπαίτιοι για πρόκληση ατυχήματος, στο ένα οδηγός έκοψε κάθετα σε κεντρική λεωφόρο και χτύπησε τον μοτοσυκλετιστή, στο άλλο πέρασε με κόκκινο (χωρίς να το έχει καταλάβει) ο οδηγός Ι.Χ. και δεν είδε ότι στον κάθετο ότι διέρχονταν οχήματα και χτύπησε μοτοσυκλετιστή και στο τελευταίο πάλι χτύπησαν πλάγια τον οδηγό δικύκλου (με μικρή ταχύτητα).

Στις δύο περιπτώσεις οι οδηγοί των δικύκλων (νέοι) φορούσαν κράνος και μετά τον ατύχημα το έβγαλαν κατευθείαν αν και είχαν σκάσει κάτω στο οδόστρωμα (ερώτηση εδώ στους γνώστες δεν είναι λάθος αυτό; ) και οι δύο είχαν τραυματισμούς στα χέρια και στα πόδια και στο τελευταίο ήταν ένας ηλικιωμένος που δεν φόραγε κράνος και οι τραυματισμοί περιορίστηκαν στα πόδια. Στις πρώτες δύο περιπτώσεις αν οι οδηγοί δεν είχαν κράνος οι τραυματισμοί τους θα ήταν αρκετά επικίνδυνοι και ίσως να μην την γλιτώνανε.

Μεγάλη προσοχή σε όλους κατά της διάρκεια κακοκαιρίας, στην Ε.Ο. (εντός Αττικής) όταν έπεφτε το χιόνι και είχε αρκετό κρύο μέτρησα πάνω από πέντε περιπτώσεις ατυχημάτων (το ένα μετά το άλλο την ίδια μέρα), προφανώς οι οδηγοί δεν είχαν λάστιχα, τρέχαν αρκετά και φεύγαν δεξιά και αριστερά της Ε.Ο. , μου κάνει εντύπωση που κάνεις από όλους αυτούς δεν έπαιρνε μέτρα να ενημερώσει αυτούς που έρχονταν για το ατύχημα (δεν είχαν τρίγωνο, δεν είχαν φωσφοριζέ γιλέκο και δεν υπήρχε φακός), κάθοτναν σε επικίνδυνη στροφή απλά έτσι κοιτώντας καθώς και αρκετοί όταν βλέπαν σε επικίνδυνο σημείο είχε γίνει κάποιο ατύχημα ή είχε σταματημένο όχημα δεν τους ενδιέφερε χωρίς να ενημερώσουν τις αρμόδιες αρχές και συνέχιζαν να γίνονται ατυχήματα.

spyrval
04/01/2020, 23:05
Σε είδα πριν λίγες μέρες στο εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα να παρκάρεις στις θέσεις για ΑΜΕΑ. Από μακριά σε άκουγα που έλεγες του υπάλληλου για το πάρκινγκ (που προφανώς σου έλεγε να φύγεις) ότι δεν έβρισκες πουθενά αλλού. "Πού να πάω, έξω; Δεν υπάρχει μέσα τίποτα". Στο τέλος το άφησες, αγνόησες τον υπάλληλο που φυσικά δε θα καθόταν να πλακωθεί κιόλας, πήρες τα 2 παιδάκια που παρακολουθούσαν τον πατέρα τους και μπήκες προς τα μέσα λέγοντας "2 λεπτά θα κάνω."
Πηγαίνοντας προς το αμάξι μου είδα τουλάχιστον 7-8 θέσεις στα 30 μέτρα από εκεί που πάρκαρες. Σιχαμένε, διαιώνησες και το dna μη χαθεί το είδος.

Rac3rX
05/01/2020, 13:47
Δεν ξέρω πόσα χρόνια είχα να δω τετρακύλινδρο 250 στην πόλη.22άρι ήταν, ρημάδι εντελώς χωρίς φαίρινγκ,μπέρδευε στο μισό γκάζι κλπ αλλά ακόμα πάει. Παρεπιπτόντως μέχρι πρόσφατα υπήρχε ένα σε διαλυτήριο στην περιοχή σε λογική τιμή,αν ενδιαφέρει κανέναν ας μου στείλει ένα μήνυμα.

slzr
12/01/2020, 21:56
Σε είδα φίλε με το FZR σου στην πένα και σένα με το TDR λίγο παρακάτω και σας χάρηκα!

