PDA

View Full Version : Ταπετσαρίες....αυτοκινήτου.



yannis24
23/07/2018, 11:27
καλησπερα,

Γνωρίζει κανένας από προσωπική εμπειρία κάποιον καλό ταπετσέρη ( κατα προτίμηση στα ΝΠ), για να μου επισκευάσει τον ουρανό του αυτοκινήτου μου που έχει ξεκολλήσει ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Anritsu
24/07/2018, 09:23
καλησπερα,

Γνωρίζει κανένας από προσωπική εμπειρία κάποιον καλό ταπετσέρη ( κατα προτίμηση στα ΝΠ), για να μου επισκευάσει τον ουρανό του αυτοκινήτου μου που έχει ξεκολλήσει ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Αν θες να ρωτήσεις στην Αγιού Δημητρίου (Αγιος Δημήτριος) λίγο πριν την Αγιας Βαρβάρας είναι ένας που ασχολείται με ταπετσαρίες , φιμέ τζάμια , καλύμματα κλπ . Εχω ράψει εκεί κουκουλα αυτοκινήτου και εχω βάλει φιμέ τζάμια . Καλός σαν επαγγελματίας γενικότερα .
Επιπλέον πρόσφατα έφτιαξε τον ουρανό σε golf σε παρόμοιο κατάστημα στην Καλλιθέα χαμηλά προς το Νιάρχο ο αδελφός της γυναίκας μου . Πολύ ευχαριστημένος . Κόστος κάπου στα 100 με 120 αν θυμάμαι αλλά δεν ξέρω αν ήταν ειδική τιμή για αυτόν μια και εχουν μαγαζια απνεναντι και γνωρίζονται . Αν σε ενδιαφέρει στείλε πριβε για τηλέφωνα

Panos76
24/07/2018, 09:35
Για BΠ Ρέλλας

Για ΝΠ Βρανάκης (https://www.vrisko.gr/details/ci7bdc0h6_5gcgci4k534763d_0273da).

Υπάρχει και ένα πολύ καλό παιδί στους Α. Αναργύρους, Ζωγράφος λέγεται, είχα πάει πριν χρόνια και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος σε δουλειά σαλονιού (αυτοκινήτου).

BLiTzER
24/07/2018, 09:42
VAG έχετε όλοι εσείς με τους διαλυμένους ουρανούς, να υποθέσω. :D