Σας είδα κι εσάς με τις όμορφες μπούσες σας στο Λουτράκι.

Πρέπει να είσαστε καμιά δεκαριά... αφού προχώραγα και σκεφτόμουν "δεν μπορεί ... κάπου εδώ θα έχει φωλιά" :lol:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
13/01/2020, 22:39
Σε είδα σήμερα στην εθνική να με περνάς μαλιοκουβαρα.εγώ είχα 90 και εσύ πάνω από 230.Όχι δε πρόλαβα να δώ τη μηχανάκι είχες αλλά ούτε το χρώμα δεν είδα καλά καλά...

Και σε είδα και σένα πανιβλακα με το κίτρινο σεισεντο να σφάζεις το κόκκινο πού ειμουν σταματημένος και να μιλας στο κινητό. Φαιβγωντας επεξες και μια γκάζια με το κακοφτιαγμενο σου κουτί μη τυχόν και κάποιοι πού δε σε είδαν να σε δούνε και αυτοί.....

MG
16/01/2020, 09:57
Σε ειδα τωρα λιγο πριν καμια ωρα στην παραλιακη στο φαναρι για Αγιου Δημητριου...

Ειχες κατσει στη μεση, εβγαλες το σακακι σου κι εριξες μια ζεμπεκια μεσα στη μεση του δρομου...

Ειναι απο τα πιο τρελα πραγματα που εχω δει... οπως κι ολοι αλλοι που χαζεψαν..

Δεν ξερω αν πας καλα στο μυαλο ή τι σου συνεβει και ηθελες να το κανεις κι ουτε με νοιαζει, αλλα ησουν λεβεντης... χορευες αντρικια χωρις να σε νοιαζει τιποτε

pektis
16/01/2020, 10:36
Σε ειδα να κανεις τον σταυρο σου πριν βαλεις μπρος το σκουτερ για να φυγεις...

doctor_john
16/01/2020, 11:08
Σε είδα για μια φορά ακόμη, να κουβαλάς τρείς φιάλες γκαζιού με το σκούτερ και να οδηγείς ανάποδα στην κυκλοφορία,
να περνάς κόκκινα, να στρίβεις στην μοναδική κατεύθυνση του κόμβου που απαγορεύεται και να μιλάς στο κινητό..

slzr
16/01/2020, 13:18
Σε είδα στα αριστερά μου στρουμπουλό αγόρι με το Βαραντέρο, να έχεις το φλας αναμμένο και να το κόβεις ευθεία...




Καλά που δεν βγήκα με τ`αμάξι , θα κάναμε αγκαλίτσες :facepalm:

daz
16/01/2020, 18:01
Ξεκλκειδώσαμε..

Εχουμε βαρεθεί να το σφουγγαρίζουμε αυτό!

SONone
16/01/2020, 19:18
σε ειδα με το mt07 ασπρο με εξάτμιση και κατι περίεργα αυτοκόλλητα στο ντεπόζιτο. τι πυραύλους και αστεράκια ??
νταξ καλα παει το μηχανάκι σου αλλά αμα δεν ξεκολλάς στην 1-2 απο την 4κυλινδρη γρια τι σκατά νομίζεις οτι θα γινεις στα 140+?

MAIK72
16/01/2020, 19:29
Sε είδα κοπελιά με τα ακουστικά ,μάλλον στην διαπασών μέσα στο τύμπανο, να περνάς διάβαση πεζών σε διαστάυρωση χωρίς να ελέγχεις. Σόρρυ που σε είπα βλαμμένη γιατί στην κόρνα το έπαιζες και κουφή εκτός από γκαβή, αλλά ισχύει. Σόρρυ που αυτό το άκουσες:moutza:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
16/01/2020, 20:29
Ξεκλκειδώσαμε..

Εχουμε βαρεθεί να το σφουγγαρίζουμε αυτό!

Έπεσε μία βομβιτσα ε?Ψιλοχαμουλης:eek:

νεοσσός
16/01/2020, 21:51
σε ειδα με το mt07 ασπρο με εξάτμιση και κατι περίεργα αυτοκόλλητα στο ντεπόζιτο. τι πυραύλους και αστεράκια ??
νταξ καλα παει το μηχανάκι σου αλλά αμα δεν ξεκολλάς στην 1-2 απο την 4κυλινδρη γρια τι σκατά νομίζεις οτι θα γινεις στα 140+?
Σίγουρα δεν ήταν γκρι ματ, με εργοστασιακή εξάτμιση και χωρίς παράξενα αυτοκόλλητα; :p

viper1
17/01/2020, 00:46
Ξεκλκειδώσαμε..

Εχουμε βαρεθεί να το σφουγγαρίζουμε αυτό!

Τόσα λ7α παίρνετε. Να κάνετε και κάτι :D

gior-gos
19/01/2020, 12:34
Σε είδα :pink:

414364

414365

MAIK72
19/01/2020, 13:30
Αστροπελέκι, Μία βόλτα πήγε και το διέλυσε :facepalm:

Σε είδα με το σκούτερ και το φούτερ για κράνος να πηγαίνεις με 100 στο κωλόστενο. Στο τσακ απέφυγες πόρτα και πεζό σε παρκαρισμένο αυτοκίνητο.
Δεν σε πρόλαβα γιατί στις διασταυρώσεις σταμάταγες με κολίδια και έσφαξες και ένα κόκκινο.Εντελώς πειραγμένος.
Και να σε κυνηγούσαν με λιγότερα θα πήγαινες.

arkoudeas
19/01/2020, 20:48
Σε ειδα με μηχανη μεγαλου κυβισμου ( τραιμφ ή τιντιεμ, ηταν βραδυ δεν μπορεσα να διακρινω καλα) με μελαχρινη γοργονα πισω , ακρανωτοι κ οι δυο, αλλα με 1 κρανος δεμενο στο μπακπακ της , να λυνεται στα καλα καθουμενα, να σκαει ακριβως μπροστα μας (ημουν με ιχ πισω τους στα 20-25 μετρα, ευτυχως καναμε μανουβρα κ αποφυγαμε να πεσει στις ροδες μας), να σκορπανε πλαστικα καθως κανει τις σβουρες του κ να μην περνουν χαμπαρι κανενας τους, μονο μετα απο κανα μισο χιλιομετρο εφοσον τους εχω κανει σινιαλο με φωτα κ κορνες οτι θα σκοτωσουν κανενα απο αυτους που ερχονται πισω τους, να ρωταει : -" Εφυγε το κρανος, εφυγε το κρανος??" ..... Τουλαχιστον ειπε απ ευθειας για φιλικη. Ενα βραδυ καλοκαιριου 19'
Τα κρανη για το κεφαλι ειναι παιδες!

ΥΓ. Δεν μπορεσα να βρω νημα για να χαιρετησω το φορουμ ως νεο μελος, οποτε ειπα να κανω την αρχη με αυτην την οχι κ τοσο προσφατη ιστορια. Καλησπερα σε ολους

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
20/01/2020, 05:18
Σε ειδα με μηχανη μεγαλου κυβισμου ( τραιμφ ή τιντιεμ, ηταν βραδυ δεν μπορεσα να διακρινω καλα) με μελαχρινη γοργονα πισω , ακρανωτοι κ οι δυο, αλλα με 1 κρανος δεμενο στο μπακπακ της , να λυνεται στα καλα καθουμενα, να σκαει ακριβως μπροστα μας (ημουν με ιχ πισω τους στα 20-25 μετρα, ευτυχως καναμε μανουβρα κ αποφυγαμε να πεσει στις ροδες μας), να σκορπανε πλαστικα καθως κανει τις σβουρες του κ να μην περνουν χαμπαρι κανενας τους, μονο μετα απο κανα μισο χιλιομετρο εφοσον τους εχω κανει σινιαλο με φωτα κ κορνες οτι θα σκοτωσουν κανενα απο αυτους που ερχονται πισω τους, να ρωταει : -" Εφυγε το κρανος, εφυγε το κρανος??" ..... Τουλαχιστον ειπε απ ευθειας για φιλικη. Ενα βραδυ καλοκαιριου 19'
Τα κρανη για το κεφαλι ειναι παιδες!

ΥΓ. Δεν μπορεσα να βρω νημα για να χαιρετησω το φορουμ ως νεο μελος, οποτε ειπα να κανω την αρχη με αυτην την οχι κ τοσο προσφατη ιστορια. Καλησπερα σε ολους

Καλώς ήρθες συντροχε. Τί οδηγας?

bulmont
20/01/2020, 06:09
Καλώς ήρθες συντροχε. Τί οδηγας?

Aυτοκίνητο.........

toyar
20/01/2020, 06:21
σε ειδα να κανεις οπισθεν και να πεφτεις πανω μου στην πορτα του οδηγου
και στην ασφαλεια να λες οτι φταιω εγω
....συγνωμη:(
η ηλικια σε εκανε να μην μπορεις να γυρισεις το κεφαλι σου να ελεγξεις τον 1,5 τονο σιδερα που οδηγεις δε σε βοηθησε ομως να εχεις αξιοπρεπεια
(αν ως λαος μαθαιναμε απλα να παραδεχομασταν τα λαθη μας θα εστρωναν πολλα πραγματα που μας ταλαιπωρουν)

arkoudeas
20/01/2020, 08:58
Καλώς ήρθες συντροχε. Τί οδηγας?
Τ50, Μπέβερλι 350, κ τώρα σκέφτομαι να πάρω το τρεισερ 900

filipp0s
22/01/2020, 08:51
σε είδα χθες στην πατησίων με cbr 1000 rr fireblade και κράνος-γυαλιά σαν το παρακάτω (!) :cry::cry:

414441

buckley
22/01/2020, 09:01
σε είδα χθες στην πατησίων με cbr 1000 rr fireblade και κράνος-γυαλιά σαν το παρακάτω (!) :cry::cry:

414441

Το μηχανάκι ήταν λάθος, όχι το κράνος :bawl:

doctor_john
22/01/2020, 09:21
Αν ήταν μοτό αντικατάστασης θα τα ακούσει γερά ο δικός μου που μου δίνει το παπί του συνεργείου.. :vroum:

harris_x
22/01/2020, 09:51
σε είδα χθες στην πατησίων με cbr 1000 rr fireblade και κράνος-γυαλιά σαν το παρακάτω (!) :cry::cry:

414441

:facepalm:


Το μηχανάκι ήταν λάθος, όχι το κράνος :bawl:
true

andreastwin
22/01/2020, 10:07
buckley. κατι σε norton bsa.

mikRRopixel
30/01/2020, 16:13
Σε είδα σήμερα το πρωί στη λ. Φιλαδελφείας, μπάρμπα με την παλιά mercedes να βγαίνεις από το στενό με stop, να κορνάρω και να πλακώνομαι στα φρένα όταν κατάλαβα ότι βγήκες έτσι χωρίς να έχεις ελέγξει το δρόμο. Αφου σε αγριοκοίταξα, εσύ άρχισες να ορύεσαι και να βρίζεις, αντί να κάτσεις στα αυγά σου και να ζητήσεις μια συγγνώμη που πήγαινες να με φας λάχανο. Kαλά που δούλεψε υπερωρίες το ABS στο grom. Παλιοσίχαμα...

νεοσσός
30/01/2020, 21:50
Πριν χρόνια είχα ακούσει κάποιον να λέει ότι τα Mercedes, όχι μόνο επιλέγονται από ανθρώπους μεγάλης ηλικίας, άρα και μειωμένων αντανακλαστικών, αλλά σε αποστασιοποιούν και από το περιβάλλον και την οδήγηση, με αποτέλεσμα να έχεις μειωμένη αντίληψη. Τότε μου είχε φανεί κάπως ρατσιστικό, αλλά τα τελευταία χρόνια διαπιστώνω συχνά ότι τύποι με Mercedes κάθε τύπου, από μεγάλα οικογενειακά μέχρι A-Class, πραγματικά οδηγούν αψυχολόγητα και προσέχω περισσότερο όταν βρίσκομαι κοντά τους.

Γυναίκες που μιλάνε στο κινητό και κυρίως γέροι που δεν έχουν επαρκή αίσθηση του περιβάλλοντος. Πραγματικά, το ποσοστό εκείνων που οδηγεί επικίνδυνα, είναι αισθητά μεγαλύτερο σε αυτή τη μάρκα.

mazax
31/01/2020, 08:08
Μόλις σε είδα ΟΑΚ πινακίδα (μάλλον σημαίνει Ο ΑρχιΚαραγκιόζης) με το Yamaha να πηγαίνεις επίτηδες ανάμεσα αργά (30χλμ)και μόλις άνοιγε ο δρόμος να ανοίγεις μην σε περάσω....Πόσο κομπλεξικοί είσαστε μερικοί με τις μηχανές μην σας περάσουν σκούτερ?
Εγώ με το ducati (έχω και μηχανή μεγάλου κυβισμού) πάντα πάω πιο αργά ανάμεσα από το αυτοκίνητα στην Κατεχάκη. Πάντα κάνω άκρη να περάσουν όσοι πάνε πιο γρήγορα...Δεν γίνεται όλη την Κατεχάκη με 30...
Αλλά επιδεικτικά με το ένα χέρι στο τιμόνι και μόλις έβρισκα χώρο να ανοίγει....Έλεος

DoctoR_k6
31/01/2020, 11:22
...κ σε βλεπω τα πρωινα με το Ducati F3 400 στην πενα. :eek:
Απιστευτα καλη κατασταση!!!

sapila racing
31/01/2020, 11:55
Σας είδα για πρώτη φορά στα χρονικά χτες με το περιπολικό να σταματατε οδηγούς που πανε στην ΛΕΑ στην ΕΟ.
Στην κάθοδο προς Αθηνα μετα την ΑΟ και πριν την Φιλαδέλφεια.

Πως εγινε αυτό??? :confused:

που έπρεπε να γινεται εδω και χρόνια......

viper1
31/01/2020, 11:59
Σας είδα για πρώτη φορά στα χρονικά χτες με το περιπολικό να σταματατε οδηγούς που πανε στην ΛΕΑ στην ΕΟ.
Στην κάθοδο προς Αθηνα μετα την ΑΟ και πριν την Φιλαδέλφεια.

Πως εγινε αυτό??? :confused:

που έπρεπε να γινεται εδω και χρόνια......

Καινούργιο μέτρο. Όταν παλιώσει θα γυρίσουμε στις παλιές αγαπημένες συνήθειες

νεοσσός
31/01/2020, 12:10
Σας είδα για πρώτη φορά στα χρονικά χτες με το περιπολικό να σταματατε οδηγούς που πανε στην ΛΕΑ στην ΕΟ.
Στην κάθοδο προς Αθηνα μετα την ΑΟ και πριν την Φιλαδέλφεια.

Πως εγινε αυτό??? :confused:

που έπρεπε να γινεται εδω και χρόνια......
Μακάρι να διατηρηθούν οι έλεγχοι.

andreastwin
31/01/2020, 18:09
σε ειδα 660 yamaha xtx χωρις καθρεπτες και οι εξατμισει σου μου θυμιζαν διυλιστήρια, να κατεβαινης απο διονυσο για νεα μακρη, να εισαι πισω απο ενα αυτοκινητο στα αργα σου, και την ωρα που σε περασα βλακακο καπως ταραχτικες, και σε περασα νορμαλ, γιατη με επνιγες , που να με δεις βλακακο χωρις καθρεπτες, και μετα απο 2-3 χιλιομετρα να με περνας σαν valentino rossi και γυρνας το κεφαλι να δεις πισω. πανιβλακα κριμα τα νιατα σου.

sapila racing
31/01/2020, 18:13
Μακάρι να διατηρηθούν οι έλεγχοι.

Δεν διατηρήθηκαν. Σημερα δεν υπήρχε περιπολικό και γινόταν ο κλασσικός χαμός.

o_gavros
02/02/2020, 09:32
Σε είδα να έρχεσαι, ως άλλος Πασχάλης Τερζής, για φύγεις πάλι.
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕ;

doctor_john
02/02/2020, 09:36
ασθμαίνοντας; τι έγινε, σε μέτρησε κανείς και σε βρήκε μπόλικο ; :lol:

o_gavros
02/02/2020, 09:40
Με γκολ τηλεφώνημα,ρε μυστηριε :p
Αλλά εδώ είπαμε και ξανάπαμε δεν ανοίγουμε κουβεντολοϊ

Jo.Da.
02/02/2020, 12:10
Σε είδα χθες το μεσημέρι με τη λευκή Lamborghini στην Κηφισίας 30άρη τύπε με τη δεσποινίδα δίπλα σου και τα λοκαρισμένα μούτρα στο κινητό.
Πρέπει να κ@ύλωσες τουλάχιστον το μισό πληθυσμό του δρόμου με το γκάζι και τον ήχο.
Το crypton με τα ξερογκαζίδια στο παράθυρό σου στο ύψος της Πρεσβείας των ΗΠΑ.:D

KAGOURO
02/02/2020, 19:24
Σε είδα δικάβαλο ακράνωτο θορυβώδες τρελοπαπο χθες το βράδυ στη Βουλιαγμένης να σκας στο πίσω φτερό από το Ματιζένιο κουτάκι μου, που σταμάτησε για να αποφύγει άλλο κουτάκι που διέσχιζε κάθετα τη Λεωφόρο, και στη συνέχεια να με στολίζεις κανονικά με ωραιότατα κοσμητικά επίθετα ενώ γκάζωσες για να φύγεις....έχοντας τον πιτσιρικά μου στο πίσω κάθισμα ! Έτσι διαμορφώνονται απόψεις για τους δικυκλιστές.....δυστυχώς ! Βέβαια είσαι τυχερός που δεν έπεσες γιατί ακόμα θα σας κλωτσομπουνίδιαζα μποθ οφ γιου !
And by the way...έχω την πινακίδα σου,.....όποτε μπορεί τα μαπίδια απλώς να αναβληθούν για λίγο .....

doctor_john
02/02/2020, 19:58
60% πίσω, 40% εμπρός η προσοχή στο κουτί... δεν πάει ο νούς σου, 2 φορές είχα το χρόνο να σκεφτώ, να ξεκινήσω και να ανέβω πεζοδρόμιο
και αυτοί ακόμα δεν είχαν πάρει πρέφα το σταμάτημα της κίνησης..

pektis
04/02/2020, 09:10
414920
Ειδα τα 8αρια σημερα...:lol:

katsar
08/02/2020, 10:43
Είδα τον καθρέφτη του φορντ πάλι σπασμένο να κρέμεται , :mad::a52: .

petros1479
10/02/2020, 11:55
Να σε καλα ρε φιλε που κάνοντας όπισθεν με το ναβαρα! στην Σολωνος! Μου εσπασες το φτερο (μυτη) και ενω κατεβηκες και το ειδες την εκανες με ελαφρα! Δε σε προλαβα και εσυ εκανες οτι δεν με ακουγες!! Μπορει να σε πετυχω καπου τριγυρω γιατι πρεπει να εισαι αυτοχθων ετσι οπως ηταν το "αγροτικο"!!!!

doctor_john
10/02/2020, 12:17
πινακίδα ρε Πέτρο...

petros1479
10/02/2020, 14:40
πινακίδα ρε Πέτρο...

Δεν προλαβα ρε γαμωτο!! Μεχρι να κατεβω απο το μπαλκονι ειχε φυγει ο παπαρας!

Jo.Da.
11/02/2020, 16:50
Καλύτερα που ΔΕΝ σε είδα. Εσένα που έβγαλες το κατοικίδιό σου βόλτα και ΔΕΝ τα μάζεψες. Να σου πω λοιπόν ότι σχόλασα από τη δουλειά μου για να πάρω τη μικρή από το σχολείο. Δεν πρόλαβα ούτε να φάω, ούτε να χ€σω. Το πρόγραμμα είναι σφιχτό. Σχολείο, σπίτι, φρούτα, ετοιμασία μπαλαρίνας και μπαλέτο. Οριακά οι χρόνοι. Και χάνω 20' για να μαζέψω το χάλι που άφησες. Συν το χρόνο που θα χάσει η γυναίκα μου για να καθαρίσει τα παπούτσια... Για να μην πω λοιπόν κατι χειρότερο στ@@στή νεοέλληνα, ΣΚ@Τ@ στα μούτρα σου εύχομαι...

415106

petros1479
11/02/2020, 18:06
Σε ειδα να θελεις να με βοηθησεις χωρις να με ξερεις καν!
Υπαρχουν ακομα ΑΝΘΡΩΠΟΙ λοιπον και ζουν αναμεσα μας!!!
Να είσαι παντα καλα!!!